Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Σε ευχαριστώ πολύ θες να μου πεις το όνομα σε μήνυμα;; 

      Εμείς τόσες μέρες καλά εχτές το βράδυ πόνοι περιόδου σήμερα το πρωί ροζ δεν ξέρουμε τ να κάνουμε να πάμε ξανά για υπέρηχο η μήπως δεν κάνει και συχνά να το ενοχλούμε και να πάμε 30 του μήνα. Μασ κάνει καψονια η μικρή μας 😅😅😅

      Να πάρετε  τη γιατρό ένα τηλέφωνο να ενημερωσετε...σας έδωσε κάτι για την αποκολληση? Ένεση ή παραπάνω χάπια προγεστερονης? 

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts

Kαλημερα!Ειναι περιεργη μερα σημερα ..δεν λεω, σκεφτομαι αισιοδοξα αλλα ελπιζω αυριο να εχω μαθει ευχαριστα νεα κ να μην θυμαμαι τιποτα απο το αγχος κ την πιεση που περναω αυτην την στιγμη.Τελικα αποφασισα να παω στον 2ο γιατρο για την τροφοβλαστη γιατι μου ειπε οτι θα εγω τα αποτελεσματα την επομενη μερα ακριβως κ εκει θα τελειωσει η αγωνια.Ωστοσο τον ξερω ,ειναι πολυ καλος κ εμπειρος!Ειχα παει κ η αδελφη μου εκει αλλα μονο για αυχενικη.Μας ειπε κιολας οτι ειναι αγορακι ...το μωρακι μας κ μας εδωσε κ DVD.Το εχουμε δει 3-4 φορες!!!

Δεν φοβαμαι για την εξεταση,οτι ειναι θα περασει..!Το μονο που προσευχομαι ειναι να ειναι φυσιολογικο το μωρακι μας!!

Θα επανελθω με την εμπειρια μου κ ελπιζω να εχω κ ευχαριστα νεα..Σας φιλω !

Γλυκιά μου, είμαι πολύ σίγουρη οτι θα είναι τέλεια τα αποτελέσματα!!! Πολλές φορές είναι τυχαία αυτά τα νουμεράκια..Σίγουρα ο παίδαρος σας θα είναι υγιέστατος!!!Έχω πάντα προαίσθημα που βγαίνει,να ξέρεις!!! Να μας ενημερώσεις για τα νέα σου!! Μην αγχώνεσαι!!! Εύχομαι τα καλύτερα!!! ;)


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

κοριτσια γεια σας. χωραω και γω στην παρεα σας? ειμαι και γω προσεχως μανουλα φεβρουαριου του 12. μεσα φεβρουαριου, ισως και τελη ιανουαριου (λογω καισαρικης). αυριο γινομαι 12 εβδομαδων ακριβως! α, ειμαι καινουργια στο φορουμ και το καφε γενικα, αν και διαβαζω καιρο....

καλως την!!! πολυ αστειο nickname!!!! για πες για σενα λιγο να γνωριστουμε!!!!


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Φουσκιτσα μου!? μα που ειστε μπαινετε μονο βραδι? εγω πρωι με τον καφε (λεμε τωρα) και μετα απο την δουλεια το μεσημερι κατα τις 13.

το βραδι δεν μπορω παντα γιατι καθομαι και λιγο με το μωρο μου!!!

πειτε ποτε μπαινετε να ξερω βρε κοριτσια?

Πωπω!!!! μπαινεις και στον 4ο σε λιγο!!! παει το 1ο τριμηνακι!!! τελεια! πως νιωθεις εσυ αληθεια? απο κουραση? απο οτι θυμαμαι εισαι τυχερουλα και δεν ειχες ναυτιες! λενε οτι απο τον 4ο μεχρι και τον 7ο ειναι οι καλυτεροι μηνες!

λοιπον φευγω και θα ξαναμπω το μεσημερι! ελπιζω να ειναι καμια!

Μην μου επις οτι είσαι on line???Σε πέτυχα!!!!??!!! Εγώ καλά είμαι!!! Εσυ?? Σήμερα βγήκα λίγο πήγα απο την δουλειά μου.Τους πήγα το χαρτί της αναρρωτικής. Κατα τ'αλλα εδώ μπαίνω στο cafe και δεν βρίσκω ποτέ καμία!! Και μπαίνω συνέχεια!!!:mad:


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γλυκιά μου, είμαι πολύ σίγουρη οτι θα είναι τέλεια τα αποτελέσματα!!! Πολλές φορές είναι τυχαία αυτά τα νουμεράκια..Σίγουρα ο παίδαρος σας θα είναι υγιέστατος!!!Έχω πάντα προαίσθημα που βγαίνει,να ξέρεις!!! Να μας ενημερώσεις για τα νέα σου!! Μην αγχώνεσαι!!! Εύχομαι τα καλύτερα!!! ;)

εδω εισαι εσυ κοπελια? σαν ψεμματα μου φαινεται που συνχρονιστηκαμε!

χαχαχαχαχαχαχαχχαχαχα εισα τωρα το μυνημα σου!!!!


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια πείτε μου χρόνια πολλά!!!! Έχω γενέθλια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥΥΥ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!!!

Για πειτε λιγο με τις αναρωτικες τι γινεται στον ιδιωτικο τομεα? ξερει κανεις? ειμαι τοσο χαλια που σκεφτομαι αν συνεχισω ετσι να χτυπησω καμια..


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥΥΥ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!!!

Για πειτε λιγο με τις αναρωτικες τι γινεται στον ιδιωτικο τομεα? ξερει κανεις? ειμαι τοσο χαλια που σκεφτομαι αν συνεχισω ετσι να χτυπησω καμια..

Ευχαριστώωω!!!!

Κοίτα στον ιδιωτικό τομέα είμαι κι εγώ και βγήκα σε αναρρωτική. Πας στο γιατρό του ΙΚΑ σου γράφει επαπειλούμενη κύηση και με αυτό το χαρτί περνάς επιτροπή με το βιβλιάριο υγείας σου... Σου λένε κάθε πότε έχει επιτροπή το κάθε ΙΚΑ. Μετά εκεί καλό είναι να πάει κάποιος άλλος για σένα στην επιτροπή γιατί υποτίθεται είσαι σε επαπειλούμενη κατάσταση!! Μόλις περάσεις επιτροπή σου λένε να περάσεις απο τα γραφεία του ΙΚΑ παροχής υπηρεσιών και υγειονομικό νομίζω να πάρεις τα χαρτιά. Οτι σου δώσουν απο εκεί το πάς στη δουλειά σου και μετά πάλι υπογεγραμμένο απο την δουλειά το πας στο ικα στα γραφεία για να πληρωθείς. Εμάς εδώ έτσι είναι... Τώρα πόσα ακριβώς χρήματα δίνει το ικα θα σε γελάσω ακόμα δεν μπήκαν στο λογαριασμό μου... Πάντως την πρώτη φορά σε πληρώνουν και οι 2 και ικα και εργασία σου. Μετά μόνο απο ΙΚΑ.


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα και απο εμενα! λοιπον, ειμαι 29, εχω ηδη δυο ζουζουνια, δουλευω, παω για το τριτο! την τριτη παω για αυχενικη...τι αλλο... α, απο θεσσαλονικη ειμαι.

Ευχαριστώ κοπέλα μου καλώς ήρθες στην παρέα μας!!! Να σου ζήσουν τα μικρά σου!!! Με το καλό και τα αποτελέσματα της αυχενικής σου!!


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


και εννοειται οτι δεν ξερω πως να βαλω αυτο το τικερακι!!! αλλα καπου ειδα το λετε πιο πριν... θα ψαξω και θα το δοκιμασω!

ψάξε κάπου το λέω εγώ αναλυτικά στην november rain!!!! Αν θες βοήθεια πες μου!!!!


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites

ψάξε κάπου το λέω εγώ αναλυτικά στην november rain!!!! Αν θες βοήθεια πες μου!!!!

οκ, θα το δοκιμασω και αν εχω προβληματα θα φωναξω HEEEEELLLPPPPP!!!!

το βραδυ ομως γιατι πρεπει να φυγω σε λιγο.


5aAIp3.pngzOSbp3.png148cp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώωω!!!!

Κοίτα στον ιδιωτικό τομέα είμαι κι εγώ και βγήκα σε αναρρωτική. Πας στο γιατρό του ΙΚΑ σου γράφει επαπειλούμενη κύηση και με αυτό το χαρτί περνάς επιτροπή με το βιβλιάριο υγείας σου... Σου λένε κάθε πότε έχει επιτροπή το κάθε ΙΚΑ. Μετά εκεί καλό είναι να πάει κάποιος άλλος για σένα στην επιτροπή γιατί υποτίθεται είσαι σε επαπειλούμενη κατάσταση!! Μόλις περάσεις επιτροπή σου λένε να περάσεις απο τα γραφεία του ΙΚΑ παροχής υπηρεσιών και υγειονομικό νομίζω να πάρεις τα χαρτιά. Οτι σου δώσουν απο εκεί το πάς στη δουλειά σου και μετά πάλι υπογεγραμμένο απο την δουλειά το πας στο ικα στα γραφεία για να πληρωθείς. Εμάς εδώ έτσι είναι... Τώρα πόσα ακριβώς χρήματα δίνει το ικα θα σε γελάσω ακόμα δεν μπήκαν στο λογαριασμό μου... Πάντως την πρώτη φορά σε πληρώνουν και οι 2 και ικα και εργασία σου. Μετά μόνο απο ΙΚΑ.

και τι ειπες στον γιατρο την πρωτη φορα για να σου δωσει το χαρτι που γραφει επαπειλουμενη κυηση?


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

και τι ειπες στον γιατρο την πρωτη φορα για να σου δωσει το χαρτι που γραφει επαπειλουμενη κυηση?

τιποτα ρε απλα οτι θελω να βγω σε αδεια. πρωτα μου το εγραψε ο δικός μου γιοτρος που δεν ειναι του ικα και μετα πηγα στον γιατρο του ικα με το χαρτι απο τον δικο μου απλα να μου το γραψει αυτος. αν ρωτησει λες οτι ο γιατρος μου κρινει οτι δεν πρεπει να ειμαι στην δουλεια κτλ....


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...