Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2022


Recommended Posts

8 ώρες πρίν, nairobi είπε:

Να σου ζήσει η κοπελάρα!! Όλα τα όμορφα ξεκινάνε τώρα!! Με το καλό να πάτε στο σπιτάκι σας!

Να σας ζήσει ο μπεμπουλης! Γερός και καλότυχος!! Καλή και γρήγορη ανάρρωση σε σένα μανούλα!!  

Αμήν κοπέλα μου..απ' το στόμα σου και στου Θεού το αυτί γιατί δυστυχώς δε την έχω δει πέρα από φωτογραφίες του άντρα μου γιατί είναι θερμοκοιτίδα..εύχομαι σήμερα να τη δω..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 7/11/2022 at 11:55 ΜΜ, MeliD είπε:

Βιάστηκα να μιλήσω μάλλον γιατί το απόγευμα αργά  κ μάλιστα μετά που σηκώθηκα κ ενώ περπάτησα οκ ζοριστηκα πααααρα πολυ, είναι ελαφρώς καλύτερα τώρα Αλλά οκ είναι ζόρι!

Περαστικά εύχομαι! Όλα καλά να πάνε! 

20 ώρες πρίν, Matina87 είπε:

Καλημέρα κορίτσια πώς είστε;;θα ήθελα την βοήθεια σας από όσες έχετε εμπειρία σχετικά με τα θηλαστρα..κάνω μεικτή διατροφή κ επειδή δεν έχω καλές θηλές σκέφτομαι να αγοράσω θηλαστρο για να μπορέσω να δώσω οσο καιρό γίνεται περισσότερο μητρικό στον μπεμπούλη μου..γνωρίζετε μήπως τα θηλαστρα nuk, cangaroo, microlife;έχετε να προτείνετε κάποιο..θα προτιμούσα κάτι οικονομικό και αξιόπιστο..

 

 

 

Μέχρι να σαραντησεις, μόνο με νοσοκομειακο. Το νοικιάζεις με τη μέρα ή το μήνα 

13 ώρες πρίν, Geo22 είπε:

Κορίτσια μου γέννησα και εγώ το πρωί μια κουκλάρα..η πιο όμορφη εμπειρία..είμαι πολύ συγκινημένη και εύχομαι σε όλες να πάνε όλα καλά και να κρατήσετε τα μωράκια σας αγκαλιά..

Να σου ζήσει η μπουμπού! 

8 ώρες πρίν, Eleniarch είπε:

Καλησπέρα σε όλες!! Ήρθε κ ο δικός μας μικρούλης τη Δευτέρα στις 38 εβδομάδες, 2920 κιλά.. μικροσκοπικός μου φαίνεται! Θηλάζει όμως ευτυχώς, τουλάχιστον εδώ στο νοσοκομείο. Δυσκολεύομαι είναι η αλήθεια μετά την καισαρική, τραβάνε τα ράμματα. Κατά τα άλλα αύριο θα φάω, κ ευτυχώς δεν έχω παρενέργειες από την επισκληριδιο όπως την φορά, πχ εμμετο ή ζαλάδα. Να μας ζήσουν τα μωράκια μας , και με το καλό σε όσες έχουν μείνει ακόμα!

Να τον χαίρεσαι! Σε ποιο νοσοκομείο είσαι; 

Γέννησα και εγώ χθες το βράδυ κορίτσια, 8/11, έναν κούκλο 2700γρ στις 40+3! Καλή δύναμη στις υπόλοιπες! 

  • Μου αρέσει 6

SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Marianthi27 είπε:

Περαστικά εύχομαι! Όλα καλά να πάνε! 

Μέχρι να σαραντησεις, μόνο με νοσοκομειακο. Το νοικιάζεις με τη μέρα ή το μήνα 

Να σου ζήσει η μπουμπού! 

Να τον χαίρεσαι! Σε ποιο νοσοκομείο είσαι; 

Γέννησα και εγώ χθες το βράδυ κορίτσια, 8/11, έναν κούκλο 2700γρ στις 40+3! Καλή δύναμη στις υπόλοιπες! 

Αλεξανδρούπολη είμαι! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Marianthi27 είπε:

Περαστικά εύχομαι! Όλα καλά να πάνε! 

Μέχρι να σαραντησεις, μόνο με νοσοκομειακο. Το νοικιάζεις με τη μέρα ή το μήνα 

Να σου ζήσει η μπουμπού! 

Να τον χαίρεσαι! Σε ποιο νοσοκομείο είσαι; 

Γέννησα και εγώ χθες το βράδυ κορίτσια, 8/11, έναν κούκλο 2700γρ στις 40+3! Καλή δύναμη στις υπόλοιπες! 

Να σου ζήσει κορίτσι μου! Γερός και καλότυχος! Καλή επιστροφή στο σπίτι στη νέα πραγματικότητα! 

Κορίτσια όσες μείναμε υπομονή! Ο ύπνος είναι ότι χειρότερο για μένα! Πονάει η κοιλιά και τα πλευρά και τα πόδια δεν μπορώ να τα βολέψω!! Συσπάσεις δεν έχω ακόμα πολλές 2-3 τη μέρα!! Έχασα τον υπέρηχο αυτής της εβδομάδας λογω κοβιντ! Τωρα εχω ραντεβού για καρδιοτοκογράφο την Τρίτη! Ελπίζω να έχω βγει αρνητική και να παω! 

 

36+4 εγώ, αν θέλετε γράψτε κι εσείς τη βδομάδα σας να ξέρουμε ποιες είμαστε. 

  • Μου αρέσει 1

url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , nairobi είπε:

Να σου ζήσει κορίτσι μου! Γερός και καλότυχος! Καλή επιστροφή στο σπίτι στη νέα πραγματικότητα! 

Κορίτσια όσες μείναμε υπομονή! Ο ύπνος είναι ότι χειρότερο για μένα! Πονάει η κοιλιά και τα πλευρά και τα πόδια δεν μπορώ να τα βολέψω!! Συσπάσεις δεν έχω ακόμα πολλές 2-3 τη μέρα!! Έχασα τον υπέρηχο αυτής της εβδομάδας λογω κοβιντ! Τωρα εχω ραντεβού για καρδιοτοκογράφο την Τρίτη! Ελπίζω να έχω βγει αρνητική και να παω! 

 

36+4 εγώ, αν θέλετε γράψτε κι εσείς τη βδομάδα σας να ξέρουμε ποιες είμαστε. 

Και εγώ βασανίζομαι στον ύπνο.. αντε να παίρνουμε σειρά ..:-D εγώ είμαι 38+3 σήμερα.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια ! Σας παρακολουθώ καιρό τώρα και ένιωσα ότι και εγώ θέλω να γίνω μέλος έστω και τώρα που πλησιάζουμε προς το τέλος . Όσες γεννήσατε να σας ζήσουν και να είναι γερά  και όσες περιμένουμε τον πελαργό , με το καλό ! Λοιπόν εγώ είμαι 36+5 με πητ 2/12 και ανυπομονώ , προς το παρόν κανένα σημάδι ότι ο μικρός θέλει να βγει να γνωρίσει τη μαμά και τον μπαμπά 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , nairobi είπε:

Να σου ζήσει κορίτσι μου! Γερός και καλότυχος! Καλή επιστροφή στο σπίτι στη νέα πραγματικότητα! 

Κορίτσια όσες μείναμε υπομονή! Ο ύπνος είναι ότι χειρότερο για μένα! Πονάει η κοιλιά και τα πλευρά και τα πόδια δεν μπορώ να τα βολέψω!! Συσπάσεις δεν έχω ακόμα πολλές 2-3 τη μέρα!! Έχασα τον υπέρηχο αυτής της εβδομάδας λογω κοβιντ! Τωρα εχω ραντεβού για καρδιοτοκογράφο την Τρίτη! Ελπίζω να έχω βγει αρνητική και να παω! 

 

36+4 εγώ, αν θέλετε γράψτε κι εσείς τη βδομάδα σας να ξέρουμε ποιες είμαστε. 

Εγω ενα θα πω..οταν ερχετε η νυχτα τρεμω..καταλαβατε..και εγω υποφερω απο τα πλευρα την κοιλια τα ποδια..εγω σημερα 39 εβδομαδων

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kallibabyboy είπε:

Καλησπέρα κορίτσια ! Σας παρακολουθώ καιρό τώρα και ένιωσα ότι και εγώ θέλω να γίνω μέλος έστω και τώρα που πλησιάζουμε προς το τέλος . Όσες γεννήσατε να σας ζήσουν και να είναι γερά  και όσες περιμένουμε τον πελαργό , με το καλό ! Λοιπόν εγώ είμαι 36+5 με πητ 2/12 και ανυπομονώ , προς το παρόν κανένα σημάδι ότι ο μικρός θέλει να βγει να γνωρίσει τη μαμά και τον μπαμπά 

Καλώς ήρθες! Μαζί είμαστε 3/12 εγώ!! Με το καλό!! 

  • Μου αρέσει 2

url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια, τί σας πονούσε περισσότερο μετά τη καισαρικη όσες κάνατε? Εμένα πονάει πολύ η μέση,  έχει να κάνει με την επισκληριδιο? Κ Επίσης η κοιλιά χαμηλά, όχι τόσο στη τομή όσο δεξιά αριστερά, στη μήτρα και ίσως τα έντερα? πότε περνάνε αυτοί οι πόνοι μετά τη καισαρική? Απογοητεύομαι, όταν σηκώνομαι από το κρεβάτι δυσκολεύομαι να πάρω βαθιά ανάσα...

Link to comment
Share on other sites

@Matina87    18-10 αγοράκι  :mrgreen:

@Blue Velvet 25-10 κοριτσάκι :tongue:

@KONNA28   27-10 κοριτσάκι :tongue:

@Irini__           1-11 κοριτσάκι :tongue:

@giota86         1-11 κοριτσάκι :tongue:

@Laky              2-11 αγοράκι   :mrgreen:

@ArtemisK       4-11 κοριτσάκι :tongue:

@MeliD            7-11 κοριτσάκι :tongue:

@Eleniarch      7-11 αγοράκι   :mrgreen:

@Geo22            8-11 κοριτσάκι :tongue:

@Marianthi27 8-11 αγοράκι   :mrgreen:

Να σας ζήσουν κορίτσια και εύκολη ανάρρωση!

  • Μου αρέσει 5

dJaep3.png
Link to comment
Share on other sites

On 12/10/2022 at 4:33 ΜΜ, Geo22 είπε:
πρίν από 42 λεπτά , Ελλάκι είπε:

@Matina87    18-10 αγοράκι  :mrgreen:

@Blue Velvet 25-10 κοριτσάκι :tongue:

@KONNA28   27-10 κοριτσάκι :tongue:

@Irini__           1-11 κοριτσάκι :tongue:

@Laky              2-11 αγοράκι   :mrgreen:

@ArtemisK       4-11 κοριτσάκι :tongue:

@MeliD            7-11 κοριτσάκι :tongue:

@Eleniarch      7-11 αγοράκι   :mrgreen:

@Geo22            8-11 κοριτσάκι :tongue:

@Marianthi27 8-11 αγοράκι   :mrgreen:

Να σας ζήσουν κορίτσια και εύκολη ανάρρωση!

 

Κοριτσια, εγω γεννησα 01/11 ενα κοριτσακι 2970 . Εχω ακομη ραμματα και δυσκολευομαι, θα τα χω για τουλαχιστον μια βδομαδα ακομη  αλλα μπαινουμε σιγα σιγα σε ενα προγραμμα, 

Με το καλο και στα υπολοιπα κοριτσια.

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...