Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

Εντωμεταξύ πρέπει να αλλάξω κ του Αλέξη ΤΠ τικερακι!;-/

Κάθε ηλικία έχει αλο τικερακι τελικά γι'αυτό κ σταματάει να μετράει όταν φτάσει στο τέλος! Πως να βάλω όμως προσπάθησα στον μιχαλάκη αλα δε τα κατάφερα..φφφφ


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εντωμεταξύ πρέπει να αλλάξω κ του Αλέξη ΤΠ τικερακι!;-/

Κάθε ηλικία έχει αλο τικερακι τελικά γι'αυτό κ σταματάει να μετράει όταν φτάσει στο τέλος! Πως να βάλω όμως προσπάθησα στον μιχαλάκη αλα δε τα κατάφερα..φφφφ

Το έκανα. ΓιουπιΙΙΙ..πάω ΝΣ βάλω κ του μιχαλάκη.


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Τς αλαξα όλα τελικά! Τα κατάφερααααΑ!!ΕΕ σας αρέσουν? Δεν ήταν τίποτα τελικά!:wink:

Άντε κ ένα εγκυμοσύνης τώρα κ είμαστε.κομπλέ!!χαχαχαχα! Εντωμεταξύ αφήνει να βάλουμε 4 τικερακιΑ..παλιά μόνο τρία σε άφηνε! Μια χαρά!!!:wink:


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια! τι κανετε? καλε μπαινετε κ εδω να μιλαμε!!!

ελενακι δεν την ξερω την περπατοπιτα, τι ειναι? τι κανουν τα αντρακια σου? θελει να περπατησει ο αλεξακος κ φοβαται μωρε το ζουζουνακι?

ρανακι το μπιζουδακι στεκεται ορθιο? δεν εχει πολυ πλακα? πως την βγαλατε δεν θυμαμαι! το μαγαζι μετρια παει, εχω κανει διακανονισμο με ολους προμηθευτες, εφορια κτλ, εκτος απο το τεβε που το εχω αφησει στην μοιρα του! δεν βρηκε τελικα να το πουλησει ο αντρα σου ε? τουλαχιστον ας εχει δουλεια μερικες μερες, μην ειναι τοσο χαλια οσο περυσι!

οπως λες υγεια να εχουμε,παντως πιστευω οτι θα ανακαμψουμε λιγακι, γενικα σαν χωρα.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια! τι κανετε? καλε μπαινετε κ εδω να μιλαμε!!!

ελενακι δεν την ξερω την περπατοπιτα, τι ειναι? τι κανουν τα αντρακια σου? θελει να περπατησει ο αλεξακος κ φοβαται μωρε το ζουζουνακι?

ρανακι το μπιζουδακι στεκεται ορθιο? δεν εχει πολυ πλακα? πως την βγαλατε δεν θυμαμαι! το μαγαζι μετρια παει, εχω κανει διακανονισμο με ολους προμηθευτες, εφορια κτλ, εκτος απο το τεβε που το εχω αφησει στην μοιρα του! δεν βρηκε τελικα να το πουλησει ο αντρα σου ε? τουλαχιστον ας εχει δουλεια μερικες μερες, μην ειναι τοσο χαλια οσο περυσι!

οπως λες υγεια να εχουμε,παντως πιστευω οτι θα ανακαμψουμε λιγακι, γενικα σαν χωρα.

Καλημέραααα γιωτακι μου!θα μαζευτούμε σιγά σιγά όλες!:wink:)

Υγεία πάνω απ'όλα αυτό είναι το μόνο σίγουρο!:wink:

Τα αντρακι μου καλα! Είχαμε κ γενέθλιακια προχθές! Ωραία ήταν..τα κάναμε στο σπίτι της μάμας! Πάει μεγάλωσε το μωράκι μου! Ο μιχαλάκηΣ καλα κ αυτός!:wink:

Α η περπατοπιτα είναι μια πίτα που φτιάχνουν αν.δε κάνω λάθος μωλης περπατήσει το μωρό κ καλα για να περπατάει καλα κ να μην πέφτει..για το καλο με λίγα λόγια..αυτά ξέρω.ελπίζω να είναι σωστά!:wink:


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέραααα γιωτακι μου!θα μαζευτούμε σιγά σιγά όλες!:wink:)

Υγεία πάνω απ'όλα αυτό είναι το μόνο σίγουρο!:wink:

Τα αντρακι μου καλα! Είχαμε κ γενέθλιακια προχθές! Ωραία ήταν..τα κάναμε στο σπίτι της μάμας! Πάει μεγάλωσε το μωράκι μου! Ο μιχαλάκηΣ καλα κ αυτός!:wink:

Α η περπατοπιτα είναι μια πίτα που φτιάχνουν αν.δε κάνω λάθος μωλης περπατήσει το μωρό κ καλα για να περπατάει καλα κ να μην πέφτει..για το καλο με λίγα λόγια..αυτά ξέρω.ελπίζω να είναι σωστά!:wink:

λενακι μου καλημερα!!!

να τα εκατοστησετε!!! δεν εχουμε πια μωρακια, παιδακια εχουμε!:P πολυ θα ηθελα κ 2ο τωρα αλλα δεν προβλεπεται...... τουλαχιστον σε 1 χρονο απο τωρα. υγεια να εχουμε κ ολα καλα!!!

δεν την ηξερα την περπατοτιτα, ωραιο εθιμο, ελπιζω να το κανω στο 2ο!!!

αντε να ξαναμαζευτουμε, μου λειψατε!!!

φιλακια πολλα!!!:P

Link to comment
Share on other sites

λενακι μου καλημερα!!!

να τα εκατοστησετε!!! δεν εχουμε πια μωρακια, παιδακια εχουμε!:P πολυ θα ηθελα κ 2ο τωρα αλλα δεν προβλεπεται...... τουλαχιστον σε 1 χρονο απο τωρα. υγεια να εχουμε κ ολα καλα!!!

δεν την ηξερα την περπατοτιτα, ωραιο εθιμο, ελπιζω να το κανω στο 2ο!!!

αντε να ξαναμαζευτουμε, μου λειψατε!!!

φιλακια πολλα!!!:P

Ευχαριστούμε γιωτακι!!:-)

Ναι μωρέ έχουμε παιδάκια τώρα! Με το καλό ξα έρθει κ το δεύτερο όταν,βάλετε μπρος!;*) θέλεις πάντως Ε? Αχ εδώ εγώ θέλω που έχω δύο..μου έχει λείψει παρά πολύ η,εγκυμοσύνη!:wink:

Ναι ωραίο έθιμο..ούτε εγώ έφτιαξα στον Μιχαλάκη!

Συνηθίσαμε στο φβ που,είναι πιο,άμεσος τρόπος επικοινωνίας κ χαθήκαμε!,αλα θα,μαζευτούμε πάλι εδώ όπως παλιά!:wink:


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε γιωτακι!!:-)

Ναι μωρέ έχουμε παιδάκια τώρα! Με το καλό ξα έρθει κ το δεύτερο όταν,βάλετε μπρος!;*) θέλεις πάντως Ε? Αχ εδώ εγώ θέλω που έχω δύο..μου έχει λείψει παρά πολύ η,εγκυμοσύνη!:wink:

Ναι ωραίο έθιμο..ούτε εγώ έφτιαξα στον Μιχαλάκη!

Συνηθίσαμε στο φβ που,είναι πιο,άμεσος τρόπος επικοινωνίας κ χαθήκαμε!,αλα θα,μαζευτούμε πάλι εδώ όπως παλιά!:wink:

για ελατεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!:P

Link to comment
Share on other sites

ουουουουουουυυ!! τι κανετε????????????????? ο μικρος μου κοιμαται απο τις 2 και κατι!! συμαζεψα και ειπα να χαλαρωσω λιγο! το απογευμα θα ερθει η πεθερα για καφε. θελω να ζεματισω και κατι φασολακια που πηρα και να τ αβαλω στην καταψυξη! να σκουπισω-σφουγγαρισω το δωματι του θαναση και να στρωσω το χαλι!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπεραααααααααααααα...περα για περαααααααααααα!!!!

η μπουμπου μου κοιμηθηκε μολις κι εγω σερφαρωωωωωωωωωω!!!!πρεπει και να μαγειρεψω...φφφφ...βαριεμαι!!!κοτοπουλακι θα κανω στο φουρνο που ειναι και ευκολο!!!!!

γιωτακι μου φωτεινη-στεφανια τη βγαλαμε....τη φωναζουμε φωτεινη!!!!καλε θα γιορταζουμε την ιδια μερα με την ουρανια σου!!!!χιχιχιχιχιχιχιχι....

λενιω μουουουυουο.....δε θυμαμαι αν σου ευχηθηκα για τον αλεξακη μας....να ζησει και να ειναι παντα ευτυχισμενος!!!!θες κι αλλο βρε αθεοφοβη?????χαχααχαχχαχ....κι εγω θα ηθελα αλλα οχι ακομα...σε κανενα χρονο να ειμαστε καλα!!!!

αναστασακι κου κου κου!!!!πινεις καφε με τη πεθερουκλαααααααααα?????χαχαχαχααχαχα....εγω δε μπορω....μιλαει ακαταπαυστα και με κουραζει!!!!φφφφφφφφφ.....καλη ειναι μωρε αλλα πολυ παρλαπιπας!!!!

ΜΑΡΗ ΜΑΤΙΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ......που ειναι ρε ανθρωπεεεεεεεεεεεεεεε?????μπες κι εχω τραπεζι το σαββατο......μ'ακουςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς?????


as1cM8Y0g410000MTgwZHwwMTc3ZHx0byBtcGl6b3VkYWtpIG1hcyBlaW5haS4uLi4.gif

Link to comment
Share on other sites

αχχααχαχαχαχαχαχαχαχ....μαλλον θα ειναι κατι σαν τη φανουροπιτα...:tongue:

καλε, μαζι ολες θα γιορταζετε τα φωτα! εσυ, το φωτεινακι σου κ το ουρανακι μου!!! τι τραπεζι εχεις?? πολλα ατομα? θα σου βγαλω μενου αν θες! γρηγορο ευκολο κ ωραιο!!!

αναστασακι ρωτα την ελενη για την περπατοπιτα, εγω πρωτη φορα το ακουσα!!! τι κανει ο θανασακης?

αληθεια η ματινα που ειναι? μιλησε καμια μαζι της?

αχ τι ωραια που ξαναμιλαμε!!!

δεν ξερω αν σας το εχω πει, εχω 2 εβδ με την μεση μου, ενεσεις χαπια κτλ. τραγικη η κατασταση κ η μικρη θελει αγκαλια λεει: μαμααααααααααα ου ου ου εεεεεεεει εεεεεεεει κιτιθ κοκοκοκο ατατατατατα κ οτι αλλο της κατεβει!!!

Link to comment
Share on other sites

Να μαϊ κ γωωωωωω! Για δείτε εδώ για την περπατοπιτα !

http://www.eimaimama.gr/2011/08/perpatopita.html

Κοιμηζω τον Αλέξη τώρα!:wink:

Γιωτακι μου κ μενα τελευταία με λέει μά-μα-μα. Πολύ χαιρομαι όταν το ακούω!

Αναστασακι μου ειπιατε καφεδάκι ΚΕ τη πεθερόυκλα??

Ρανιουκο μου ευχαριστώ για τις ευχουλες!!:wink:

Επιστροφή στα παλιά λημέρια λοιπόν!!:wink:))


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Hellooooooo! Γιωτακι περαστικα με τη μεση σου! Λεει λογακια ε; κ εμενα μαμα κ μπαμπα ολη μερα!! Ναι ηπιαμε καφεδακι!εμενα δεν μιλαει πολυ χαλαρα! Χεχεχε!

Σε ποιον εχεισ τραπεζι μαρη;; κρεατικο η ψαρικο θα κανεισ; εγω εκαν ψαρικ την κυριακη που ειχα κοσμο!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...