Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Σπερματεγχυση με κλομιφαινη


Alinaz

Recommended Posts

Just now, konik είπε:

Γεια σου κορίτσι μου!!! Εγώ είμαι στην 3η μέρα από την σπερματέγχυση....εξάντληση ένιωθα και εγώ ναυτίες όχι όμως.... υπομονή 5 μέρες είναι....

Ένα περίεργο πράγμα σαν να είμαι σε πλοίο! Αχχ!! Καλά αποτελέσματα να εχεις ❤️❤️ Με τ καλό να κανεις την αρχή με καλά νέα! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 771
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • konik

    konik 207 δημοσιεύσεις

  • nina21

    nina21 154 δημοσιεύσεις

  • evaki23

    evaki23 91 δημοσιεύσεις

  • Eva92

    Eva92 54 δημοσιεύσεις

Just now, nina21 είπε:

Ένα περίεργο πράγμα σαν να είμαι σε πλοίο! Αχχ!! Καλά αποτελέσματα να εχεις ❤️❤️ Με τ καλό να κανεις την αρχή με καλά νέα! 

Κοίταξες στο κουτί τις παρενέργειες???? λέει ναυτία??? Τσεκαρε μια για ασφάλεια!!! Πότε πας για υπέρηχο???

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, konik είπε:

Κοίταξες στο κουτί τις παρενέργειες???? λέει ναυτία??? Τσεκαρε μια για ασφάλεια!!! Πότε πας για υπέρηχο???

Την Τρίτη! Πήρα τον γιατρό κ μ είπε να μην ανησυχώ... λες να αρχίσω να ανησυχώ;

Link to comment
Share on other sites

Just now, nina21 είπε:

Την Τρίτη! Πήρα τον γιατρό κ μ είπε να μην ανησυχώ... λες να αρχίσω να ανησυχώ;

Όχι βέβαια να μην ανησυχείς και να χαλαρώσεις να βοηθήσεις τα ωοθυλάκια σου!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, nina21 είπε:

Είναι πρώτη μας προσπάθεια! Μακάρι να πάνε όλα καλά! Θα ενημερώσω κ την Τρίτη μετά τον γιατρό! 

Όλα καλά θα πάνε!!! Να έχεις θετική διάθεση!!! Έχετε κάποιο θέμα εσείς η απλά δεν έρχεται και είπατε να το σπρώξετε??? Αν θες απαντάς και αν δεν σε φέρνω σε δυσκολη θεση

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, konik είπε:

Όλα καλά θα πάνε!!! Να έχεις θετική διάθεση!!! Έχετε κάποιο θέμα εσείς η απλά δεν έρχεται και είπατε να το σπρώξετε??? Αν θες απαντάς και αν δεν σε φέρνω σε δυσκολη θεση

Όχι όχι καμία δύσκολη θέση! Έχουμε αζωοσπερμια και πάμε με δότη! Εγώ από ότι εξετάσεις έχουμε κάνει είναι καλές όλες και θεωρητικά βοηθάει η ηλικία μ (27).

Link to comment
Share on other sites

Just now, nina21 είπε:

Όχι όχι καμία δύσκολη θέση! Έχουμε αζωοσπερμια και πάμε με δότη! Εγώ από ότι εξετάσεις έχουμε κάνει είναι καλές όλες και θεωρητικά βοηθάει η ηλικία μ (27).

Είσαι παρα πολυ καλά ηλικιακά!!! Οπότε μην έχεις άγχος κανένα! Κάνατε βιοψία μήπως βρεθεί σπέρμα στο σύζυγό σου????

Link to comment
Share on other sites

Just now, konik είπε:

Είσαι παρα πολυ καλά ηλικιακά!!! Οπότε μην έχεις άγχος κανένα! Κάνατε βιοψία μήπως βρεθεί σπέρμα στο σύζυγό σου????

Είχε κάνει παλιά όταν τ ανακαλύψαμε και τώρα απόφασισαμε ότι δεν θελουμε να ξαναμπούμε στ διαδικασία αυτή πάλι! Είναι πιο ασφαλές ψυχικά για μας η λιγότερη ταλαιπωρία! Βέβαια σε όλο αυτό παίζει ρόλο ότι τ ξέρουμε από τα 20 μας κ συνειδητά μείναμε μαζί και αποφασίσαμε να κάνουμε οικογένεια. Όποτε με το χρόνια παύει να σε ενοχλει...κ τ σκέφτεσαι πολύ πιο ψύχραιμα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, nina21 είπε:

Είχε κάνει παλιά όταν τ ανακαλύψαμε και τώρα απόφασισαμε ότι δεν θελουμε να ξαναμπούμε στ διαδικασία αυτή πάλι! Είναι πιο ασφαλές ψυχικά για μας η λιγότερη ταλαιπωρία! Βέβαια σε όλο αυτό παίζει ρόλο ότι τ ξέρουμε από τα 20 μας κ συνειδητά μείναμε μαζί και αποφασίσαμε να κάνουμε οικογένεια. Όποτε με το χρόνια παύει να σε ενοχλει...κ τ σκέφτεσαι πολύ πιο ψύχραιμα 

Το σας θαυμάζω είναι το λιγότερο που μπορώ να πω!!!! Να κάνετε ότι είναι καλύτερο για την ψυχική σας ηρεμία!!! Εύχομαι ολόψυχα όλα μα όλα να πάνε κατά ευχήν και θα πάνε πίστεψέ το......και εμείς είχαμε θέμα με την κινητικότητα στο σπέρμα....προσπαθούμε ήδη ένα χρόνο μόνοι μας και είμαι σε λίγες μέρες 33... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, konik είπε:

Το σας θαυμάζω είναι το λιγότερο που μπορώ να πω!!!! Να κάνετε ότι είναι καλύτερο για την ψυχική σας ηρεμία!!! Εύχομαι ολόψυχα όλα μα όλα να πάνε κατά ευχήν και θα πάνε πίστεψέ το......και εμείς είχαμε θέμα με την κινητικότητα στο σπέρμα....προσπαθούμε ήδη ένα χρόνο μόνοι μας και είμαι σε λίγες μέρες 33... 

Σε ευχαριστούμε πολύ! Για μας είναι πραγματικά η πρώτη προσπάθεια γτ ποτέ δεν περιμενα να γίνει με φυσικό τρόπο... όποτε όλο είναι πολύ πρωτόγνωρο! Κ νομίζω ότι δυστυχώς έχουμε μια εξωπραγματική αισιοδοξία και φοβάμαι για το αρνητικό εάν έρθει...

Link to comment
Share on other sites

Just now, nina21 είπε:

Σε ευχαριστούμε πολύ! Για μας είναι πραγματικά η πρώτη προσπάθεια γτ ποτέ δεν περιμενα να γίνει με φυσικό τρόπο... όποτε όλο είναι πολύ πρωτόγνωρο! Κ νομίζω ότι δυστυχώς έχουμε μια εξωπραγματική αισιοδοξία και φοβάμαι για το αρνητικό εάν έρθει...

Μακάρι να είναι και η τυχερή σας!!!! Έχετε πολύ καλές προϋποθέσεις!!!! Θα δεις ότι η διαδικασία δεν είναι απολύτως τίποτα!!! Είναι πολύ απλή!!! Να είστε αισιόδοξοι βοηθάει!!! ότι χρειαστείς είμαι εδώ να τα λέμε!!! Αναμένω νέα σου την τρίτη....

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, konik είπε:

Μακάρι να είναι και η τυχερή σας!!!! Έχετε πολύ καλές προϋποθέσεις!!!! Θα δεις ότι η διαδικασία δεν είναι απολύτως τίποτα!!! Είναι πολύ απλή!!! Να είστε αισιόδοξοι βοηθάει!!! ότι χρειαστείς είμαι εδώ να τα λέμε!!! Αναμένω νέα σου την τρίτη....

 

Σε ευχαριστώ πολύ και πραγματικά την στήριξη την έχω άπειρη αναγκη γτ αποφασίσαμε ακόμη να μην το πούμε πουθενά όποτε όλες τις έγνοιες δεν έχω που να τις μοιραστώ! Δεν το είπαμε όχι γτ ντρεπόμαστε αλλά το τελευταίο π θελουμε είναι να ρωτάνε όλοι τι πως γτ κλπ... ήδη μ ανεβαίνει η πίεση π ρωτάνε γτ δεν τ περνούμε απόφαση!

Link to comment
Share on other sites

Just now, nina21 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ και πραγματικά την στήριξη την έχω άπειρη αναγκη γτ αποφασίσαμε ακόμη να μην το πούμε πουθενά όποτε όλες τις έγνοιες δεν έχω που να τις μοιραστώ! Δεν το είπαμε όχι γτ ντρεπόμαστε αλλά το τελευταίο π θελουμε είναι να ρωτάνε όλοι τι πως γτ κλπ... ήδη μ ανεβαίνει η πίεση π ρωτάνε γτ δεν τ περνούμε απόφαση!

Σε καταλαβαινω απόλυτα! Τα ίδια περνάω και εγώ γιατί δεν το έχουμε πει και εμείς πουθενά γιατί δεν είμαι στην ψυχολογία να απαντάω σε ερωτήσεις...θέλω την ηρεμία μου! Οπότε θα τα λέμε μαζί! Η μια θα στηρίζει την άλλη!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...