Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 35 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ ❤️ Έχω πελαγωσει με όλα αυτά τα δικαιολογητικά και γενικά τη διαδικασία της επιτροπής και τα είχα μπερδεμένα στο μυαλό μου. Ευτυχώς τα έχω μαζέψει όλα εκτός από τον υπέρηχο και τη χοριακη.Ο γιατρός μου είπε πως θα πάμε με ήπια διέγερση δλδ ίσως meriofert με femara,οπότε σίγουρα θα χρειαστεί να κάνω το λιγότερο δύο ωοληψιες..Μακάρι να είναι μόνο δύο,πιστεύω πως θα κάνω περισσότερες..

      Να σου πάνε όλα κατ'ευχήν και με την πρώτη θα ευχηθώ εγώ..! 🤞🤞🤞

      • Ευχαριστώ 1

ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΠΟ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!


TARA

Recommended Posts

καλημερα!!!εβιρι ας τον γιαννη να βαλει κανα ντισκο δεν μας πειραζει θα ριξει το λασο η ταρα να τον εμαζεψει και δαυτονα χαχααχχαα!!!!ιωαννη οσο για τις θεες που εβαλα καλα κοριτσια ειναι για παλατια,και γτ οχι να μην νταχταριζουμε τους αγαδες μας αμα ειναι πλουσιος ο ...ψυχικος κοσμος τους,και μας εχουνε στα οπα οπα...χαλαλι βρε!!!!

Μπορει να προσπαθησει,αλλα πιστεψε με αν δεν το θελω η' βαριεμαι να ασχοληθω θα παραμεινει στην προσπαθεια να με μαζεψει....Οσο για τα καλα κοριτσια και τα πλουσια αισθηματα ειναι στην καρδια και στην θεληση μερικων και οχι στις τσεπες ,και αν δεν σε εχουνε στα οπα οπα για δες μηπως φταις εσυ????:idea::idea::arrow:

EQtHKvxDozw

qxvqtOHwGNc&feature=related

A3w9mBAHNs4&feature=related

ieRr57EsZkI&feature=related


Για να είσαι ευτυχισμένη μ 'έναν άντρα πρέπει να τον καταλαβαίνεις πολύ και να τον αγαπάς λίγο. Για να είσαι ευτυχισμένος με μια γυναίκα, πρέπει να την αγαπάς πολύ και να μην προσπαθείς να την καταλάβεις καθόλου.

Hellen Rowland,

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 430
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Eviri

    Eviri 161 δημοσιεύσεις

  • TARA

    TARA 93 δημοσιεύσεις

  • crysis

    crysis 53 δημοσιεύσεις

  • koufetaki

    koufetaki 24 δημοσιεύσεις

ZO1uMjz3n3w


faJE92phKzI&feature=related


qZxLXuFfPvM&feature=related


7XhrLyJmZwM&feature=related


Για να είσαι ευτυχισμένη μ 'έναν άντρα πρέπει να τον καταλαβαίνεις πολύ και να τον αγαπάς λίγο. Για να είσαι ευτυχισμένος με μια γυναίκα, πρέπει να την αγαπάς πολύ και να μην προσπαθείς να την καταλάβεις καθόλου.

Hellen Rowland,

Link to comment
Share on other sites

hLIrS5dtTZI&feature=related


hyf1rPqibjY&feature=related


oM_vWXXuloA


e9XKVTNs1g4


Για να είσαι ευτυχισμένη μ 'έναν άντρα πρέπει να τον καταλαβαίνεις πολύ και να τον αγαπάς λίγο. Για να είσαι ευτυχισμένος με μια γυναίκα, πρέπει να την αγαπάς πολύ και να μην προσπαθείς να την καταλάβεις καθόλου.

Hellen Rowland,

Link to comment
Share on other sites

9y-FR8MYNMM


T4f75F1YbJ8&feature=related


A3btxIaIcPA&feature=related


zCq3CMbqYNo&feature=related


Ex0Q48Uoc7o&feature=related


CqusDWoIYLE&feature=related


Για να είσαι ευτυχισμένη μ 'έναν άντρα πρέπει να τον καταλαβαίνεις πολύ και να τον αγαπάς λίγο. Για να είσαι ευτυχισμένος με μια γυναίκα, πρέπει να την αγαπάς πολύ και να μην προσπαθείς να την καταλάβεις καθόλου.

Hellen Rowland,

Link to comment
Share on other sites

kcPc18SG6uA&feature=relmfu


4TYv2PhG89A


MmOau-PMWJk&feature=relmfu



C0BLKudnyNo&feature=related


pKhfoKOTwZY&feature=related


Για να είσαι ευτυχισμένη μ 'έναν άντρα πρέπει να τον καταλαβαίνεις πολύ και να τον αγαπάς λίγο. Για να είσαι ευτυχισμένος με μια γυναίκα, πρέπει να την αγαπάς πολύ και να μην προσπαθείς να την καταλάβεις καθόλου.

Hellen Rowland,

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σαντε γυναικαρα και φωναρα!!!!γκχμ!!!!τζον οταν ελεγα για τα πλουσια προσοντα δεν εννοουσα τις τσεπες:tongue:δεν ειναι εκει η ευτυχια!αλλα οταν μιλας για τις ημιθεες μονο για παλατια μπορεις να μιλας;)

XV_KpO8khOI


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

ααααα θελω κι εγω να χορευω αφρο!!!

WrxTqHh5VCw&feature=related

ας στο καλο!!!!!!

z0hzrF9h8ok&feature=related

τι πλασματα ημαστε τελικα εμεις οι γυναικες παντου σε ολο τον κοσμο!!!

Bc6kPxeceeA&feature=related


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Xmi_qbUGCKo&feature=related


FcUmIRw0N5w&feature=related


TKtURqCt-JQ


5WlCdiU9IzA&feature=related


S5FCdx7Dn0o&feature=related


Για να είσαι ευτυχισμένη μ 'έναν άντρα πρέπει να τον καταλαβαίνεις πολύ και να τον αγαπάς λίγο. Για να είσαι ευτυχισμένος με μια γυναίκα, πρέπει να την αγαπάς πολύ και να μην προσπαθείς να την καταλάβεις καθόλου.

Hellen Rowland,

Link to comment
Share on other sites

UAOxCqSxRD0


GOJk0HW_hJw&feature=related


iLi_osYNsOU&feature=related


gre4DZuA6k4&feature=related


u1v60FITAfY&feature=related


fX5USg8_1gA&feature=related


Για να είσαι ευτυχισμένη μ 'έναν άντρα πρέπει να τον καταλαβαίνεις πολύ και να τον αγαπάς λίγο. Για να είσαι ευτυχισμένος με μια γυναίκα, πρέπει να την αγαπάς πολύ και να μην προσπαθείς να την καταλάβεις καθόλου.

Hellen Rowland,

Link to comment
Share on other sites

fX5USg8_1gA&feature=related

Αυτό ακούγεται μόνο με τη φωνή τέρμα ανοιχτή. Τόσο που να τρίζουν τα τζάμια και οι τοίχοι. Συγνώμη για τη φασαρία παιδιά. :D:D

Κάνω έντιτ για να πω, Ιωάννη με το τελευταίο σου ποστ, όσον αφορά εμένα βρήκες φλέβα. Αν εξαιρέσω το Jessie και το I am sailing που μου αρέσουν λιγότερο, τα άλλα είναι....είναι.....είναι πολύ όμως.

Link to comment
Share on other sites

ιωαννη ενα κομματι αφιερωμενο ελπιζω να μην σε τρομαξα αν και βεβαια εδω δεν ειναι το ροκαδες θα μου επιτρεψει η ταρα να το βαλω.

8e8nmIMUFXI

γιαννη ειναι διασκευη!!!!!!


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...