Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια τελικά με κράτησαν και για 4ο όρο! μου το χαμήλωσαν δοκιμαστικά στις 40 μονάδες δλδ να πέφτει πιο αργά με την προϋπόθεση να δουν πως παω και να κάνω nst ώστε να φύγω αύριο , αλλά μου το ανέβασε πάλι στο 60 όπως ήταν αρχικά! 😔 

      • Ευχή 1
      • Δύναμη! 1

Σπερματεγχυση με κλομιφαινη


Alinaz

Recommended Posts

Just now, konik είπε:

αυτό το δεν το περίμενα δεν μπορώ να το ακούω όμως αλήθεια....και δεν το πιστεύω κιόλας......τι σημαίνει δεν το περίμενε δεν έκανε ελεύθερες επαφές???αλλά σιγά μην πουν πόσο προσπαθούσαν, την αλήθεια κανείς δεν την λέει....απλά όπως είπες και παραπάνω είναι εξαιρτετικά δύσκολο να υπάρχουν παντού γύρω σου μόνο έγκυες και να το παίρνεις χαλαρά χωρίς να σου δημιουργείται άγχος και παράπονο...

κοιτά εχω ακούσει διάφορα και εχω κουραστεί....εν τω μεταξύ όσο δεν σου βρίσκουν κάτι τόσο νευριάζεις....και πολλά λεφτα ρε παιδί μου....δλδ εάν κάποιος δεν εχει πρέπει να τα γεννήσει....?πολυτέλεια το παιδί βλέπεις

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 771
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • konik

    konik 207 δημοσιεύσεις

  • nina21

    nina21 154 δημοσιεύσεις

  • evaki23

    evaki23 91 δημοσιεύσεις

  • Eva92

    Eva92 54 δημοσιεύσεις

Just now, evaki23 είπε:

κοιτά εχω ακούσει διάφορα και εχω κουραστεί....εν τω μεταξύ όσο δεν σου βρίσκουν κάτι τόσο νευριάζεις....και πολλά λεφτα ρε παιδί μου....δλδ εάν κάποιος δεν εχει πρέπει να τα γεννήσει....?πολυτέλεια το παιδί βλέπεις

ναι ναι έτσι είναι σου λένε ανεξήγητη υπογονιμότητα και μέσα σου βραζεις από τα νεύρα...τι σημαίνει ανεξήγητη βρές μου την αιτία.....πφφφφφφ τι να πω δεν ξέρω.....καλά όσο για τα λεφτά άστο τουλάχιστον της σπερματέγχυσης είναι υποφερτά ....τα άλλα είναι το ζόρι...αλλά τι τους νοιάζει σου λέει θες παιδί κόψε το λαιμό σου να τα βρείς....τι ηλικία έχεις να δώ αν είμαστε κοντά???

Link to comment
Share on other sites

Just now, konik είπε:

αυτό το δεν το περίμενα δεν μπορώ να το ακούω όμως αλήθεια....και δεν το πιστεύω κιόλας......τι σημαίνει δεν το περίμενε δεν έκανε ελεύθερες επαφές???αλλά σιγά μην πουν πόσο προσπαθούσαν, την αλήθεια κανείς δεν την λέει....απλά όπως είπες και παραπάνω είναι εξαιρτετικά δύσκολο να υπάρχουν παντού γύρω σου μόνο έγκυες και να το παίρνεις χαλαρά χωρίς να σου δημιουργείται άγχος και παράπονο...

 

 

Just now, konik είπε:

έλα στο σπίτι μου τότε που μόλις έμαθα ότι είναι έγκυος και η νύφη μου...που προσπαθούσε με τον αδερφό μου μόνο 6 μήνες και ήταν πάρα μα πάρα πολύ χαλαρή και σίγουρη ότι θα μείνει....και έμεινε....

Νομίζω πως δεν υπάρχει χειρότερο από το να είναι στ άμεσο περιβάλλον σου! Πωπω υπομονή και πίστη ότι και σε μας θα πάνε όλα θετικά! <3<3<3

Just now, konik είπε:

ναι ναι έτσι είναι σου λένε ανεξήγητη υπογονιμότητα και μέσα σου βραζεις από τα νεύρα...τι σημαίνει ανεξήγητη βρές μου την αιτία.....πφφφφφφ τι να πω δεν ξέρω.....καλά όσο για τα λεφτά άστο τουλάχιστον της σπερματέγχυσης είναι υποφερτά ....τα άλλα είναι το ζόρι...αλλά τι τους νοιάζει σου λέει θες παιδί κόψε το λαιμό σου να τα βρείς....τι ηλικία έχεις να δώ αν είμαστε κοντά???

Εμείς τουλάχιστον δεν είμαστε ανεξήγητη υπογονιμότητα! Ξέρουμε τ θέμα αλλά είναι άλυτο! Εμείς είμαστε 27

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, konik είπε:

ναι ναι έτσι είναι σου λένε ανεξήγητη υπογονιμότητα και μέσα σου βραζεις από τα νεύρα...τι σημαίνει ανεξήγητη βρές μου την αιτία.....πφφφφφφ τι να πω δεν ξέρω.....καλά όσο για τα λεφτά άστο τουλάχιστον της σπερματέγχυσης είναι υποφερτά ....τα άλλα είναι το ζόρι...αλλά τι τους νοιάζει σου λέει θες παιδί κόψε το λαιμό σου να τα βρείς....τι ηλικία έχεις να δώ αν είμαστε κοντά???

33 είμαι και ο καλός μου 41..εσεις?..καλά εμενα και τα λεφτα της σπερματεγχησης είναι πολλά για αυτό που δεν προσφέρει....

Just now, nina21 είπε:

 

 

Νομίζω πως δεν υπάρχει χειρότερο από το να είναι στ άμεσο περιβάλλον σου! Πωπω υπομονή και πίστη ότι και σε μας θα πάνε όλα θετικά! <3<3<3

χαχαχαχα μου αρέσει που είσαι θετική.....υπομονη και πίστη...δεν έχω καμία από τις 2 αρετές

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, evaki23 είπε:

33 είμαι και ο καλός μου 41..εσεις?..καλά εμενα και τα λεφτα της σπερματεγχησης είναι πολλά για αυτό που δεν προσφέρει....

33 γίνομαι και εγώ σε λίγες μέρες και ο σύζυγος μου είναι 38....Δηλαδή πόσα θέλει αν επιτρέπεται???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, konik είπε:

33 γίνομαι και εγώ σε λίγες μέρες και ο σύζυγος μου είναι 38....Δηλαδή πόσα θέλει αν επιτρέπεται???

μαζί με τα τεστς θα πάμε στα 500....τι να κάνω αφου ο γιατρός μου είναι στο καλύτερο (;) ξενοδοχείο ουπς νοσοκομείο της Αθήνας

Just now, evaki23 είπε:

μαζί με τα τεστς θα πάμε στα 500....τι να κάνω αφου ο γιατρός μου είναι στο καλύτερο (;) ξενοδοχείο ουπς νοσοκομείο της Αθήνας

tests για covid

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, evaki23 είπε:

μαζί με τα τεστς θα πάμε στα 500....τι να κάνω αφου ο γιατρός μου είναι στο καλύτερο (;) ξενοδοχείο ουπς νοσοκομείο της Αθήνας

χαχχαχαχα κατάλαβα....χωρίς την καλλιέργεια του σπέρματος??????εμάς μας παιρνει 250 και 100 είναι η καλλιέργεια που την πληρώνω εγώ η ίδια σε γνωστό διαγνωστικό κέντρο....

Just now, evaki23 είπε:

μαζί με τα τεστς θα πάμε στα 500....τι να κάνω αφου ο γιατρός μου είναι στο καλύτερο (;) ξενοδοχείο ουπς νοσοκομείο της Αθήνας

tests για covid

εγώ την τελευταία φορά που την έκανα στο μητέρα δεν ήθελαν test covid....εντύπωση μου κάνει που σου ζήτησε

Link to comment
Share on other sites

Just now, konik είπε:

χαχχαχαχα κατάλαβα....χωρίς την καλλιέργεια του σπέρματος??????εμάς μας παιρνει 250 και 100 είναι η καλλιέργεια που την πληρώνω εγώ η ίδια σε γνωστό διαγνωστικό κέντρο....

εγώ την τελευταία φορά που την έκανα στο μητέρα δεν ήθελαν test covid....εντύπωση μου κάνει που σου ζήτησε

εμείς αλλιώς δεν γίνεται....τεστς και οι δύο στο Ιασω είμαστε....αλλά αληθεια όλα είναι πολύ ακριβα.... με την καλλιέργεια (λογικά) αλλά ρε γαμωτο το κάνω μόνο και μόνο για να πω ότι το έκανα και θα πάω για εξωσωματική...τεσπα πολλά λεφτα για το τπτ λέω εγω

Link to comment
Share on other sites

Just now, evaki23 είπε:

εμείς αλλιώς δεν γίνεται....τεστς και οι δύο στο Ιασω είμαστε....αλλά αληθεια όλα είναι πολύ ακριβα.... με την καλλιέργεια (λογικά) αλλά ρε γαμωτο το κάνω μόνο και μόνο για να πω ότι το έκανα και θα πάω για εξωσωματική...τεσπα πολλά λεφτα για το τπτ λέω εγω

ότι είναι πολλά είναι δεν το συζητώ.....βρε μπορεί σε εσένα να πιάσει.....πάμε δυνατά δεν έμεινε τίποτα 3 μέρες είναι.....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, evaki23 είπε:

εμείς αλλιώς δεν γίνεται....τεστς και οι δύο στο Ιασω είμαστε....αλλά αληθεια όλα είναι πολύ ακριβα.... με την καλλιέργεια (λογικά) αλλά ρε γαμωτο το κάνω μόνο και μόνο για να πω ότι το έκανα και θα πάω για εξωσωματική...τεσπα πολλά λεφτα για το τπτ λέω εγω

Όλα καλά θα πάνε! Εχε θετική ενέργεια! Ούτε εμάς μας ζήτησε τεστ, εγώ έκανα γτ είχα δέκατα... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, evaki23 είπε:

Μακαρι σε 1η φάση πάω τώρα να με δει και να προχωρήσουμε!

καλή επιτυχία......μέσα από την καρδία μου σου εύχομαι...εδώ θα είμαστε για να περάσεις τις 14 βασανιστικές ημέρες μετά....

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, konik είπε:

Όχι δεν χρειάζεται κάτι άλλο...μια χαρά είσαι...μετά την σπερματέγχυση λογικά θα σου δώσει ουτροτζεσταν και σικλακουρ.... δυστυχώς οι σπερματεγχυσεις έχουν μικρό ποσοστό επιτυχίας.... εξαρτάται και το θέμα που έχετε σαν ζευγάρι??? Μπορεί για την περίπτωση σας να μην ενδείκνυται η σπερματέγχυση...από ότι φαίνεται ούτε η δικιά μου 2 η προσπάθεια πέτυχε μόλις έκανε ένα τεστ early και βγήκε αρνητικό....

Αχ κοριτσια κ γω κουραστηκα με την ολη διαδικασια.. επισης τρεμω την πιθανοτητα να μην πετυχει ουτε η εξωσωματικη... και φοβαμαι και τη μεθη!

15 ώρες πρίν, konik είπε:

33 γίνομαι και εγώ σε λίγες μέρες και ο σύζυγος μου είναι 38....Δηλαδή πόσα θέλει αν επιτρέπεται???

Εμεια 30 στα 31 εγω και ο συζυγος 37... 

On 20/3/2021 at 3:10 ΜΜ, evaki23 είπε:

Ρωτα και τον γιατρό σου και τον φαρμακοποιό...κρίμα τόσα χρήματα..

Αχ κοριτσι μου δεν τα δεχονται τα φαρμακα. Ποσο στεναχωρεθηκα... εχουμε δωσει τοσα λεφτα σε εξετασεις κ σε γιατρους. Συν την σπερματεγχυση συν αυτο που συνεβει και τωρα πρεπει να δωσουμε κ για εξωσωματικη τελικα. Και αν δεν πετυχει??? Γιατι σε αλλους να.ερχεται τοσο ευκολα??? Νιωθω τοσο αδικημενη φανταζομαι κ σεις το ιδιο αισθΝεστε

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alinaz είπε:

Αχ κοριτσια κ γω κουραστηκα με την ολη διαδικασια.. επισης τρεμω την πιθανοτητα να μην πετυχει ουτε η εξωσωματικη... και φοβαμαι και τη μεθη!

Εμεια 30 στα 31 εγω και ο συζυγος 37... 

Αχ κοριτσι μου δεν τα δεχονται τα φαρμακα. Ποσο στεναχωρεθηκα... εχουμε δωσει τοσα λεφτα σε εξετασεις κ σε γιατρους. Συν την σπερματεγχυση συν αυτο που συνεβει και τωρα πρεπει να δωσουμε κ για εξωσωματικη τελικα. Και αν δεν πετυχει??? Γιατι σε αλλους να.ερχεται τοσο ευκολα??? Νιωθω τοσο αδικημενη φανταζομαι κ σεις το ιδιο αισθΝεστε

Πίστεψέ με όλες τα ίδια συναισθήματα έχουμε....εγώ με ένα παράπονο και ένα γιατί είμαι όλη την μέρα..... απάντηση δεν θα πάρουμε είναι το μόνο σίγουρο..... αυτό που λες με την εξωσωματική τρέμω και εγώ.....φοβάμαι πως θα διαχειριστώ την αποτυχία....αλλά δεν μας μένει τίποτα άλλο πέρα από το να προσπαθούμε....

Just now, Alinaz είπε:

Αχ κοριτσια κ γω κουραστηκα με την ολη διαδικασια.. επισης τρεμω την πιθανοτητα να μην πετυχει ουτε η εξωσωματικη... και φοβαμαι και τη μεθη!

Εμεια 30 στα 31 εγω και ο συζυγος 37... 

Αχ κοριτσι μου δεν τα δεχονται τα φαρμακα. Ποσο στεναχωρεθηκα... εχουμε δωσει τοσα λεφτα σε εξετασεις κ σε γιατρους. Συν την σπερματεγχυση συν αυτο που συνεβει και τωρα πρεπει να δωσουμε κ για εξωσωματικη τελικα. Και αν δεν πετυχει??? Γιατι σε αλλους να.ερχεται τοσο ευκολα??? Νιωθω τοσο αδικημενη φανταζομαι κ σεις το ιδιο αισθΝεστε

Δεν τις βάζεις εδώ τις ενέσεις στη σελίδα να της δώσεις λίγο πιο οικονομικά να μην σου μείνουν....κάποια θα τις θέλει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...