Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 minute ago, Lila ki said:

      Εγώ δεν ξέρω απο χοριακες αλλά όπως λέμε τα κορίτσια μας ενδιαφέρει ο διπλασιασμός …. Και θεωρώ είναι μια χαρά η χοριακη σου !!! Με το καλό τη Κυριακή ! Μπράβο κοπέλα μου ! Να πάνε όλα καλα !

       

      18 minutes ago, Blue Velvet said:

      Σας ευχαριστώ πολύ ❤️ Δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ η όχι,γιατί και ο γιατρός μου είπε ότι είναι λίγο χαμηλή..Ελπίζω να διπλασιαστεί...

      Θα διπλασιαστεί θα δεις . Δ κερω έτσι νιώθω μέσα μ …

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

Βασούλα μου, ενθουσιάστηκα με την κουζίνα έτσι όπως την περιέγραψες με τα εντοιχισμένα, το τραπέζι, την κρυσταλιέρα και τα όλα της! Μου άρεσαν επίσης πολύ οι μπόλικοι αποθηκευτικοί χώροι, είναι πολύ βασικό ατού αυτό, θα το καταευχαριστηθείς! Μεγάλη υπόθεση να έχεις ντουλάπια για να βολέψεις άνετα τα πράγματά σου... Επίσης πολύ θετικό το φυσικό αέριο αν και από όσα έχω ακούσει έχει ανέβει αρκετά και σε αυτό η τιμή και δεν έχει πλέον μεγάλη διαφορά με το πετρέλαιο. Και πάλι όμως ακόμη κι έτσι να είναι είναι προτιμότερο από το πετρέλαιο, οπότε και αυτό σημαντικό θετικό! Πολύ καλός ο δεύτερος όροφος επίσης, πρόσεξε μόνο να μην είναι σε κεντρικό δρόμο κι έχεις φασαρία. Το μπαλκόνι που δεν είναι ιδιαίτερα μακρύ δεν πειράζει, σιγά... Αν πιστεύεις ότι θα σας βολέψει μην το σκέφτεσαι αυτό. Το μικρό ασανσέρ υπολόγισε λιγάκι αν σε παίρνει με το καρότσι και γενικά. Αποθήκη δεν έχει στο υπόγειο; Έχει μόνο ένα μικρό χώρο στην κρεβατοκάμαρα δίπλα; Θα σου φτάσει; Σκέψου τι έχεις για αποθήκη και αν σου φτάνει, μια χαρά.

Το γεγονός ότι δεν έχει πάρκιν με προβλημάτισε λιγάκι εκτός αν η γειτονιά έχει άπλα και βρίσκεις έυκολα. Αλλιώς θα είναι λίγο ζόρι αυτό, συζήτησέ το με τον άντρα σου. Έχετε ένα ή δύο αμάξια; Αν έχετε δύο θα είναι δύσκολο χωρίς ούτε μία θέση πάρκιν...δεν ξέρω, έτσι νομίζω. Πάντα μεγάλο ρόλο παίζει η γειτονιά όπως ξαναέγραψα.

Μια χαρά, πολύ καλό που έχει συγκοινωνία αρκετά κοντά.

Δε μου λες, η πολυκατοικία πόσο παλιά είναι;

Η τιμή όντως πολύ καλή ειδικά αν δεν είναι πολύ παλιά οικοδομή!

Τα έγραψα λίγο μπερδεμένα τα υπέρ και τα κατά, ελπίζω να μην μπερδέψω κι εσένα! Υπογράμμισα μερικά σημαντικά...


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Βασούλα μου, ενθουσιάστηκα με την κουζίνα έτσι όπως την περιέγραψες με τα εντοιχισμένα, το τραπέζι, την κρυσταλιέρα και τα όλα της! Μου άρεσαν επίσης πολύ οι μπόλικοι αποθηκευτικοί χώροι, είναι πολύ βασικό ατού αυτό, θα το καταευχαριστηθείς! Μεγάλη υπόθεση να έχεις ντουλάπια για να βολέψεις άνετα τα πράγματά σου... Επίσης πολύ θετικό το φυσικό αέριο αν και από όσα έχω ακούσει έχει ανέβει αρκετά και σε αυτό η τιμή και δεν έχει πλέον μεγάλη διαφορά με το πετρέλαιο. Και πάλι όμως ακόμη κι έτσι να είναι είναι προτιμότερο από το πετρέλαιο, οπότε και αυτό σημαντικό θετικό! Πολύ καλός ο δεύτερος όροφος επίσης, πρόσεξε μόνο να μην είναι σε κεντρικό δρόμο κι έχεις φασαρία. Το μπαλκόνι που δεν είναι ιδιαίτερα μακρύ δεν πειράζει, σιγά... Αν πιστεύεις ότι θα σας βολέψει μην το σκέφτεσαι αυτό. Το μικρό ασανσέρ υπολόγισε λιγάκι αν σε παίρνει με το καρότσι και γενικά. Αποθήκη δεν έχει στο υπόγειο; Έχει μόνο ένα μικρό χώρο στην κρεβατοκάμαρα δίπλα; Θα σου φτάσει; Σκέψου τι έχεις για αποθήκη και αν σου φτάνει, μια χαρά.

Το γεγονός ότι δεν έχει πάρκιν με προβλημάτισε λιγάκι εκτός αν η γειτονιά έχει άπλα και βρίσκεις έυκολα. Αλλιώς θα είναι λίγο ζόρι αυτό, συζήτησέ το με τον άντρα σου. Έχετε ένα ή δύο αμάξια; Αν έχετε δύο θα είναι δύσκολο χωρίς ούτε μία θέση πάρκιν...δεν ξέρω, έτσι νομίζω. Πάντα μεγάλο ρόλο παίζει η γειτονιά όπως ξαναέγραψα.

Μια χαρά, πολύ καλό που έχει συγκοινωνία αρκετά κοντά.

Δε μου λες, η πολυκατοικία πόσο παλιά είναι;

Η τιμή όντως πολύ καλή ειδικά αν δεν είναι πολύ παλιά οικοδομή!

Τα έγραψα λίγο μπερδεμένα τα υπέρ και τα κατά, ελπίζω να μην μπερδέψω κι εσένα! Υπογράμμισα μερικά σημαντικά...

λοπον ναι η κουζινα ειναι παρα πολυ βολικη και με παρα πολλα ντουλαπια ειναι σαν να ειναι ξεχωριστει αλλα εποικοινωνει με ενα σαν μπαρακι με παραθυρο με το σαλονι.ολα τα κουζινικα μπανουν εκει.

τωρα εχει αρκετο αποθηκευτικο χωρο να βολεψω τα πραγματα.

2 ντουλαπες μεγαλες μεσα (εχω και εγω αλλες δυο +συρταριερα)+ μια πλαστικη για εξω παλι που τα χωραει στα δωματια οποτε .ρουχα κουβερτες και κατι ριλαξ καλαθουνες μπαινουν ανετα.

εχω ενα κρεβατι ημιδιπλο που ηθελα να το βαλω σε αποθηκη αλλα το παιδικο ειναι ευρυχωρο οποτε θα το βαλω εκει κ θα κοιμαμε κ ολας οταν η μπεμπα θα παει στο δωματιο της για αρχη.ασε που θα μπορω να κοιμηζω κ κανεναν οταν ερχεται.

στο υπογειο δεν εχει αποθηκη αλλα βολευομαστε με τις ντουλαπες.

το ασανσερ μικρο χωραει μονο κλειστο.θα πρεπει να το κατεβαζω κ μετα να περνω την μπεμπα τουλαχιστον μεχρι να παταει στα ποδια τησ κ να μπορω να το κλεινω με ελευθερα χερια.δεν ειναι βεβαια οτι καλυτερο αλλα απο το τπτ...που δεν εχω εδω ειναι ενα θετικο.

ενα αμαξι εχουμε.εμενα με ενδιεφερε πολυ το παρκινγ αλλα τον αντρα μου δεν τον πολυκαιει..λεει δεν περιαζει θα βρισκω εγω εδω γυρω στα στενακια...ειναι ησυχος δρομος σε στενο δλδ δεν εχει φασαρια!

ειναι παλια οικοδομη αλλα σε καλη κατασταση ειναι αν θυμαμε καλα 25ατιας.αλλα ανακαινισμενα ολα μεσα σε αριστη κατασταση.

εχει μειονεκτηματα δεν λεω ...αλλα επειδη ειδα αρκετα αυτες τις μερες για να τα συνδιασω ολα αυτα πρεπει να δωσω +30-50 ευρω .παιζουν δλδ τα καινουργια με τα ολα τους στα 450.δυσκολα θα βγαινουμε ομως ...για 350 ξεκινησα κ εφτασα στα 380 γιατι ειδα πολυ χαλι μαυρο γενικοτερα.

τωρα βαβαια φτανει να το δωσει και αυτη στα λεφτα που ειπα αλλα ψηνομαι γενικοτερα να πω ναι...!!

αχ να μπορουσα να σου βαλω φωτο ....ισως δευτερα το ανεβασει ειπε να σου το δειχνα Live!


as1cCpn-M3-0000Mzkyc3wwMDk2OThzfA.gif

an1cM8E-O7-1110MTA3NzdkfDQ2NzczNTNkYXw.gif

Link to comment
Share on other sites

λοπον ναι η κουζινα ειναι παρα πολυ βολικη και με παρα πολλα ντουλαπια ειναι σαν να ειναι ξεχωριστει αλλα εποικοινωνει με ενα σαν μπαρακι με παραθυρο με το σαλονι.ολα τα κουζινικα μπανουν εκει.

τωρα εχει αρκετο αποθηκευτικο χωρο να βολεψω τα πραγματα.

2 ντουλαπες μεγαλες μεσα (εχω και εγω αλλες δυο +συρταριερα)+ μια πλαστικη για εξω παλι που τα χωραει στα δωματια οποτε .ρουχα κουβερτες και κατι ριλαξ καλαθουνες μπαινουν ανετα.

εχω ενα κρεβατι ημιδιπλο που ηθελα να το βαλω σε αποθηκη αλλα το παιδικο ειναι ευρυχωρο οποτε θα το βαλω εκει κ θα κοιμαμε κ ολας οταν η μπεμπα θα παει στο δωματιο της για αρχη.ασε που θα μπορω να κοιμηζω κ κανεναν οταν ερχεται.

στο υπογειο δεν εχει αποθηκη αλλα βολευομαστε με τις ντουλαπες.

το ασανσερ μικρο χωραει μονο κλειστο.θα πρεπει να το κατεβαζω κ μετα να περνω την μπεμπα τουλαχιστον μεχρι να παταει στα ποδια τησ κ να μπορω να το κλεινω με ελευθερα χερια.δεν ειναι βεβαια οτι καλυτερο αλλα απο το τπτ...που δεν εχω εδω ειναι ενα θετικο.

ενα αμαξι εχουμε.εμενα με ενδιεφερε πολυ το παρκινγ αλλα τον αντρα μου δεν τον πολυκαιει..λεει δεν περιαζει θα βρισκω εγω εδω γυρω στα στενακια...ειναι ησυχος δρομος σε στενο δλδ δεν εχει φασαρια!

ειναι παλια οικοδομη αλλα σε καλη κατασταση ειναι αν θυμαμε καλα 25ατιας.αλλα ανακαινισμενα ολα μεσα σε αριστη κατασταση.

εχει μειονεκτηματα δεν λεω ...αλλα επειδη ειδα αρκετα αυτες τις μερες για να τα συνδιασω ολα αυτα πρεπει να δωσω +30-50 ευρω .παιζουν δλδ τα καινουργια με τα ολα τους στα 450.δυσκολα θα βγαινουμε ομως ...για 350 ξεκινησα κ εφτασα στα 380 γιατι ειδα πολυ χαλι μαυρο γενικοτερα.

τωρα βαβαια φτανει να το δωσει και αυτη στα λεφτα που ειπα αλλα ψηνομαι γενικοτερα να πω ναι...!!

αχ να μπορουσα να σου βαλω φωτο ....ισως δευτερα το ανεβασει ειπε να σου το δειχνα Live!

Μάλιστα, Βάσω μου! Σε ακούω (ή μάλλον σε διαβάζω) ενθουσιασμένη και αυτό είναι πολύ καλό γιατί σημαίνει ότι όντως σου άρεσε το σπίτι! Καταλαβαίνω τον ενθουσιασμό σου γιατί κι εγώ πρόσφατα έψαχνα για σπίτι και ξέρω καλά ότι είναι μεγάλη πίκρα να μη βρίσκεις και όταν βρεις κάτι πολύ κοντά σε αυτό που θες είναι ανακούφιση φοβερή! Εννοείται πως δεν είμαι εδώ για να κάνω το δικηγόρο του διαβόλου ούτε για να σε προβληματίσω, αντιθέτως έχω μπει στη θέση σου και προσπαθώ να σκεφτώ τι θα κοίταζα κι εγώ αντίστοιχα.

Επομένως, αφού τον άντρα σου δεν τον απασχολεί το πάρκινγκ που δεν υπάρχει και πιστεύει ότι θα βρίσκει εκεί τριγύρω στα στενά, δε βρίσκω πρόβλημα με αυτό. Και από τη στιγμή που έχετε ένα αμάξι κι εσύ θα πηγαίνεις στη δουλειά με αστικό που είναι και αρκετά κοντά, ξεμπερδέψαμε με αυτό το αρνητικό!

Το ασανσέρ τώρα θα είναι λίγο δύσκολο που δεν χωράει το καρότσι ανοιχτό, θα παιδευτείς λίγο μέχρι να περπατήσει η μικρή. Αυτό σκέψου το εσύ κατά πόσο σε ενοχλεί. Και πάλι όμως νομίζω ότι επειδή τα θετικά είναι πολλά περισσότερα θα κάνεις σκόντο και σε αυτό και καλά θα κάνεις...

Οκ και με τη αποθήκη που δεν έχει αφού θα βολέψεις αλλού τα υπάρχοντά σου! (Πάει κι αυτό..)

Τέλεια που είναι σε δρομάκι και δεν θα έχεις φασαρία...

Το ότι είναι παλιά οικοδομή δεν σε πειράζει από ότι κατάλαβα, δεν το θεωρείς αρνητικό,ε; Λογικό αφού είναι ανακαινισμένο σε άριστη κατάσταση...

Οπότε, κοριτσάκι μου, η δική μου γνώμη είναι να πεις ένα μεγάλο ΝΑΙΙΙ στο σπίτι αυτό και να παζαρέψεις το ενοίκιο, όπως πολύ σωστά σκέφτεσαι! Αφού όμως πρώτα ξανασκεφτείς τα αρνητικά του ασανσέρ και του πάρκινγκ (τα οποία ομολογουμένως δεν είναι και τόσο σημαντικά μπροστά σε όλα τα υπόλοιπα) και αποφασίσεις με σιγουριά ότι δεν σε ενοχλούν.


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να βάλει φωτό τη Δευτέρα να το δω κι εγώ!!!!

Το μεσίτη τον ρώτησες τι αμοιβή παίρνει; Ολόκληρο ή μισό ενοίκιο;

Επίσης ρώτησες αν θέλει ο ιδιοκτήτης ένα ή δύο ενοίκια ως εγγύηση;

Ρωτάω γιατί εδώ Αθήνα οι περισσότεροι μεσίτες παίρνουν ολόκληρο ενοίκιο και φρίκαρα! Και η ιδιοκτήτρια αυτού του σπιτιού που νοικιάσαμε ήθελε δύο ενοίκια εγγύση και τελικά της δώσαμε ένα με συν 50 ευρω απλά. Αντί για 450 που ειναι το ενοίκιο της δώσαμε 500 για εγγύηση...Πάλι καλά...


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

βασουλα μου κατι μου μριζει πως θα το βρεις αυτες τις μερες αυτο που ψαχνεις!! χεχεχεχε!! τι να κανεις μωρε τρεξιμο θελει αυτο δεν ειναι και ευκολο!:rolleyes:

εμεις τα ιδια! ο μικρος κοιμαται τωρα και εγω χαλαρωνω! τωρα θα σηκωθω ομως τα ψιλοσυμαζεψω! ευτυχως απο μαγειρεματα τελος και σημερα!

αναστασακι εισαι λαγονικο.....0002053E.gif


as1cCpn-M3-0000Mzkyc3wwMDk2OThzfA.gif

an1cM8E-O7-1110MTA3NzdkfDQ2NzczNTNkYXw.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κοριτσακια μου!

τι κανετε? εμεις τρεξιματα με την βαπτηση.

για γλυκο σκεφτηκαμε αυτο! για πειτε γνωμες!

g_74282.JPG

βεβαια θα τα φτιαξουμε εμεις, κ θα μας στοιχισουν μονο 20 ευρω ολα τα τεμαχια που θελουμε περιπου 100-120!

τα προσκλητηρια βγηκαν τελεια, μεχρι κ στον φακελο τυπωσαμε μια τικγερμπελ με ραβδακι. πολυ ωραια, αυριο τα στελνω με ταχυδρομειο, δεν προλαβαινω αλλιως! βρηκαμε κ ταβερνα για τον τραπεζι, μια χαρα. το σκ θα φτιαξω κ τις μπομπο κ θα σκεφτω τι θα κανω με στολισμο.

αυτα απο εμενα!

βασουλα εχει πολλα υπερ το σπιτι!

αναστασακι, λενακι, πεταλουδακι φιλακια πολλα

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια μου!

τι κανετε? εμεις τρεξιματα με την βαπτηση.

για γλυκο σκεφτηκαμε αυτο! για πειτε γνωμες!

g_74282.JPG

βεβαια θα τα φτιαξουμε εμεις, κ θα μας στοιχισουν μονο 20 ευρω ολα τα τεμαχια που θελουμε περιπου 100-120!

τα προσκλητηρια βγηκαν τελεια, μεχρι κ στον φακελο τυπωσαμε μια τικγερμπελ με ραβδακι. πολυ ωραια, αυριο τα στελνω με ταχυδρομειο, δεν προλαβαινω αλλιως! βρηκαμε κ ταβερνα για τον τραπεζι, μια χαρα. το σκ θα φτιαξω κ τις μπομπο κ θα σκεφτω τι θα κανω με στολισμο.

αυτα απο εμενα!

βασουλα εχει πολλα υπερ το σπιτι!

αναστασακι, λενακι, πεταλουδακι φιλακια πολλα

Γιωτακι μου καλημέραααα!!:-) πολύ.όμορφα είναι!! Τι έχει μέσα? Πως είναι τη γεύση?? Κ πάλι με το καλό η βάφτιση..πόσο του μηνός είναι?


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσακια ειναι δυσκολο να τα κανω ολα τωρα, θα ξαναμπω.

τα γλυκα ειναι σοκολατες γαλακτος.

σας φιλω!!!

Η αγαπημένη μου σοκολάτα!! Θα έτρωγα μια τώρα!!:wink:ΙΟΝ!!!


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Η αγαπημένη μου σοκολάτα!! Θα έτρωγα μια τώρα!!:wink:ΙΟΝ!!!

λενακι μου κ εμενα η αγαπημενη μου!

την εφτιαξε ο αντρας μου, αλλα δεν μπορω να βαλω φωτο!

εχει την τιγκερμπελ πανω σε ενα μανιταρι κ γραφει το ονομα της μπουμπους κ την ημερομηνια! στις 16/9 την βαπτιζουμε.

τι κανετε? τα μπουμπουκια σου?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...