Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Soho24 είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Ναι είναι μια χαρά για 1η χοριακή 🤗 Εύχομαι καλό διπλασιασμό. Πότε θα επαναλάβεις? 

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Την Κυριακή ξανά και μου είπε ο γιατρός ότι είναι λίγο χαμηλό το νούμερο,όμως αυτό που μας ενδιαφέρει είναι να ανέβει αρκετά 

Σπερματεγχυση με κλομιφαινη


Alinaz

Recommended Posts

πρίν από 39 λεπτά , nina21 είπε:

Η αδυναμία θ σ ταλαιπωρήσει αρκετές μέρες να ξέρεις! 

Σκαρταδος είναι ο γιατρος! Βέβαια προς το παρον δεν έχω πάει καθόλου στο κέντρο... μόνο στ ιατρείο τ... ικανοποιημένη είμαι προς τ παρον! Από ποιον γιατρό είχες την ασχήμια εμπειρία;

Τον γιατρο δεν τον γνωριζω για το κεντρο ομως εχουν ακουστει και γινει πολλα μπες στο φορουμ εδω να διαβασεις 

Εγω εθχα γιατρο τον δντη τιυ κεντρου  γνωστος ς πρωινατζης 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 771
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • konik

    konik 207 δημοσιεύσεις

  • nina21

    nina21 154 δημοσιεύσεις

  • evaki23

    evaki23 91 δημοσιεύσεις

  • Eva92

    Eva92 54 δημοσιεύσεις

7 ώρες πρίν, Neverislate είπε:

Καλημερα εχω να πω οτι τελικα την περιμενουμε με αγχος και φυσικα εχουμε καθυστερηση !

Και εγω χανω αυτον τον κυκλο  κλεινει η μοναδα δεν προλαβαινω εχω σκασει και οσο σκαω δεν ερχεται 

Στα καγκελαααααα

Κρίμα κοριτσάκι μου!! Αλλά δεν το καταλαβαίνω αυτό?? Τι θα πει κλείνει?? Δηλαδή αν ήσουν για εξωσωματική..θα σου έλεγαν άστο??έλα τον άλλον μήνα!! Τεσπα..  ίσως είναι για καλό!! Χαλάρωσε τώρα έναν μήνα, πέρνα καλά, προσευχησου!! Και όλα θα πάνε καλά τον επόμενο!!

4 ώρες πρίν, nina21 είπε:

Στο emBio είμαι... μίλησα μόλις με τον γιατρό! Πάει κ αυτός ο κύκλος πφφφ 

Γτ βρε κορίτσι μου πάει!? Μη μου πεις και εσύ λόγω εορτών? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofia-Lilian είπε:

Κρίμα κοριτσάκι μου!! Αλλά δεν το καταλαβαίνω αυτό?? Τι θα πει κλείνει?? Δηλαδή αν ήσουν για εξωσωματική..θα σου έλεγαν άστο??έλα τον άλλον μήνα!! Τεσπα..  ίσως είναι για καλό!! Χαλάρωσε τώρα έναν μήνα, πέρνα καλά, προσευχησου!! Και όλα θα πάνε καλά τον επόμενο!!

Γτ βρε κορίτσι μου πάει!? Μη μου πεις και εσύ λόγω εορτών? 

Πιστευω τις διεγερσεις  ξερουν πανω κατω ενω ο φυσικος δεν ελενχεται θελει στενη παρακολουθηση 

Σε ευχαριστω 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, evaki23 είπε:

Ωχ ρε κορίτσι....πολύ κρίμα!

 

μην στεναχωριέσαι δεν πειραζει όλα τα καλά μαζί θα σου έρθουν

επανήλθα και εγω....γιατι με τον Covid που τελικά κόλλησα είμαι χάλια....πολύ βηχας καταρροη πονοκέφαλος και τις πρώτες ημέρες πυρετος

Εγω είπα να μην κάνω σπερματέγχυση....θα πάω από Σεπτέμβρη για εξωσωματικη

Καλησπέρα @evaki23! Κι εγώ το ίδιο , μας προτεινε ο γυναικολόγος να μην κάνουμε σπερματεγχυσεις γιατί έχω μια σαλπιγγα και να πάμε κατευθείαν με εξωσωματική. Οπότε λέμε από Σεπτέμβρη να ξεκινήσουμε. Που θα την κάνεις εσύ αν επιτρέπεται? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofia-Lilian είπε:

Κρίμα κοριτσάκι μου!! Αλλά δεν το καταλαβαίνω αυτό?? Τι θα πει κλείνει?? Δηλαδή αν ήσουν για εξωσωματική..θα σου έλεγαν άστο??έλα τον άλλον μήνα!! Τεσπα..  ίσως είναι για καλό!! Χαλάρωσε τώρα έναν μήνα, πέρνα καλά, προσευχησου!! Και όλα θα πάνε καλά τον επόμενο!!

Γτ βρε κορίτσι μου πάει!? Μη μου πεις και εσύ λόγω εορτών? 

Πέφτει η ωορρηξία Κυριακή τ Πάσχα! Έλεος πια... είπαμε με τ σύζυγο φτάσαμε π φτάσαμε δυο μήνες πριν τ γάμο ας δοκιμάσουμε τον Ιούλιο αμέσως μετά... γτ τώρα εάν κάναμε τ επόμενο μήνα θα μαθαίνω τ αποτέλεσμα 1βδομαδα πριν τ γάμο κ θα είμασταν τελείως στην τσίτα... όποτε πάμε για Ιούλιο! Πφφ

Just now, Neverislate είπε:

Τον γιατρο δεν τον γνωριζω για το κεντρο ομως εχουν ακουστει και γινει πολλα μπες στο φορουμ εδω να διαβασεις 

Εγω εθχα γιατρο τον δντη τιυ κεντρου  γνωστος ς πρωινατζης 

Γενικά προσπαθώ να μην διαβάζω ακούω πολλά γτ επηρεάζομαι κ πραγματικά δεν ξέρω π να πάω... από τον γιατρό προς τ παρον είμαι ικανοποιημένη πολύ! Με τ κέντρο δεν είχα καμία επαφή απολύτως! Θα κάνω σίγουρα μαζί του την δοκιμή μ την σπερματέγχυση κ σ περίπτωση αποτυχίας θα σας ρωτήσω να μ πείτε γνώμη π να απευθυνθώ... ελπίζω μετά από τόσες αναποδιές να πάει καλά! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, nina21 είπε:

Πέφτει η ωορρηξία Κυριακή τ Πάσχα! Έλεος πια... είπαμε με τ σύζυγο φτάσαμε π φτάσαμε δυο μήνες πριν τ γάμο ας δοκιμάσουμε τον Ιούλιο αμέσως μετά... γτ τώρα εάν κάναμε τ επόμενο μήνα θα μαθαίνω τ αποτέλεσμα 1βδομαδα πριν τ γάμο κ θα είμασταν τελείως στην τσίτα... όποτε πάμε για Ιούλιο! Πφφ

Γενικά προσπαθώ να μην διαβάζω ακούω πολλά γτ επηρεάζομαι κ πραγματικά δεν ξέρω π να πάω... από τον γιατρό προς τ παρον είμαι ικανοποιημένη πολύ! Με τ κέντρο δεν είχα καμία επαφή απολύτως! Θα κάνω σίγουρα μαζί του την δοκιμή μ την σπερματέγχυση κ σ περίπτωση αποτυχίας θα σας ρωτήσω να μ πείτε γνώμη π να απευθυνθώ... ελπίζω μετά από τόσες αναποδιές να πάει καλά! 

Τα ίδια έπαθα και εγώ για αυτό δεν ξεκίνησα αυτό τον κύκλο πέφτει μέσα στις γιορτές και κλείνουν για λίγες μέρες τα κέντρα και προφανώς ξεκουράζονται και οι γιατροί....

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

Αν είναι Χαλάνδρι οδός εθν.. Είναι όπως το είπε η κοπέλα πιο πάνω δεν ακουγονται καλά.. Και επειδή είμαι παθουσα.. Ουτε απέξω δε θέλω να περάσω.. Και μου τα λέγανε εδώ μέσα και έλεγα ακριβώς όπως εσυ.. Δε θα επηρεάστω δε θα ακουσω.. Και καηκα.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Malntalia είπε:

Αν είναι Χαλάνδρι οδός εθν.. Είναι όπως το είπε η κοπέλα πιο πάνω δεν ακουγονται καλά.. Και επειδή είμαι παθουσα.. Ουτε απέξω δε θέλω να περάσω.. Και μου τα λέγανε εδώ μέσα και έλεγα ακριβώς όπως εσυ.. Δε θα επηρεάστω δε θα ακουσω.. Και καηκα.. 

Αχ αχ μην μ βάζετε σε τέτοιες σκέψεις! Ας μ στείλει κάποια σας πμ να μ προτείνει κάποιον τότε! Μιας κ θα προσπαθήσουμε τον Ιούλιο πάλι ας δω κ κάποιον άλλο! Για τ κέντρο δεν έχω καμία ιδέα... δεν είχα καμία επαφή προς τ παρον! από τον γιατρό είμαι πολύ ικανοποιημένη... κ τ άτομο π μ τ πρότεινε ορκίζεται σε αυτόν! Πφφφ... στείλτε καμία πρόταση κορίτσια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 ώρες πρίν, nina21 είπε:

Αχ αχ μην μ βάζετε σε τέτοιες σκέψεις! Ας μ στείλει κάποια σας πμ να μ προτείνει κάποιον τότε! Μιας κ θα προσπαθήσουμε τον Ιούλιο πάλι ας δω κ κάποιον άλλο! Για τ κέντρο δεν έχω καμία ιδέα... δεν είχα καμία επαφή προς τ παρον! από τον γιατρό είμαι πολύ ικανοποιημένη... κ τ άτομο π μ τ πρότεινε ορκίζεται σε αυτόν! Πφφφ... στείλτε καμία πρόταση κορίτσια!

Κορίτσι μου μήπως να το ψάξεις τώρα που έχεις λίγο χρόνο....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, konik είπε:

Κορίτσι μου μήπως να το ψάξεις τώρα που έχεις λίγο χρόνο....

Στην περιπτωση σου καθε εμποδιο για καλο !!

7 ώρες πρίν, nina21 είπε:

Αχ αχ μην μ βάζετε σε τέτοιες σκέψεις! Ας μ στείλει κάποια σας πμ να μ προτείνει κάποιον τότε! Μιας κ θα προσπαθήσουμε τον Ιούλιο πάλι ας δω κ κάποιον άλλο! Για τ κέντρο δεν έχω καμία ιδέα... δεν είχα καμία επαφή προς τ παρον! από τον γιατρό είμαι πολύ ικανοποιημένη... κ τ άτομο π μ τ πρότεινε ορκίζεται σε αυτόν! Πφφφ... στείλτε καμία πρόταση κορίτσια!

Το εμποδιο για καλο να σου βγει με ηρεμια λοιπον επανεξετασε τα δεδομενα αθηνα εισια δεν σε ρωτησα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Neverislate είπε:

Στην περιπτωση σου καθε εμποδιο για καλο !!

Το εμποδιο για καλο να σου βγει με ηρεμια λοιπον επανεξετασε τα δεδομενα αθηνα εισια δεν σε ρωτησα

Έχω δύο χρόνια που αγωνίζομαι τώρα στον έναν μήνα και στους δύο θα τρελαθώ.....θα κάνω υπομονή όπως όλες.....το θέμα μου δεν είναι οι δύο μήνες αλλά να πάει καλά.....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Αν γράψεις στο καφέ έξωσώματικης θα σου πουν τα κορίτσια! Είναι τα πραγματα οπως τα λένε.. Εγώ πηγα σε έναν γιατρό και κέντρο που εδώ μέσα λένε τα καλυτερα.. Αλλά τώρα άλλαξα είναι νωρίς να πω προσωπικα. Τον γιατρό σου δεν τον γνωρίζω.. Το κέντρο ουτε να ξανακουσω θέλω.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Malntalia είπε:

Αν γράψεις στο καφέ έξωσώματικης θα σου πουν τα κορίτσια! Είναι τα πραγματα οπως τα λένε.. Εγώ πηγα σε έναν γιατρό και κέντρο που εδώ μέσα λένε τα καλυτερα.. Αλλά τώρα άλλαξα είναι νωρίς να πω προσωπικα. Τον γιατρό σου δεν τον γνωρίζω.. Το κέντρο ουτε να ξανακουσω θέλω.. 

Πεταγα βομβα ανετααααα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...