Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Σπερματεγχυση με κλομιφαινη


Alinaz

Recommended Posts

15 ώρες πρίν, konik είπε:

καλή επιτυχία......μέσα από την καρδία μου σου εύχομαι...εδώ θα είμαστε για να περάσεις τις 14 βασανιστικές ημέρες μετά....

Καλημέρα! Δεν το έχει μοίρα μου με την σπερματέγχυση....πάμε για τον άλλο μήνα εάν πάω δλδ γιατι το σκέφτομαι.... 1 δεν είχαν μεγαλώσει πολύ τα ωάρια οπότε εάν έκανα ένεση σήμερα θα πήγαινα για 25η Μαρτιου και οπώς καταλαβαίνετε αυτό θα ήταν δύσκολο και τωρα μου είπε ο γιατρός ότι θέλει χαρτί γάμου ή βασικά από συμβοαλιογραφο χαρτι....με τόση πίεση δεν είναι και το καλυτερο μου....ps. 2 φορές έχουμε αναβάλλει το γάμο λόγω Covid

Just now, Alinaz είπε:

Αχ κοριτσια κ γω κουραστηκα με την ολη διαδικασια.. επισης τρεμω την πιθανοτητα να μην πετυχει ουτε η εξωσωματικη... και φοβαμαι και τη μεθη!

Εμεια 30 στα 31 εγω και ο συζυγος 37... 

Αχ κοριτσι μου δεν τα δεχονται τα φαρμακα. Ποσο στεναχωρεθηκα... εχουμε δωσει τοσα λεφτα σε εξετασεις κ σε γιατρους. Συν την σπερματεγχυση συν αυτο που συνεβει και τωρα πρεπει να δωσουμε κ για εξωσωματικη τελικα. Και αν δεν πετυχει??? Γιατι σε αλλους να.ερχεται τοσο ευκολα??? Νιωθω τοσο αδικημενη φανταζομαι κ σεις το ιδιο αισθΝεστε

δες το εδω μήπως κάποιος θέλει τα φάρμακα σε καλύτερη τιμή....μην σε παίρνει από κάτω όλες εδω τα ίδια περνάμε.....όλες το θέλουμε πολύ και σε όλες αργεί να έρθει.....

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 771
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • konik

    konik 207 δημοσιεύσεις

  • nina21

    nina21 154 δημοσιεύσεις

  • evaki23

    evaki23 91 δημοσιεύσεις

  • Eva92

    Eva92 54 δημοσιεύσεις

Just now, evaki23 είπε:

Καλημέρα! Δεν το έχει μοίρα μου με την σπερματέγχυση....πάμε για τον άλλο μήνα εάν πάω δλδ γιατι το σκέφτομαι.... 1 δεν είχαν μεγαλώσει πολύ τα ωάρια οπότε εάν έκανα ένεση σήμερα θα πήγαινα για 25η Μαρτιου και οπώς καταλαβαίνετε αυτό θα ήταν δύσκολο και τωρα μου είπε ο γιατρός ότι θέλει χαρτί γάμου ή βασικά από συμβοαλιογραφο χαρτι....με τόση πίεση δεν είναι και το καλυτερο μου....ps. 2 φορές έχουμε αναβάλλει το γάμο λόγω Covid

Ωχ μαλλον κατι ειχε ο μηνας κοριτσια! Γκαντεμικος! Μην στενχωριεσαι! Καθε δυσκολια για καλο...παμε στον επομενο δυνατα. νομιζω η διαδικασια για συμβολαιογραφο δεν ειναι κατι...πως εισαι?

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, evaki23 είπε:

Μαζι σας...τον επόμενο μήνα....απλά θα κάνω την ένεση να μην πάει χαμενη και η προσπάθεια με τα Serpafar

μπορει να ειναι κ ο τυχερος σου μηνας, και να μην χρειαστει να ειμαστε μαζι!! ;)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, nina21 είπε:

Ωχ μαλλον κατι ειχε ο μηνας κοριτσια! Γκαντεμικος! Μην στενχωριεσαι! Καθε δυσκολια για καλο...παμε στον επομενο δυνατα. νομιζω η διαδικασια για συμβολαιογραφο δεν ειναι κατι...πως εισαι?

Δεν είναι κάτι αλλά εάν πρεπει να βρεις να τα συντάξει κτλ και οι δυο δουλέυουμε καταλαβαίνεις πόση πίεση....σε συνδυασμό με τα όχι τοσο ώριμα ωαρια δεν βοηθάει....

υπομονή σε όλες 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, evaki23 είπε:

Δεν είναι κάτι αλλά εάν πρεπει να βρεις να τα συντάξει κτλ και οι δυο δουλέυουμε καταλαβαίνεις πόση πίεση....σε συνδυασμό με τα όχι τοσο ώριμα ωαρια δεν βοηθάει....

υπομονή σε όλες 

Μην κάνεις κάτι με πίεση θεωρώ ότι μόνο άγχος θα σου προσθέσει στο ήδη υπάρχον άγχος που έχεις..... δεν πειράζει όπως είπατε δεν είναι ο μήνας μας....πάμε για τον επόμενο.....εγώ ήδη έχω κλείσει ραντεβού με τον εξωσωματικο την Παρασκευή....αλλά εδώ θα ναι να λέμε τα νέα μας...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, konik είπε:

Μην κάνεις κάτι με πίεση θεωρώ ότι μόνο άγχος θα σου προσθέσει στο ήδη υπάρχον άγχος που έχεις..... δεν πειράζει όπως είπατε δεν είναι ο μήνας μας....πάμε για τον επόμενο.....εγώ ήδη έχω κλείσει ραντεβού με τον εξωσωματικο την Παρασκευή....αλλά εδώ θα ναι να λέμε τα νέα μας...

σε παρακαλώ όταν θα πας διαφωτισε με γιατι δεν έχω πλήρει εικόνα....τι θα σας ζητήσει κτλ. και εγω θα πάω σε έναν που συνεργάζεται ο δικός μου γυναικολόγος απλά δεν έχω ιδέα

Link to comment
Share on other sites

Just now, konik είπε:

Μην κάνεις κάτι με πίεση θεωρώ ότι μόνο άγχος θα σου προσθέσει στο ήδη υπάρχον άγχος που έχεις..... δεν πειράζει όπως είπατε δεν είναι ο μήνας μας....πάμε για τον επόμενο.....εγώ ήδη έχω κλείσει ραντεβού με τον εξωσωματικο την Παρασκευή....αλλά εδώ θα ναι να λέμε τα νέα μας...

σε ποιον θα πας?

Link to comment
Share on other sites

Just now, nina21 είπε:

σε ποιον θα πας?

Ο γυναικολόγος μου μου συνέστησε τον Μακράκη τον ξέρει προσωπικά....αυτός θα είναι διευθυντής στη νέα μονάδα υποβοηθούμενης στο Μητέρα...ναι ναι θα σας πω ότι θέλετε όταν πάω....

Link to comment
Share on other sites

Just now, konik είπε:

Ο γυναικολόγος μου μου συνέστησε τον Μακράκη τον ξέρει προσωπικά....αυτός θα είναι διευθυντής στη νέα μονάδα υποβοηθούμενης στο Μητέρα...ναι ναι θα σας πω ότι θέλετε όταν πάω....

ναι πες μας μια γνωμη! <3 εχεις περασει επιτροπη για εξωσωματικη;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, konik είπε:

Ο γυναικολόγος μου μου συνέστησε τον Μακράκη τον ξέρει προσωπικά....αυτός θα είναι διευθυντής στη νέα μονάδα υποβοηθούμενης στο Μητέρα...ναι ναι θα σας πω ότι θέλετε όταν πάω....

πες μας ναι...εμενα τον Αυγερινό απλά δεν πάω με φυσικο κύκλο δυστυχως

Link to comment
Share on other sites

Just now, nina21 είπε:

ναι πες μας μια γνωμη! <3 εχεις περασει επιτροπη για εξωσωματικη;

Για την επιτροπή είπαμε ότι θα το συζητήσουμε από κοντά...απλά μου είπε ότι αν θέλω να περάσω και επιτροπή θα αργήσω αρκετά.....οπότε ανάλογα με το κόστος των φαρμάκων και το δοσίλογοι θα αποφασίσω...

Just now, evaki23 είπε:

πες μας ναι...εμενα τον Αυγερινό απλά δεν πάω με φυσικο κύκλο δυστυχως

Ούτε εγώ λογικά θα πάω με φυσικό κύκλο να πληρώνω τα μαλλιά της κεφαλής μου για να μου παίρνουν ένα ωάριο την φορά...

Just now, evaki23 είπε:

πες μας ναι...εμενα τον Αυγερινό απλά δεν πάω με φυσικο κύκλο δυστυχως

Τον Αυγερινό δεν τον έχω ακούσει...ελπίζω να μην είναι στο Ιασώ γιατί έχω ακούσει τρελές τιμές χωρίς λόγο σε αυτό το νοσοκομείο....οπότε λίγο πρόσεχε....

Link to comment
Share on other sites

Just now, konik είπε:

Για την επιτροπή είπαμε ότι θα το συζητήσουμε από κοντά...απλά μου είπε ότι αν θέλω να περάσω και επιτροπή θα αργήσω αρκετά.....οπότε ανάλογα με το κόστος των φαρμάκων και το δοσίλογοι θα αποφασίσω...

πες μας όταν θα εχεις νεα...εάν δεν περάσεις επιτροπή δεν ανεβαίνει πολύ το κόστος?

Link to comment
Share on other sites

Just now, konik είπε:

Για την επιτροπή είπαμε ότι θα το συζητήσουμε από κοντά...απλά μου είπε ότι αν θέλω να περάσω και επιτροπή θα αργήσω αρκετά.....οπότε ανάλογα με το κόστος των φαρμάκων και το δοσίλογοι θα αποφασίσω...

Ούτε εγώ λογικά θα πάω με φυσικό κύκλο να πληρώνω τα μαλλιά της κεφαλής μου για να μου παίρνουν ένα ωάριο την φορά...

Τον Αυγερινό δεν τον έχω ακούσει...ελπίζω να μην είναι στο Ιασώ γιατί έχω ακούσει τρελές τιμές χωρίς λόγο σε αυτό το νοσοκομείο....οπότε λίγο πρόσεχε....

και εγω....στο Ρέα είναι....ο γιατρός μου είναι στο Ιασω....αλλά δεν έχω ιδέα για τιμες κτλ. ιδέα όμως

 

Just now, nina21 είπε:

νομιζω κοντα στο χιλιαρικο πανε τα φαρμακα! 

και συν 2000 τουλάχιστον ο γιατρός και το κέντρο σωστα? εάν περάσεις από επιτροπή δεν πληρώνεις το 1000?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...