Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2022


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, Anastasiade είπε:

Κορίτσια γεννησα και γω σήμερα το πρωί έναν μπέμπη 4.500γρ , μπήκα με πρόκληση στις 39 και 4 και γέννησα φυσιολογικά. Να μας ζήσουν τα μωράκια μας και με το καλό σε όσες έχουν μείνει!!!:wub::wub:

Να σου ζήσει κορίτσι μου! Μπράβο σου που τα κατάφερες! Με το καλό να πάτε σπιτάκι σας!! 

πρίν από 37 λεπτά , Rina_87 είπε:

Να σου ζησει ο μπέμπης.  Πάντα καλοτυχος. Και γρήγορα σπίτι σας

 

κορίτσια κ εγώ γέννησα σήμερα το πρωί με καισαρική. Αγοράκι 3375 γρ. Τον βάλαμε κ θήλασε από την πρώτη ώρα. Όλα πάνε καλά ως τώρα. Με το καλό όσες έμειναν. 

Να σου ζήσει κοπέλα μου! Με το καλό σπιτάκι σας! Καλή ανάρρωση!! 

  • Μου αρέσει 2

url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια μου γεια σας, συγχαρητήρια σε όσες γέννησαν να μας ζήσουν τα μωράκια μας!!! Και με ένα πόνο σε όσες περιμένουν!

Εγω γέννησα τη μπαμπούλα μου πριν 3 βδομαδες! 2950, μπήκα με πρόκληση στις 39+1 λόγω μιας μικροαιμορραγιας που είχα στις 31 βδομαδες. Γέννησα 3 μέρες μέτα τη νύχτα στις 39+3 φυσιολογικά με επισκληρίδειο αλλά χρειάστηκε βεντούζα κ το μικρό μου βγήκε με τη μελάνια της βεντούζας στο κεφαλάκι του. Αυτό οδήγησε σε ικτερο κ κάτσαμε στη λάμπα 1 μερα. Αλλά όλα καλά κ τη γεννά θα τη θυμαμαι σα μια σχετικά καλή εμπειρία παρά το ότι κράτησε 3 μέρες.

Με το θηλασμό κι εγώ προσπαθώ κ νομίζω πλέον μπορώ να πω πάει οκ. Τις πρώτες μέρες ήταν τραγικό, να πρπσοαθω να βγάλω το πρωτογαλα να μην ξέρω βγαίνει τιπιτα δε βγαίνει? Μετά έπαθε τον ικτερο ο οποίος για να φύγει θέλει να ξεπλυθεί τρώγοντας κι έτσι δε γινόταν να το ρισκάρουμε κ έτσι έδινα κ φόρμουλα μετά από κάθε απόπειρα ταΐσματος κ ενώ ήμουν στο νοσοκομείο Αγγλία κ με 3 συμβούλους θηλασμού να με βοηθανε όλη μερα μέχρι την 4η μερα που βγήκαμε. Τους είμαι ευγνώμων γι αυτό γιατί νομίζω παίξανε μεγάλο ρόλο στο ότι δεν μπερδεύτηκε το μωρό με τις θηλές. Γάλα κατέβηκε όμως 5η μερα όταν έφυγα απ το νοσοκομείο κ είμαι σίγουρη ήταν επειδή χαλάρωσα. Το ξένο έχει κάτι μέρες που δε το χουμε χρειαστεί καθόλου. Στο νοσοκομείο μέσα κ μετά που βγήκα χρησιμοποιώ νοσοκομειακό θήλαστρο το symphony της Medela. Είμαι πολύ ικανοποιημένη νομίζω αντλεί καλά. Αλλά έχει τώρα κάτι μέρες που δε βρίσκω ποτε να αντλησω γιατί το χει στραγγίξει το μωρό μόνιμα χαχαα. Το θέμα μου τώρα είναι με τα πονάκια της, δε καταλαβαίνω αν είναι κάτι που έφαγα η τυχαίο γεγονός. Αλλά είναι κάτι μέρες που τα βραδιά δεινοπαθούμε κ άλλες που δείχνει να μην έχει κάτι. Αν κάτσω κ σκεφτώ τι έφαγα, πέρα απ το μεσημεριανό όλα τα αλλά ίδια τα τρώω δε μπορώ να καταλάβω. Σκέφτομαι μπας κ είναι κάτι κουκις θηλασμού που φτιάχνω, έχουν μέσα μαγιά Μπύρας κ βρώμη μήπως την πειράζει η βρώμη όπως το μπαμπά της που άπαξ κ φάει υποφέρει. Επίσης κ αναγωγές άλλες μέρες κανα 2 φορές κ άλλες 10. Δεν μπορώ να καταλάβω. Θα ρωτήσω τη μαία σπο βδομάδα που θα τη δω αν έχει καμία συμβουλή για το πως να το χειριστώ. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Rainbee είπε:

Κορίτσια μου γεια σας, συγχαρητήρια σε όσες γέννησαν να μας ζήσουν τα μωράκια μας!!! Και με ένα πόνο σε όσες περιμένουν!

Εγω γέννησα τη μπαμπούλα μου πριν 3 βδομαδες! 2950, μπήκα με πρόκληση στις 39+1 λόγω μιας μικροαιμορραγιας που είχα στις 31 βδομαδες. Γέννησα 3 μέρες μέτα τη νύχτα στις 39+3 φυσιολογικά με επισκληρίδειο αλλά χρειάστηκε βεντούζα κ το μικρό μου βγήκε με τη μελάνια της βεντούζας στο κεφαλάκι του. Αυτό οδήγησε σε ικτερο κ κάτσαμε στη λάμπα 1 μερα. Αλλά όλα καλά κ τη γεννά θα τη θυμαμαι σα μια σχετικά καλή εμπειρία παρά το ότι κράτησε 3 μέρες.

Με το θηλασμό κι εγώ προσπαθώ κ νομίζω πλέον μπορώ να πω πάει οκ. Τις πρώτες μέρες ήταν τραγικό, να πρπσοαθω να βγάλω το πρωτογαλα να μην ξέρω βγαίνει τιπιτα δε βγαίνει? Μετά έπαθε τον ικτερο ο οποίος για να φύγει θέλει να ξεπλυθεί τρώγοντας κι έτσι δε γινόταν να το ρισκάρουμε κ έτσι έδινα κ φόρμουλα μετά από κάθε απόπειρα ταΐσματος κ ενώ ήμουν στο νοσοκομείο Αγγλία κ με 3 συμβούλους θηλασμού να με βοηθανε όλη μερα μέχρι την 4η μερα που βγήκαμε. Τους είμαι ευγνώμων γι αυτό γιατί νομίζω παίξανε μεγάλο ρόλο στο ότι δεν μπερδεύτηκε το μωρό με τις θηλές. Γάλα κατέβηκε όμως 5η μερα όταν έφυγα απ το νοσοκομείο κ είμαι σίγουρη ήταν επειδή χαλάρωσα. Το ξένο έχει κάτι μέρες που δε το χουμε χρειαστεί καθόλου. Στο νοσοκομείο μέσα κ μετά που βγήκα χρησιμοποιώ νοσοκομειακό θήλαστρο το symphony της Medela. Είμαι πολύ ικανοποιημένη νομίζω αντλεί καλά. Αλλά έχει τώρα κάτι μέρες που δε βρίσκω ποτε να αντλησω γιατί το χει στραγγίξει το μωρό μόνιμα χαχαα. Το θέμα μου τώρα είναι με τα πονάκια της, δε καταλαβαίνω αν είναι κάτι που έφαγα η τυχαίο γεγονός. Αλλά είναι κάτι μέρες που τα βραδιά δεινοπαθούμε κ άλλες που δείχνει να μην έχει κάτι. Αν κάτσω κ σκεφτώ τι έφαγα, πέρα απ το μεσημεριανό όλα τα αλλά ίδια τα τρώω δε μπορώ να καταλάβω. Σκέφτομαι μπας κ είναι κάτι κουκις θηλασμού που φτιάχνω, έχουν μέσα μαγιά Μπύρας κ βρώμη μήπως την πειράζει η βρώμη όπως το μπαμπά της που άπαξ κ φάει υποφέρει. Επίσης κ αναγωγές άλλες μέρες κανα 2 φορές κ άλλες 10. Δεν μπορώ να καταλάβω. Θα ρωτήσω τη μαία σπο βδομάδα που θα τη δω αν έχει καμία συμβουλή για το πως να το χειριστώ. 

Καλημέρα να σου ζήσει το μωράκι. Τα πονακια είναι δύο ή περίπτωσεις πιστεύω η κάνει κολικούς συνηθισμένο για πολλά μωράκια η από τις αναγωγες πονάει όπως ανεβενει το γάλα. Για τις αναγωγες επειδή ειχαμε σε σημείο άσχημο, μόλις τρώει καλό ρεψιμο μπορεί αγκαλιά για μισή ώρα τουλάχιστον όχι κατευθείαν ξάπλα δηλαδή και η κουνια, λίκνο, όπου κοιμάται κλίση δηλαδή να μην είναι ξαπλωμένη οριζόντια το κεφάλι και η πλατουλες ποιο πάνω. Εγώ έβαζα κάτω από το στρώμα κουβέρτα και την είχα με ανακλιση. Εάν δεις όμως και επιμένει στον παιδίατρο γιατί πονάει η παλινδρομηση επίσης κάτι συνηθισμένο που έχουν πολλά μωρά. Ελπίζω να σε βοήθησα λίγο. Καλή μέρα!!!! 

Link to comment
Share on other sites

@Blue Velvet 25-10 κοριτσάκι :tongue:

 @KONNA28   27-10 κοριτσάκι :tongue:

@Irini__            1-11 κοριτσάκι :tongue:

@Laky               2-11 αγοράκι   :mrgreen:

@ArtemisK       4-11 κοριτσάκι :tongue:

@MeliD            7-11 κοριτσάκι :tongue:

@Eleniarch      7-11 αγοράκι   :mrgreen:

@Geo22            8-11 κοριτσάκι :tongue:

@Marianthi27  8-11 αγοράκι   :mrgreen:

@elena93        11-11 κοριτσάκι :tongue:

@Kristy09        14-11 αγοράκι   :mrgreen:

@Anastasiade  17-11 αγοράκι  :mrgreen:

@Rina_87          17-11 αγοράκι  :mrgreen:

@Rainbee γραψε μου σε παρακαλω την ακριβη ημερομηνια, ετσι ώστε να σε προσθέσω στο πινακάκι!

 Να σας ζησουν κοριτσια! Ευκολη αναρρωση να εχετε!

Αληθεια, ποσες μειναμε; δυο- τρεις; :P

  • Μου αρέσει 4

dJaep3.png
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Ελλάκι είπε:

@Blue Velvet 25-10 κοριτσάκι :tongue:

 @KONNA28   27-10 κοριτσάκι :tongue:

@Irini__            1-11 κοριτσάκι :tongue:

@Laky               2-11 αγοράκι   :mrgreen:

@ArtemisK       4-11 κοριτσάκι :tongue:

@MeliD            7-11 κοριτσάκι :tongue:

@Eleniarch      7-11 αγοράκι   :mrgreen:

@Geo22            8-11 κοριτσάκι :tongue:

@Marianthi27  8-11 αγοράκι   :mrgreen:

@elena93        11-11 κοριτσάκι :tongue:

@Kristy09        14-11 αγοράκι   :mrgreen:

@Anastasiade  17-11 αγοράκι  :mrgreen:

@Rina_87          17-11 αγοράκι  :mrgreen:

@Rainbee γραψε μου σε παρακαλω την ακριβη ημερομηνια, ετσι ώστε να σε προσθέσω στο πινακάκι!

 Να σας ζησουν κοριτσια! Ευκολη αναρρωση να εχετε!

Αληθεια, ποσες μειναμε; δυο- τρεις; :P

Παρούσα!! 

  • Χαχα 1

url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Ελλάκι είπε:

@Blue Velvet 25-10 κοριτσάκι :tongue:

 @KONNA28   27-10 κοριτσάκι :tongue:

@Irini__            1-11 κοριτσάκι :tongue:

@Laky               2-11 αγοράκι   :mrgreen:

@ArtemisK       4-11 κοριτσάκι :tongue:

@MeliD            7-11 κοριτσάκι :tongue:

@Eleniarch      7-11 αγοράκι   :mrgreen:

@Geo22            8-11 κοριτσάκι :tongue:

@Marianthi27  8-11 αγοράκι   :mrgreen:

@elena93        11-11 κοριτσάκι :tongue:

@Kristy09        14-11 αγοράκι   :mrgreen:

@Anastasiade  17-11 αγοράκι  :mrgreen:

@Rina_87          17-11 αγοράκι  :mrgreen:

@Rainbee γραψε μου σε παρακαλω την ακριβη ημερομηνια, ετσι ώστε να σε προσθέσω στο πινακάκι!

 Να σας ζησουν κοριτσια! Ευκολη αναρρωση να εχετε!

Αληθεια, ποσες μειναμε; δυο- τρεις; :P

Και εγωωωω ακόμα εδώ , σήμερα μπήκα στην 39η εβδομάδα (έκλεισα τις 38 χθες). Λέτε να τον πάρουμε όλο τον καιρό εμείς που μείναμε ; 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, Anastasiade είπε:

Κορίτσια γεννησα και γω σήμερα το πρωί έναν μπέμπη 4.500γρ , μπήκα με πρόκληση στις 39 και 4 και γέννησα φυσιολογικά. Να μας ζήσουν τα μωράκια μας και με το καλό σε όσες έχουν μείνει!!!:wub::wub:

4.500 και φυσιολογικά;;!! Μπράβο βρε κορίτσι! Καλούς θηλασμούς! 

16 ώρες πρίν, Rina_87 είπε:

Να σου ζησει ο μπέμπης.  Πάντα καλοτυχος. Και γρήγορα σπίτι σας

 

κορίτσια κ εγώ γέννησα σήμερα το πρωί με καισαρική. Αγοράκι 3375 γρ. Τον βάλαμε κ θήλασε από την πρώτη ώρα. Όλα πάνε καλά ως τώρα. Με το καλό όσες έμειναν. 

Συγχαρητήρια! Να σου ζήσει και καλούς θηλασμούς! 

10 ώρες πρίν, Rainbee είπε:

Κορίτσια μου γεια σας, συγχαρητήρια σε όσες γέννησαν να μας ζήσουν τα μωράκια μας!!! Και με ένα πόνο σε όσες περιμένουν!

Εγω γέννησα τη μπαμπούλα μου πριν 3 βδομαδες! 2950, μπήκα με πρόκληση στις 39+1 λόγω μιας μικροαιμορραγιας που είχα στις 31 βδομαδες. Γέννησα 3 μέρες μέτα τη νύχτα στις 39+3 φυσιολογικά με επισκληρίδειο αλλά χρειάστηκε βεντούζα κ το μικρό μου βγήκε με τη μελάνια της βεντούζας στο κεφαλάκι του. Αυτό οδήγησε σε ικτερο κ κάτσαμε στη λάμπα 1 μερα. Αλλά όλα καλά κ τη γεννά θα τη θυμαμαι σα μια σχετικά καλή εμπειρία παρά το ότι κράτησε 3 μέρες.

Με το θηλασμό κι εγώ προσπαθώ κ νομίζω πλέον μπορώ να πω πάει οκ. Τις πρώτες μέρες ήταν τραγικό, να πρπσοαθω να βγάλω το πρωτογαλα να μην ξέρω βγαίνει τιπιτα δε βγαίνει? Μετά έπαθε τον ικτερο ο οποίος για να φύγει θέλει να ξεπλυθεί τρώγοντας κι έτσι δε γινόταν να το ρισκάρουμε κ έτσι έδινα κ φόρμουλα μετά από κάθε απόπειρα ταΐσματος κ ενώ ήμουν στο νοσοκομείο Αγγλία κ με 3 συμβούλους θηλασμού να με βοηθανε όλη μερα μέχρι την 4η μερα που βγήκαμε. Τους είμαι ευγνώμων γι αυτό γιατί νομίζω παίξανε μεγάλο ρόλο στο ότι δεν μπερδεύτηκε το μωρό με τις θηλές. Γάλα κατέβηκε όμως 5η μερα όταν έφυγα απ το νοσοκομείο κ είμαι σίγουρη ήταν επειδή χαλάρωσα. Το ξένο έχει κάτι μέρες που δε το χουμε χρειαστεί καθόλου. Στο νοσοκομείο μέσα κ μετά που βγήκα χρησιμοποιώ νοσοκομειακό θήλαστρο το symphony της Medela. Είμαι πολύ ικανοποιημένη νομίζω αντλεί καλά. Αλλά έχει τώρα κάτι μέρες που δε βρίσκω ποτε να αντλησω γιατί το χει στραγγίξει το μωρό μόνιμα χαχαα. Το θέμα μου τώρα είναι με τα πονάκια της, δε καταλαβαίνω αν είναι κάτι που έφαγα η τυχαίο γεγονός. Αλλά είναι κάτι μέρες που τα βραδιά δεινοπαθούμε κ άλλες που δείχνει να μην έχει κάτι. Αν κάτσω κ σκεφτώ τι έφαγα, πέρα απ το μεσημεριανό όλα τα αλλά ίδια τα τρώω δε μπορώ να καταλάβω. Σκέφτομαι μπας κ είναι κάτι κουκις θηλασμού που φτιάχνω, έχουν μέσα μαγιά Μπύρας κ βρώμη μήπως την πειράζει η βρώμη όπως το μπαμπά της που άπαξ κ φάει υποφέρει. Επίσης κ αναγωγές άλλες μέρες κανα 2 φορές κ άλλες 10. Δεν μπορώ να καταλάβω. Θα ρωτήσω τη μαία σπο βδομάδα που θα τη δω αν έχει καμία συμβουλή για το πως να το χειριστώ. 

Να σου ζήσει! Αν την πειράζει κάτι που τρως, λογικά θα είναι κάτι που έφαγες τις τελευταίες 2-3 ώρες. Προσπάθησε με αυτό τον τρόπο να βρεις τι μπορεί να φταίει. Αν φταίει και κιόλας και δεν έχει απλά ανησυχίες το μωρό 

  • Μου αρέσει 1

SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Kallibabyboy @nairobi για να δουμε! Θα τον κλεισουμε τον Νοεμβρη ή θα πιάσουμε και Δεκέμβρη;

Όλο σημαδια βλέπω κι ολο είναι λανθασμένα! Απ' την ανυπομονησια μου ειναι!! Πριν λιγο εβγαλα καροτσάδα την μικρή μου κ απο τοτε σφιγγεται που και που η κοιλια μου. Μαλλον ιδεα μου θα'ναι κι αυτο!  Χαχαχαχ χορτασα να'μαι εγκυος μαλλον! 38 +6 σήμερα!

  • Χαχα 2

dJaep3.png
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Ελλάκι είπε:

@Blue Velvet 25-10 κοριτσάκι :tongue:

 @KONNA28   27-10 κοριτσάκι :tongue:

@Irini__            1-11 κοριτσάκι :tongue:

@Laky               2-11 αγοράκι   :mrgreen:

@ArtemisK       4-11 κοριτσάκι :tongue:

@MeliD            7-11 κοριτσάκι :tongue:

@Eleniarch      7-11 αγοράκι   :mrgreen:

@Geo22            8-11 κοριτσάκι :tongue:

@Marianthi27  8-11 αγοράκι   :mrgreen:

@elena93        11-11 κοριτσάκι :tongue:

@Kristy09        14-11 αγοράκι   :mrgreen:

@Anastasiade  17-11 αγοράκι  :mrgreen:

@Rina_87          17-11 αγοράκι  :mrgreen:

@Rainbee γραψε μου σε παρακαλω την ακριβη ημερομηνια, ετσι ώστε να σε προσθέσω στο πινακάκι!

 Να σας ζησουν κοριτσια! Ευκολη αναρρωση να εχετε!

Αληθεια, ποσες μειναμε; δυο- τρεις; :P

Καπου εξαφανιστηκα, χαχαχ.Εγω 01/11 κοριτσακι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Matina87    18-10 αγοράκι  :mrgreen:

@Blue Velvet  25-10 κοριτσάκι :tongue:

 @KONNA28   27-10 κοριτσάκι :tongue:

@Irini__            1-11 κοριτσάκι :tongue:

@giota86          1-11 κοριτσάκι :tongue:

@Laky               2-11 αγοράκι   :mrgreen:

@ArtemisK       4-11 κοριτσάκι :tongue:

@MeliD            7-11 κοριτσάκι :tongue:

@Eleniarch      7-11 αγοράκι   :mrgreen:

@Geo22            8-11 κοριτσάκι :tongue:

@Marianthi27  8-11 αγοράκι   :mrgreen:

@elena93        11-11 κοριτσάκι :tongue:

@Kristy09        14-11 αγοράκι   :mrgreen:

@Anastasiade  17-11 αγοράκι  :mrgreen:

@Rina_87          17-11 αγοράκι  :mrgreen:

Τι γινεται βρε κοριτσια, δεν μου πιανει σωστα τις αντιγραφες μαλλον! Οποια δεν βλεπει το ονομα της στο νεο πινακακι να με ενημερωνει!:oops:

  • Μου αρέσει 3

dJaep3.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Ελλάκι είπε:

@Kallibabyboy @nairobi για να δουμε! Θα τον κλεισουμε τον Νοεμβρη ή θα πιάσουμε και Δεκέμβρη;

Όλο σημαδια βλέπω κι ολο είναι λανθασμένα! Απ' την ανυπομονησια μου ειναι!! Πριν λιγο εβγαλα καροτσάδα την μικρή μου κ απο τοτε σφιγγεται που και που η κοιλια μου. Μαλλον ιδεα μου θα'ναι κι αυτο!  Χαχαχαχ χορτασα να'μαι εγκυος μαλλον! 38 +6 σήμερα!

Εγώ κορίτσια αύριο θα ξέρω! Το αποφάσισα αν βγω αρνητική στο μοριακό αύριο, θα μπω Δευτέρα με πρόκληση! 38+2   αλλιώς πραγματικά δεν έχω ιδέα!! 

  • Μου αρέσει 5

url%5D

Link to comment
Share on other sites

Πως ειστε; Θελω να σας ρωτησω κατι αν εχει τυχει σε καμια.. μετα τον τοκετο δεν μπορω να κρατησω τα ουρα μου.. δηλαδη δεν παω κανονικα τουαλετα αλλα γενικα οταν σηκωνομαι για παραδειγμα απο τ κρεβατι μου φευγουν χωρις να εχω τον ελενγχο.. με εχει τρομαξει να σας πω την αληθεια και νιωθω σας γιαγια με ακρατια και πανες

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, nairobi είπε:

Εγώ κορίτσια αύριο θα ξέρω! Το αποφάσισα αν βγω αρνητική στο μοριακό αύριο, θα μπω Δευτέρα με πρόκληση! 38+2   αλλιώς πραγματικά δεν έχω ιδέα!! 

Καλά ναι αν δεν αντέχεις άλλο εννοείται και εφόσον είναι όλα καλά με το μπεμπάκι! Εμένα είναι το πρώτο μου και ακόμα νιώθω ότι αντέχω να περιμένω μήπως έρθει από μόνος του μέχρι την ΠΗΤ (2/12). Αύριο θα κάνω και τον πρώτο μου καρδιοτοκογράφο. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , Kallibabyboy είπε:

Καλά ναι αν δεν αντέχεις άλλο εννοείται και εφόσον είναι όλα καλά με το μπεμπάκι! Εμένα είναι το πρώτο μου και ακόμα νιώθω ότι αντέχω να περιμένω μήπως έρθει από μόνος του μέχρι την ΠΗΤ (2/12). Αύριο θα κάνω και τον πρώτο μου καρδιοτοκογράφο. 

Ναι θέλω προγραμματισμένα για πολλούς λόγους! Και εφόσον έχω και το πράσινο φως απο τη γυναικολόγο μου νιώθω καλά! Καλά θα κάνεις αν δεν έχεις λόγο γιατί να μην περιμένεις; καλή επιτυχία για αύριο!! 

  • Μου αρέσει 2

url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...