Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Γιατρός για υπογονιμότητα στη Θεσσαλονίκη??


Recommended Posts

Καλησπέρα! Γνωρίζει κάποιος/α έναν καλό γιατρό που να ειδικεύεται σε θέματα υπογονιμότητας στη Θεσσαλονίκη? Διάβασα για την κυρία Ζερβακάκου καλά σχόλια και έκλεισα ραντεβού. Προσπαθούμε ενάμιση χρόνο αλλα δεν!! Και οι εξετάσεις μας είναι γενικά οκ..:roll:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 29/9/2020 at 9:47 ΜΜ, lenaki.mou είπε:

Καλησπέρα! Γνωρίζει κάποιος/α έναν καλό γιατρό που να ειδικεύεται σε θέματα υπογονιμότητας στη Θεσσαλονίκη? Διάβασα για την κυρία Ζερβακάκου καλά σχόλια και έκλεισα ραντεβού. Προσπαθούμε ενάμιση χρόνο αλλα δεν!! Και οι εξετάσεις μας είναι γενικά οκ..:roll:

Δόβας Δημήτριος απλά κορυφή ο άνθρωπος. Πέτυχα με πρώτη ετ και ότι μου είπε αυτό έγινε .

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα  lenaki .Το θέμα γιατρού ειδικά για εμάς που παλεύουμε με την υπογονιμότητα είναι το πιο σημαντικό κομμάτι .θα σου μιλήσω γ μένα που πάλευα 6 χρόνια να μείνω έγκυος και τώρα είμαι στον 5ο μήνα εγκυμοσύνης  .Για μένα ο ήρωας μου είναι η γιατρός μου η κ . Κύρου ...από την πρώτη στιγμή με καθησύχασε και με έκανε να την εμπιστευτώ... ήξερε πολύ καλά τι έπρεπε να κάνει ... είναι Άνθρωπος και κάνει τα πάντα γ να πετύχετε το στόχο σας . Αξίζει να κλείσεις κ εκεί ένα ραντεβού εάν δεν ήταν εκείνη δεν θα ήμουν τώρα σε αυτή την θέση και πίστεψέ πέρασα από πολλούς που ο καθένας έλεγε τα δικά του και έχασα χρόνο άδικα  ...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
On 29/9/2020 at 9:47 ΜΜ, lenaki.mou είπε:

Καλησπέρα! Γνωρίζει κάποιος/α έναν καλό γιατρό που να ειδικεύεται σε θέματα υπογονιμότητας στη Θεσσαλονίκη? Διάβασα για την κυρία Ζερβακάκου καλά σχόλια και έκλεισα ραντεβού. Προσπαθούμε ενάμιση χρόνο αλλα δεν!! Και οι εξετάσεις μας είναι γενικά οκ..:roll:

Δεν έχω λόγια για τη γιατρό Ζερβακάκου. Πολύ καλή στη δουλειά της και σαν άνθρωπος. Μου στάθηκε πολύ και τα καταφέραμε. Το Νοέμβριο περιμένω το παιδάκι μου. Και με πολλά προβλήματα και 40 ετών. 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...