Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , Sabrina_ είπε:

      @Angot το είχα και εγώ αυτό το σύμπτωμα στο τέλος της 28ης και ανησυχούσα για τον τράχηλο.τελικά στον προγραμματισμένο υπέρηχο που έκανα μετά απο 3 μερες η γιατρός τον είδε πολύ καλό και μου είπε οτι είναι φυσιολογικό να το νιώθω καθώς τα παιδιά εχουν πάρει βάρος. Τωρα είμαι καμια βδομάδα μετά και μου έχει περάσει αυτή η ενόχληση. Το έχω ξανανιώσει και σε προηγούμενη βδομαδα πάντως αυτό και ετρεχα για υπέρηχο τοτε και όλα τα έβρισκαν καλα.

      οχι δεν τρέχω , δεν είναι ότι ε χω πόνους κλπ! εχω βάρος απλώς ίσως η ξάπλα το κάνει χειρότερο ! επισης με πιάνει κυριως βραδάκι… για να μην πω αν θέλω και λίγο τσίσα και αργήσω, εκεί είναι ασήκωτη !

Σπερματεγχυση με κλομιφαινη


Alinaz

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 771
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • konik

    konik 207 δημοσιεύσεις

  • nina21

    nina21 154 δημοσιεύσεις

  • evaki23

    evaki23 91 δημοσιεύσεις

  • Eva92

    Eva92 54 δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Just now, nina21 είπε:

Κορίτσια μ σας ευχαριστώ πολύ όλες! Τώρα π έχω καλός ή κακός χρόνο θα τ ψάξω περισσότερο! 

Σου εχω στειλει  π.μ

Just now, Malntalia είπε:

Άνετα!! Θα μαζευουμε και άλλες.. Η πλακα ειναι μου λέγανε εδώ και έλεγα ελα μωρε γτ που ξέρουν μέχρι που ξυπνησα.. 

Πιστεψε με ειμαστε πολλες που την πατησαμε επειδη αλπα προβαλοταν πολυ τωρα κρυφτηκε !!!

Κατι ξερει που ξερουμε 

Just now, nina21 είπε:

Κορίτσια μ σας ευχαριστώ πολύ όλες! Τώρα π έχω καλός ή κακός χρόνο θα τ ψάξω περισσότερο! 

Να τοψαξεις σε ενα σοβαρο κεντρο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , Neverislate είπε:

Σου εχω στειλει  π.μ

Πιστεψε με ειμαστε πολλες που την πατησαμε επειδη αλπα προβαλοταν πολυ τωρα κρυφτηκε !!!

Κατι ξερει που ξερουμε 

Να τοψαξεις σε ενα σοβαρο κεντρο

ρωτησα και εκει κ περιμενω απαντηση απο τα κοριτσια!

Link to comment
Share on other sites

On 16/4/2021 at 9:12 ΜΜ, Eva92 είπε:

Καλησπέρα @evaki23! Κι εγώ το ίδιο , μας προτεινε ο γυναικολόγος να μην κάνουμε σπερματεγχυσεις γιατί έχω μια σαλπιγγα και να πάμε κατευθείαν με εξωσωματική. Οπότε λέμε από Σεπτέμβρη να ξεκινήσουμε. Που θα την κάνεις εσύ αν επιτρέπεται? 

Καλημέρα! ο γυναικολόγος μου μου πρότεινε έναν γιατρο που είναι στο ΡΕΑ. του έχω πολύ εμπιστοσύνη και θα κλείσω μαζί του ραντεβού τον Μαϊο να μιλήσουμε....εαν θέλεις λεπτομέρειες πες μου. Πάντως να ξέρεις εχω παρόμοια περιπτωση με εσένα και επιασε με την πρώτη.

On 17/4/2021 at 10:18 ΜΜ, nina21 είπε:

ρωτησα και εκει κ περιμενω απαντηση απο τα κοριτσια!

Εχεις χρόνο να το δεις και να αποφασίσεις....μην αγχωνεσαι όλα θα γίνουν θα δεις! Τωρα προσπάθησε να χαλαρωσεις και να απολάυσεις την μερα σου και όλα θα έρθουν θα δεις!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, evaki23 είπε:

Καλημέρα! ο γυναικολόγος μου μου πρότεινε έναν γιατρο που είναι στο ΡΕΑ. του έχω πολύ εμπιστοσύνη και θα κλείσω μαζί του ραντεβού τον Μαϊο να μιλήσουμε....εαν θέλεις λεπτομέρειες πες μου. Πάντως να ξέρεις εχω παρόμοια περιπτωση με εσένα και επιασε με την πρώτη.

Εχεις χρόνο να το δεις και να αποφασίσεις....μην αγχωνεσαι όλα θα γίνουν θα δεις! Τωρα προσπάθησε να χαλαρωσεις και να απολάυσεις την μερα σου και όλα θα έρθουν θα δεις!

σημερα ειμαι πιο ηρεμη! επειδη η ολη η διαδικασια θα γινει στο ιατρειο του επειδη το σπερμα θα ειναι ηδη επεξεργασμενο απο την τραπεζα κ καμια αναμειξη με το κεντρο δεν θα υπαρχει λεω να κανω μια προσπαθεια μ τον γιατρο μ κ μετα αναλογα να δω τι θα κανω

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, nina21 είπε:

σημερα ειμαι πιο ηρεμη! επειδη η ολη η διαδικασια θα γινει στο ιατρειο του επειδη το σπερμα θα ειναι ηδη επεξεργασμενο απο την τραπεζα κ καμια αναμειξη με το κεντρο δεν θα υπαρχει λεω να κανω μια προσπαθεια μ τον γιατρο μ κ μετα αναλογα να δω τι θα κανω

Κοίτα αφού δεν πας στο embio κ;ι θα γίνει στο ιατρείο του εισαι οκ πιστεύω.....απλά αν δεν πετύχει που το απευχομαστε το ψάχνεις καλύτερα......

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, nina21 είπε:

σημερα ειμαι πιο ηρεμη! επειδη η ολη η διαδικασια θα γινει στο ιατρειο του επειδη το σπερμα θα ειναι ηδη επεξεργασμενο απο την τραπεζα κ καμια αναμειξη με το κεντρο δεν θα υπαρχει λεω να κανω μια προσπαθεια μ τον γιατρο μ κ μετα αναλογα να δω τι θα κανω

μια χαρα κορίτσι μου....ετσι να μην πανικοβαλόμαστε για όλα υπάρχει λύση.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, konik είπε:

Κοίτα αφού δεν πας στο embio κ;ι θα γίνει στο ιατρείο του εισαι οκ πιστεύω.....απλά αν δεν πετύχει που το απευχομαστε το ψάχνεις καλύτερα......

 

Just now, evaki23 είπε:

μια χαρα κορίτσι μου....ετσι να μην πανικοβαλόμαστε για όλα υπάρχει λύση.

ναι αυτο θα κανω με ηρεμιακ προσοχη θα κανουμε την προσπαθεια μας, το καλοκαιρι πλεον βεβαια, και αναλογα θα δουμε πως θα κινηθουμε! ευχομαι μεχρι τοτε ολες να εχετε πετυχει το θαυματακι σας <3

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, evaki23 είπε:

Καλημέρα! ο γυναικολόγος μου μου πρότεινε έναν γιατρο που είναι στο ΡΕΑ. του έχω πολύ εμπιστοσύνη και θα κλείσω μαζί του ραντεβού τον Μαϊο να μιλήσουμε....εαν θέλεις λεπτομέρειες πες μου. Πάντως να ξέρεις εχω παρόμοια περιπτωση με εσένα και επιασε με την πρώτη.

Εχεις χρόνο να το δεις και να αποφασίσεις....μην αγχωνεσαι όλα θα γίνουν θα δεις! Τωρα προσπάθησε να χαλαρωσεις και να απολάυσεις την μερα σου και όλα θα έρθουν θα δεις!

@evaki23 μακάρι κορίτσι μου να πετυχει με τη πρώτη και σε εσένα αλλά και σε όλες μας ! Μου δίνεις αισιοδοξία με αυτό που μου είπες. Εμείς έχουμε θέμα με το σπέρμα οπότε για αυτό αγχώνομαι... Ελπίζω όλα να πάνε καλά για όλες μας ! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα, συγγνώμη που πετάγομαι στο θέμα αλλά επειδή σας βλέπω πολύ ψαγμενες ήθελα να σας ρωτήσω κάτι ...για την σπερματεγχυση χρειάζεται κάποιο χαρτί γάμου ; Γιατί εγώ θα παντρευτώ τον Ιούνιο με πολιτικό και αγχωθηκα μήπως χάσω τον επόμενο κύκλο. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...