Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Σπερματεγχυση με κλομιφαινη


Alinaz

Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , Patataki83 είπε:

Ευχαριστώ παρα πολύ!!! μίλησα κ με τη μαία του γιατρού μου, μου εγραψε χοριακη κ μόλις πήγα κ την έκανα! Μέχρι το απόγευμα θα ξέρω το αποτέλεσμα!

σε όλες εύχομαι να μείνετε σύντομα έγκυες γτ πρέπει να γίνει κ ένα γκρουπ «Μάρτιος 2022» που δεν υπάρχει τώρα! :P 

εντωμεταξύ το έλεγε ο άντρας μου κοριτσια… μακάρι να είσαι τώρα έγκυος γτ θα γεννήσεις Μαρτη που έχω γενέθλια κ μπορεί να έχουμε ίδια μέρα γενέθλια με το μωρό κ πολύ θα το ήθελα! Χαχαχα κοιτα να δεις που μπορεί να γίνει έτσι… :D

Μακάρι να μπουμε όλες στο club! Σε κάθε περίπτωση η χαρά της μίας έναι χαρά όλων γιατί βλέπουμε φως! να μας κρατάς ενήμερες!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 771
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • konik

    konik 207 δημοσιεύσεις

  • nina21

    nina21 154 δημοσιεύσεις

  • evaki23

    evaki23 91 δημοσιεύσεις

  • Eva92

    Eva92 54 δημοσιεύσεις

πρίν από 38 λεπτά , evaki23 είπε:

Μακάρι να μπουμε όλες στο club! Σε κάθε περίπτωση η χαρά της μίας έναι χαρά όλων γιατί βλέπουμε φως! να μας κρατάς ενήμερες!

Εννοείται! Μόλις μου έρθει η χοριακη στο μεηλ θα σας ενημερώσω αμέσως!

  • Μου αρέσει 1

CATwp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Patataki83 είπε:

Κορίτσια μου είμαι έγκυος!!! Το λέω κ δεν το πιστεύω!!! Έκανα ψηφιακό clearblue πριν λίγο κ βγήκε ένα pregnant ΝΑ!!! Τρέμω ολόκληρη! 
Μετα από 5 χρόνια προσπαθειών, 1 βιοχημική, 2 σπερματεγχυσεις επιτέλους έχω θετικό τεστ στα χέρια μου κ μάλιστα μια μέρα πριν την αναμενόμενη περίοδο!!! Περιμένω να ανοίξει το ιατρείο του γιατρού μου να πάρω τηλ να μου γράψουν χοριακη!

Δεν το πιστεύω!!!

Συγχαρητήριααα μπράβο πολύ χάρηκα!!!!! Είδες τελικά υπομονή θέλει!!! Εύχομαι όλα να πάνε καλά!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Enik είπε:

Συγχαρητήριααα μπράβο πολύ χάρηκα!!!!! Είδες τελικά υπομονή θέλει!!! Εύχομαι όλα να πάνε καλά!!!!

Ευχαριστώ πολύ! Μακάρι να πάνε όλα καλά!

 

μολις βγήκε κ η χοριακη μου… 21,8 μια μέρα πριν την καθυστέρηση καλά είναι; Σίγουρα θα κάνω επανάληψη το Σάββατο 


CATwp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Patataki83 είπε:

Ευχαριστώ πολύ! Μακάρι να πάνε όλα καλά!

 

μολις βγήκε κ η χοριακη μου… 21,8 μια μέρα πριν την καθυστέρηση καλά είναι; Σίγουρα θα κάνω επανάληψη το Σάββατο 

Εμένα μια χαρά μου ακούγεται αφού είσαι και πριν την καθυστέρηση. Ολα καλά θα πάνε!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 ώρες πρίν, Patataki83 είπε:

Κορίτσια μου είμαι έγκυος!!! Το λέω κ δεν το πιστεύω!!! Έκανα ψηφιακό clearblue πριν λίγο κ βγήκε ένα pregnant ΝΑ!!! Τρέμω ολόκληρη! 
Μετα από 5 χρόνια προσπαθειών, 1 βιοχημική, 2 σπερματεγχυσεις επιτέλους έχω θετικό τεστ στα χέρια μου κ μάλιστα μια μέρα πριν την αναμενόμενη περίοδο!!! Περιμένω να ανοίξει το ιατρείο του γιατρού μου να πάρω τηλ να μου γράψουν χοριακη!

Δεν το πιστεύω!!!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου ,εύχομαι όλα να σου πάνε τέλεια με ένα γερό μωράκι στην αγκαλιά σου ! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, Patataki83 είπε:

Ευχαριστώ πολύ! Μακάρι να πάνε όλα καλά!

 

μολις βγήκε κ η χοριακη μου… 21,8 μια μέρα πριν την καθυστέρηση καλά είναι; Σίγουρα θα κάνω επανάληψη το Σάββατο 

Μια χαρα είναι η χοριακή! μπραβο κορίτσι μου

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Patataki83 είπε:

Μακάρι γτ βλέπω κάτι νούμερα σε άλλες κ φοβάμαι ότι δεν θα ανεβει… θα μάθουμε αύριο…

Κορίτσι μου συγχαρητήρια αρχικά για την εγκυμοσύνη σου, είναι πολύ σημαντικό που έχετε πετύχει σύλληψη αυτό σημαίνει ότι μπορείτε !! Από εκεί και πέρα καταλαβαίνω το άγχος σου, αλλά σημασία έχει αν θα διπλασιαστεί όχι πόσο ήταν ο αριθμός γιατί η εμφύτευση γίνεται από την 7η - 12η ημέρα και η χοριακη κάνει να φανεί 2 μέρες στον οργανισμό οπότε αν είχε γίνει η εμφύτευση 11- 12 μέρα λογικό να είναι χαμηλή η χοριακη! Μην αγχώνεσαι και κάνε λίγο ακόμα υπομονή μέχρι αύριο που θα επιβεβαιώσεις ότι όλα είναι καλά.... Σου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Eva92 είπε:

Κορίτσι μου συγχαρητήρια αρχικά για την εγκυμοσύνη σου, είναι πολύ σημαντικό που έχετε πετύχει σύλληψη αυτό σημαίνει ότι μπορείτε !! Από εκεί και πέρα καταλαβαίνω το άγχος σου, αλλά σημασία έχει αν θα διπλασιαστεί όχι πόσο ήταν ο αριθμός γιατί η εμφύτευση γίνεται από την 7η - 12η ημέρα και η χοριακη κάνει να φανεί 2 μέρες στον οργανισμό οπότε αν είχε γίνει η εμφύτευση 11- 12 μέρα λογικό να είναι χαμηλή η χοριακη! Μην αγχώνεσαι και κάνε λίγο ακόμα υπομονή μέχρι αύριο που θα επιβεβαιώσεις ότι όλα είναι καλά.... Σου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια!

Κ εγώ σκέφτομαι ότι πρέπει να έγινε αργά η εμφύτευση…γτ πριν 3 μέρες είδα πρώτη φορά ίχνη καφέ στο σκούπισμα…θέλω να πιστεύω πως έγινε τότε 

  • Μου αρέσει 1

CATwp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Patataki83 είπε:

Κ εγώ σκέφτομαι ότι πρέπει να έγινε αργά η εμφύτευση…γτ πριν 3 μέρες είδα πρώτη φορά ίχνη καφέ στο σκούπισμα…θέλω να πιστεύω πως έγινε τότε 

Ε τότε θα έγινε λοιπόν! Και βάλε + δύο μέρες μέχρι να φανεί στον οργανισμό οπότε από εχτές άρχισε να αυξάνεται... Ολα καλά θα ειναι μην ανησυχείς! Περιμένουμε με ανυπομονησία νέα σου αύριο! 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Eva92 είπε:

Ε τότε θα έγινε λοιπόν! Και βάλε + δύο μέρες μέχρι να φανεί στον οργανισμό οπότε από εχτές άρχισε να αυξάνεται... Ολα καλά θα ειναι μην ανησυχείς! Περιμένουμε με ανυπομονησία νέα σου αύριο! 

Εννοείται θα σας πω μόλις μάθω το αποτέλεσμα!

  • Μου αρέσει 1

CATwp3.png

Link to comment
Share on other sites

 

Δεν διπλασιάστηκε κοριτσια… από 21,8 προχθες πήγε 22,9 σήμερα.

 Μίλησα με τη μαία του γιατρού μου, μου είπε να συνεχίσω τα ουτροτζεσταν κ να κάνω επανάληψη τη Δευτέρα. Δεν είναι καλή είπε αλλά ας μην το προδικασουμε γτ ποτε δεν ξέρεις…

Εγώ σκέφτομαι ότι απλά δεν θα προχωρήσει κ τσάμπα χαρήκαμε προχθες 


CATwp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Patataki83 είπε:

 

Δεν διπλασιάστηκε κοριτσια… από 21,8 προχθες πήγε 22,9 σήμερα.

 Μίλησα με τη μαία του γιατρού μου, μου είπε να συνεχίσω τα ουτροτζεσταν κ να κάνω επανάληψη τη Δευτέρα. Δεν είναι καλή είπε αλλά ας μην το προδικασουμε γτ ποτε δεν ξέρεις…

Εγώ σκέφτομαι ότι απλά δεν θα προχωρήσει κ τσάμπα χαρήκαμε προχθες 

Κανονικά θα έπρεπε πιστεύω να έχει ανέβει. Σίγουρα πρέπει να κάνεις μια επανάληψη ποτέ δεν ξέρεις.  Τα ουτροτζεσταν οπωσδήποτε. Εύχομαι να ανέβει κορίτσι μου!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...