Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Σπερματεγχυση με κλομιφαινη


Alinaz

Recommended Posts

 

Just now, nina21 είπε:

πονοκεφαλο και το πρωι ειχα εντονη ναυτια... θα παω να κανω το πρωι... εγω πιθανολογω οτι ειναι απο την κουραση γτ χθες ειχα το πηγαινε ελα και μετα απο υπερενταση κοιμηθηκα στις 4 και σημερα απο τις 8 ειμαι στον υπολογιστη με τηλεκπαιδευση! δεν εχω κανενα αλλο συμπτωμα σχετικο...μα ειχαμε τ αγχη μας εχουμε κ αυτο τωρα! πφφφ

έλα μπορεί να την άρπαξες στο πήγαινε έλα....πιστεύω δεν θα είναι κάτι αλλά για να σου φύγει το άγχος πετάξου αύριο το πρωί...παντα όλα μαζί τυχαίνουν...απελπιστικη η κατασταση....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 771
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • konik

    konik 207 δημοσιεύσεις

  • nina21

    nina21 154 δημοσιεύσεις

  • evaki23

    evaki23 91 δημοσιεύσεις

  • Eva92

    Eva92 54 δημοσιεύσεις

Just now, nina21 είπε:

Θα πάω... ούτως η άλλως θα πήγαινα για lh κ e2. Απάλευτη η κατάσταση! Τ έχουμε όλα έχουμε κ αυτό από πάνω 

Εντάξει κορίτσι μου υπομονή...όλα θα είναι καλά...θύμησέ μου σε ποίο κέντρο είσαι???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, nina21 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Τελικά έκανα τεστ κ είναι θετικό! Πάει αυτός ο μήνας! Τζάμπα τ χάπια...τζάμπα όλη η ταλαιπωρία 

Πω βρε κορίτσι μου τι να πω....στεναχωρήθηκα τόσο πολύ.....που την πάτησες αφού κανείς τηλεκπαίδευση???? Να σου πω μην πέφτεις τον επόμενο μήνα....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, konik είπε:

Πω βρε κορίτσι μου τι να πω....στεναχωρήθηκα τόσο πολύ.....που την πάτησες αφού κανείς τηλεκπαίδευση???? Να σου πω μην πέφτεις τον επόμενο μήνα....

Μα αυτό απορώ και γω! Δεν έχω δει κανέναν! Μόνο ο άντρας μ δουλεύει κ βλέπει κόσμο ο οποίος είναι αρνητικοσ! Όπως μ είπε κ αυτός κ η μπομπα κ ο τανιμανιδης αυτό έπαθαν! Μάλλον φέρνει γούρι! Πφφ 

Link to comment
Share on other sites

Just now, nina21 είπε:

Μα αυτό απορώ και γω! Δεν έχω δει κανέναν! Μόνο ο άντρας μ δουλεύει κ βλέπει κόσμο ο οποίος είναι αρνητικοσ! Όπως μ είπε κ αυτός κ η μπομπα κ ο τανιμανιδης αυτό έπαθαν! Μάλλον φέρνει γούρι! Πφφ 

Χαχχαχαχ έτσι δες το πώς ότι έγινε κάποιο λόγο θα έγινε..... υπομονή ο επόμενος μήνας είναι κοντά...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, konik είπε:

Χαχχαχαχ έτσι δες το πώς ότι έγινε κάποιο λόγο θα έγινε..... υπομονή ο επόμενος μήνας είναι κοντά...

 

ας ελπισουμε οτι ο επομενος μηνας θα ειναι ο τυχερος! Εσυ ποτε περιμενεις; ή μάλλον πότε ΔΕΝ περιμένεις;:wub:

Link to comment
Share on other sites

Just now, nina21 είπε:
 

ας ελπισουμε οτι ο επομενος μηνας θα ειναι ο τυχερος! Εσυ ποτε περιμενεις; ή μάλλον πότε ΔΕΝ περιμένεις;:wub:

Δεν περιμένω την Τετάρτη στις 26 λέω στις 25 να κάνω ένα τεστ να έχω μια εικόνα τι θα με βρει την επόμενη μέρα μην μου έρθει κεραμύδα.... γιατί από συμπτώματα δεν έχω απολύτως τίποτα...αν και αυτό δεν παίζει ρόλο...αλλά το προαίσθημα μου δεν είναι θετικό....τι να πω θα δούμε...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, konik είπε:

Δεν περιμένω την Τετάρτη στις 26 λέω στις 25 να κάνω ένα τεστ να έχω μια εικόνα τι θα με βρει την επόμενη μέρα μην μου έρθει κεραμύδα.... γιατί από συμπτώματα δεν έχω απολύτως τίποτα...αν και αυτό δεν παίζει ρόλο...αλλά το προαίσθημα μου δεν είναι θετικό....τι να πω θα δούμε...

Θετική σκέψη!! Εχεις όλη την θετική μ ενέργεια!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 26/2/2021 at 7:20 ΜΜ, konik είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!!!Δυστυχώς και η δική μου πρώτη σπερματέγχυση δεν πέτυχε...Σήμερα έκανα χοριακή και βγήκε αρνητική......Πάμε για τον επόμενο μήνα....πφφφφφφφ

@Alinazσε τι φάση είσαι??

Πηρα φαρμακα να κανω τη 2η σπερματεγχυση. Σημερα ειχα υπερηχο και δυστυχως ακυρωνεται ο κυκλος γιατι εκανα ενα μεγλαο κυστικο. Αυτη τη φορα μου εδωσε εκτος απο κλομιφενη και αλτερμον. Μια προλαβα να κανω. τζαμπα τοσα λεφτα πιυ εδωσα... δεν ξερω τι θα κανουμε απο δω κ περα. Εχω στεναχωρεθει...εσυ σε τι φαση εισαι?

On 2/3/2021 at 8:17 ΠΜ, Alexfwt είπε:

Κορίτσι καλημέρα,  

Πανω κάτω αντιμετωπίζουμε το ίδιο θέμα.. Ίδια ηλικία.. Εγω με ΣΠΩ και πολύ καλό σπερμοδιαγραμμα ο σύζυγος .. Ασχετο αν εγώ ειμαι σε φυσικό κύκλο χωρίς σπερματεγχυση η πριν διαδικασια της διέγερσης είναι η ίδια.. Εμένα η κλομιφαινη πέραν του ότι δεν με έπιασε.. κ το ενδομητριο μου τ έκανε πολύ λεπτό... Εχω ακούσει πως η κλομιφαινη το προκαλεί αυτό.. Έτσι δεν με ταλαιπωρησε στο να μου ξανά δώσει κλομιφαινη.. Ξέρω ότι οι ενέσεις που μου έδωσε είναι ακριβές αλλά αυτή τη φορά είχα και πολλά ωοθυλακια με επικρατεστερα 2 μεγάλα 19.5 Χιλ ένα σε κάθε μία ωοθήκη και το ενδομητριο μου ήταν 11!! Άρα αυτό που θα σου πρότεινα είναι να συζητούσες μαζί του αν μπορείς να ακολουθησεις άλλη ουσία ή κ αν έπαιρνες κ μια άλλη γνώμη από κάποιάλλο γιατρο δεν θ ήταν κακό! 

Καλησπερα!!! Αυτη τη φορα μου εδωσε κ μενα αλτερμον αλλα συν την κλομιφενη. Εδωσα ενα σωρο λεφτα και προλαβα να κανω μονο μια. Δυστυχως εγινε κυστικο κ μαλιστα μεγαλο οποτε ακυρωνεται ο κυκλος.... ευχομαι καλη επιτυχια κοριτσι μου!!!

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...