Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Linoula είπε:

@Tintin λυπάμαι τόσο πολύ.. είναι μια δυσκολη κατάσταση την έχω βιώσει κι εγώ στην 14η εβδομαδα. Θα κάνεις την αποξεση και θα πάρεις τον χρόνο σου να ηρεμήσεις. Ξέρω πολύ καλά πως νιώθεις και ξέρω και όλες τις σκέψεις που κανεις. Θα βρεις την δύναμη να πας παρακάτω. Είσαι και μικρούλα θα τα καταφέρεις θα το δεις. Θα έρθει το μωρό σου και δεν θα σε πονάει τόσο όσο τώρα. Σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά. 

 

@κοτοπουλάκι μου είναι πολύ δύσκολο αυτό που σου συμβαίνει... Δεν θα σου πω μην στενοχωριεσαι γιατί κάνεις κακό στην υγεία σου και στο μωρό σου γιατί αυτό μόνο παραπάνω άγχος δημιουργεί και τύψεις.  Ανθρώπινο είναι να στενοχωρηθεις για αυτό που είχες ως βάση όπως λες στην ζωή σου και διαλύεται. Είναι πολυ δύσκολη για σένα η συνθήκη της εγκυμοσύνης για να διαχειριστείς και αυτό. Ωστόσο αν ο άντρας σου νιώθει έτσι θα ήταν ψεύτικο να συνεχίσετε. Εγώ θα σου έλεγα μην αναλώνεσαι στα γιατί τώρα, στα τι δεν είχες καταλάβει κλπ. Θα την βρεις την δύναμη σου. Εδώ έχεις περάσει τόσα για ένα παιδί! Και μόνο αυτό δείχνει πόσο δυνατή είσαι. 

Δεν γνωρίζω την σχέση σας αλλά πρώτον θα πω ότι είναι απολύτως ανθρώπινο μια γυναίκα που θέλει πολύ ένα παιδί και περνάνε τα χρόνια να παραβλέπει πράγματα στην σχέση της. Κι εγώ το έχω κάνει απόλυτα συνειδητά. Όποτε μην κατηγορήσεις ποτέ τον εαυτό σου γι αυτό. Επίσης πιστεύω ότι οι διαδικασίες που περνάμε με τις εξωσωματικές είναι ιδιαίτερα ψυχοφθορες για το ζευγάρι. Αν κάποιοι άνθρωποι δεν αντέχουν δεν αντέχουν δεν μπορείς να τους πιέσεις. Δεν ξέρω αν έχω δίκιο αλλά πιστεύω ότι οι άντρες που ουσιαστικά στηρίζουν τις γυναίκες τους είτε είναι οι πιο αδύναμοι στην σχέση και ακολουθούν την γυναίκα τους σε ο,τι πει άβουλα η έχουν τόσο μεγάλη αγάπη και έχουν δουλέψει με τον εαυτό τους  που έχουν την δύναμη να βάζουν εγωισμους στην άκρη και να νιώθουν τις δυσκολίες που περνάμε. 

Δώσε χρόνο στον εαυτό σου και εχε του εμπιστοσύνη. Μην χάνεις την πίστη σου στις δυνάμεις σου.

 

Σ ευχαριστώ τόσο πολύ...

1 ώρα πρίν, BlackCat είπε:

 

 

Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ για το αρνητικό αποτέλεσμα.. έχω περάσει από εκεί όχι μια αλλά δυο φορές back to back..

Στην πρώτη κύηση ήμασταν ίδιες εβδομάδες κ θυμάμαι ότι το έμαθα Δευτέρα κ Τετάρτη έκανα απόξεση , ήθελα να τελειώνει το συντομότερο , δεν ήθελα να έχω μέσα μου νεκρό το μωρό. Επιπλέον ακόμα κ μετά την απόξεση έως να μηδενίσει η χοριακη κοντά 40 μέρες εξακολουθούσα να έχω συμπτώματα αυτό ήταν τέρμα ψυχοφθόρο ένιωθα έγκυος αλλά ήξερα ότι δεν ήμουν. 
Δεν είσαι μόνη λοιπόν ούτε η μονη. 

Παρε τον χρόνο σου , άκου το σώμα σου, ψάξε την αποβολή σε αιματολόγο (Λευκού αφού δεν είσαι Αθήνα να πας στο Έλενα) κ ας είναι τυχαίο γεγονός, κ πήγαινε σε επόμενη προσπάθεια πιο δυνατή κ πιο ήρεμη ότι εψαξες Ότι μα ότι μπορούσες γιατί ο φόβος αυτός που πέρασες θα έρθει πάλι στην ετ πιο δυνατός κ πιο ισχυρός κ πρέπει να είσαι δυνατή να τον αποκρούσεις.

Σε ευχαριστώ αγαπημένη Τροια μου μακάρι να έχω ευχάριστα νέα να σας πω :wub:

Σ ευχαριστώ πολύ, σκέφτομαι να κάνω ενα διάλειμμα, να μαζεψω τα κομμάτια μου κ μετα να ξεκινησω

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

10 ώρες πρίν, κοτοπουλάκι είπε:

Καλημέρα,

κορίτσια ο άντρας μου χτες μου είπε ότι δεν θέλει να είμαστε ζευγάρι. Μου είπε να μείνω στο σπίτι όσο θέλω κ γενικά να κάνω ο,τι θέλω, δεν τον πειράζει. Απλά δεν θέλει να είμαστε μαζί, με συμπαθεί κ θέλει να είμαι καλά. Θα με βοηθήσει είπε σε ο,τι χρειαστώ.

Σήμερα μπήκα στη 16η εβδομάδα.

Δεν ξέρω τι να κάνω, δεν θέλω να αφήσω το σπίτι κ τα σκυλιά  αλλά πώς να μείνεις κάπου που δεν σε θέλουν.. 

Εν τω μεταξύ αν όλα πάνε καλά κ γεννήσω που θα πάω το μωρό; Φοβάμαι πολύ.. Η μάνα μου δεν είναι κατάλληλη να βοηθήσει.. 

τι θα κάνω… εσείς τι θα κάνατε;

 

 

10 ώρες πρίν, κοτοπουλάκι είπε:

Είχαμε προβλήματα κ πιο παλιά αλλά ποτέ δεν μου είχε πει να πάψουμε να είμαστε μαζί. Όλη αυτή η ταλαιπωρία για το παιδί μας έφθειρε πολύ σαν ζευγάρι κ οι ερωτικές επαφές έχασαν την πραγματική τους ουσία. Τώρα πιστεύω πως υπάρχει κάποια άλλη στο προσκήνιο αλλά μάλλον δεν έχει προχωρήσει ακόμα. Ήταν ξεκάθαρος ότι θέλει να έχουμε μια φιλική σχέση κ δεν χρειάζεται να πιεστώ να φύγω απ το σπίτι.

Φοβάμαι πως θα δεν καταφέρω να τα βγάλω πέρα χωρίς τον πατέρα του παιδιού. 

Μου είπε ότι εγώ ήθελα περισσότερο παιδί κ αυτός με βοήθησε να πραγματοποιήσω το όνειρό μου. Στην πραγματικότητα λέει για μένα το έκανε όχι ότι τον έκαιγε να κάνει παιδί.

Ειλικρινές αλλά άσχημο να το ακούσει κανείς. Πράγματι εγώ ήθελα παιδί πιο πολύ, πονούσα που δεν μπορούσα να μείνω έγκυος. Έχουμε κάνει σύμφωνο συμβίωσης για το παιδί, τώρα θα πρέπει να τα αλλάξω πάλι όλα. 9 χρόνια μαζί..

Απαράδεκτος ειναι όχι ξεκάθαρος. Ο λόγος που δεν σου λέει να φύγεις απο το σπίτι ειναι οτι φοβαται την κατακραυγή του κυκλου σας. Οπως φοβόταν και τοσο καιρό να σου μιλήσει. Άκου εκεί να πραγματοποιήσεις το όνειρο σου; Γιατι ρε φίλε ποιος σε έχρισε θεό να πραγματοποιείς όνειρα. Το ονειρο σου εσενα ηταν  να δημιουργησεις οικογένεια να υποθέσω όχι η τεκνοποίηση. Αλλιώς υπάρχουν και ωραιότατο δότες, χωρις υποχρεώσεις και σκ με τους δήθεν μπαμπάδες.

Χαιρετίσματα πες του χρόνο σου έφαγε απο το να βρεις ενα άνδρα να σταθεί αξία δίπλα σου. Και ζητά του να σου προσδιορίσει ποτε ακριβως του τελείωσε η αγάπη. Εχει σημασία για να βάλεις τις σκέψεις σου σε σειρά.

καντον delete εντελώς ομως, στην ανατροφή του παιδιού σας θα έρθετε πολλές φορές αντιμέτωποι με δίλληματα και συγκρούσεις για το τι θεωρεί ο καθενας σας καλύτερο για το παιδί. Εκεί να δεις προβλήματα.

 Η άποψη μου ειναι να τον ξεκοψεις απο τωρα και σε ολα. Εγω πιστεύω οτι αυτός σε χρησιμοποίησε για να τεκνοποιησει χωρις τις δεσμεύσεις. Τελος βγαλτον απο το μυαλό σου, οπως και τα προβλήματα που σε ταλανίζουν , έρχεται ο γιος σου ενας υπέρτατος έρωτας που θα πέσεις με τα μούτρα. Θα ειστε τρισευτυχισμένοι οι δυο σας. Και την μαμά σου θα την χρησιμοποιείς οσο ειναι διατεθειμένη για να βοηθάει, απο εκεί και πέρα θα της λες με στεναχωρείς μην μου μιλάς. Θα συμβιβαστεί με τους δικούς σου όρους για το εγγονάκι της να το δεις.

 Μην σκέφτεσαι τα λάθη αου τα εκανες αφου δεν σου αποδωθηκαν στην ώρα τους παραγράφηκαν. Τα υπόλοιπα ςιναι δικαιολογίες.

 Να εισαι δυνατή , χαρούμενη και να ονειρεύεσαι το μωρο σου.

2 ώρες πρίν, Koukou17 είπε:

Γεια σας κορίτσια έχω πολύ καιρό να γράψω στο φόρουμ,, εύχομαι σε όλες καλή επιτυχία κ να πετύχετε τα όνειρα σας,,,,

Θα ήθελα γνώμη για σφακιανουδη, είμαι σε άλλο κέντρο με άλλον γιατρό κ σκέφτομαι να αλλάξω

Εμενα ειναι ο γιατρος μου και πολυ τον αγαπώ! Εχει γνώσεις , ειναι σχολαστικός και κανει τα πάντα για να πετύχεις. Δεν ειναι φιλοχρήματος , ειναι μια ήρεμη δυναμη , που δείχνει αυθεντικό ενδιαφέρον στον ασθενή.

 Σε ποιον εισαι;και τι προσπαθείες εχεις κανει μαζι του;

  • Μου αρέσει 13

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Koukou17 είπε:

Γεια σας κορίτσια έχω πολύ καιρό να γράψω στο φόρουμ,, εύχομαι σε όλες καλή επιτυχία κ να πετύχετε τα όνειρα σας,,,,

Θα ήθελα γνώμη για σφακιανουδη, είμαι σε άλλο κέντρο με άλλον γιατρό κ σκέφτομαι να αλλάξω

Εγώ χάρη στο σφακιανουδη κατάφερα να κρατήσω στην αγκαλιά μου το μωρουλι μου...για πολλά χρόνια ήμουν και εγώ σε άλλο πολυ πολυ γνωστό κέντρο, το οποίο οχι μόνο δεν με οδήγησε στην επιτυχία πάρα τα πολλά πειράματα πάνω στο σώμα μου αλλά η άγνοια του ιδιοκτήτη του κέντρου με οδήγησε σε αποβολή ενός μωρου που προήλθε από φυσική συλληψη..ο σφακ είναι εξαιρετικός, δεν προχωρά σε τιποτα εάν δεν είναι σίγουρος και αυτή ακριβώς η προσέγγιση του εμένα  με βοήθησε και ειλικρινά δεν ήμουν εύκολη περίπτωση, φίλοχρήματος δεν είναι όντως γιατί όταν πάνω στην απελπισία μου λόγω της προηγούμενης αποβολής μου του έδωσα την ευκαιρία να με εκμετάλλευτει οικονομικά ο ίδιος μου μίλησε και προσπάθησε να με πείσει να μην προχωρήσω σε εμβρυομεταφορα που εκ των πραγμάτων θα αποτυγχανε..

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Koukou17 είπε:

Γεια σας κορίτσια έχω πολύ καιρό να γράψω στο φόρουμ,, εύχομαι σε όλες καλή επιτυχία κ να πετύχετε τα όνειρα σας,,,,

Θα ήθελα γνώμη για σφακιανουδη, είμαι σε άλλο κέντρο με άλλον γιατρό κ σκέφτομαι να αλλάξω

Αξίζει να κάνεις ένα ραντεβού μαζί του. Με αυτόν απέκτησα τον μικρό μου.

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, κοτοπουλάκι είπε:

Σ’ ευχαριστώ @Nels,

μόνο εγώ στεναχωριέμαι κ δεν χρειάζεται πια.. Σκέψου ότι αυτός κοιμάται του καλού καιρού, κοιμήθηκε κ το βράδυ, εγώ είμαι άυπνη με λίγες ώρες ύπνου κ αυτός κοιμάται όλη μέρα. 

Δυστυχώς οι γονείς μου δεν είναι καθόλου θετικοί στα σκυλάκια, θα πρέπει να πάω στην Κόρινθο για να τα έχω στον κήπο. Στην Κόρινθο όμως είναι η μάνα μου που δεν είναι κατάλληλη γι’ αυτή τη φάση. Μονίμως κάνει σχόλια κ κριτική, δεν θα αντέξω να το ζήσω αυτό τώρα.

Ο άντρας μου λείπει όλη μέρα, δουλεύει 2 δουλειές κ έρχεται μόνο για ύπνο. Τουλάχιστον έχω χρόνο

 

 

Α ρε κορίτσι μου..τι νέα ήταν αυτά...τι σοκ...πόσο μαύρη πρέπει να είναι η καρδιά του κ η ψυχή του αλήθεια...όχι ότι μπορεί να επέλεξε να είναι αλλού η ότι δεν σε βλέπει πια σαν γυναίκα....αλλά ότι διάλεξε αυτή την στιγμή να στο κάνει αυτό...μπορώ να καταλάβω ότι δεν είναι ερωτευμένος αλλά αυτό δείχνει ότι δεν σε αγαπάει κ σαν άνθρωπο...μπορεί τώρα να μην το βλέπεις αλλά ηλικρεινα θα είναι καλύτερα μακριά του...βαθιά τοξικός με μαύρη ψυχή....Είσαι πιο δυνατή από ότι νομίζεις...κ εύχομαι σύντομα όλη αυτή η λύπη να γίνει δύναμη!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 ώρες πρίν, κοτοπουλάκι είπε:

Όντως, δεν έχει κανένα συναίσθημα για μένα, εγώ έκλαιγα κ αυτός δεν στεναχωρέθηκε καν. Μετά κοιμήθηκε κιόλας. Αλίμονο σε μένα που με πονάει το κεφάλι μου κ κοντεύω να σκάσω.

Έχεις δίκιο. Σιγά σιγά θα δρομολογήσω τα πράγματα. Τα σκυλάκια μου σκέφτομαι, δεν θέλω να τα αποχωριστώ αλλά δεν μπορώ κ να τα  πάρω στο πατρικό μου, οι δικοί μου δεν τα θέλουν.

Η αλήθεια είναι ότι με έχει πάρει από κάτω :(

Προφανώς και το ετοίμαζε καιρό για να στο σερβίρει. Για αυτό τώρα δεν νοιάζεται. Μην σου πω ότι ως εγωιστής νιώθει ότι του έφυγε και βάρος από πάνω του. 

Βάλε σε τάξη τις σκέψεις σου και θα δεις ότι η καλύτερη λύση είναι να φύγεις από εκεί το γρηγορότερο. Οικονομικά ανεξάρτητη είσαι, δήλωσε περιοχή μετάθεσης άλλου. Η βοήθεια από την ψυχολόγο είναι θεμιτή για να σε βοηθήσει να ξεμπλοκαρεις συναισθηματικά. 

 

  • Μου αρέσει 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Koukou17 είπε:

Γεια σας κορίτσια έχω πολύ καιρό να γράψω στο φόρουμ,, εύχομαι σε όλες καλή επιτυχία κ να πετύχετε τα όνειρα σας,,,,

Θα ήθελα γνώμη για σφακιανουδη, είμαι σε άλλο κέντρο με άλλον γιατρό κ σκέφτομαι να αλλάξω

Γεια σου κ από εμένα, εγώ πήγα πρόσφατα στον Σφακιανούδη και αυτό που έχω να πω πέρα από την επιστημονική του κατάρτιση εμένα με βοηθάει πολύ η ηρεμία του και το ότι στα βάζει όλα σε μια ταξη. Δεν σε αγχώνει καθόλου με το ύφος ή τον τόνο του. Εμένα που είμαι ίσως ο πιο αγχώδης άνθρωπος του κόσμου με βοηθάει πολύ. Αξίζει ένα ραντεβού μαζί του σίγουρα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Penaki είπε:

Λογικό να νιώθεις έτσι κ να μην ξέρεις τι θα είναι καλυτερο κ τι όχι. Είναι πολυ νωρίς ακόμη κ ότι σκέψεις κ προβληματισμους να είχες για τη σχέση σας σιγουρα δεν περίμενες αυτή την εξέλιξη. Καμια νομίζω δεν θα ήταν ποτε έτοιμη να ανταπεξέλθει αμέσως σε αυτήν την κατάσταση. Πάρε λιγο χρόνο κ σιγά σιγά θα παρεις κ τις αποφάσεις σου για το τι είναι καλυτερο να πραξεις για το μέλλον σας! Όπως κ να έρθουν τα πραγματα στο μέλλον θα σου πω μια σκέψη μου... Το μωράκι σου θα είναι πολυ περηφανο για την μαμά του! Ακόμα κ ο τροπος που γραφεις για την κατάσταση δείχνει ποσο Κυρία είσαι! Φαίνεται η δύναμη ψυχής που κρυβεις μέσα σου!!!! 

Καλημέρα,

σ’ ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια,  ο χρόνος είναι ο μόνος που μπορεί να μου δώσει τις απαντήσεις, ακόμα όμως τα λεπτά μου φαίνονται αιώνες. Μίλησα στον πατέρα μου. Στεναχωρήθηκε πολύ κ αυτός κυρίως επειδή με άκουσε λυπημένη. Μου είπε πως θα δούμε τι θα κάνουμε.. Θα με βοηθήσει σίγουρα. Πάντα με βοηθούσε.. Είμαι τουλάχιστον τυχερή που υπάρχουν άνθρωποι που νοιάζονται..

7 ώρες πρίν, Ele@n είπε:

Προφανώς και το ετοίμαζε καιρό για να στο σερβίρει. Για αυτό τώρα δεν νοιάζεται. Μην σου πω ότι ως εγωιστής νιώθει ότι του έφυγε και βάρος από πάνω του. 

Βάλε σε τάξη τις σκέψεις σου και θα δεις ότι η καλύτερη λύση είναι να φύγεις από εκεί το γρηγορότερο. Οικονομικά ανεξάρτητη είσαι, δήλωσε περιοχή μετάθεσης άλλου. Η βοήθεια από την ψυχολόγο είναι θεμιτή για να σε βοηθήσει να ξεμπλοκαρεις συναισθηματικά. 

 

Το κατάλαβα πως το προετοίμαζε καιρό. Ήταν πασιφανές ότι τώρα νιώθει καλύτερα. Αλίμονο σε μένα.. 113 το πρωί το ζάχαρο νηστείας. Χτες το βράδυ έφαγα μια μπανάνα. Δεν δικαιολογείται τέτοιο ζάχαρο.

Θα καλέσω στη Φαιναρέτη που μου είπε κ η BlackCat, έχει κ ψυχολόγους ειδικά γι αυτή τη φάση της εγκυμοσύνης.

Ευτυχώς τώρα πήγε στη δουλειά κ θα σκεφτώ πιο ήρεμα

  • Μου αρέσει 4
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Koukou17 είπε:

Γεια σας κορίτσια έχω πολύ καιρό να γράψω στο φόρουμ,, εύχομαι σε όλες καλή επιτυχία κ να πετύχετε τα όνειρα σας,,,,

Θα ήθελα γνώμη για σφακιανουδη, είμαι σε άλλο κέντρο με άλλον γιατρό κ σκέφτομαι να αλλάξω

Καλημερααα θες να μας πεις κ το προηγ.κεντρο γιατρο να ξερουμε...

Εγω εχω ρνβου με Σφακιανουδη τη Τετ θα σου πω τις εντυπωσεις μ

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, Little star είπε:

Στη Θεσσαλονίκη είναι η Λευκού.  Εγω μένω Κρήτη και είναι αυτή η αιματολογος μου. Κάνω τηλεφωνικά ραντεβού μαζί της και σε ξετιναζει στις εξετάσεις. Αν τελικά το πάρεις απόφαση και πας, πήγαινε όσο πιο συντομα γινεται για να βγουν πιο σωστά αποτελέσματα. 

Καλημερα! Μια ερωτησουλα -η Λευκου ειναι συμβεβλημμενη με Εοπυυ για τις εξετασεις που δινει;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια καλημερα! Εκανα ωοληψια 06/07 και απο περιοδο ακομη τιποτα! Ο γιατρος ειχε πει σε μια βδομαδα με δεκα μερες θα μου ερθει! Σημερα ειμαι στην 28η μερα του κυκλου αλλα δεν…ετυχε σε καμια; Θα παρω και τον γιατρο αργοτερα!

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Koukou17 είπε:

Γεια σας κορίτσια έχω πολύ καιρό να γράψω στο φόρουμ,, εύχομαι σε όλες καλή επιτυχία κ να πετύχετε τα όνειρα σας,,,,

Θα ήθελα γνώμη για σφακιανουδη, είμαι σε άλλο κέντρο με άλλον γιατρό κ σκέφτομαι να αλλάξω

Και εγω το Σφακ εχω γιατρο ,αν μη τι αλλο αξιζει να κανεις ραντεβου μαζι του!!! Σιγουρα δεν ειναι φιλοχρηματος και ειναι παντα to the point.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Στελλα33 είπε:

Κοριτσια καλημερα! Εκανα ωοληψια 06/07 και απο περιοδο ακομη τιποτα! Ο γιατρος ειχε πει σε μια βδομαδα με δεκα μερες θα μου ερθει! Σημερα ειμαι στην 28η μερα του κυκλου αλλα δεν…ετυχε σε καμια; Θα παρω και τον γιατρο αργοτερα!

Καλημέρα! Μου έχει τύχει να αδιαθετησω είτε 10 μέρες μετά είτε 16.. Μην ανησυχείς, καμία φορά αργεί. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Nora39 είπε:

Καλημερα! Μια ερωτησουλα -η Λευκου ειναι συμβεβλημμενη με Εοπυυ για τις εξετασεις που δινει;

Ναι οποίες συνταγογραφούνται τις γραφει..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Στελλα33 είπε:

Κοριτσια καλημερα! Εκανα ωοληψια 06/07 και απο περιοδο ακομη τιποτα! Ο γιατρος ειχε πει σε μια βδομαδα με δεκα μερες θα μου ερθει! Σημερα ειμαι στην 28η μερα του κυκλου αλλα δεν…ετυχε σε καμια; Θα παρω και τον γιατρο αργοτερα!

Καλημερα. Εμένα μου ήρθε κανονικά η περίοδος μετά την ωοληψία 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...