Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 41 minutes ago, Blue Velvet said:

      Είδατε βελτίωση με τις βιταμίνες αυτές?Δεν περιμένω και θαύματα,αλλά τουλάχιστον για το σπέρμα,πιστεύω πως οι βιταμίνες βοηθούν αρκετά.Ειδα κάτι τιμές άσε..γύρω στα 250-300 για δύο άτομα για 3 μήνες,είναι τρέλα!

      Εμείς είχαμε θέμα με την μορφολογία  σπέρματος ήταν 2% … και στις τρεις εξετάσεις σπέρματος … αυτά πρόπερσι κ πέρυσι … πριν τιν εξωσωματική δεν έκαναν εξέταση σπέρματος στάθηκαν στις προηγούμενες … κ όταν κάναμε εξωσωματική άφησαν να γίνει φυσικά η γονιμοποίηση καθώς μας είπαν το σπερμα  κρίθηκε άριστο … τώρα τι να πω και εγώ σκεφτήκαμε μήπως λόγω κοβιντ κλπ το ανοσοποιητικό του άντρα μου ήταν πεσμένο καθώς ήταν κ πολύ συχνά κρυωμένος … από την άλλη γιατί όχι μπορεί αυτά τα χάπια όντως να βοήθησαν … τώρα όσον αγορά τιν ποιότητα ωαρίων δ ξέρω ακόμα σίγουρα πήγε σχετικά καλα γιατί πήραμε 5 βλαστοκυστες 5 ημερών με τις τρεις να χαρακτηρίζονται άριστες … 

Σπερματεγχυση με κλομιφαινη


Alinaz

Recommended Posts

Just now, konik είπε:

αααα τώρα παντρεύεσαι???μπραβο με το καλό κορίτσι μου.......αφού κατάφερες με τέτοιες συνθήκες και βρήκες και νυφικό εισαι φοβερή.......μακάρι να σου πάνε όλα όπως τα έχεις ονειρευτεί....και εγώ ιούλιο είχα παντρευτεί...

καναμε περισυ τον ιουλιο πολιτικο μονο οι δυο μας και φετος εχουμε τον θρησκευτικο...γενικα ειμαι πολυ αγχωδης και οργανωτικη...οποτε και με τον γαμο τ εχω σχετικα ετοιμα ολα...οποτε και στο θεμα παιδιου με ταραζει πολυ οτι με βγαζει εκτοσ προγραμματος....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 771
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • konik

    konik 207 δημοσιεύσεις

  • nina21

    nina21 154 δημοσιεύσεις

  • evaki23

    evaki23 91 δημοσιεύσεις

  • Eva92

    Eva92 54 δημοσιεύσεις

Just now, nina21 είπε:

καναμε περισυ τον ιουλιο πολιτικο μονο οι δυο μας και φετος εχουμε τον θρησκευτικο...γενικα ειμαι πολυ αγχωδης και οργανωτικη...οποτε και με τον γαμο τ εχω σχετικα ετοιμα ολα...οποτε και στο θεμα παιδιου με ταραζει πολυ οτι με βγαζει εκτοσ προγραμματος....

μοιάζουμε αρκετά έχω να σου πω...είμαι ψυχαναγκαστική με τον προγραμματισμό και την οργάνωση....ετσι είχα κανει και εγω στο γαμο μου όλα ηταν έτοιμα από πολύ νωρίς....αντιλαμβάνεσαι σε τι υστερία βρίσκομαι που δεν έχρεται το μωρό εδώ και ενάμιση χρόνο...που δεν πίστευα ότι θα το πιάσω στο μήνα αλλά είχα εναποθέσει τις ελπίδες μου κοντά στο χρόνο....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, konik είπε:

μοιάζουμε αρκετά έχω να σου πω...είμαι ψυχαναγκαστική με τον προγραμματισμό και την οργάνωση....ετσι είχα κανει και εγω στο γαμο μου όλα ηταν έτοιμα από πολύ νωρίς....αντιλαμβάνεσαι σε τι υστερία βρίσκομαι που δεν έχρεται το μωρό εδώ και ενάμιση χρόνο...που δεν πίστευα ότι θα το πιάσω στο μήνα αλλά είχα εναποθέσει τις ελπίδες μου κοντά στο χρόνο....

αχ ποσο σε καταλαβαινω! πραγματικα πρεπει να ειναι μαρτυριο αυτο με το μωρο που το περιμενεις καθε μηνα και δεν ερχεται...τουλαχιστον εμεις δεν εχουμε τετοια ελπιδα για να την χασουμε! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, nina21 είπε:

αχ ποσο σε καταλαβαινω! πραγματικα πρεπει να ειναι μαρτυριο αυτο με το μωρο που το περιμενεις καθε μηνα και δεν ερχεται...τουλαχιστον εμεις δεν εχουμε τετοια ελπιδα για να την χασουμε! 

Εχω ζοριστεί πολύ η αλήθεια είναι πλέον δεν το διαχειρίζομαι καλά με πιάνουν διαρκώς τα κλάματα...φταίνε μάλλον και τα χάπια.....αλλά αλήθεια προσπαθώ να ηρεμήσω...πότε τα καταφέρνω πότε όχι....για την δική σας ψυχραιμία δεν έχω λόγια αλήθεια......

Link to comment
Share on other sites

Just now, konik είπε:

Εχω ζοριστεί πολύ η αλήθεια είναι πλέον δεν το διαχειρίζομαι καλά με πιάνουν διαρκώς τα κλάματα...φταίνε μάλλον και τα χάπια.....αλλά αλήθεια προσπαθώ να ηρεμήσω...πότε τα καταφέρνω πότε όχι....για την δική σας ψυχραιμία δεν έχω λόγια αλήθεια......

θεωρω οτι κ γω στην θεση σου θα ειχα καθε μηνα κλαμματα...νομιζω οτι απο την μια ειναι καλυτερα που ξερουμε γτ δεν ταλαιπωρουμαστε ψυχολογικα τουλαχιστον!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, nina21 είπε:

θεωρω οτι κ γω στην θεση σου θα ειχα καθε μηνα κλαμματα...νομιζω οτι απο την μια ειναι καλυτερα που ξερουμε γτ δεν ταλαιπωρουμαστε ψυχολογικα τουλαχιστον!

 κάθε μήνα έχω και εγώ το τελευταίο 4μηνο που εφτασε ο κόμπος στο χτένι......εχω καταστεναχωρήσει και τον καημένο τον αντρα μου....που δεν μπορώ να του ξεφυγω ρες γαμωτο με καταλαβαίνει αμέσως.....ελπίζω κάποια στιγμή όλα αυτά που βιώνουμε να τα καλύψει η χαρά ενός μωρού....

Link to comment
Share on other sites

Just now, konik είπε:

 κάθε μήνα έχω και εγώ το τελευταίο 4μηνο που εφτασε ο κόμπος στο χτένι......εχω καταστεναχωρήσει και τον καημένο τον αντρα μου....που δεν μπορώ να του ξεφυγω ρες γαμωτο με καταλαβαίνει αμέσως.....ελπίζω κάποια στιγμή όλα αυτά που βιώνουμε να τα καλύψει η χαρά ενός μωρού....

πω πω δεν φανταζεσαι ποσο σε νιωθω αληθεια! εγω πιστευω μας το χρωσταει η μοιρα....πραγματικα δεν ξερω πως θα διαχειριστουμε ενα αρνητικο αποτελεσμα...νομιζω εκει θα τα χρειαστουμε πραγματικα! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, nina21 είπε:

πω πω δεν φανταζεσαι ποσο σε νιωθω αληθεια! εγω πιστευω μας το χρωσταει η μοιρα....πραγματικα δεν ξερω πως θα διαχειριστουμε ενα αρνητικο αποτελεσμα...νομιζω εκει θα τα χρειαστουμε πραγματικα! 

αστο μην το συζητάμε ακόμα το αρνητικό και ήδη νιωθω τα πόδια μου να τρέμουν.....εχω εναποθέσει τις ελπίδες μου στην επιστήμη......θα τα καταφέρουμε που θα παει.........

Link to comment
Share on other sites

Just now, konik είπε:

αστο μην το συζητάμε ακόμα το αρνητικό και ήδη νιωθω τα πόδια μου να τρέμουν.....εχω εναποθέσει τις ελπίδες μου στην επιστήμη......θα τα καταφέρουμε που θα παει.........

ειμαι σιγουρη οτι συντομα θα συζηταμε πιο χαρουμενα πραγματα! <3 εγω ηδη κανω εικονα καλοκαιρι, μαγιουδακι και κοιλιτσα

Link to comment
Share on other sites

Just now, nina21 είπε:

ειμαι σιγουρη οτι συντομα θα συζηταμε πιο χαρουμενα πραγματα! <3 εγω ηδη κανω εικονα καλοκαιρι, μαγιουδακι και κοιλιτσα

τα ίδια σκεφτόμαστε.....αντε πάμε δυνατά....και εσύ μην πέφτεις σκέψου ότι θα είναι ο μήνας σου.......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, konik είπε:

τα ίδια σκεφτόμαστε.....αντε πάμε δυνατά....και εσύ μην πέφτεις σκέψου ότι θα είναι ο μήνας σου.......

για αρχη χρειαζομαι δυο αρνητικα τεστ! ας ελπιζουμε οτι θα αρνητικοποιηθει γρηγορα το τεστ...χαχα εγω υιοθετησα το μοτο του αντρα μου...οτι ο covid ειναι γουρι! χαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, nina21 είπε:

για αρχη χρειαζομαι δυο αρνητικα τεστ! ας ελπιζουμε οτι θα αρνητικοποιηθει γρηγορα το τεστ...χαχα εγω υιοθετησα το μοτο του αντρα μου...οτι ο covid ειναι γουρι! χαχα

χαχχαχαχαχ γούρι είναι πίστεψέ το.........στέλνε να μου λές τα νέα σου......καλά αποτελέσματα....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 24/3/2021 at 10:10 ΜΜ, konik είπε:

εννοείται........

 

 

On 24/3/2021 at 10:08 ΜΜ, nina21 είπε:

και συ ενημερωσε μας την παρασκευη! 

Καλημέρα! Πως είστε? @konik σου ήρθε? πως είσαι? @nina21 έφυγαν τα συμπτώματα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...