Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Σπερματεγχυση με κλομιφαινη


Alinaz

Recommended Posts

Just now, evaki23 είπε:

Μακάρι...και ελπίζω και εσύ να έχεις καλά αποτελέσματα...ας δωσουμε μία ευκαιρία στους εαυτούς μας....

Με τον εαυτό μου παλεύω μήνες η αλήθεια είναι....καλή επιτυχία να έχεις...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 771
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • konik

    konik 207 δημοσιεύσεις

  • nina21

    nina21 154 δημοσιεύσεις

  • evaki23

    evaki23 91 δημοσιεύσεις

  • Eva92

    Eva92 54 δημοσιεύσεις

Just now, konik είπε:

Με τον εαυτό μου παλεύω μήνες η αλήθεια είναι....καλή επιτυχία να έχεις...

Οπως και οι περισσότερες εδω μέσα....σε καταλαβαίνω....ας έχουμε όση θετική ενέργεια μας έχει μείνει...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, konik είπε:

Με τον εαυτό μου παλεύω μήνες η αλήθεια είναι....καλή επιτυχία να έχεις...

 

Just now, evaki23 είπε:

Οπως και οι περισσότερες εδω μέσα....σε καταλαβαίνω....ας έχουμε όση θετική ενέργεια μας έχει μείνει...

Κοριτσια!!! πάνω από όλα θετική ενέργεια και όλα θα πάνε καλά!!! <3 <3 <3 κ το λέω εγώ που προς το παρόν δεν πάει τπτ καλά! χααχ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ και ΠΙΣΤΗ <3 <3

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, nina21 είπε:

 

Κοριτσια!!! πάνω από όλα θετική ενέργεια και όλα θα πάνε καλά!!! <3 <3 <3 κ το λέω εγώ που προς το παρόν δεν πάει τπτ καλά! χααχ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ και ΠΙΣΤΗ <3 <3

Ας τα λέμε η μια στην άλλη να παίρνουμε δύναμη, γιατί μία είμαι στα ύψη μία στα πατώματα.......Τι να πείς και εσύ που κόλλησες covid λίγο πριν κάνεις την προσπάθειά σου....

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, konik είπε:

Ας τα λέμε η μια στην άλλη να παίρνουμε δύναμη, γιατί μία είμαι στα ύψη μία στα πατώματα.......Τι να πείς και εσύ που κόλλησες covid λίγο πριν κάνεις την προσπάθειά σου....

και πραγματικα ειμαι η  μονη που απο γνωστους προσεχω τοσο... να σκασω ειμαι τοσες μερες! και τωρα θα πρεπει να περιμενω να αρνητικοποιηθει το τεστ που δεν γινεται παντα μεσα σε 14 ημερες! ασε....θα σκασω στο τελος! μπορει να μην προλαβω και τον επομενο μηνα... αλλα τουλαχιστον ο αντρας μ το εχει ριξει στο χαβαλε! τα εχει σιγουρα τ δυδυμα κοριτσια (λεει ειναι γουρι o covid) χαχα...μερικες φορες πραγματικα τον θαυμαζω απεριοριστα! τα αντιμετωπιζει ολα τοσα ψυχραιμα και λογικα...απορω με την δυναμη του!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, nina21 είπε:

και πραγματικα ειμαι η  μονη που απο γνωστους προσεχω τοσο... να σκασω ειμαι τοσες μερες! και τωρα θα πρεπει να περιμενω να αρνητικοποιηθει το τεστ που δεν γινεται παντα μεσα σε 14 ημερες! ασε....θα σκασω στο τελος! μπορει να μην προλαβω και τον επομενο μηνα... αλλα τουλαχιστον ο αντρας μ το εχει ριξει στο χαβαλε! τα εχει σιγουρα τ δυδυμα κοριτσια (λεει ειναι γουρι o covid) χαχα...μερικες φορες πραγματικα τον θαυμαζω απεριοριστα! τα αντιμετωπιζει ολα τοσα ψυχραιμα και λογικα...απορω με την δυναμη του!

το ίδιο προσπαθεί να κάνει και ο δικός μου ο καημένος κάθε φορά που με βλέπει να σέρνομαι......αλλά προσπαθώ όσο το δυνατόν να μην το δείχνω.... τώρα τι να σου πω ότι δεν έχεις δίκιο δεν μπορώ....θα σου πω ότι σου λέει ο άντρας σου για γούρι είναι...έρχονται δίδυμα...και εγώ έχω ένα προαίσθημα για μένα για δίδυμα....λές και το ένιωθα ότι θα πάω με εξωσωματική....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, konik είπε:

το ίδιο προσπαθεί να κάνει και ο δικός μου ο καημένος κάθε φορά που με βλέπει να σέρνομαι......αλλά προσπαθώ όσο το δυνατόν να μην το δείχνω.... τώρα τι να σου πω ότι δεν έχει δίκιο δεν μπορώ....θα σου πω ότι σου λέει ο άντρας σου για γούρι είναι...έρχονται δίδυμα...και εγώ έχω ένα προαίσθημα για μένα για δίδυμα....λές και το ένιωθα ότι θα πάω με εξωσωματική....

εσυ για αρχη μην προδικαζεις τπτ μεχρι την τεταρτη!!!! <3 <3 <3 μετα την τεταρτη θα δεις...μεχρι τοτε σκεφτεσαι και συμπεριφερεσαι θετικα!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Αχ καμια φορά λέω ότι εάν δεν το ήθελα τόσο πολύ θα είχε έρθει....αλλά πως γίνεται αυτό?εν τω μεταξυ όλες (όσες δεν ήθελαν και πολύ) εμείναν έγκυος λόγω καραντίνας χαχαχαχχα τα νέυρα μου

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, evaki23 είπε:

Αχ καμια φορά λέω ότι εάν δεν το ήθελα τόσο πολύ θα είχε έρθει....αλλά πως γίνεται αυτό?εν τω μεταξυ όλες (όσες δεν ήθελαν και πολύ) εμείναν έγκυος λόγω καραντίνας χαχαχαχχα τα νέυρα μου

καλέ δεν υπάρχει γνωστή μου που να μην είναι έγκυος.......το έχω πεί και εγω αυτό και κατηγορώ τον ευατό μου ότι το άγχος μου τα κάνει όλα...αλλά δεν είναι έτσι....δηλαδή όσες πιάνουν είναι χαλαρές??? δεν νομίζω....απλά αυτή είναι η τύχη τους και αυτή η δική μας έτσι το βλέπω πιά...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, konik είπε:

καλέ δεν υπάρχει γνωστή μου που να μην είναι έγκυος.......το έχω πεί και εγω αυτό και κατηγορώ τον ευατό μου ότι το άγχος μου τα κάνει όλα...αλλά δεν είναι έτσι....δηλαδή όσες πιάνουν είναι χαλαρές??? δεν νομίζω....απλά αυτή είναι η τύχη τους και αυτή η δική μας έτσι το βλέπω πιά...

εγω ευτυχως δεν εχω στο αμεσο περιβαλλον καποια γτ πραγματικα θα μ γυριζε το ματι! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, nina21 είπε:

εγω ευτυχως δεν εχω στο αμεσο περιβαλλον καποια γτ πραγματικα θα μ γυριζε το ματι! 

έλα στο σπίτι μου τότε που μόλις έμαθα ότι είναι έγκυος και η νύφη μου...που προσπαθούσε με τον αδερφό μου μόνο 6 μήνες και ήταν πάρα μα πάρα πολύ χαλαρή και σίγουρη ότι θα μείνει....και έμεινε....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, konik είπε:

καλέ δεν υπάρχει γνωστή μου που να μην είναι έγκυος.......το έχω πεί και εγω αυτό και κατηγορώ τον ευατό μου ότι το άγχος μου τα κάνει όλα...αλλά δεν είναι έτσι....δηλαδή όσες πιάνουν είναι χαλαρές??? δεν νομίζω....απλά αυτή είναι η τύχη τους και αυτή η δική μας έτσι το βλέπω πιά...

Μα έτσι ακριβώς είναι....κάτι γίνεται με την τύχη μας...δεν εξηγείτε αλλιώς...

Just now, nina21 είπε:

εγω ευτυχως δεν εχω στο αμεσο περιβαλλον καποια γτ πραγματικα θα μ γυριζε το ματι! 

ευτυχως γιατι δεν είναι εύκολο καθόλου

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, evaki23 είπε:

Μα έτσι ακριβώς είναι....κάτι γίνεται με την τύχη μας...δεν εξηγείτε αλλιώς...

δεν φαντάζεσαι πόσες φορές έχω αναρωτηθεί ποιος άτιμος με μούτζωσε.....αλλά μετά σκεφτομαι ότι είναι αμαρτία αυτό που λέω υπάρχουν άνθρωποι που έχουν σοβαρά προβλήματα υγείας και έτσι μαζεύομαι πάλι...

Link to comment
Share on other sites

Just now, konik είπε:

έλα στο σπίτι μου τότε που μόλις έμαθα ότι είναι έγκυος και η νύφη μου...που προσπαθούσε με τον αδερφό μου μόνο 6 μήνες και ήταν πάρα μα πάρα πολύ χαλαρή και σίγουρη ότι θα μείνει....και έμεινε....

Καλα εχω και εγω κάποιες γνωστες που μένουν έγκυες χωρίς να το καταλάβουν....αααα δεν υτο περιμενα κτλ κρλ

Link to comment
Share on other sites

Just now, evaki23 είπε:

Καλα εχω και εγω κάποιες γνωστες που μένουν έγκυες χωρίς να το καταλάβουν....αααα δεν υτο περιμενα κτλ κρλ

αυτό το δεν το περίμενα δεν μπορώ να το ακούω όμως αλήθεια....και δεν το πιστεύω κιόλας......τι σημαίνει δεν το περίμενε δεν έκανε ελεύθερες επαφές???αλλά σιγά μην πουν πόσο προσπαθούσαν, την αλήθεια κανείς δεν την λέει....απλά όπως είπες και παραπάνω είναι εξαιρτετικά δύσκολο να υπάρχουν παντού γύρω σου μόνο έγκυες και να το παίρνεις χαλαρά χωρίς να σου δημιουργείται άγχος και παράπονο...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...