Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Μία Νέα Αρχή... στην Σουηδία;;;


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 365
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλώς την...

καλέ εννοείται πως συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!!!

κι ο άντρας μου τα ίδια λέει ακριβώς...έχει γράψει κιόλας(slado)!!!

αυτά βλέπουμε και θέλουμε να φύγουμε τρέχοντας!!

τι λόγο έχει να πει ψέμματα,όλοι οι άλλοι λένε"μην έρθετε"!!!

μακάρι να πάνε όλα καλά για όλους μας!!!!

ευχαριστώ Στέλλα μου!!

Καλησπερα χριστινα ! Ειμαι η ευανθια απο το πατριωτακι. Σας βρηκα και γραφτηκα κιεγω γιατι μου αρεσει η παρεα σας . Εχω επικοινωνησει με τον αντρα σου και ξερω οτι ετοιμαζεστε να ερθετε σουηδια ! Ποσο πολυ χαιρομαι ....και ειμαι σιγουρη οτι θα τα καταφερετε.!!!!!!!:P:p:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα χριστινα ! Ειμαι η ευανθια απο το πατριωτακι. Σας βρηκα και γραφτηκα κιεγω γιατι μου αρεσει η παρεα σας . Εχω επικοινωνησει με τον αντρα σου και ξερω οτι ετοιμαζεστε να ερθετε σουηδια ! Ποσο πολυ χαιρομαι ....και ειμαι σιγουρη οτι θα τα καταφερετε.!!!!!!!:P:p:D:D:D

Ευανθία καλώς όρισες.......

Μιλάμε σε πάω πάρα πολύ....Διαβασα προσεχτικά ΟΛΑΑΑΑ τα πόστς σου στο πατριωτάκι , το είχα πεί και στα κορίτσια παλαιότερα....γραφτούς ΟΛΟΥΣ ότι και να σου λένε....

Να είχα γράψει αυτο

Μου βγήκαν τα μάτια αλλά τα κατάφερα...24 σελίδες αλλά χαλάλι του....Να σου πω κάτι??? Μπέσα??? Βρίσε με ΟΣΟ θές...Εγώ αυτην την Ευανθία την πάω πολύ γιατι τα λέει τσεκουράτα για την Ελλαδάρα και όλοι την βρίζουν....Στα @@ της και αυτη ...Είναι καλά αυτη και η οικογένεια της και ζει και σε ένα ΑΝΕΠΤΥΓΜΕΝΟ ΚΡΑΤΟΣ...

Ανεβασε το ηθικο στις κοπέλες μας....Το Χριστινάκι ιδιαιτέρως φεύγει απο μέρα σε μέρα.....

Ααααα ρε Ευανθία έχεις πολλά κότσια λέμε!:D


uop51syge.png

Ήρθες αγγελάκι μου και μου άλλαξες την ζωή...

Σ' αγαπώ πολύ θησαυρέ μου!!!c

Link to comment
Share on other sites

Ευανθία καλώς όρισες.......

Μιλάμε σε πάω πάρα πολύ....Διαβασα προσεχτικά ΟΛΑΑΑΑ τα πόστς σου στο πατριωτάκι , το είχα πεί και στα κορίτσια παλαιότερα....γραφτούς ΟΛΟΥΣ ότι και να σου λένε....

Να είχα γράψει αυτο

Ανεβασε το ηθικο στις κοπέλες μας....Το Χριστινάκι ιδιαιτέρως φεύγει απο μέρα σε μέρα.....

Ααααα ρε Ευανθία έχεις πολλά κότσια λέμε!:D

Καλως σας βρηκα κοριτσια !!!!!

Μου αρεσει πολυ η παρεα σας σε αυτο το φορουμ !!!!!

:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Ευανθία και απο μένα....

Αν κατάλαβα καλά είσαι ήδη Σουηδία σωστά;;;

Πες μας κι εμάς τη γνώμη σου, εσύ που είσαι ήδη εκεί....μετράει πολύ να ξέρουμε πως είναι τα πράγματα απο κάποιον που τα ζει ήδη......!!!! Εγώ το σκέφτομαι για το καλοκαίρι, χωρίς να ξέρω γλώσσα....με σκοπό να παρακολουθήσω τα μαθήματα που γίνονται εκεί....και μετά να κοιτάξω για δουλειά (νηπιαγωγός). Τι λες;;Θα μπορέσω να βρω κάτι καλό;;;

Εμψύχωσέ μας pleaseeeeeeeeeeee.................. :D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα Ευανθία και απο μένα....

Αν κατάλαβα καλά είσαι ήδη Σουηδία σωστά;;;

Πες μας κι εμάς τη γνώμη σου, εσύ που είσαι ήδη εκεί....μετράει πολύ να ξέρουμε πως είναι τα πράγματα απο κάποιον που τα ζει ήδη......!!!! Εγώ το σκέφτομαι για το καλοκαίρι, χωρίς να ξέρω γλώσσα....με σκοπό να παρακολουθήσω τα μαθήματα που γίνονται εκεί....και μετά να κοιτάξω για δουλειά (νηπιαγωγός). Τι λες;;Θα μπορέσω να βρω κάτι καλό;;;

Εμψύχωσέ μας pleaseeeeeeeeeeee.................. :D:D:D

Καλησπερα ζωιτσα !

Ναι ειμαι ηδη στην σουηδια στην στοκχολμη περιπου ενα χρονο. Αλλαξε η ζωη μου κοριτσια ! Μου εφυγε το αγχος και βλεπω το παιδι μου να ειναι χαρουμενο και ειμαι πολυ ευτυχισμενη ! Στην οικογενεια μας υπαρχει πια ηρεμια και ευτυχια ! Στην ελλαδα ειμασταν ολο νευρα και φυσικα ξερετε οτι τα παιδια καταλαβαινουν και ο γιος μας φυσικα στενοχωριοταν . Δεν ηταν ζωη αυτη .....

Η γλωσσα μαθαινεται νομιζω ευκολα αρκει να διαβαζεις και να θελεις πολυ να μαθεις. Στο σχολειο σουηδικων κανουν πολυ καλη δουλεια. Νομιζω οτι σαν νηπιαγωγος θα βρεις ευκολα δουλεια αρκει να μαθεις τα σουηδικα. Το καλοκαιρι ειναι καλα να ερθεις γιατι δεν θα πεσεις μεσα στα χιονια που δυσκολευουν λιγο τα πραγματα για καποιον που δεν ξερει στην αρχη. Μεγαλος αλλα πολυ ωραιος αγωνας και η χαρα μεγαλη οταν βλεπεις οτι οι προσπαθειες σου αμοιβονται και προχωρας την ζωη σου σε μια χωρα τοσο οργανωμενη . Φυσικα ξερεις για τον καιρο τον χειμωνα με τα χιονια. Εμενα μου αρεσει πολυ . Κοριτσια οταν αρχισουν τα χιονια μην νομιζετε οτι ολοι κλεινονται στα σπιτια τους ... Αντιθετα ντυνονται καταλληλα και βγαινουν εξω και παιζουν . Βλεπεις παιδακια μικρα και μεγαλα , ενηλικες , να παιζουν με τα χιονια και τα ελκυθρα... Χαρμα οφθαλμων....!!! Αυτες τις ημερες φυσαει και αυτο ειναι το μονο που με ενοχλει. Δεν εχω προβλημα με την παγωνια , αλλα εχω προβλημα με τον αερα .... Αξιζει η μεγαλη προσπαθεια γιατι αξιζει να προσπαθουμε για να ειμαστε ευτυχισμενοι !!!! Στην ελλαδα περα απο στενοχωριες αδικιες νευρα αγχος ,κουραση για το τιποτα , καμμια χαρα ......

:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ζωιτσα !

Ναι ειμαι ηδη στην σουηδια στην στοκχολμη περιπου ενα χρονο. Αλλαξε η ζωη μου κοριτσια ! Μου εφυγε το αγχος και βλεπω το παιδι μου να ειναι χαρουμενο και ειμαι πολυ ευτυχισμενη ! Στην οικογενεια μας υπαρχει πια ηρεμια και ευτυχια ! Στην ελλαδα ειμασταν ολο νευρα και φυσικα ξερετε οτι τα παιδια καταλαβαινουν και ο γιος μας φυσικα στενοχωριοταν . Δεν ηταν ζωη αυτη .....

Η γλωσσα μαθαινεται νομιζω ευκολα αρκει να διαβαζεις και να θελεις πολυ να μαθεις. Στο σχολειο σουηδικων κανουν πολυ καλη δουλεια. Νομιζω οτι σαν νηπιαγωγος θα βρεις ευκολα δουλεια αρκει να μαθεις τα σουηδικα. Το καλοκαιρι ειναι καλα να ερθεις γιατι δεν θα πεσεις μεσα στα χιονια που δυσκολευουν λιγο τα πραγματα για καποιον που δεν ξερει στην αρχη. Μεγαλος αλλα πολυ ωραιος αγωνας και η χαρα μεγαλη οταν βλεπεις οτι οι προσπαθειες σου αμοιβονται και προχωρας την ζωη σου σε μια χωρα τοσο οργανωμενη . Φυσικα ξερεις για τον καιρο τον χειμωνα με τα χιονια. Εμενα μου αρεσει πολυ . Κοριτσια οταν αρχισουν τα χιονια μην νομιζετε οτι ολοι κλεινονται στα σπιτια τους ... Αντιθετα ντυνονται καταλληλα και βγαινουν εξω και παιζουν . Βλεπεις παιδακια μικρα και μεγαλα , ενηλικες , να παιζουν με τα χιονια και τα ελκυθρα... Χαρμα οφθαλμων....!!! Αυτες τις ημερες φυσαει και αυτο ειναι το μονο που με ενοχλει. Δεν εχω προβλημα με την παγωνια , αλλα εχω προβλημα με τον αερα .... Αξιζει η μεγαλη προσπαθεια γιατι αξιζει να προσπαθουμε για να ειμαστε ευτυχισμενοι !!!! Στην ελλαδα περα απο στενοχωριες αδικιες νευρα αγχος ,κουραση για το τιποτα , καμμια χαρα ......

:D:D:D:D:D

Δεν ξέρεις πόσο μα πόσο μα πόσο ίδια σκεφτόμαστε, πόσο πολύ εχω βαρεθει το Ελλαδιστάν με τους Ελληνάρες του!!!


uop51syge.png

Ήρθες αγγελάκι μου και μου άλλαξες την ζωή...

Σ' αγαπώ πολύ θησαυρέ μου!!!c

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες σας μανούλες ,

Ειχα πολύ καιρό να επισκεφτώ το καφε και τυχαία βρήκα και εσάς ψάχνοντας πληροφορίες για Σουηδία.

Εμείς κάναμε μία αποπειρα μετανάστευσης το καλοκαίρι στις Βρυξέλλες αλλά δεν καταφέραμε και πολλά οπότε επιστρεψαμε στη βαση. Η αληθεια είναι ότι είχα ξαναπάει Βέλγιο και μου άρεσε και την επέλεξα λόγο Γαλλικών. Δεν ήξερα ομως και ζώντας εκεί για 1,5 μήνα έμαθα ότι η οικονομία της δεν ειναι και στα καλύτερα της, και για να δουλέψεις Βρυξέλλες στις περισσότερες δουλειες πρέπει να ξέρεις και Φλαμανδικά. Τελος πάντον, τώρα μελετάω την περιπτωση Σουηδίας και μαζευω πληροφορίες.

Η Ευανθία νομίζω πρέπει να κάνει φαν κλαμπ. Εχει πολλές θαυμάστριες (αναμεσα τους και εγώ)

Καλό κουράγιο σε ολες οσες σκέφτονται να φύγουν ! Θέλει προσπάθεια και επιμονή γιατί δεν είναι καθόλου ευκολο.

Θα τα ξαναπούμε , φιλιαααααααααααααα

Υ.Γ Επίσης φτηνά εισητήρια εχει και η ραιαναιρ απο Θεσσαλονίκη για Στοκχολμη.


jwWYp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι η ευανθια απο το πατριωτακι. Σας βρηκα και γραφτηκα κιεγω γιατι μου αρεσει η παρεα σας .

γεια σου Ευανθία!!!!!Είμαι η Λίλιαν!Χαιρομαι πολυ που ηρθες και στην παρεα μας!Εγω αποφασισα να μην ξαναγραψω στο πατριωτακι...μερικοι μερικοι βλέπεις ,μονο ΄΄πατριωτακια'' δεν ειναι ...:):)


15Ysp3.png

5autp2.png

YDTvp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΖΩΗ!!!!!!!!Εμαθα οτι πριν φυγεις για εξω πρεπει να πας στο υπουργειο παιδειας με το πτυχιο και επικυρωμενο αντιγραφο ταυτοτητας και να παρεις μια βεβαιωση οτι μπορεις να εργαστεις στη σουηδικη εκπαιδευση.Με αυτο και με επιπεδο σουηδικων svenska B που ειναι κατορθωτο σε 6 μηνες μου ειπε η πεθερα μου παιρνεις αναγνωριση του πτυχιου και αντιστοιχια στη σουηδικη εκπαιδευση.Και εγω αυτα τα βηματα θα κανω...Αυτα μου τα απαντησανε απο το γραφειο αναγνωρισης πτυχιων που εχει βαση στη Στοκχολμη!


15Ysp3.png

5autp2.png

YDTvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ειμαι η ευανθια απο το πατριωτακι. Σας βρηκα και γραφτηκα κιεγω γιατι μου αρεσει η παρεα σας .

γεια σου Ευανθία!!!!!Είμαι η Λίλιαν!Χαιρομαι πολυ που ηρθες και στην παρεα μας!Εγω αποφασισα να μην ξαναγραψω στο πατριωτακι...μερικοι μερικοι βλέπεις ,μονο ΄΄πατριωτακια'' δεν ειναι ...:):)

Γεια σου Λιλιαν !!!!! Σε καταλαβα οτι εισαι εσυ ! Καλα εκανες και σταματησες να γραφεις στο πατριωτακι. Ακριβως οπως το λες . Μερικοι μονο πατριωτακια δεν ειναι .... Τι να πεις δυστυχως ετσι ειναι οι περισσοτεροι ελληνες ευτυχως οχι ολοι.

Και αυτος ηταν ενας απο τους βασικους λογους που εφυγα. Εδω η παρεα σας μου αρεσει πολυ !!! Ναστε ολες καλα κοριτσια !!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες σας μανούλες ,

Ειχα πολύ καιρό να επισκεφτώ το καφε και τυχαία βρήκα και εσάς ψάχνοντας πληροφορίες για Σουηδία.

Εμείς κάναμε μία αποπειρα μετανάστευσης το καλοκαίρι στις Βρυξέλλες αλλά δεν καταφέραμε και πολλά οπότε επιστρεψαμε στη βαση. Η αληθεια είναι ότι είχα ξαναπάει Βέλγιο και μου άρεσε και την επέλεξα λόγο Γαλλικών. Δεν ήξερα ομως και ζώντας εκεί για 1,5 μήνα έμαθα ότι η οικονομία της δεν ειναι και στα καλύτερα της, και για να δουλέψεις Βρυξέλλες στις περισσότερες δουλειες πρέπει να ξέρεις και Φλαμανδικά. Τελος πάντον, τώρα μελετάω την περιπτωση Σουηδίας και μαζευω πληροφορίες.

Η Ευανθία νομίζω πρέπει να κάνει φαν κλαμπ. Εχει πολλές θαυμάστριες (αναμεσα τους και εγώ)

Καλό κουράγιο σε ολες οσες σκέφτονται να φύγουν ! Θέλει προσπάθεια και επιμονή γιατί δεν είναι καθόλου ευκολο.

Θα τα ξαναπούμε , φιλιαααααααααααααα

Υ.Γ Επίσης φτηνά εισητήρια εχει και η ραιαναιρ απο Θεσσαλονίκη για Στοκχολμη.

Γεια χαρά,

Το ψάχνουμε πολυ καιρό για βέλγιο και τώρα έχουμε φτάσει πολύ κοντά αλλά θα ξέρουμε σίγουρα σε δύο μήνες...θα ήθελες να μου πεις λίγα πράγματα παραπάνω...εχουμε πάει πολλές φορές έχουμε συγγενείς εκεί και ειναι μια χώρα που νιώθω μια παραπάνω σιγουριά λόγω της οικογένειας που υπάρχει εκεί...

Εσείς πήγατε χωρίς να έχετε βρει κάτι για να ψάξετε εκεί για δουλειά? κι εμείς έχουμε πει ότι αν δεν κάτσει και αυτή η δουλειά που περιμένουμε, να φύγει ο άντρας μου και να πάει εκεί να κοιτάξει μήπως βρει κάτι και μετά να ακολουθήσουμε και εμείς..λέγαμε να πάει να μείνει τουλάχιστον ένα δίμηνο


dOBAp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΖΩΗ!!!!!!!!Εμαθα οτι πριν φυγεις για εξω πρεπει να πας στο υπουργειο παιδειας με το πτυχιο και επικυρωμενο αντιγραφο ταυτοτητας και να παρεις μια βεβαιωση οτι μπορεις να εργαστεις στη σουηδικη εκπαιδευση.Με αυτο και με επιπεδο σουηδικων svenska B που ειναι κατορθωτο σε 6 μηνες μου ειπε η πεθερα μου παιρνεις αναγνωριση του πτυχιου και αντιστοιχια στη σουηδικη εκπαιδευση.Και εγω αυτα τα βηματα θα κανω...Αυτα μου τα απαντησανε απο το γραφειο αναγνωρισης πτυχιων που εχει βαση στη Στοκχολμη!

1000 ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩ!!!!!

Λαμπρινή μου δεν ξέρεις πόσο πολύτιμη είναι αυτή η συμβουλή σου!!!! Θα το κάνω με την πρώτη ευκαιρία που θα ανέβω Αθήνα, γιατί είναι και λίγο δύσκολο απο τα όρη και τα βουνά που βρίσκομαι αυτή τη στιγμή....όμως σίγουρα κάποια ευκαιρία θα βρω και θα το κάνω.....!!! Καλή επιτυχία και σε σένα.....!!!! Θύμισέ μου, τι έχεις τελειώσει;; Εκανες μεταπτυχιακό στο ΠΑΠΕΙ;; (τον Μάρτιο ορκίστηκε ο άντρας μου εκεί στο πληροφορικής και σε είδα σε κάποιες φώτο και μου φάνηκε πολύ οικείο το περιβάλλον :D) Να υποθέσω οτι κι εκείνος αν θέλει να δουλεψει στην εκπαίδευση το ίδιο πρέπει να κάνει...ή αυτό το κάνεις ούτως ή αλλως, ασχετα με το αν θέλεις εκπαίδευση για δουλειά;;;

Λοιπόν, καλή μας συνέχεια στις ετοιμασίες μας....!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ζωιτσα !

Ναι ειμαι ηδη στην σουηδια στην στοκχολμη περιπου ενα χρονο. Αλλαξε η ζωη μου κοριτσια ! Μου εφυγε το αγχος και βλεπω το παιδι μου να ειναι χαρουμενο και ειμαι πολυ ευτυχισμενη ! Στην οικογενεια μας υπαρχει πια ηρεμια και ευτυχια ! Στην ελλαδα ειμασταν ολο νευρα και φυσικα ξερετε οτι τα παιδια καταλαβαινουν και ο γιος μας φυσικα στενοχωριοταν . Δεν ηταν ζωη αυτη .....

Η γλωσσα μαθαινεται νομιζω ευκολα αρκει να διαβαζεις και να θελεις πολυ να μαθεις. Στο σχολειο σουηδικων κανουν πολυ καλη δουλεια. Νομιζω οτι σαν νηπιαγωγος θα βρεις ευκολα δουλεια αρκει να μαθεις τα σουηδικα. Το καλοκαιρι ειναι καλα να ερθεις γιατι δεν θα πεσεις μεσα στα χιονια που δυσκολευουν λιγο τα πραγματα για καποιον που δεν ξερει στην αρχη. Μεγαλος αλλα πολυ ωραιος αγωνας και η χαρα μεγαλη οταν βλεπεις οτι οι προσπαθειες σου αμοιβονται και προχωρας την ζωη σου σε μια χωρα τοσο οργανωμενη . Φυσικα ξερεις για τον καιρο τον χειμωνα με τα χιονια. Εμενα μου αρεσει πολυ . Κοριτσια οταν αρχισουν τα χιονια μην νομιζετε οτι ολοι κλεινονται στα σπιτια τους ... Αντιθετα ντυνονται καταλληλα και βγαινουν εξω και παιζουν . Βλεπεις παιδακια μικρα και μεγαλα , ενηλικες , να παιζουν με τα χιονια και τα ελκυθρα... Χαρμα οφθαλμων....!!! Αυτες τις ημερες φυσαει και αυτο ειναι το μονο που με ενοχλει. Δεν εχω προβλημα με την παγωνια , αλλα εχω προβλημα με τον αερα .... Αξιζει η μεγαλη προσπαθεια γιατι αξιζει να προσπαθουμε για να ειμαστε ευτυχισμενοι !!!! Στην ελλαδα περα απο στενοχωριες αδικιες νευρα αγχος ,κουραση για το τιποτα , καμμια χαρα ......

:D:D:D:D:D

Αχ Ευανθία μου, δεν ξέρεις πόσο κουράγιο μου δίνεις....κι εμένα και όλες μας φαντάζομαι σε αυτό το φόρουμ...!!!! Να είσαι καλά...και να ξέρεις οτι τα λόγια σου (αναφορικά με την κατάσταση στην Ελλάδα) μας εκφράζουν ΟΛΟΥΣ απόλυτα!!!!! Ευχαριστούμε πολύ...!!! Μείνε μαζί μας, να μας συμβουλεύεις και να μας εμψυχώνεις!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

1000 ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩ!!!!!

Καλή επιτυχία και σε σένα.....!!!! Θύμισέ μου, τι έχεις τελειώσει;; Εκανες μεταπτυχιακό στο ΠΑΠΕΙ;; (τον Μάρτιο ορκίστηκε ο άντρας μου εκεί στο πληροφορικής και σε είδα σε κάποιες φώτο και μου φάνηκε πολύ οικείο το περιβάλλον :D) Να υποθέσω οτι κι εκείνος αν θέλει να δουλεψει στην εκπαίδευση το ίδιο πρέπει να κάνει...ή αυτό το κάνεις ούτως ή αλλως, ασχετα με το αν θέλεις εκπαίδευση για δουλειά;;;

Ζωη εχω τελειωσει ελληνικη φιλολογια στο ΕΚΠΑ και εχω κανει μεταπτυχιακο στην πληροφορικη στο παπει ,,,κ γω τον Μαρτιο ορκιστηκα...δεν το πιστευω!ορκιστηκαμε μαζί με τον αντρα σου....χιχι!στειλε μου σε πμ το ονομα του..πλακα θα χει να τον γνωριζω κιολας...χεχε!!

Για την εκπαιδευση ξερω σιγουρα..λογικα και για τα αλλα επαγγελματα κατι αναλογο θα ισχυει..

Α!Προγραμματισμο τελειωσα εγω στο παπει,,,αν τελειωσε το ιδιο θα βρει σιγουρα δουλεια στη σουηδια..οι προγραμματιστες παντου βρισκουν δουλεια ,βασικα...ειναι πολυ δυσκολο επαγγελμα..


15Ysp3.png

5autp2.png

YDTvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...