Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , LeneL είπε:

      Λοιπόν, για τη θρομβοφιλια δεν ξέρω να σου πω, αλλά αν δε νοιωθετε καλά, να επιμείνετε να κάνει μια εξέταση, έτσι κι αλλιώς αίματος είναι.. 

      Με το τέστ Παπ δεν υπάρχει θέμα, πιο επικίνδυνο είναι να υπάρχει κάποιο μικρόβιο και να μη βρεθεί και γενικά καλλιέργεια κολπικού υγρού θα κάνει και σε άλλο στάδιο της εγκυμοσύνης γιατί λόγω της κατάστασης υπάρχουν πολλά υγρά στην περιοχή και ανθούν διάφορα πράγματα..

      Η αποκόλληση δεν έχει να κάνει απαραίτητα με την κούραση. Σίγουρα την επιβαρύνει η κούραση και η έντονη δραστηριότητα, αλλά η αποκόλληση μπορεί να έχει να κάνει και με τον τρόπο που έπιασε ο σάκος πχ όταν αναπτυσσόταν. Μη σας αγχωνει αυτό. Μικρές αποκολλήσεις συμβαίνουν, αλλά με την ξεκούραση φεύγουν!

      Σε ευχαριστούμε πολύ αλήθεια η θα ζητήσω 30 Μαίου να της γράψει και για θρομβοφιλια η επειδή είναι μακριά ακόμα 12 μέρες μπορεί να  πάρω μια γνωστή μου που δουλεύει σε νοσοκομείο να της γράψει θα δω 

      • Ευχή 2

ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΠΟ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!


TARA

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 430
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Eviri

    Eviri 161 δημοσιεύσεις

  • TARA

    TARA 93 δημοσιεύσεις

  • crysis

    crysis 53 δημοσιεύσεις

  • Ifather

    Ifather 24 δημοσιεύσεις

Κουφετάκι, είμαι 42 Νοεμβρίων. Γερόντισσα παιδί μου, τι περιμένεις; Τώρα με αυτά που έβαλες μου θύμισες και τα δικά μου νιάτα. Με βλέπεις που χορεύω μαζί με την Πώλα Αμπντούλ; Τις βίδες που έφυγαν τις είδες; Να αυτά κάνω, αύριο θα μπω στο γύψο πάλι.

Link to comment
Share on other sites

Κουφετάκι, είμαι 42 Νοεμβρίων. Γερόντισσα παιδί μου, τι περιμένεις; Τώρα με αυτά που έβαλες μου θύμισες και τα δικά μου νιάτα. Με βλέπεις που χορεύω μαζί με την Πώλα Αμπντούλ; Τις βίδες που έφυγαν τις είδες; Να αυτά κάνω, αύριο θα μπω στο γύψο πάλι.

:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!

Κατερινάκι, πού είσαι βρε; Πλάκα, πλάκα όταν αυτό που έβαλες, είχε συμμετάσχει στη γιουροβίζιον μου άρεσε, επειδή προέβαλλε την βουλγάρικη παράδοση και συνδύαζε το παραδοσιακό άκουσμα με τη σύγχρονη μουσική. Παρόλο που υπήρχαν άλλα δυνατότερα κομμάτια εκείνη τη χρονιά, δε θα είχα αντίρρηση αν έβγαινε πρώτο.

Εβίρι εγώ τους είχα ψηφίσει και είχα στεναχωρηθεί για τη θέση τους

Μιλας για τα αγαπημενα μου 4 λεπτα στην κλασσικη μουσικη!!! Ειχα δει την ταινια (Immortal beloved) με εναν καταπληκτικο Γκαρι Ολντμαν στο ρολο του Μπετοβεν και εψαχνα να βρω το κομματι! Κοντεψα να αγορασω ολους τους δισκους του!!!

Θα μπορούσα να είχα κλάψει σε αυτή τη ταινία, τέλεια ερμηνεία, άκρως συγκινητική.

Τόλμησα που τόλμησα να βάλω κλασσική μουσική, εε να μη βάλω και την πρώτη μου αγάπη στα κλασσικά ακούσματα. Πάμε λοιπόν, στη Ρωσία και στον Πιότρ Ίλιτς Τσαϊκόφσκι με την "Λίμνη των κύκνων". Ελπίζω να μη σας κουράζω.

Τα πρώτα cd που αγόρασα ήταν η Λιμνη των Κύκνων και Ace of Base!!

emF2MqIHrEo


Eπιτρέπεται να πέσεις... Επιβάλλεται να σηκωθείς....

as1cCu8sM3D1210MTA1NDU2amR8MDA3MzA1ZHxNeSBzb3Vzb3VuaSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κουφετάκιιιιιιιιιιιιι τραγούδια σαν το Rhythem is a dancer είναι το στυλ μου. Τέτοια μου αρέσουν με δυνατό beat να είναι πολύ χορευτικά και ξεσηκωτικά κι αν γίνεται να έχουν και κανένα λογάκι να μπορούμε να τα τραγουδήσουμε. Πωπω τι μου κάνεις τώρα; Άτιμα γεράματα.

Link to comment
Share on other sites

Κουφετάκι, είμαι 42 Νοεμβρίων. Γερόντισσα παιδί μου, τι περιμένεις; Τώρα με αυτά που έβαλες μου θύμισες και τα δικά μου νιάτα. Με βλέπεις που χορεύω μαζί με την Πώλα Αμπντούλ; Τις βίδες που έφυγαν τις είδες; Να αυτά κάνω, αύριο θα μπω στο γύψο πάλι.

aaxaxaxaaxaaxaxaa!!!!!!η δικια σου ητουνε και εγω νομιζα οτι εφυγε απο μενα χαχαχαχααχ


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

Κατερίνα, αυτό που έβαλες τώρα δεν ήξερα ότι ήταν ισπανομεξικανο ινκα ινδιανομαγιοκάτι. Είναι πολύ ωραία μουσική, που μου θυμίζει επίσης, τα παιδικά μου χρόνια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αυτον τον ξερετε?εχει χρονια που απεκτησα ενα cd του ξερετε απο αυτα που σου κανουν κλικ...ετσι.εγινε για πολυ καιρο αγαπημενο μου.βαλτε το κοματι δυνατα αξιζει

O5NYfFjjRzU

editετσι οπως εβλεπα στο τιουμπι θυμηθικα την φατσα του σε καποιο στιγμιοτυπο και οτι καποιος τον ειχε βαλει και ναι τ ψαξα και ηταν η εβιρι μα ποσο σε εκτιμω δεν λεγετε ρε κοριτσι,α!και ειδα και τα σχολια του γιαννη γτ δεν τα χα δει.φιλε μας γιαννη εχεις δικιο το αυθεντικο ειναι παντα το καλυτερο ομως καμια φορα ενας καλιτεχνης εμπνεετε απο ενα οριτζιναλ και δινει και αυτος πολλα στην μουσικη.σου το αφιερωνω

ουτε στην ταρα αρεσαν απο οτι θυμαμε!!!ομως αυτοι οι ανθρωποι δηλωνουν εκτος απο το οτι τραγουδανε.

921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

Κουφετάκι ναι ναι ο τύπος είναι άπαιχτος. Ό,τι καλύτερο έχω ακούσει σε ηλεκτρονικό βιολί. Δε λέω και η Βανέσσα Μέι είναι τέλεια. Αυτός όμως συνδυάζει πολλά στοιχεία.

Link to comment
Share on other sites

τι να λεμε τωρα!!!!παιζουνε μουσικη,και ξεκινησαν σε μια καταπιεσμενη κοινωνια μεσα σε υπογεια αλλα τελικα παιζουν και με την χορωδια του στρατου της ρωσιας.

mgjNq-Y8NGk&feature=related


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...