Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Σπερματεγχυση με κλομιφαινη


Alinaz

Recommended Posts

Κορίτσια Καλησπέρα.. 

Εύχομαι να πάνε όλα κατ ευχήν με τις προσπάθειες σας.. Θέλει υπομονή και κουράγιο.. Εγώ την τελευταία εβδομάδα πέρασα μαρτυρικα περιμένοντας να κάνω το τεστ.. Όπου είχα θετικό αποτέλεσμα.. Αν κ είναι πολύ νωρίς ακόμα σήμερα είναι 4 εβδομάδες αν μετρήσουμε απ την τελευταία περίοδο κ τώρα ξεκινάνε οι εξετάσεις χοριακης κ.α αλλά είμαι πολύ αισιοδοξη.. Μακάρι να πάνε καλά για όλες μας.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 771
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • konik

    konik 207 δημοσιεύσεις

  • nina21

    nina21 154 δημοσιεύσεις

  • evaki23

    evaki23 91 δημοσιεύσεις

  • Eva92

    Eva92 54 δημοσιεύσεις

1 hour ago, Alexfwt είπε:

Κορίτσια Καλησπέρα.. 

Εύχομαι να πάνε όλα κατ ευχήν με τις προσπάθειες σας.. Θέλει υπομονή και κουράγιο.. Εγώ την τελευταία εβδομάδα πέρασα μαρτυρικα περιμένοντας να κάνω το τεστ.. Όπου είχα θετικό αποτέλεσμα.. Αν κ είναι πολύ νωρίς ακόμα σήμερα είναι 4 εβδομάδες αν μετρήσουμε απ την τελευταία περίοδο κ τώρα ξεκινάνε οι εξετάσεις χοριακης κ.α αλλά είμαι πολύ αισιοδοξη.. Μακάρι να πάνε καλά για όλες μας.. 

Μπράβο κορίτσι!! Να πάνε όλα καλά από εδώ κ πέρα! Στείλε μας την θετική σ ενέργεια ❤️❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alexfwt είπε:

Κορίτσια Καλησπέρα.. 

Εύχομαι να πάνε όλα κατ ευχήν με τις προσπάθειες σας.. Θέλει υπομονή και κουράγιο.. Εγώ την τελευταία εβδομάδα πέρασα μαρτυρικα περιμένοντας να κάνω το τεστ.. Όπου είχα θετικό αποτέλεσμα.. Αν κ είναι πολύ νωρίς ακόμα σήμερα είναι 4 εβδομάδες αν μετρήσουμε απ την τελευταία περίοδο κ τώρα ξεκινάνε οι εξετάσεις χοριακης κ.α αλλά είμαι πολύ αισιοδοξη.. Μακάρι να πάνε καλά για όλες μας.. 

Μπράβο κορίτσι μου!!!! Να έχεις καλούς διπλασιασμούς!!! Όλα θα πάνε καλά!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια! Εγώ τώρα γύρισα από τον γιατρό... μ είπε ότι βλέπει 3 ωοθυλάκια και ότι είμαστε οκ από ενδομήτριο και έχω ξανά ραντεβού την Πέμπτη. Σήμερα είναι 7 μέρα τ κύκλου 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, nina21 είπε:

Κορίτσια! Εγώ τώρα γύρισα από τον γιατρό... μ είπε ότι βλέπει 3 ωοθυλάκια και ότι είμαστε οκ από ενδομήτριο και έχω ξανά ραντεβού την Πέμπτη. Σήμερα είναι 7 μέρα τ κύκλου 

Άψογα ελπίζω να μεγαλώσουν και τα 3!!!Να ρωτάς πόσο είναι το ενδομήτριο σου πάντα να σου λέει δηλαδή πόσο είναι!!!! Έλα ξεκινάς με πολύ καλές προϋποθέσεις!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, konik είπε:

Άψογα ελπίζω να μεγαλώσουν και τα 3!!!Να ρωτάς πόσο είναι το ενδομήτριο σου πάντα να σου λέει δηλαδή πόσο είναι!!!! Έλα ξεκινάς με πολύ καλές προϋποθέσεις!!!

Είπε θα μ πει λεπτομέρειες την Πέμπτη! Άντε να δούμε ❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, nina21 είπε:

Είπε θα μ πει λεπτομέρειες την Πέμπτη! Άντε να δούμε ❤️

Τέλεια ωραια όλα να πάνε καλά!!! Αναμονή μέχρι την Πέμπτη... αυτό είναι το εύκολο μέρος...η αναμονή για το τεστ είναι βασανιστική....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, konik είπε:

Τέλεια ωραια όλα να πάνε καλά!!! Αναμονή μέχρι την Πέμπτη... αυτό είναι το εύκολο μέρος...η αναμονή για το τεστ είναι βασανιστική....

Ακριβώς! Ούτως η άλλως από την κούραση αύριο θα είμαι στ αυτόματο άρα θα περάσει η μέρα...(δεν μένω Αθήνα άρα είχαμε πήγαινε έλα κ σε συνδιασμο με τηλεκπαίδευση με εξόντωσε! ) 

Link to comment
Share on other sites

Just now, nina21 είπε:

Ακριβώς! Ούτως η άλλως από την κούραση αύριο θα είμαι στ αυτόματο άρα θα περάσει η μέρα...(δεν μένω Αθήνα άρα είχαμε πήγαινε έλα κ σε συνδιασμο με τηλεκπαίδευση με εξόντωσε! ) 

Ωχχχ δεν μένεις Αθήνα αλήθεια???? Καλο κουράγιο τότε με τα πέρα δώθε.... ελπίζω να μην είσαι μακριά γιατί είναι ταλαιπωρία τι να λέμε τώρα... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, konik είπε:

Ωχχχ δεν μένεις Αθήνα αλήθεια???? Καλο κουράγιο τότε με τα πέρα δώθε.... ελπίζω να μην είσαι μακριά γιατί είναι ταλαιπωρία τι να λέμε τώρα... 

Μένω καμενα βουρλα... περίπου 1,5 ώρα... σε καληνυχτίζω! Θ ενημερώσω για νεότερα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, nina21 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια :wub: εγώ σήμερα δεν ξύπνησα πολύ καλά και μόλις έβαλα θερμόμετρο και έχω 37,7! Λέτε να επηρεάσει την προσπάθεια; 

Έχεις άλλο σύμπτωμα??? η μόνο πυρετό??? μήπως να έκανες ένα RAPID γιατί εάν είναι θετικό δεν θα πρέπει να προχωρήσεις την προσπάθεια

Link to comment
Share on other sites

Just now, konik είπε:

Έχεις άλλο σύμπτωμα??? η μόνο πυρετό??? μήπως να έκανες ένα RAPID γιατί εάν είναι θετικό δεν θα πρέπει να προχωρήσεις την προσπάθεια

πονοκεφαλο και το πρωι ειχα εντονη ναυτια... θα παω να κανω το πρωι... εγω πιθανολογω οτι ειναι απο την κουραση γτ χθες ειχα το πηγαινε ελα και μετα απο υπερενταση κοιμηθηκα στις 4 και σημερα απο τις 8 ειμαι στον υπολογιστη με τηλεκπαιδευση! δεν εχω κανενα αλλο συμπτωμα σχετικο...μα ειχαμε τ αγχη μας εχουμε κ αυτο τωρα! πφφφ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...