Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

πρίν από 15 λεπτά , silvy22 είπε:

εξαιρετικό! μπραβοοοο ελα τα χριστουγεννιατικα μωρακια λεμε

Δε θυμαμαι στην 1η.ετ ποσο ηταν, αλλα μου ειπαν ειναι καλο γτ μεχρι σημερα επαιρνα 2 cyclacour την ημερα. Οποτε τωρα που θα τα αυξησω θα ανεβει πιστευω κ αλλο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 17 λεπτά , Angot είπε:

Δε θυμαμαι στην 1η.ετ ποσο ηταν, αλλα μου ειπαν ειναι καλο γτ μεχρι σημερα επαιρνα 2 cyclacour την ημερα. Οποτε τωρα που θα τα αυξησω θα ανεβει πιστευω κ αλλο

πανω απο 7 ειναι μια χαρα για μεταφορά

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Angot said:

Κοριτσια καλημερα εκανα υπερηχο σήμερα. 9η μερα ηταν 9 το ενδομητριο... Τωρα ξεκιναω απο σημερα 3 cyclacour την ημερα και θα με δουν το σαββατο. Πως βλεπετε το ενδομητριο; 

Καλημέρα! Το 9 ειναι σούπερ, γιατί σου αυξάνει τα cyclacur αλήθεια;


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Καλημέρα! Το 9 ειναι σούπερ, γιατί σου αυξάνει τα cyclacur αλήθεια;

Δεν ξερω απο σημερα μου ειπε 3 και θα με δουν το σαββατο να κανουμε και προγεστερονη. Αν πανε ολα καλα Τετάρτη - Πέμπτη θα κανουμε τη μεταφορα λογικα

πρίν από 24 λεπτά , silvy22 είπε:

πανω απο 7 ειναι μια χαρα για μεταφορά

Τωρα θα αγχωθω για την προγεστερονη χαχχα

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Angot είπε:

Δεν ξερω απο σημερα μου ειπε 3 και θα με δουν το σαββατο να κανουμε και προγεστερονη. Αν πανε ολα καλα Τετάρτη - Πέμπτη θα κανουμε τη μεταφορα λογικα

Τωρα θα αγχωθω για την προγεστερονη χαχχα

ΘΑ δείξουν οι αιματολογικές!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Linoula είπε:

Γεια σας κορίτσια! Παρότι έχω καιρό να γράψω τα νεα μου λόγω φόρτου εργασίας μπαίνω και διαβάζω τα δικά σας όσο προλαβαίνω. Τώρα μετά την 5η μου ετ είμαι σπίτι κι έχω μπόλικο χρόνο, χρόνο και για πολλες σκέψεις δυστυχώς.. <_< Έβαλα 1 άριστο έμβρυο 5ης μέρας κι ενώ ξέρω ότι στα 38 μου οι πιθανότητες δεν είναι πολλες ελπίζω! Ωστόσο η αλήθεια είναι ότι έχω κουραστεί παρά πολύ από τις απανωτές αποτυχίες, τις διαδικασίες, την αναμονή, την οικονομική αφαίμαξη, την απομόνωση μην τυχόν κολλήσουμε και τίποτα. Φοβάμαι την αρνητική χοριακη αλλά πιο πολύ φοβάμαι την θετική χοριακη που δεν ανεβαίνει καλά, μια παλινδρομη, προβλήματα στα υπερηχογραφήματα κυησης κι όλα αυτά που έχω ζήσει στο παρελθόν και προσπαθώ να διαχειριστώ. Και ενώ όπως είπα ελπίζω, φλερτάρω κιόλας με την ιδέα ότι κάπου πρέπει να μπει ένα τέλος. Έχω ακόμα ένα έμβρυο στην κατάψυξη μετά από αυτό όμως το χάος. Θα πρέπει να μπω σε Τρίτη διέγερση να κάνουνε προεμφυτευτικο πράγματα που μου φαίνονται βουνό. Τελοσπαντων, τα λέω εδώ μιας και έχω σταματήσει πια να τα συζητάω με δικούς μου. 
 

Στα κορίτσια που έχουν χάσει μωρά θα ευχηθώ να έρθει η στιγμή που με ένα μωρό στην αγκαλιά ο πόνος αυτός θα μοιάζει μακρινός.

Και στα υπόλοιπα ότι θα κάνουμε ότι μπορούμε κορίτσια μέχρι εκεί που αντέχουμε.

@Γιούλη Απ ποσά έμβρυα μεταφέρατε; Δεν θα κανείς επαναληπτική χοριακη από τις 21;

Απόλυτα ανθρώπινες οι σκέψεις σου, ειδικά, αν έχεις περάσει πολλά....άσε όμως κι ένα παράθυρο για μία ευχάριστη έκπληξη...στα 39 μου με μία βλαστοκύστη, αγνοώ τον χαρακτηρισμό του γιατί δεν τον ρώτησα ποτέ (από άγνοια) έχω τον γιο μου....σου στέλνω μπόλικη θετική ενέργεια για αυτές τις ατελείωτες μέρες της αναμονής!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alex@ είπε:

Υπογραφή από βιοπαθολογο φαντάζομαι, σφραγίδα ποια να ζητήσω;;;

Βρε κορίτσια ξέρει καμία αν η επιτροπή της Θεσσαλονίκης έχει συγκεκριμένες μέρες να καλέσεις για ραντεβού; γιατί καλώ από χτες και δεν απαντάνε!!!

Θεσσαλονίκη πέρασα και εγώ. Κάθε μέρα εκτός από Πέμπτη που συνεδριάζουν μπορείς να πάρεις τηλέφωνο για ραντεβού, επέμενε κιόλας, θα απαντήσουν.

Τη σφραγίδα του γιατρού, αυτή που έχουν όλοι. Αν το ζητήσεις στο μικροβιολογικό θα στο κάνουν, ξέρουν αυτοί. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , Angot είπε:

Κοριτσια καλημερα εκανα υπερηχο σήμερα. 9η μερα ηταν 9 το ενδομητριο... Τωρα ξεκιναω απο σημερα 3 cyclacour την ημερα και θα με δουν το σαββατο. Πως βλεπετε το ενδομητριο; 

Σούπερ!!!!


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , minnie26 είπε:

Κορίτσια καλημέρα ! Μόλις πηρα τη χοριακη μου ! Είναι 355.8 !!! Απλά έχω ανεβασμένο θυρεοειδή 5.3… Ένα όμορφο ταξίδι ξεκινάει!!!

Συγχαρητήρια!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 20 λεπτά , minnie26 είπε:

Κορίτσια καλημέρα ! Μόλις πηρα τη χοριακη μου ! Είναι 355.8 !!! Απλά έχω ανεβασμένο θυρεοειδή 5.3… Ένα όμορφο ταξίδι ξεκινάει!!!

Πολλά συγχαρητήρια !!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , minnie26 είπε:

Κορίτσια καλημέρα ! Μόλις πηρα τη χοριακη μου ! Είναι 355.8 !!! Απλά έχω ανεβασμένο θυρεοειδή 5.3… Ένα όμορφο ταξίδι ξεκινάει!!!

Συγχαρητήρια :wub: Σου εύχομαι ολόψυχα μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!! <3

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Alex@ είπε:

Υπογραφή από βιοπαθολογο φαντάζομαι, σφραγίδα ποια να ζητήσω;;;

Βρε κορίτσια ξέρει καμία αν η επιτροπή της Θεσσαλονίκης έχει συγκεκριμένες μέρες να καλέσεις για ραντεβού; γιατί καλώ από χτες και δεν απαντάνε!!!

Κορίτσι μου, να επιμείνεις και θα απαντήσουν. Και είναι τόσο εξυπηρετικές και βοηθητικές οι κυρίες εκεί, αλήθεια. Έχω τις καλύτερες εντυπώσεις. Καλή επιτυχία να έχεις! 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Chris_V είπε:

Θεσσαλονίκη πέρασα και εγώ. Κάθε μέρα εκτός από Πέμπτη που συνεδριάζουν μπορείς να πάρεις τηλέφωνο για ραντεβού, επέμενε κιόλας, θα απαντήσουν.

Τη σφραγίδα του γιατρού, αυτή που έχουν όλοι. Αν το ζητήσεις στο μικροβιολογικό θα στο κάνουν, ξέρουν αυτοί. 

Ελπίζω αύριο να το σηκώσουν να ξέρω τι γίνεται 

1 hour ago, Tinkerbelly είπε:

Κορίτσι μου, να επιμείνεις και θα απαντήσουν. Και είναι τόσο εξυπηρετικές και βοηθητικές οι κυρίες εκεί, αλήθεια. Έχω τις καλύτερες εντυπώσεις. Καλή επιτυχία να έχεις! 

Μακάρι!! Γιατί αγχώθηκα λίγο! Αύριο θα καλέσω πάλι από τις 8!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...