Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΜΗΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ


Recommended Posts

Ωραιότατα! Θα κάνεις αίτηση ως εργαζόμενη τουλάχιστον έτσι το αντιλαμβάνομαι εγώ.

Και βαλε μια αναλυτική ενσήμων σου του 11 κ του 12 το πρώτο τρίμηνο.

Όταν θα πας για την αίτηση μίλησε με κάποιον για διευκρίνηση.

Πιστεύω πως είσαι οκ.

βασικα μενω ηρακλειο κρητης και τους επαιρνα τηλεφωνο αλλα με ειχαν πολυ ωρα σε αναμονη κι ετσι ειπα να ρωτησω εδω μηπως υπαρχει καμμια μανουλα εποχιακη και ξερει.

σ'ευχαριστω καλαμαρακι που μπηκες στον κοπο και μου απαντησες.

καλη επιτυχια σε ολες μας!


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

α ωραια καμια σχεση αφου το εκκαθαριστικο το εβγαλα χρωματιστο απο το ταχις νετ ισχυει.....

δηλαδη εμενα που ειναι σπρομαυρο,και μου το εβγαλε ο λογιστης μου απο το ταξις δεν ισχυει?

τελικα κοριτσια εσεις που κανατε αιτηση περσι σε ποιον παιδικο σας επελεξαν απο τους τεσσερις? στον πρωτο ή στο δευτερο?

στον πρωτο με 50 κατι μορια.ειχε βεβαια και 50 θεσεις,παιζει κι αυτο ρολο.


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

τελικα κοριτσια εσεις που κανατε αιτηση περσι σε ποιον παιδικο σας επελεξαν απο τους τεσσερις? στον πρωτο ή στο δευτερο?

Όλα είναι θέμα στρατηγικής , και στην επιλογή των 4 σταθμών , αλλά και στην σειρά που θα τους βάλεις . Δεν έχει νόημα να δηλώσεις ένα σταθμό που δίνει πχ 5 θέσεις , είναι από τους πιο γνωστούς στην περιοχή σου , και εσύ να έχεις 10 μόρια πχ όλα και όλα . Το πιο πιθανό είναι ότι θα πλακώσει τόσος πολύς κόσμος που θα τον δηλώσει , και με περισσότερα μόρια από εσένα , που ούτε στις επιλαχούσες δεν θα βρίσκεσαι .

Εμείς πέρυσι μπήκαμε στην 3η επιλογή μας , αλλά το ήξερα από την αρχή ότι εκει θα καταλήγαμε . Οι 2 πρώτοι μας , αν και έδιναν σχετικά πολλές θέσεις , ήταν από τους πιο γνωστούς , οπότε ήξερα ότι θα τους έβαζε πολυς κόσμος και σίγουρα θα είχαν περισσότερα μόρια από εμάς . Όπως και έγινε πραγματικά , ο τελευταίος που μπήκε σε αυτούς είχε σχεδόν 20 μόρια παραπανω από εμάς .

Σε αυτόν που μπήκαμε εμείς , επειδή δεν ήταν και πολύ γνωστός , δεν τον δήλωσαν τόσο πολύ , και όταν είχαν βγεί τα πρώτα αποτελέσματα , από τις 20 θέσεις που έδινε είχαν καλυφθεί οι 15 , και το τελευταίο παιδάκι είχε σχεδόν 30 μόρια λιγότερα από εμάς . :)

Φιλικά Λευτέρης

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα

στεναχωρηθηκα πρωι πρωι.... μου ζητησαν κατι γνωστες να τους υπολογισω τα μορια που μαζευουν και ολες με περνανε. και αυτο γιατι εχουν ολες δηλωμενο πολυ χαμηλο εισοδημα (αλλες πραγματικο και αλλες οχι) και μαζευουν 36 μορια μονο απο εκει. και δεν δουλευει καμια απο αυτες. καθονται σπιτι τους. και εγω που δουλευω και εχω και μορια απο αναπηρια συζηγου παλι με περνανε....

Link to comment
Share on other sites

οσοι θα δηλωσω βρισκονται στην περιοχη μου πετρουπολη και γειτονικη περιοχη το ιλιον...

ο καθενας περνει απο 10 ατομα μεχρι 20.....εχω 59 μορια μαλλον δυσκολο φετος το κοβω με τοσες πολλες αιτησεις:(:(

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Φύγαν κ τα δικά μας σήμερα.

Καλή μας επιτυχία!!!!!

Καλή επιτυχία (για την Φανούλα ρε γμτ !!!! ) ;)

καλημερα

στεναχωρηθηκα πρωι πρωι.... μου ζητησαν κατι γνωστες να τους υπολογισω τα μορια που μαζευουν και ολες με περνανε. και αυτο γιατι εχουν ολες δηλωμενο πολυ χαμηλο εισοδημα (αλλες πραγματικο και αλλες οχι) και μαζευουν 36 μορια μονο απο εκει. και δεν δουλευει καμια απο αυτες. καθονται σπιτι τους. και εγω που δουλευω και εχω και μορια απο αναπηρια συζηγου παλι με περνανε....

Α καλά ! Αν μπούμε σε αυτή την διαδικασία είναι ψυχοφθόρο .... γιατί το κάνεις αυτό στον εαυτό σου ???? Νομίζω πως όλοι, λίγο-πολύ, έχουμε τέτοιους γνωστούς στον περίγυρό μας ... δυστυχώς όμως δεν είναι εφικτό να υπάρξει κανένας τρόπος να ελεγχθούν κάποια πράγματα... :|

εύχομαι να περάσετε πάντως !

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΔΙΝΕΤΑΙ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ!!!ΕΧΩ ΤΟ ΕΓΚΥΡΟ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟ ΤΟΥ 2012,ΤΕΛΙΚΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΓΙΑΤΙ Η ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΚΑΤΙ.ΕΠΙΣΗΣ ΕΜΕΝΑ Η ΑΙΤΗΣΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΑΚΟΜΑ ΑΡ.ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟΥ ΘΑ ΒΡΟΥΝ ΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΜΟΥ Η' ΑΜΑ ΣΤΕΙΛΩ ΤΟ ΦΕΤΙΝΟ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟ ΘΑ ΜΠΕΡΔΕΥΤΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ?

Υπεύθυνη δήλωση θέλει όταν το εκκαθαριστικό είναι ενδεικτικό.

Στο φάκελλο το συμπληρωματικό θέλει τον αρ.πρωτοκόλλου της αίτησης που κετέθεσες για να μπορε΄σουν να βρουν τον αρχικό σου φάκελλο και να προσθέσουν το νέο εκκαθαριστικό. Περίεμεν να πάρεις στα χέρια σου τον αρ.πρωτοκόλλου και μετά στέλνεις συμπληρωματικό.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κι απο εδω! χθες τα παιξε ο υπολογιστης γι αυτο και δεν τα καταφερα να μπω... τελικα στειλαμε απο την αρχη καινουργια χαρτια και ζητησαμε απο την κουριερ να επιστραφει ο φακελος ο οποιος ειχε ηδη παραδωθει οταν μιλησαμε με τον κουριεριστα.... :) παντως και ο πρωτος φακελος ειχε παει στο σωστο μερος μια και πηραν την κοπελα χθες τηλεφωνο και της ειπαν οτι ειχαν παραλαβει δυο φακελους με τα στοιχεια της...!!! τους εξηγησε τι εγινε και της ειπαν να στειλει φαξ σε αυτους για να τους ζητησει να επιστραφει ο πρωτος φακελος.... αυτα! ελπιζω πως ετσι εχει ληξει η αγωνια μας....


tqj2p3.png vvtJp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα. χθες κατέθεσα την αίτησή μου. καλή επιτυχία σε όλους! ιδίως σε όσες αξίζουν τις θέσεις!

Αλλά....υπήρχαν τόσες γυναίκες που δεν ήξεραν να συμπληρώσουν αίτηση, υπεύθυνη δήλωση, να προσκομίσουν τα δικαιολογητικά που ζητούσε η πρόσκληση, που δεν "ήξεραν" να διαβάσουν την πρόσκληση....τί θα πει επικύρωση, γνήσιο υπογραφής, εκκαθαριστικό, κ ρωτάω (ρητορικά)

-έχουν δουλέψει ποτέ στη ζωή τους; πού;

-θέλουν να δουλέψουν κάποια στιγμή;

-τί υπηρεσίες μπορούν να προσφέρουν;

γιατί πολλές από αυτές μου έδιναν την εντύπωση ότι δεν ξέρουν τί θα πει δουλεύω;

ξέρω ότι ακούγομαι αυστηρή, αλλά λέω λίγα σε σχέση με το χθεσινό θέαμα!

υ.γ.πολλά συγχαρητήρια σε άντρες , αλλά και γιαγιάδες που κατέθεταν αιτήσεις για λογαριασμό των μανάδων! τους βγάζω το καπέλο!! τους θαύμαζα!

στα γραφεία ο υπάλληλος μας είπε ότι τα αποτελέσματα θα βγουν τέλη Ιουλίου με αρχές Αυγούστου. εσείς τί πληροφόρηση έχετε σχετικά;

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα. χθες κατέθεσα την αίτησή μου. καλή επιτυχία σε όλους! ιδίως σε όσες αξίζουν τις θέσεις!

Αλλά....υπήρχαν τόσες γυναίκες που δεν ήξεραν να συμπληρώσουν αίτηση, υπεύθυνη δήλωση, να προσκομίσουν τα δικαιολογητικά που ζητούσε η πρόσκληση, που δεν "ήξεραν" να διαβάσουν την πρόσκληση....τί θα πει επικύρωση, γνήσιο υπογραφής, εκκαθαριστικό, κ ρωτάω (ρητορικά)

-έχουν δουλέψει ποτέ στη ζωή τους; πού;

-θέλουν να δουλέψουν κάποια στιγμή;

-τί υπηρεσίες μπορούν να προσφέρουν;

γιατί πολλές από αυτές μου έδιναν την εντύπωση ότι δεν ξέρουν τί θα πει δουλεύω;

ξέρω ότι ακούγομαι αυστηρή, αλλά λέω λίγα σε σχέση με το χθεσινό θέαμα!

υ.γ.πολλά συγχαρητήρια σε άντρες , αλλά και γιαγιάδες που κατέθεταν αιτήσεις για λογαριασμό των μανάδων! τους βγάζω το καπέλο!! τους θαύμαζα!

στα γραφεία ο υπάλληλος μας είπε ότ τα αποτελέσματα θα βγουν τέλη Ιουλίου με αρχές Αυγούστου. εσείς τί πληροφόρηση έχετε σχετικά;

Έτσι όπως τα λες (και χειρότερα μη σου πω) !

Μάλλον πρέπει να παίζει πολύ "χαλασμένο τηλέφωνο" στην μέση - δεν εξηγείται αλλιώς και προχειρότητα βεβαίως-βεβαίως ως προς την προετοιμασία εννοώ !

Κάτι ακούστηκε για 04/08 σχετικά με αποτελέσματα πάντως

Καλή επιτυχία Φεφάκι !

Link to comment
Share on other sites

Έτσι όπως τα λες (και χειρότερα μη σου πω) !

αυτό το χειρότερα το έχω κάτω από τη γλώσσα μου ...:rolleyes:

Μάλλον πρέπει να παίζει πολύ "χαλασμένο τηλέφωνο" στην μέση - δεν εξηγείται αλλιώς και προχειρότητα βεβαίως-βεβαίως ως προς την προετοιμασία εννοώ !

μου αρέσει που βρήκες επιχείρημα κ τις δικαιολογείς!

όχι αγάπη μου, δεν έχουν δουλέψει ποτέ τους κ δεν θα δουλέψουν κ ποτέ τους.-

γιατί ποτέ δεν έκαναν βιογραφικό, ποτέ δεν ζήτησαν δουλειά, ποτέ δεν χρειάστηκε να μαζέψουν χαρτούρα για κάποια θέση...να δουν τί θα πει επικύρωση, γνήσιο υπογραφής...!

Κάτι ακούστηκε για 04/08 σχετικά με αποτελέσματα πάντως

Καλή επιτυχία Φεφάκι !

ευχαριστώ κ σε σας κ στα δύο παιδιά!!!!!!!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...