Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 59 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

      Γιατί δε τη βλέπω??? Πάω στο προφίλ σου αλλά που είναι???? Γιατί το έχουν τόσο δύσκολο με τις φωτογραφίες?

ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΜΗΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

:tongue::tongue::tongue::tongue:

οκ θα κοιμηθω ησυχη οτι δεν εκανα πατατα,,,,:tongue::tongue::tongue::tongue:

μερσιιιιιιιι

ελπιζω ουτε εγω!!!! ας μας απαντησει και καποιος σχετικοτερος μη παρω κοσμο στο λαιμο μου!!!!

ειμαι και ξανθια και φοβαμαι!!!!!!:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

ελπιζω ουτε εγω!!!! ας μας απαντησει και καποιος σχετικοτερος μη παρω κοσμο στο λαιμο μου!!!!

ειμαι και ξανθια και φοβαμαι!!!!!!:D:D:D:D

καλημερα

και εγω νομιζα οτι ηταν σε σχολειο. βεβαια αν ηταν σε σχολειο δεν θα εληγε η συμβαση στις 31/5.

καπου διαβασα για φροντιστηριο. αν ειναι ετσι σαν ανεργη να κανει τα χαρτια της.

Link to comment
Share on other sites

Καινούρια στο forum και ήδη γκρινιάζω!

Αλλά ρε παιδιά- αν ζείτε με 3000 οικογενειακό εισόδημα- respect- δεν ξέρω πως τα καταφέρνετε και πείτε να βοηθήσουμε κι εμείς.

Αν δε με πάρουν με τα 34000 οικογενειακό- κανένα πρόβλημα να βοηθηθούν αυτοί που έχουν ανάγκη.

Αλλά για όσους φοροδιαφεύγουν σε τέτοιο βαθμό- ας υπάρχει κι ένα πλαφόν και μη γκρινιάζετε κιόλας.

Συγγνώμη αν θίγω κάποιους που όντως δυσκολεύονται σ' αυτούς τους δύσκολους καιρούς, αλλά επανέρχεται συνέχεια αυτό το θέμα.

Και τα χαμηλά εισοδήματα πάνε δωρεάν στους δημοτικούς (κι εμένα μου ζητάνε 250 το μήνα)

Καλημερα σου,πρωτον εγραψα ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ 3000 και αν θες να ξερεις εχουμε ακριβως 4700 και απορεις πως ζουμε? Με οικονομιες και επισης δεν χρωσταμε ΠΟΥΘΕΝΑ σε τραπεζες κτλ.Περυσι και εγω και ο αντρας μου ειμασταν ανεργοι και προπερυσι το ιδιο, μονο που για 2-4 μηνες ο αντρας μου ειχε βρει δουλεια.Και ναι ζουμε με λιγα αλλα ευτυχισμενα. Αν λοιπον η ανεργια θεωρειτε φοροδιαφυγη παω πασο και προχωραω παρακατω...


l9Iop2.png
Link to comment
Share on other sites

και ΝΑΙΙΙΙΙΙ η χαζη ξανθια λαλημενη βρηκε που ειχαν παει τα οικογενειακης καταστασης που εψαχνε!!!!! ειναι απο τις 20 μαρτιου λετε να πειραζει? 6μηνου μου χανε πει παλιοτερα ειναι οκ.

καλημερα!

νομιζω οτι εχουν διαρκεια τριμηνου πλεον..οπως και η επικυρωση απο κεπ...ρωτα για νασαι σιγουρη...


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα

μολις πηρα τηλ στο κεπ μου ειπε πως τα οικογ. καταστασης εχουν ισχυ εξι μηνες...ουφ ησυχασα...

Γιασεμακι το ειχα καταχωνιασμενο στο φακελο μαζι με τα βιβλιαρια των παιδιων!!!!(αααασχετοοοο!!!)Ωραια οποτε περιμενω εναν συναδελφο να φερει τα δικα του κ αυριο φευγει το κουριερακι μας!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ για 2 λογους (διορθωσετε με αν ειμαι λαθος)

1. Αν ειχες δωσει εκκαθαριστικο του 11 και τωρα θελεις να αλλαξεις κ να δωσεις του 12

2. Αν το εκκαθαριστικο του 12 που εχεις δωσει δεν ειναι το τελικο και ετσι κανεις δηλωση για να τους πεις πως μολις το παραλαβεις θα τους το στειλεις.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σου,πρωτον εγραψα ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ 3000 και αν θες να ξερεις εχουμε ακριβως 4700 και απορεις πως ζουμε? Με οικονομιες και επισης δεν χρωσταμε ΠΟΥΘΕΝΑ σε τραπεζες κτλ.Περυσι και εγω και ο αντρας μου ειμασταν ανεργοι και προπερυσι το ιδιο, μονο που για 2-4 μηνες ο αντρας μου ειχε βρει δουλεια.Και ναι ζουμε με λιγα αλλα ευτυχισμενα. Αν λοιπον η ανεργια θεωρειτε φοροδιαφυγη παω πασο και προχωραω παρακατω...

Καλό θα ήταν να μη γίνονται σχόλια του τύπου συγχαρητήρια πως τα βγαζετε πέρα να σας βοηθήσουμε....

Υπάρχουν άνθρωποι που έχουν μεγάλα ζόρια..

Αν ήθελες να σχολιάσεις τους φοροφυγάδες θα μπορούσες να το κάνεις εξαρχής!

Link to comment
Share on other sites

Καλό θα ήταν να μη γίνονται σχόλια του τύπου συγχαρητήρια πως τα βγαζετε πέρα να σας βοηθήσουμε....

Υπάρχουν άνθρωποι που έχουν μεγάλα ζόρια..

Αν ήθελες να σχολιάσεις τους φοροφυγάδες θα μπορούσες να το κάνεις εξαρχής!

Το μύνημα πήγαινε στην athima..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ για 2 λογους (διορθωσετε με αν ειμαι λαθος)

1. Αν ειχες δωσει εκκαθαριστικο του 11 και τωρα θελεις να αλλαξεις κ να δωσεις του 12

2. Αν το εκκαθαριστικο του 12 που εχεις δωσει δεν ειναι το τελικο και ετσι κανεις δηλωση για να τους πεις πως μολις το παραλαβεις θα τους το στειλεις.

Εγώ έστειλα συμπληρωματικό φάκελλο με το εκκαθαριστικό του 2012 , το οποίο όμως έγραφε επάνω "έγκυρο εκκαθαριστικό" και όχι "ενδεικτικό".Έτσι δεν έβαλα δήλωση, αν γίνει καμμιά στραβή θα κάνω ένσταση, στην τροποποίηση γράφει ότι υπεύθυνη δήλωση χρειάζεται μόνο αν είναι ενδεικτικό...εννοείται ότι έγραψα πάνω στο φάκελλο ότι περιέχει εκκαθριστικό του 2012 για αντικατάσταση του εκκαθαριστικού που υποβλήθηκε με την αίτηση με αρ.πρωτοκόλλου τάδε...

Link to comment
Share on other sites

- σε κάποιες δομές γράφει ότι χρηματοδοτείται από την πρόσκληση (Α) ή (Β) είναι κάτι που μας επηρεάζει εμάς , μητέρες, στις αιτήσεις.

μήπως απάντησε κανείς για το παραπάνω θέμα και δεν το είδα..... thank you.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια και αγόρια!

είμαι νέο μέλος και διαβάζω το συγκεκριμένο θέμα από την αρχή του για φέτος και πραγματικά με ΄χει βοηθήσει γιατί ήμουν εντελώς άσχετη:D

θέλω να κάνω δύο ερωτήσείς που απο αυτά που είδα δεν έχουν ερωτηθεί:

1) Μπορώ να δηλώσω σταθμούς από δύο διαφορετικούς δήμους στον ίδιο νομό εννοειται; Δηλαδή , 2 ιδιωτικοί σταθμοί που προτιμώ είναι στο δήμο που μένω και οι άλλοι δύο είναι δημοτικοί στο δήμο που δουλεύω και θα την αφήνω εγώ πριν τη δουλεια.

2) Στα προσωρινά αποτελέσματα αναρτώνται οι ωφελούμενες χωρίς όμως να προσδιορίζεται σε ποιον σταθμό τελικά θα σε πάρουν;και μετά στα οριστικά ανακοινώνεται και ο σταθμός;

ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...