Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Σπερματεγχυση με κλομιφαινη


Alinaz

Recommended Posts

Just now, nina21 είπε:

νομιζω κοντα στο χιλιαρικο πανε τα φαρμακα! 

Εξαρτάται από τις μονάδες που θα χρειαστεί η κάθε μία.....εγώ πιστεύω και λόγω κιλών και λόγω του ότι θα του ζητήσω ήπια διέγερση να πέσω λίγο παρακάτω από το χιλιάρικο....

Just now, evaki23 είπε:

και εγω....στο Ρέα είναι....ο γιατρός μου είναι στο Ιασω....αλλά δεν έχω ιδέα για τιμες κτλ. ιδέα όμως

 

και συν 2000 τουλάχιστον ο γιατρός και το κέντρο σωστα? εάν περάσεις από επιτροπή δεν πληρώνεις το 1000?

Εάν περάσεις από επιτροπή και σου τα εγκρίνει από ότι κατάλαβα δεν τα πληρώνεις....αλλά για να περάσεις έχει εξετάσεις και ένα σωρό τρέξιμο και πραγματικά δεν ξέρω αν έχω το κουράγιο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 771
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • konik

    konik 207 δημοσιεύσεις

  • nina21

    nina21 154 δημοσιεύσεις

  • evaki23

    evaki23 91 δημοσιεύσεις

  • Eva92

    Eva92 54 δημοσιεύσεις

Just now, evaki23 είπε:

Καλημέρα! Δεν το έχει μοίρα μου με την σπερματέγχυση....πάμε για τον άλλο μήνα εάν πάω δλδ γιατι το σκέφτομαι.... 1 δεν είχαν μεγαλώσει πολύ τα ωάρια οπότε εάν έκανα ένεση σήμερα θα πήγαινα για 25η Μαρτιου και οπώς καταλαβαίνετε αυτό θα ήταν δύσκολο και τωρα μου είπε ο γιατρός ότι θέλει χαρτί γάμου ή βασικά από συμβοαλιογραφο χαρτι....με τόση πίεση δεν είναι και το καλυτερο μου....ps. 2 φορές έχουμε αναβάλλει το γάμο λόγω Covid

δες το εδω μήπως κάποιος θέλει τα φάρμακα σε καλύτερη τιμή....μην σε παίρνει από κάτω όλες εδω τα ίδια περνάμε.....όλες το θέλουμε πολύ και σε όλες αργεί να έρθει.....

Ναι πραγματικα ο μηνας δεν ηταν καλός οπως φαίνεται! Ολα για καποιο λογο γινονται ομως. Το λεω μπας και το πιστεψω και γω! Ναι ενα χαρτι σε συμβολαιογραφο δεν ειναι τιποτα. Αμεσως θα σας το βγαλει. Για να κανετε και το γαμο σας οπως και οποτε θελετε! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

ας πάρουμε μια βαθιά ανάσα και ας πάμε με όση δυναμη μπορούμε.....όλες όσες τα καταφέραν λένε ότι τα ξεχνάς όλα μετά.....όσο μακρυα να είναι το μετά....χαμόγελο μόνο...καμια δεν είναι μόνη σε αυτό! θα αντιγράψω κάτι που είπε μια φίλη πιο πάνω και το ζήλεψα... Στο τέλος όλα θα πάνε καλά. Αν δεν πάνε καλά, σημαίνει ότι δεν είναι το τέλος

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, evaki23 είπε:

ας πάρουμε μια βαθιά ανάσα και ας πάμε με όση δυναμη μπορούμε.....όλες όσες τα καταφέραν λένε ότι τα ξεχνάς όλα μετά.....όσο μακρυα να είναι το μετά....χαμόγελο μόνο...καμια δεν είναι μόνη σε αυτό! θα αντιγράψω κάτι που είπε μια φίλη πιο πάνω και το ζήλεψα... Στο τέλος όλα θα πάνε καλά. Αν δεν πάνε καλά, σημαίνει ότι δεν είναι το τέλος

Τα είπες υπέροχα..... αυτό είναι το μότο μου και όταν είμαι στα πατώματα το λέω για να σηκωθώ....ελάτε κορίτσια τους επόμενους μήνες ευχομαι να συζητάμε για τις αναγουλες μας και είμαι σίγουρη ότι καμία μας δεν θα γκρινιάζει...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, konik είπε:

Τα είπες υπέροχα..... αυτό είναι το μότο μου και όταν είμαι στα πατώματα το λέω για να σηκωθώ....ελάτε κορίτσια τους επόμενους μήνες ευχομαι να συζητάμε για τις αναγουλες μας και είμαι σίγουρη ότι καμία μας δεν θα γκρινιάζει...

αχ μακαρι να περασουμε το καλοκαιρι ετσι! να συζηταμε τα ωραια...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 23/3/2021 at 2:28 ΜΜ, konik είπε:

Τα είπες υπέροχα..... αυτό είναι το μότο μου και όταν είμαι στα πατώματα το λέω για να σηκωθώ....ελάτε κορίτσια τους επόμενους μήνες ευχομαι να συζητάμε για τις αναγουλες μας και είμαι σίγουρη ότι καμία μας δεν θα γκρινιάζει...

@konikκοριτσι μου σημερα δεν ηταν η μερα? τι εγινε?

Link to comment
Share on other sites

Just now, nina21 είπε:

@konikκοριτσι μου σημερα δεν ηταν η μερα? τι εγινε?

Ελα κορίτσι μου έκανα το πρωί βγήκε αρνητικό....έχουν αρχίσει και οι πόνοι περιόδου....δυστυχώς δεν με θέλει η σπερματέγχυση....

Link to comment
Share on other sites

Just now, konik είπε:

Ελα κορίτσι μου έκανα το πρωί βγήκε αρνητικό....έχουν αρχίσει και οι πόνοι περιόδου....δυστυχώς δεν με θέλει η σπερματέγχυση....

δεν φανταζεσαι ποσο στεναχωρηθηκα! κριμα ρε παιδι μου! Γκαντεμικος μηνας! να φυγει να παμε στον επομενο!! τι θα κανεις τωρα? θα ξαναδοκιμασετε ή πατε με εξωσωματικη;

Link to comment
Share on other sites

Just now, nina21 είπε:

δεν φανταζεσαι ποσο στεναχωρηθηκα! κριμα ρε παιδι μου! Γκαντεμικος μηνας! να φυγει να παμε στον επομενο!! τι θα κανεις τωρα? θα ξαναδοκιμασετε ή πατε με εξωσωματικη;

Κοίτα άλλη σπερματέγχυση δεν το βλέπω να κάνω.....Παρασκευή θα κάνω το πρώτο ραντεβού με τον εξωσωματικό να μου πει πως θα κινηθούμε, λογικά θα χρειαστεί κάποιες εξετάσεις....οπότε αυτός ο μήνας θα είναι ξεκούρασης για εμένα γιατί δεν προλαβαίνω την εξωσωματική.....το καλό της υπόθεσης είναι ότι έχω μικρό κύκλο και περνάνε γρηγορα οι μέρες....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, konik είπε:

Κοίτα άλλη σπερματέγχυση δεν το βλέπω να κάνω.....Παρασκευή θα κάνω το πρώτο ραντεβού με τον εξωσωματικό να μου πει πως θα κινηθούμε, λογικά θα χρειαστεί κάποιες εξετάσεις....οπότε αυτός ο μήνας θα είναι ξεκούρασης για εμένα γιατί δεν προλαβαίνω την εξωσωματική.....το καλό της υπόθεσης είναι ότι έχω μικρό κύκλο και περνάνε γρηγορα οι μέρες....

χρειαζεται καπου καπου κ ο χρονος ξεκουρασης! θυμισε μου γτ δεν θυμαμαι...εχετε καποιο θεμα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, nina21 είπε:

χρειαζεται καπου καπου κ ο χρονος ξεκουρασης! θυμισε μου γτ δεν θυμαμαι...εχετε καποιο θεμα?

είχαμε θέμα με την κινητικότητα του σπέρματος...αλλά μετά από μήνες βιταμινών επανήλθε και είναι σε πάρα πολύ καλά επίπεδα....εγώ δεν έχω κάτι θεωρητικά, έχω κάνει όλες τις εξετάσεις εκτός από υστεροσκόπηση.....

Link to comment
Share on other sites

Just now, konik είπε:

είχαμε θέμα με την κινητικότητα του σπέρματος...αλλά μετά από μήνες βιταμινών επανήλθε και είναι σε πάρα πολύ καλά επίπεδα....εγώ δεν έχω κάτι θεωρητικά, έχω κάνει όλες τις εξετάσεις εκτός από υστεροσκόπηση.....

οποτε εχετε πολυ καλες πιθανοτητες να τα καταφερετε με την πρωτη προσπαθεια! εγω σημερα ειναι 3η μερα χωρις πυρετο και ανυπομονω να περασει η βδομαδα γτ δεν την παλευω αλλο σπιτι...και θελω γενικα να περασουν οι μερες να αρνητικοποιηθει και το τεστ και να κανουμε και μεις επιτελους την προσπαθεια μας! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, nina21 είπε:

οποτε εχετε πολυ καλες πιθανοτητες να τα καταφερετε με την πρωτη προσπαθεια! εγω σημερα ειναι 3η μερα χωρις πυρετο και ανυπομονω να περασει η βδομαδα γτ δεν την παλευω αλλο σπιτι...και θελω γενικα να περασουν οι μερες να αρνητικοποιηθει και το τεστ και να κανουμε και μεις επιτελους την προσπαθεια μας! 

Μπράβο κορίτσι μου....θα προλάβετε να κάνετε την προσπάθειά σας μην αγχώνεσαι....κάνε μας εσύ το ποδαρικό......

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, konik είπε:

Μπράβο κορίτσι μου....θα προλάβετε να κάνετε την προσπάθειά σας μην αγχώνεσαι....κάνε μας εσύ το ποδαρικό......

μακαρι ρε παιδι μου! αμαν αυτος ο μηνας...γκαντεμικος για το topic μας!! μακρια μακρια!! μακαρι να ειναι ο τυχερος ο επομενος και να αρχισουμε τα ευχαριστα! εγω ενω δεν ειμαι πολυ θετικη οταν διαλεξα νυφικο για τον γαμο τον ιουλιο φροντισα να ειμαι σιγουρη οτι θα αναδυκνυει και την κοιλιτσα που ελπιζω να εχω χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, nina21 είπε:

μακαρι ρε παιδι μου! αμαν αυτος ο μηνας...γκαντεμικος για το topic μας!! μακρια μακρια!! μακαρι να ειναι ο τυχερος ο επομενος και να αρχισουμε τα ευχαριστα! εγω ενω δεν ειμαι πολυ θετικη οταν διαλεξα νυφικο για τον γαμο τον ιουλιο φροντισα να ειμαι σιγουρη οτι θα αναδυκνυει και την κοιλιτσα που ελπιζω να εχω χαχαχα

αααα τώρα παντρεύεσαι???μπραβο με το καλό κορίτσι μου.......αφού κατάφερες με τέτοιες συνθήκες και βρήκες και νυφικό εισαι φοβερή.......μακάρι να σου πάνε όλα όπως τα έχεις ονειρευτεί....και εγώ ιούλιο είχα παντρευτεί...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...