Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιουνίου 2022


Recommended Posts

Ωωω... κρίμα κούκλα μου!!...

Μην απελπίζεσαι όμως... είσαι πολύ κοντά...

Το ξέρω ότι τώρα αυτό δεν σου λέει κάτι... αλλά έχω περάσει κι εγώ από αυτόν τον δρόμο, κι όχι μόνο μια φορά. . και τον ξερω καλά ...

Πάρε αγκαλιά τον άντρα σου κλάψε και μετά σήκω και πάλεψε! Μανούλα θα γίνεις!!

Εμφυτευση έγινε,  αυτό είναι πολύ σημαντικό! Ο γιατρός σου που το απέδωσε? Ήταν η πρώτη σου προσπάθεια?

 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 565
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια!! Ευαγγελίαα μου, κουράγιο, όλες βρεθήκαμε εκεί, αν σε κάνει να νιώθεις καλύτερα..εγώ πέντε φορές..όλα θα γίνουν, πίστεψέ το..ανασυγκρωτησου, και όταν η ψυχή και το σώμα σου είναι έτοιμα, ξεκίνα!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα athinaida μου!! Δευτέρα πρωί πάω με το καλό..και ενώ όλο αυτό τον καιρό είμαι χαλαρή, σαν να έχει αρχίσει να με πιάνει μια αγωνία!! Κοντεύει και η δική σου, τι καλά!!

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Klaral είπε:

Καλησπέρα athinaida μου!! Δευτέρα πρωί πάω με το καλό..και ενώ όλο αυτό τον καιρό είμαι χαλαρή, σαν να έχει αρχίσει να με πιάνει μια αγωνία!! Κοντεύει και η δική σου, τι καλά!!

Αντε με το καλό!!

Να μου πεις τα νεότερα!!

Θα περιμένω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα είμαι 8w3d ημερομηνία τοκετού 1ιουλιου τρίτο παιδακι εκτός προγραμματος μιας και τ α παιδάκια μου είναι μεγάλα (13και 9) (τα έκανα πολυ μικρή ) αλλά αφου ήρθεςκαλοδεχούμενο. 

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Dimi84 είπε:

Καλησπερα είμαι 8w3d ημερομηνία τοκετού 1ιουλιου τρίτο παιδακι εκτός προγραμματος μιας και τ α παιδάκια μου είναι μεγάλα (13και 9) (τα έκανα πολυ μικρή ) αλλά αφου ήρθεςκαλοδεχούμενο. 

Με το καλό!! Παιδί του έρωτα λοιπόν!! :)

Μια ήρεμη, τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου ευχομαι!!

Σαν παλιά,  θα μας δίνεις συμβουλές!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Να σας. Πω και εγώ παρότι δεν είναι η πρωτη μου φορά το άγχος είναι εδώ και παντα καινουρια πραγματα και ερωτήσεις. 

8 ώρες πρίν, athinaida είπε:

Με το καλό!! Παιδί του έρωτα λοιπόν!! :)

Μια ήρεμη, τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου ευχομαι!!

Σαν παλιά,  θα μας δίνεις συμβουλές!!

Ευχαριστώ πολυυυυ ηη μια θα συμβουλεύει την άλλη δεν υπάρχει παλια και καινουρια κατά την γνώμη μου κάθε φορά είναι και διαφορετικά ☺καιν κάθε φορά και κάτι καινουριο 

Μιας και μιλάτε για την αυχενικη σε ποια εβδομάδα θα την κάνετε εγώ στις 16 του μήνα έχω υπέρηχο θα είμαι 10εβδομαδων και  θα κλείσω για αυχενικη περιπου 12η 13εβδομαδα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Dimi84 είπε:

Να σας. Πω και εγώ παρότι δεν είναι η πρωτη μου φορά το άγχος είναι εδώ και παντα καινουρια πραγματα και ερωτήσεις. 

Ευχαριστώ πολυυυυ ηη μια θα συμβουλεύει την άλλη δεν υπάρχει παλια και καινουρια κατά την γνώμη μου κάθε φορά είναι και διαφορετικά ☺καιν κάθε φορά και κάτι καινουριο 

Μιας και μιλάτε για την αυχενικη σε ποια εβδομάδα θα την κάνετε εγώ στις 16 του μήνα έχω υπέρηχο θα είμαι 10εβδομαδων και  θα κλείσω για αυχενικη περιπου 12η 13εβδομαδα

Εγώ όταν θα πάω θα είμαι 12w και 1d... τότε μου έκλεισε ο γιατρός...

Σήμερα θα κάνει και η @Klaral...   δεν θυμαμαι ποσο είναι ακριβώς... θα μας τα πει,  όταν γυρίσει, με το καλό...

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Klaral είπε:

Γεια σου Dimi84 και με το καλό!! Τα εκτός προγράμματος είναι ότι καλύτερο. Σου εύχομαι μια ανέφελη εγκυμοσύνη! 

 

Ευχαριστώ πολυυυ καλά αποτελέσματα και σε σενα 

Link to comment
Share on other sites

Γύρισα κορίτσια!!!! Για την ακρίβεια, είμαι στην δουλειά:-D. Όλα μια χαρά, όπως πρέπει να είναι μου είπαν!! Μια εβδομάδα μεγαλύτερο, οπότε είμαι 12W3d!! Και κατά πάσα πιθανότητα..... κοριτσάκι!! Τώρα περιμένω και τις αιματολογικές, και αν είμαστε οκ και από εκεί, όλα βαίνουν καλώς. Καλή επιτυχία σε όλες μας εύχομαι!!!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Klaral είπε:

Γύρισα κορίτσια!!!! Για την ακρίβεια, είμαι στην δουλειά:-D. Όλα μια χαρά, όπως πρέπει να είναι μου είπαν!! Μια εβδομάδα μεγαλύτερο, οπότε είμαι 12W3d!! Και κατά πάσα πιθανότητα..... κοριτσάκι!! Τώρα περιμένω και τις αιματολογικές, και αν είμαστε οκ και από εκεί, όλα βαίνουν καλώς. Καλή επιτυχία σε όλες μας εύχομαι!!!!!!

Τι ωραία νέα!!

Μπράβο βρε κορίτσι!!

Φτου, φτου, φτου!!

Με το καλό και οι αιματολογικές για να πάψουν οι έννοιες για τροφοβλάστη/αμνιοπαρακέντηση!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , athinaida είπε:

Τι ωραία νέα!!

Μπράβο βρε κορίτσι!!

Φτου, φτου, φτου!!

Με το καλό και οι αιματολογικές για να πάψουν οι έννοιες για τροφοβλάστη/αμνιοπαρακέντηση!!

Και εγώ θα ήθελα να είναι όλα καλά να το αποφυγω γιατί το έχω ζήσει και είναι ψυχοφθορο και ήμουν μικρή τότε 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...