Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Μία Νέα Αρχή... στην Σουηδία;;;


Recommended Posts

καλημέρα..

Στέλλα δεν μας έχεις πει τα νέα σου...σε τι φάση βρίσκεστε???

Φευγωωωωωω και αφήνω πίσω μου συντρίμιααααααα

(λαλαλαλαλαλαλλαλα)

images?q=tbn:ANd9GcT59wV02Wx-bymh96Ukt73D0kMYtq5MfuNovMfwmaabrNJJFY-J

Πάω στας Βρετανίας!!!! Βεβαιως δεν θα αποκλείσω μια εργασιακή ευκαιρεία στας Αυστραλίας ή στας Σουηδίας η στο Canada....Εφυγα απευθειας απο τας Βρετανίας και εισηλθα στας χώρας της προτάσεως σε χρόνο dt....

images?q=tbn:ANd9GcTkR19jld887ogH8Pnq2JfrUR4SSaBIulTXkVhXg-n8aSrIey5v

Μέχρι τις γιορτές κατα 99% θα έχουμε αριβάρει!!!!

Υπάρχει ένα μικρό ποσοστό να φύγουμε μετά τις γιορτές....Μην το υποτιμάς καθόλου αυτο το 1% μπορεί να νικήσει λόγω κάποιων δυσκολιών.....

Sweat.png

Ζωίτσα Αθηνα μένω (την τσιμεντούπολη την ξέρεις???? Ε! ενδομύχως)

Αυτα φιλενάδες!


uop51syge.png

Ήρθες αγγελάκι μου και μου άλλαξες την ζωή...

Σ' αγαπώ πολύ θησαυρέ μου!!!c

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 365
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

έλα ρε!!!μπράβο!!

που θα πας?σε ποιο μέρος?αν ξέρω κάτι να σε βοηθήσω...

αυτό το τραγούδι θα αφιερώσω κι εγώ φεύγοντας!!το σκεφτόμουν!!!

τέλεια νέα!!!κι εμείς λέγαμε μέχρι τα χριστούγεννα,αλλά τώρα λέμε μέχρι τέλος οκτώβρη,το πολύ αρχές νοεμβρίου...

γιατί όσο καθόμαστε μας βγαίνουν συνεχώς προβλήματα...

έχουμε φάει γερή μούτζα...αλλά θα το ανατρέψουμε!!!θα φύγει η ατυχία και η γρουσουζιά από πάνω μας!!

Link to comment
Share on other sites

έλα ρε!!!μπράβο!!

που θα πας?σε ποιο μέρος?αν ξέρω κάτι να σε βοηθήσω...

αυτό το τραγούδι θα αφιερώσω κι εγώ φεύγοντας!!το σκεφτόμουν!!!

τέλεια νέα!!!κι εμείς λέγαμε μέχρι τα χριστούγεννα,αλλά τώρα λέμε μέχρι τέλος οκτώβρη,το πολύ αρχές νοεμβρίου...

γιατί όσο καθόμαστε μας βγαίνουν συνεχώς προβλήματα...

έχουμε φάει γερή μούτζα...αλλά θα το ανατρέψουμε!!!θα φύγει η ατυχία και η γρουσουζιά από πάνω μας!!

Κατά 99% Essex με μικρές πιθανότητες για την υπόλοιπη Βρετανία....Δηλαδή μάλλον θα είναι εναρκτήρια πολη το Essex και μετά όπου δουλειά και διαμονή!!!!

Επίσης, μην σας παίρνει απο κάτω η γαμω ατυχία, να φτύνεις στον κόρφο σου που λένε και να λες και καμια προσευχη!!!

Ρε συ να αλάξουμε και e-mail, τηλέφωνα κλπ να μιλάμε απο άλλες χωρες.....τι ωραιο που θα είναι ε? Να λέμε τις εμπειριες και τις εντυπώσεις μας ενω έχουμε ξεκινησει απο Ελλάδα με τον ίδιο σκοπό!!!


uop51syge.png

Ήρθες αγγελάκι μου και μου άλλαξες την ζωή...

Σ' αγαπώ πολύ θησαυρέ μου!!!c

Link to comment
Share on other sites

από essex δεν ξέρω...

κάνουμε και τίποτα άλλο?τον σταυρό μας κάνουμε και να φύγουμε όσο πιο γρήγορα γίνεται...όλο νέα μπουγιουρτιά μας βγαίνουν...

έχεις προσωπικό φέις?αλλιώς με email!!

εννοείται πως θα τα λέμε,δεν θα χαθούμε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στελλίτσα μπράβο σου!!! Πραγματικά πολύ ευχάριστα τα νέα σου....!!Μας δίνεις κουράγιο...τελευταία άκουσα κάτι ιστορίες για Σουηδία απο μία κοπέλα που πήγε και γύρισε πίσω στους 2 μήνες γιατί δεν βρήκε τίποτα και απογοητεύτηκα λιγάκι... :(

Ομως σήμερα που μπήκα και διάβασα τα μηνυματάκια σου πήρα πάλι λίγο θάρρος...να φύγουμε όλοι...και όλες...!!! :D να γελάσει κι εμάς λίγο το χειλάκι μας.....

Εγώ προς το παρόν φεύγω (απο Σέρρες) για Πάτρα!!!Προχθές με κάλεσαν απο το Υπουργείο για αναπληρώτρια εκεί....οπότε ετοιμάζομαι και αυριο φεύγω!!!! αντε να δουλέψουμε λίγο να μαζέψουμε λεφτά να ΦΥΓΟΥΜΕΕΕΕ!!!!!

(Βρε κορίτσια θα ήθελα κι εγώ να σας κάνω φίλες στο φεις, να μη χανόμαστε...μου δίνετε κουράγιο!!!:D...πως μπορώ να σας βρω;;;;)

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια...

zoitsa μην απογοητεύεσαι...θα ακούσεις διάφορα...

χρειάζεται δύναμη και υπομονή στο εξωτερικό...κάποιοι τα καταφέρνουν,κάποιοι όχι...

εμείς πάντως για αρχή παρόλο που έχουμε αγγλικά πτυχία,θα ψάξουμε για οποιαδήποτε δουλειά...έστω part time...κάτι θα βρούμε σίγουρα...

καλή διαμονή στη πάτρα!!μάζεψε λεφτάκια για να έχεις ένα πόσο μέχρι να βρεις δουλειά...

σου στέλνω πμ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


(Βρε κορίτσια θα ήθελα κι εγώ να σας κάνω φίλες στο φεις, να μη χανόμαστε...μου δίνετε κουράγιο!!!:D...πως μπορώ να σας βρω;;;;)

έχεις pm


uop51syge.png

Ήρθες αγγελάκι μου και μου άλλαξες την ζωή...

Σ' αγαπώ πολύ θησαυρέ μου!!!c

Link to comment
Share on other sites

έχεις pm

sorry για την καθυστέρηση να απαντησω...ήμουν στους δρόμους και σε ξενοδοχεία μέχρι να τοποθετηθώ και δεν είχα χρόνο για ιντερνετ....λοιπόν, τώρα που επιτέλους συνδέθηκα με τον "πολιτισμό" μπορώ να επικοινωνήσω πάλι μαζί σας....πμ, είναι το mail μου;;; αν το κατάλαβα καλά...σας το στέλνω... [email protected] . Ελπίζω να μπορέσε να με βρείτε και να γίνουμε φίλες στο facebook!!! :P

Link to comment
Share on other sites

sorry για την καθυστέρηση να απαντησω...ήμουν στους δρόμους και σε ξενοδοχεία μέχρι να τοποθετηθώ και δεν είχα χρόνο για ιντερνετ....λοιπόν, τώρα που επιτέλους συνδέθηκα με τον "πολιτισμό" μπορώ να επικοινωνήσω πάλι μαζί σας....πμ, είναι το mail μου;;; αν το κατάλαβα καλά...σας το στέλνω... [email protected] . Ελπίζω να μπορέσε να με βρείτε και να γίνουμε φίλες στο facebook!!! :P

δεν ειναι αυτο το pm αλλά οκ σε βρήκα εγω...σου έκανα αίτημα φιλίας οκ?


uop51syge.png

Ήρθες αγγελάκι μου και μου άλλαξες την ζωή...

Σ' αγαπώ πολύ θησαυρέ μου!!!c

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σας έκανα επιβεβαίωση!!! Ευχαριστώ πολύ!! Τα λέμε τώρα και απο εκεί....ετσι να δίνουμε κουράγιο η μία στην άλλη, γιατί στην Ελλάδα τα πράγματα συνεχώς χειροτερεύουν!! Μα τίποτα να μην λειτουργεί πια!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...