Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      Προεμφυτευτικός γίνεται συνήθως σε βλαστοκυστες όπου έχουν γίνει οι διαιρέσεις και βλέπει το έμβρυο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Από εκεί και πέρα η φύση αποβάλει όσα έμβρυα δεν είναι καλά, κάποιες φορές όμως (ελάχιστες ευτυχώς) καταφέρνουν και προχωράνε. Αυτά ή χάνονται στις πρώτες εβδομάδες της κύησης ή γεννούνται με τα προβλήματα που ξέρουμε. Εσυ είχες ένα υγιές έμβρυο στα τέσσερα, στατιστικά πολύ καλά. Είσαι σε πολύ φυσιολογικά πλαίσια. Δεν μπορεί όλο τα έμβρυα να είναι καλά. Μην αγχώνεσαι, απλά μην αφήσεις πολύ τον καιρό να περάσει!

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

Είναι πολύ δύσκολα γιωτακι μου σε καταλαβαίνω..το να είσαι εργαζόμενη μαμά δεν είναι καθόλου εύκολη δουλειά..θέλει πολύ κουράγιο κ υπομονή!!

Η πεθερά σου αν θυμάμαι καλα προσέχει τα αλλά της εγγόνια σωστά? Ευτυχώς έχεις έστω κ λίγη βοήθεια από τον άντρα σου!γιατί δεν είναι όλοι έτσι..

ναι προσεχει τα αλλα κ εκτος αυτου ειναι 75 χρ! τουλαχιστον αν περπατησει κ συννενοειτε λιγο καλυτερα θα την προσεχει κ την δικια μου.

ναι ο αντρας μου βοηθαει, αλλα μονο σε οτι εχει να κανει με το παιδι!

φαντασου τωρα εκατσα να ξεκουραστω λιγο, κ την μικρη της ειχα στο δωματιο της κ την πηρε ο υπνος την καημενουλα μου, αφου δεν της δινω σημασια κοιμηθηκε το καλουλι μου!

ασε που τα εχω δει ολα απο την μεση μου! φοραγα τακουνι στην βαπτηση κ κραταγα κ την μικρη, δεν μπορω να κουνηθω!

θελω να γκρινιαξω!!! μπορω???????????????????????????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ναι προσεχει τα αλλα κ εκτος αυτου ειναι 75 χρ! τουλαχιστον αν περπατησει κ συννενοειτε λιγο καλυτερα θα την προσεχει κ την δικια μου.

ναι ο αντρας μου βοηθαει, αλλα μονο σε οτι εχει να κανει με το παιδι!

φαντασου τωρα εκατσα να ξεκουραστω λιγο, κ την μικρη της ειχα στο δωματιο της κ την πηρε ο υπνος την καημενουλα μου, αφου δεν της δινω σημασια κοιμηθηκε το καλουλι μου!

ασε που τα εχω δει ολα απο την μεση μου! φοραγα τακουνι στην βαπτηση κ κραταγα κ την μικρη, δεν μπορω να κουνηθω!

θελω να γκρινιαξω!!! μπορω???????????????????????????

Φυσικά κ μπορείς! Με τόση κούραση γίνεται αλλιώς κ πάλι μια χαρά σε βρίσκω..εγώ θα γκρίνιαζΑ περισσότερο..χιχιχιχι

Καλό βράδυ γιωτακι νου κ καλή ξεκούραση..κ γω τώρα θα τους κοιμησω!!


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά κ μπορείς! Με τόση κούραση γίνεται αλλιώς κ πάλι μια χαρά σε βρίσκω..εγώ θα γκρίνιαζΑ περισσότερο..χιχιχιχι

Καλό βράδυ γιωτακι νου κ καλή ξεκούραση..κ γω τώρα θα τους κοιμησω!!

καλο βραδυ λενακι μου κ εμεις παμε για υπνο σε λιγακι! επιτελους θα αραξω εγω λιγο!

images?q=tbn:ANd9GcTJ9ot0qvdLF6DLJ7ESYPYFlZlIZ9PkQFIV8vI-ccrlYems4EeEα

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Τι κανετε; γιωτακι τι καα που δεν εκλψε η μικρη !

Ετσι ειναι ωραια ευχαριστιεσαι κ το μυστηριο! Τελικα οσο μεγαλυτερα τοσο καλυτερα! Στο δευτερο θα ξερω! :-$


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Τι κανετε; γιωτακι τι καα που δεν εκλψε η μικρη !

Ετσι ειναι ωραια ευχαριστιεσαι κ το μυστηριο! Τελικα οσο μεγαλυτερα τοσο καλυτερα! Στο δευτερο θα ξερω! :-$

καλημερα αναστασακι μου! τι κανετε???????? τι κανει ο Θανασακης μας?

το τι το ευχαριστηθηκαμε δεν λες τιποτα! οχι μονο δεν εκλαψε, εκανε κ ναζια γελαγε, χτυπαγε παλαμακια! πολυ γελιο, θα πρεπει να ειναι απο τις πιο ωραιες βαπτησεις που εχω δει!

ετσι ετσι βαλε μπρος για το 2ο! μια που μπορεις κ δεν δουλευεις μην το αργεις! αν δεν ειχα προβλημα με το μαγαζι θα ημουν ηδη εγκυος!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα αναστασακι μου! τι κανετε???????? τι κανει ο Θανασακης μας?

το τι το ευχαριστηθηκαμε δεν λες τιποτα! οχι μονο δεν εκλαψε, εκανε κ ναζια γελαγε, χτυπαγε παλαμακια! πολυ γελιο, θα πρεπει να ειναι απο τις πιο ωραιες βαπτησεις που εχω δει!

ετσι ετσι βαλε μπρος για το 2ο! μια που μπορεις κ δεν δουλευεις μην το αργεις! αν δεν ειχα προβλημα με το μαγαζι θα ημουν ηδη εγκυος!!!

γεια σου γιωτακι μου! ο θανασακος οπου σταθει και οπου βρεθει σηκωνεται ορθιος, πιανεται και κανει βηματακια! και οταν πια μπαινει ο μπαμπας του σπιτι μπουσουλωντας παει σφαιρα απο πισω του! δεν προλαβαινει να πλυνει τα χερια του ο ανθρωπος! χαχχαα!!

για πιο μετα το σκευτομαι το 2ο γιωτακι μου! φοβηθηκα με την 1η εγκυμοσυνη και θελω να μεγαλωσει λιγο ο μικρος και μετα!;)


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

βασικα αν ολα πανε καλα και αν θελει ο θεος, θα ηθελα να μεινω εγκυος του χρονου τετοιο καιρο. ετσι λεω! χεχε!

καλημερα κοριτσακια! τι κανετε? εμεις δεν κοιμηθηκαμε το βραδυ, μαλλον βγαζει τους κυνοδοντες κ εκλαιγε μες τον υπνο της η καημενουλα μου! εγω παλι με την μεση μου χαλια, ευτυχως ηρθε ο κουνιαδος που ειναι ορθοποεδικος κ μου εκανε μια ενεση, δισκοπαθεια λεει, χαπια ξεκουραση κτλ κτλ κτλ, ναι καλα, κ το μωρο, το σπιτι κ το μαγαζι ποιος θα τα κοιταξει???

αναστασακι μου μπουσουλαει ο μικρουλης μας? τι καλα!!!

πλακα δεν εχουν?

εμας κανει κανα δυο βηματακια μονη της κ μετα πεφτει κ ξεκιναει το μπουσουλιμα!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια! τι κανετε? εμεις δεν κοιμηθηκαμε το βραδυ, μαλλον βγαζει τους κυνοδοντες κ εκλαιγε μες τον υπνο της η καημενουλα μου! εγω παλι με την μεση μου χαλια, ευτυχως ηρθε ο κουνιαδος που ειναι ορθοποεδικος κ μου εκανε μια ενεση, δισκοπαθεια λεει, χαπια ξεκουραση κτλ κτλ κτλ, ναι καλα, κ το μωρο, το σπιτι κ το μαγαζι ποιος θα τα κοιταξει???

αναστασακι μου μπουσουλαει ο μικρουλης μας? τι καλα!!!

πλακα δεν εχουν?

εμας κανει κανα δυο βηματακια μονη της κ μετα πεφτει κ ξεκιναει το μπουσουλιμα!

καλημερα γιωτακι μου!

να χαιρεσαι την μικρουλα σου να σας ζησει το ονοματακι!!!

βγαζει δοντακια η ουρανιτσα μωρε!ευχομαι να μην ταλαιπωρηθει πολυ το κοριτσακι σου! εμεις ειμαστε καλα περναμε βεβαια μια ηπια γαστρεντεριτιδα με λιγο πυρετο κ διαροια αλλα πολυ ελαφρα ευτηχως!εγω εχω πλακωθει στα μαζεματα αυτες τις μερες με την μετακομιση κ ψιλοχαθηκα,σε λιγο τελιωνουμε επιτελους!


as1cCpn-M3-0000Mzkyc3wwMDk2OThzfA.gif

an1cM8E-O7-1110MTA3NzdkfDQ2NzczNTNkYXw.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα γιωτακι μου!

να χαιρεσαι την μικρουλα σου να σας ζησει το ονοματακι!!!

βγαζει δοντακια η ουρανιτσα μωρε!ευχομαι να μην ταλαιπωρηθει πολυ το κοριτσακι σου! εμεις ειμαστε καλα περναμε βεβαια μια ηπια γαστρεντεριτιδα με λιγο πυρετο κ διαροια αλλα πολυ ελαφρα ευτηχως!εγω εχω πλακωθει στα μαζεματα αυτες τις μερες με την μετακομιση κ ψιλοχαθηκα,σε λιγο τελιωνουμε επιτελους!

γεια σου βασουλα μου!ευχαριστω πολυ κ εσυ να χαιρεσαι την μαγουλιτσα σου! περαστικουλια σας! καλο μαζεμα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...
κοριτσακια???????????

τι εγινε?παει το καφε μας?γιατι?

εχω πολυ καιρο να μπω...δεν ειχα λαπ τοπ!!!!!

ρανακι μου!!! τι κανετε? να σου ζησει το μπιζουδακι!

ειδες δεν εχει κινηση το καφε μας:(

μαλλον τα κοριτσια μπαινουν στο φεις.

πες κανα νεο!!!:P

εμεις περπατησαμε!!! πατ πατ πατ σαν παπακι παει η συνονοματη σου!!!

θα την φαωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!

Link to comment
Share on other sites

ρανακι μου!!! τι κανετε? να σου ζησει το μπιζουδακι!

ειδες δεν εχει κινηση το καφε μας:(

μαλλον τα κοριτσια μπαινουν στο φεις.

πες κανα νεο!!!:P

εμεις περπατησαμε!!! πατ πατ πατ σαν παπακι παει η συνονοματη σου!!!

θα την φαωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!

αχχχχχχχ κι εσεις να ζησετε σαν τα ψηλα βουνα!!!!!η ουρανια μας περπατησε καλεεεεε????πως περναει ο καιρος?καλα ειμαστε γενικοτερα!!!!το μπιζουδι μου σηκωνεται ορθιο και προσπαθει για βηματα αλλα ειναι νωρις ακομα!!!μπουσουλαει σφαιρα ομως χαχαχαχαχαχαχαχ....

κανουμε ''κολλα το'' και λεει διαφορα αλαμπουρνεζικα....ειναι να τα ρουφας.....χαχαχαχχαχχχα

πως παει το μαγαζι γιωτακι μου?

του αντρα μια κατω και μια πανω...φφφφφφφφ.....δε βαριεσαι....την υγεια μας να εχουμε!!!!δε μπορω να αγχωνομαι αλλο:shock:


as1cM8Y0g410000MTgwZHwwMTc3ZHx0byBtcGl6b3VkYWtpIG1hcyBlaW5haS4uLi4.gif

Link to comment
Share on other sites

Ουουουου ήρθααααα!!! Τι χαμπάριΑ!!χιχιχιχι!

Γιωτακι μου περπάτησε! Τι καλα! Ποτέ κάνουν την περπατοπιτα που λένε? Νομίζω όταν περπατήσει σωστά! Αχ κ μενα θέλει πολύ αλα ακόμα φοβάται ..τον κρατάμε από τα χεράκια κ τον περπατάμε εμείς..αμ σταματήσω κλαει..ρου αρέσει.πολύ!

Ρανιουκο μεγάλωσε η μπιζουδενια.. πως πέρασε ο καιρός Ε! Θυμάσαι που λαχταρουσες να μείνεις έγκυος..όπως όλες μας φυσικά! Αχχχχχχ!!! Θέλω κιαλο σας το πα???? Μπα δε νομίζω..χαχαχαχα


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...