Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα κορίτσια! Έπεσε 45 η χοριακη,οπότε σταματάω τα φάρμακα και θα μου έρθει περίοδος.Ευτυχως δεν ήταν κατι σοβαρό ☺️Μου είπε να προσπαθήσουμε τον επόμενο μήνα πάλι,για να ξεκουραστεί ο οργανισμός μου.Θα το πάρω πολύ χαλαρά αυτή τη φορά,όπως στη δεύτερη εμβρυομεταφορά,που τελικά έπιασε και γέννησα την κορούλα μου❤️

      Συγχαρητήρια για τις χοριακες σας κορίτσια,έτσι να γεμίζει μωράκια το φόρουμ ❤️Θα έρθουν κ άλλα πολλά,είμαι σίγουρη ❤️ 🥰 

Μανούλες Νοεμβρίου 2022


Recommended Posts

πρίν από 11 λεπτά , ArtemisΚ είπε:

Κοριτσια είμαι η μόνη που δεν έχει, αναγούλες??και,το στήθος μου δεν με πονάει ιδιαίτερα λίγο οι θηλες.Ειμαι 5 w + 1d και βλέπω όλες σας έχετε τέτοια συμπτώματα. Σε λίγο θα αναρωτιέμαι αν είμαι έγκυος. Μέχρι την Δευτέρα που θα πάω στον γιατρό δεν θα μου φύγει το άγχος!

Εμένα ούτε με πονάει ούτε είναι πρησμένο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, Laky είπε:

 Όνειρο ζωής να ζήσεις στη Λήμνο;;;;;; Χαχαχαχα Μπράβο!!!!! Εγώ μετράω τις ώρες να σηκωθώ να φύγω να μην ξαναπατήσω το πόδι μου αλλά οκ. 

Σ ευχαριστώ πολύ πάντως.

Κορίτσια έχετε πρησμένο στήθος που πονάει;

Εμενα έχει πρηστεί αρκετΑ

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ArtemisΚ είπε:

Κοριτσια είμαι η μόνη που δεν έχει, αναγούλες??και,το στήθος μου δεν με πονάει ιδιαίτερα λίγο οι θηλες.Ειμαι 5 w + 1d και βλέπω όλες σας έχετε τέτοια συμπτώματα. Σε λίγο θα αναρωτιέμαι αν είμαι έγκυος. Μέχρι την Δευτέρα που θα πάω στον γιατρό δεν θα μου φύγει το άγχος!

Μην αγχώνεσαι κορίτσι μου και εγώ τίποτα δεν έχω πλέον, γενικά αναγουλες να είχα ελάχιστα μια δυο φορές, ούτε το στήθος μου με πονάει,σε κάθε κοπέλα είναι διαφορετικά..λίγο δυσκοιλιότητα έχω αλλά όχι πάντα..μετά σίγουρα θα ηρεμήσεις!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Matina87 είπε:

Μην αγχώνεσαι κορίτσι μου και εγώ τίποτα δεν έχω πλέον, γενικά αναγουλες να είχα ελάχιστα μια δυο φορές, ούτε το στήθος μου με πονάει,σε κάθε κοπέλα είναι διαφορετικά..λίγο δυσκοιλιότητα έχω αλλά όχι πάντα..μετά σίγουρα θα ηρεμήσεις!!

Ναι,δυσκοιλιοτητα έχω και εγώ 2 μέρες τώρα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, ArtemisΚ είπε:

Κοριτσια είμαι η μόνη που δεν έχει, αναγούλες??και,το στήθος μου δεν με πονάει ιδιαίτερα λίγο οι θηλες.Ειμαι 5 w + 1d και βλέπω όλες σας έχετε τέτοια συμπτώματα. Σε λίγο θα αναρωτιέμαι αν είμαι έγκυος. Μέχρι την Δευτέρα που θα πάω στον γιατρό δεν θα μου φύγει το άγχος!

Πρησμένο στήθος δε θα το λεγα.. οι θηλές με πονάνε καπως, βέβαια η μικρή μ δε το αφήνει κ σε ησυχία θηλάζει όλη την ώρα κ δν ξέρω πως θα το κόψω, θέλω να αποθηλασω κ δν μπορώ.. 

Καμία άλλη δευτερομανουλα στην ομαδα που να θηλάζει υπάρχει?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, ArtemisΚ είπε:

Κοριτσια είμαι η μόνη που δεν έχει, αναγούλες??και,το στήθος μου δεν με πονάει ιδιαίτερα λίγο οι θηλες.Ειμαι 5 w + 1d και βλέπω όλες σας έχετε τέτοια συμπτώματα. Σε λίγο θα αναρωτιέμαι αν είμαι έγκυος. Μέχρι την Δευτέρα που θα πάω στον γιατρό δεν θα μου φύγει το άγχος!

Μην ανησυχείς κορίτσι μου,δεν έχουν όλες οι εγκυμοσύνες τα ίδια συμπτώματα.Μπήκα τις προάλλες σε ένα σαιτ να δω τα συμπτώματα της 7ης εβδομάδας και τα έχω όλα όσα εγραφε.9/9. Πονο στο στήθος,αναγουλες,ναυτίες,ζαλάδες,πρήξιμο και πόνους χαμηλά στην κοιλιά,αέρια,κόπωση με αϋπνία (πολύ βολικό), καούρες,έκκριση περισσότερου σάλιου. Είμαι τόσο τυχερή που τα πέτυχα όλα που σκέφτομαι να παίξω Κίνο

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πρίν, ArtemisΚ είπε:

Κοριτσια είμαι η μόνη που δεν έχει, αναγούλες??και,το στήθος μου δεν με πονάει ιδιαίτερα λίγο οι θηλες.Ειμαι 5 w + 1d και βλέπω όλες σας έχετε τέτοια συμπτώματα. Σε λίγο θα αναρωτιέμαι αν είμαι έγκυος. Μέχρι την Δευτέρα που θα πάω στον γιατρό δεν θα μου φύγει το άγχος!

Κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική! 

19 ώρες πρίν, Irini__ είπε:

Πρησμένο στήθος δε θα το λεγα.. οι θηλές με πονάνε καπως, βέβαια η μικρή μ δε το αφήνει κ σε ησυχία θηλάζει όλη την ώρα κ δν ξέρω πως θα το κόψω, θέλω να αποθηλασω κ δν μπορώ.. 

Καμία άλλη δευτερομανουλα στην ομαδα που να θηλάζει υπάρχει?

Εγώ θήλαζα μέχρι που έμαθα για την εγκυμοσύνη. 6,5 χρόνια 


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και εγώ δεν έχω συμπτώματα. Το στήθος με πονάει απο τη στιγμή που άρχισα την προγεστερόνη. Ψιλό αϋπνίες με έπιασαν αλλά πιστεύω είναι το στρες γιατί είμαι ακόμα 4w+ 2 οπότε ακόμα κυνηγάω χοριακές και να φτάσω να δω έμβρυο στον υπέρηχο .. οπότε η καθεμία πιστεύω είναι μοναδική :) 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Marianthi27 είπε:

Κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική! 

Εγώ θήλαζα μέχρι που έμαθα για την εγκυμοσύνη. 6,5 χρόνια 

Κ πως το σταματήσες; εμένα δε μαφηνει σε ησυχία! Βέβαια είναι 17 μηνών! Γενικά δεν υπάρχει πρόβλημα αν η εγκυμοσύνη δεν ενέχει κινδύνους να θηλάζει μια μαμά και τους 9 μήνες αλλά το πρόβλημα μ είναι ότι δεν μπορώ να φανταστώ να θηλάζω 2 μωρα! Θα τα παίξω! Ήδη έχω να κοιμηθώ σερί 1μιση χρόνο!:blink:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 18/3/2022 at 10:09 ΜΜ, Katerinaaa είπε:

Εγώ να πάρω το θάρρος να ρωτήσω κάτι άλλο πιο πικάντικο?? Επαφές με τον άντρα σας έχετε τώρα?? Κι αν ναι , ελεύθερες η όχι??:roll: εγώ φοβάμαι δε κάνω τίποτα...

Εμάς μας είπε ο γιατρός οχι επαφές το 1ο 3μηνο , η αλήθεια είναι με τέτοιες αναγούλες άερια κτλ δεν έχω καμια όρεξη 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !εμείς χτες πήγαμε στον γιατρό για τον 1ο υπέρηχο!όλα καλά!είμαι όντως 5 βδομαδων και 3 ημερών (χτες,σήμερα 4 ημερων) όπως είδα και στην εφαρμογή .Είδαμε σάκο,λεκιθικο σάκο και ένα τόσο δα εμβρυακι,καρδιά ακόμα μου πε είναι νωρίς να ακούσουμε αλλά κάτι μου έδειξε που μπορεί να είναι η καρδούλα του! Έχουμε ξανά ραντεβού 7 Απριλίου! Εσείς τι κάνετε?

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας κοριτσια! 1η εγκυμοσυνη μετα απο 3 αποτυχημενες εξωσωματικες. Επιτελους στο κλαμπ των εγκυων. Καναμε χτες πρωτο υπερυχο. Ειμαστε 5w+4d . Πολυ αγχος, κ αρκετη ζαλαδα. Εχει εκτοξευθει ξαφνικα κ η tsh μου στο θεο κ εχω κ για αυτο ακομα μια ανησυχια. Ευχομαι σε ολες σας τα καλυτερα.

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Α!είμαστε ακριβώς τις ιδιες βδομάδες!και μένα 1η εγκυμοσύνη, όχι με εξωσωματική, αλλά με πολύ άγχος!!!!Δεν έχω σταματήσει την δουλειά και ουτε θα το κάνω σύντομα ,οπότε φοβάμαι και γι αυτό.

Καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχουμε όλες!Όλα να πάνε καλά!

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...