Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Καλής ποιότητας θεωρούνται τα έμβρυα ΑΑ μόνο ; 

      Δε θυμαμαι αν αναφέρει το άρθρο τι έλαβαν υπόψη τους στις ποιοτητες. Μη ξεχναμε οτι τα ποσοστα δεν ειναι ποτε κατι σταθερο γιατι ο καθε κυκλος εξωσωματικης ειναι διαφορετικος. Αρα τα ποσοστα τα λαμβανουμε υποψη με 5% πιο πανω ή πιο κατω. Σας παραθετω το αρθρο οποια κοπελα θελει να δει πιο πολλα. Λεει για τον προεμφυτευτικο ελεγχο:

      P-253 Clinical efficacy of PGT-A according to maternal age and embryo quality in blastocyst stage

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καληνύχτααααααα%!!!;*)

ευχαριστω για τα περαστικα κοριτσια!

ξεχασα να σας πω οτι η μικρη εχει μεγαλη αισθηση του χιουμορ, οταν της κανω κατι αστειο η κατι για πλακα το καταλαβαινει κ γελαει!

ειμαι λιωμα, γυρισα απο την δουλεια στις 9,30 κ μολις εκατσα!

καληνυχτα φιλεναδιτσες μου!!!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για τα περαστικα κοριτσια!

ξεχασα να σας πω οτι η μικρη εχει μεγαλη αισθηση του χιουμορ, οταν της κανω κατι αστειο η κατι για πλακα το καταλαβαινει κ γελαει!

ειμαι λιωμα, γυρισα απο την δουλεια στις 9,30 κ μολις εκατσα!

καληνυχτα φιλεναδιτσες μου!!!

Καλησπέρα γιωτακι! Ξέχασα να σου πω περαστικά χθες για τη μέση.πως είσαι σήμερα?

Αυτό που λες με το χιούμορ κ μενα το κάνουνε τα δικά μου.κ ο Αλέξης αν γελάω πολύ μπροστά του με κοιτάει κ. Γελάει κ αυτός..μου το έκανε κ ο μιχαλάκηΣ.πολύ πλάκα κ πολύ γέλιο άσε!

Ξεκουραστηκες καθόλου χθες?

Εγώ κοιμηζω τον Αλεξάκη τώρα!


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα γιωτακι! Ξέχασα να σου πω περαστικά χθες για τη μέση.πως είσαι σήμερα?

Αυτό που λες με το χιούμορ κ μενα το κάνουνε τα δικά μου.κ ο Αλέξης αν γελάω πολύ μπροστά του με κοιτάει κ. Γελάει κ αυτός..μου το έκανε κ ο μιχαλάκηΣ.πολύ πλάκα κ πολύ γέλιο άσε!

Ξεκουραστηκες καθόλου χθες?

Εγώ κοιμηζω τον Αλεξάκη τώρα!

γεια σου λενακι μου, ευχαριστω για τα περαστηκα! δεν εχουν πολυ πλακα?

εχτες τελικα κοιμηθηκα στις 1 απο την υπερενταση, η μικρη εμφανισε μυξουλες κ ξυπναγε καθε λιγο, κ το πρωι ξυπνησα στις 6,30 κ πηγα για δουλεια, οπως βλεπεις δεν ξεκουραστηκα. το μεσημερακι κοιμηθηκα λιγακι κ ειμαι οκ τωρα. φιλακια!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σου λενακι μου, ευχαριστω για τα περαστηκα! δεν εχουν πολυ πλακα?

εχτες τελικα κοιμηθηκα στις 1 απο την υπερενταση, η μικρη εμφανισε μυξουλες κ ξυπναγε καθε λιγο, κ το πρωι ξυπνησα στις 6,30 κ πηγα για δουλεια, οπως βλεπεις δεν ξεκουραστηκα. το μεσημερακι κοιμηθηκα λιγακι κ ειμαι οκ τωρα. φιλακια!!

Ωχ είχε μυξουλες! Εμείς περάσαμε αυτήν.την ίωση..τώρα κ εγώ κ ο άντρας μου κολισαμε αλα πολύ ελαφρά.εγώ βασικά είμαι καλα τώρα Π άντρας μου είναι μπούκωμενός!

Περαστικό να είναι γιωτακι μου!


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ωχ είχε μυξουλες! Εμείς περάσαμε αυτήν.την ίωση..τώρα κ εγώ κ ο άντρας μου κολισαμε αλα πολύ ελαφρά.εγώ βασικά είμαι καλα τώρα Π άντρας μου είναι μπούκωμενός!

Περαστικό να είναι γιωτακι μου!

καλημερα!!! ξεκιναω σιδερο:mad:

ακομα ταλαιπωρουμαστε με τις μυξες, κ εχουμε κ λιγο βηχα....

ευχαριστω λενακι κ σε εσας περαστηκα! καλα να περασετε σημερα! εμεις μεσα μαλλον......:(

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!! ξεκιναω σιδερο:mad:

ακομα ταλαιπωρουμαστε με τις μυξες, κ εχουμε κ λιγο βηχα....

ευχαριστω λενακι κ σε εσας περαστηκα! καλα να περασετε σημερα! εμεις μεσα μαλλον......:(

Ευχαριστούμε γιωτακι! Κ μας έτσι ξεκίνησε..λίγες μυξες..φτέρνισμα..την επόμενη μέρα πυρετό( αλα μόνο ο μικρός..) κ τελείωσε με λίγο βήχα κ μυξουλες έχουμε ακόμα !

Είναι αυτή η παλιόίωση που κυκλοφορεί τώρα!


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε γιωτακι! Κ μας έτσι ξεκίνησε..λίγες μυξες..φτέρνισμα..την επόμενη μέρα πυρετό( αλα μόνο ο μικρός..) κ τελείωσε με λίγο βήχα κ μυξουλες έχουμε ακόμα !

Είναι αυτή η παλιόίωση που κυκλοφορεί τώρα!

εμεις ακομα ευτυχως δεν εχουμε κανει πυρετο, της εδωσα σταγονες κορτιζονης κ στην μυτη κ απο το στομα, ελπιζω να μην χειροτερεψει!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσαρες μου τι κανετε? Πως ειναι τα ζουζουνια σας??? Κατι για ιωσουλες και μυξουλες διαβασα...ωχ αρχισαν τα οργανα ακομα δεν μπηκε ο χειμωνας??? Περαστικουλια σας μωρε!!!

Γιωτουλα μου νομιζω οτι δεν εχω ευχηθει για την βαφτιση και τα γενεθλια της μικρης σου ε? Εχω χασει την μπαλα μη με παρεξηγεις! Να σας ζησει αγαπουλα μου και καλοριζικο το ονοματακι σας!Να τα εκατοστησει κιολας....καλε ενα ενα χρονιζει ε? Τον επομενο μηνα πρωτα ο Θεος χρονιζουμε εμεις...αχ σαν χθες μου φαινεται!!!!

Εμεις σε γενικες γραμμες καλα ειμαστε...απλα εδω και κανα 2 μερες κανει πολυ μαλακα κακακια και εχει συγκαει παρα πολυ...αφυ ουτε να τον πλυνω δεν δεχεται σε εκεινο το σημειο...οταν βαζουμε την πανα ειναι μια χαρα και ουτε κιχ δεν κανει...απο τα δοντια ειναι ειπε η παιδιατρος εκτος κι αν περναει καμια ιωσουλα χωρις συμπτωματα...του φτιαχνω πιο αραιο το γαλα του και βαζω στις σουπιτσες του ρυζακι για να σφιξουν τα κακα και να μη συγκαιγεται! Σε ολα του τα αλλα μια χαρα μας εχει τρελανει! Απο λογια αλλο τιποτα, γελια ,χορο αλλο πραγμα σας λεω....

Μαρη Ρανια εχεις τραπεζι σημερα???? Εμ δεν μπηκα πιο νωρις να σου δωσω καμια ιδεα...και εμεις σημερα εχουμε τραπεζι στον αδερφο μου και στην κοπελα του.Θα φτιαξουμε καθιστο κοτοπουλο(τελειο) με πατατουλες στον φουρνο και ενα αλλο λαχταριστο μπουκιτσες κοτοπουλου με κονιακ και κρεμα γαλακτος κολαση σας λεω....θα σας στειλω συνταγες οταν ξαναμπω...

Λενιω μου κι εσεις αρρωστουλικα εισαστε???? Περαστικα μαναρακι μου να ειναι!

Σας φιλω ολες ρουφηχτα...ελπιζω να μπορω να μπαινω πιο συχνα..εχω ενα ζουζουνι που δεν καθεται πουθενα...πρεπει να ειμαι απο πισω του συνεχεια...χθες παλι επεσε με το κεφαλι πισω και εβαλε ενα κλαμα αλλο τιποτα...και ειμασταν κι εγω και ο αντρας μου διπλα του...δεν προλαβαινεις να κανεις και πολλα οταν εχει δρομολογηθει οτι θα πεσει...τεσπα τουλαχιστον να μην ειναι σοβαρα τα χτυπηματα...

Φιλια πολλα σε ολες και σε ολα τα παιδακια!!!!

Σας αγαπωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γιωτακι μου ευτυχώς που δεν σου ανέβασε πυρετό! Μακάρι να της περάσει γρήγορα!πάντως όταν ταλαιπωρούνται από το μπούκωμα είναι τόσο σπαστικό που δε μπορείς να κανείς κ πολα να τα βοηθήσεις..δε μπορούν ξα κοιμηθούν κ καλα..φφφφ περαστικά κ πάλι!

Ματίνακι μου περπατάει ο Γιωργάκης? Δε θυμάμαι..νομίζω είπες ότι κάνει μερικά βήματα σωστά..εμένα ακόμα μόνο με βοήθεια από τς χεράκια.του!:wink:

Τρέχετε συνέχεια από πίσω του ..ΑΔ αυτή η ηλικία τώρα έτσι είναι..μέχρι να περπατήσει καλα καλα να μην έχουμε τόσο άγχος ! Τι νοστιμιές μαγείρεψεΣ πάλι χρυσόχεεα! Θέλουμε συνταγές φυσικά!:wink:)

Τώρα που είδα ότι έγραψες με μπλε όπως πάντα θυμήθηκα τα παλιά κ μου έλειψε αυτό που τα λέγαμε καθημερινά..τουλάχιστον ματίνακι ΜΙΤ πήρατε μια ανάσα τώρα που δούλευεις κ συ? Ο Γιωργάκης κάθεται με την κοπέλα που τον προσέχει?


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!!!

μαρη ματινακραααααααααααααααα τι κανεις παιδι μου? χρονια κ ζαμανια!!! πολυ χαιρομαι που εισαστε καλα! συνεχιζεις την δουλεια? ο γιωργακης αστερι, εχει αρχισει τα βηματακια πριν χρονισετε? πως τα πας σπιτι -δουλεια- μωρο?

να μπαινεις πιο συχνα ρε κοριτσακι!!!!

ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου! :P

λενακι μου κ εσεις κοινωνισατε? εμας ηταν η 3η φορα μετα την βαπτηση σημερα, δεν εκλαψε καθολου ουτε τις 3 φορες ευτυχως! τελικα πυρετο δεν εχουμε κανει, εχτες πηγαμε για μπυριτσα, καλα μην φανταστητε τιποτα τρελο 8-9,30, αλλα ηταν ωραια κ σημερα πηγαμε στο παρκο τριτση καναμε βολτα με το καροτσι, περπατησε κ λιγο η μικρη, μια χαρα.

κατα τα αλλα καλα ειμαστε, αυριο ξεκιναει ακομα μια εβδομαγδα με τρεξιμο, υγεια να εχουμε ολοι μας! αυριο πρωινο ξυπνημα, δουλευω πρωι.

ρανακι θα ειχες τρεχαματα σημερα ε? ελπιζω να πηγε καλα το τραπεζι! φιλακια πολλα κοριτσακια μου!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κ απο μενα!μολισ κοιμηθηκε ο θανασησ! Τι κανετε;

γεια σου αναστασακι μου! κ εμενα πριν λιγο κοιμηθηκε το ουρανακι μου.

καλα ειμαστε, μολις αραξα, εκανα κ ενα μπανακι κ χαλαρωνω!

εσυ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...