Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια από ποιο μήνα και μετά σας αφήνει ο γιατρός να βάφετε νύχια; Εμένα μου έχει απαγορέψει τα μαλλιά αλλά τα νύχια μου έχει πει από την αρχή ότι μπορώ να τα βάφω. Εγω βέβαια φοβάμαι και δεν τα έχω βάψει έως τώρα αλλά τώρα που ανοίγει ο καιρός έλεγα μήπως φτιάξω λίγο τα ποδαράκια. Πήρα και μανό από το φαρμακείο για να μην έχει πολλά χημικά (λέμε τώρα..)

ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΜΗΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ


Recommended Posts

και φυσικα ενδεχομενως, γιατι ενδεχομενως καποιος να παιρνει 600 αν εργαζεται ενδεχομεμως να παιρνει 2 χιλιαρικα.

το εγραψα φυσικα γενικά και δεν μιλαω μονο για σενα δεν υπαρχει λογος να αναστατωνεσαι.:)

Μπορω να μιλησω και γαι μενα που ο αντρας μου παιρνει εναν χ μισθο που επισης ειανι ισα ισα για το στεγαστικο που ειανι 800 το μηνα και τα υπολοιπα εξοδα πολυ οριακα, δεν μιλαμε για εκτακτα οιυ μας πανε πισω... Ολοι μας πανω κατω στην ιδια κατασταση ειμαστε αυτοι που ξεφευγουν πολυ δεν νομιζω να ψαχνουν εεταα κλπ θα τα στειλουν σε καποιο ιδιωτικο.

καλε δεν αναστατωθηκα. για αυτο σου εγραψα και εγω ετσι. εγω περασα στην πρωτη μου επιλογη. παραδειγματα σου εδινα. απο την αρχη ηξερα οτι θα περασω. αλλα ειναι και πολλες αλλες που ειναι στην ιδια θεση με μενα. οποτε δεν παρεξηγηθηκα. ολα καλα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

και στον δικο μου νομο μια απο τα ιδια.... εγω περασα στην πρωτη μου επιλογη με 62.89 αλλα εμειναν εξω μητερες με 46 μορια ενω περισυ ειχαν περασει ακομα και με 18!

επεσε τρελη περικοπη!!!!:(:(:(:(:(

παρτε μια γευση χωρις να μιλαω για ολο τον νομο,απλα ριχνωντας μια ματια

σταθμος δηλωσε 50 πηρε 12

60-12

65-22

60-15

60-10

55-14

50-23

50-18:confused::confused::confused::confused::confused:

Link to comment
Share on other sites

τα 10 μόρια τα παίρνει ο συζυγος μονο αν ειναι ΜΑΚΡΟΧΡΟΝΙΑ ανεργος.

ειναι?

τα μορια σου πρεπει λογικα να ειανι 41,52

17 μηνες ειναι ανεργος :shock:αρα λογικα τα περνω τα μορια αλλα αυτοι μου εχουν βγαλει συνολο 46,11 απο που ;:evil: δεν βγαινει :evil::shock:μπορω να κανω κατι ειναι χλομο τωρα :oops:τι λετε;

Link to comment
Share on other sites

Καλαμαρακι απο πια άποψη κακός?

εμάς μας την κανει θεία μας που δουλεύει εκει και κανονίζει εκείνη ποτέ πρέπει. Το καθιστερισε γιατι δωθικε παράταση και όσοι κάνουν μεσα στην παράταση έχουν περισσοτερες δώσεις ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ρε συ Λευτέρη....................:rolleyes::rolleyes:

τόσο πολύ σου κακοφάνηκε που διαφωνούμε κ δεν με απαντάς τόση ώρα??

θα το πάρω προσωπικά!

Προσπαθώ να κοιμίσω τον μικρό , βρεεεεεεε :)

Τελικά επέλεξε την μάνα του , και όπως είδα κατάφερα και απάντησα ;)

btw εμείς δώσαμε εκκαθαριστικό του 11 , όχι το φετινό .

Link to comment
Share on other sites

17 μηνες ειναι ανεργος :shock:αρα λογικα τα περνω τα μορια αλλα αυτοι μου εχουν βγαλει συνολο 46,11 απο που ;:evil: δεν βγαινει :evil::shock:μπορω να κανω κατι ειναι χλομο τωρα :oops:τι λετε;

ειανι περιεργο.... ειναι σιγουρα το δηλωθεν εισοδημα ετσι? δεν ειναι κανα αλλο ποσο εκ παραδρομης? δεν ξερω ποιος θεωρειται μακροχρονια ανεργος... αυτος που μετα απο το ταμει παραμενει ανεργος για 12 μηνες πχ με συνεχομενη ανανεωση της καρτας ετσι? ή μαζι με το ταμειο? αν γνωριζει καποιος ας μας πει. (με ενδιαφερει και μενα δηλ μιας και δεν δουλευω απο το 2010 και ισως δικαιουμαι κανα επιδομα που δεν γνωριζω!)


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Για το 6 τώρα δεν ξέρω πραγματικά πως ακριβώς βγαίνουν τα αποτελέσματα . Υπάρχουν 10 άνθρωποι πχ που κάθονται μέχρι τις 6 τω πρωί της Κυριακής και γράφουν στον υπολογιστή ; Η είναι ένα πρόγραμμα που τα κάνει αυτόματα ; ( το οποίο πρόγραμμα δεν μπορεί από μόνο του να βγάλει μια ανκοίνωση :) ) .

Δείτε ότι σε ορισμένες περιοχές , τα μόρια των γυναικών που περνάνε , έχουν μείνει σε πολύ υψηλά νούμερα , από 40 και πανω . Ενώ σε άλλες φτάνουν μέχρι και στα 15 . Δεν μου φαίνεται λογικό αυτό .

Σαν προγραμματίστρια θα σου πω ότι το πρόγραμμα φτιάχνετε με την αποκωδικοποίηση της προκήρυξης και υποτίθεται ότι υπάρχουν διαδικασίες που μετράνε μόρια και ύστερα αν άλογα με τις θέσεις και τις επιλογές σορτάρουν τους υποψηφίους και βγάζουν αποτελέσματα μόλις πατήσουν το κουμπί αποτελέσματα.Από ότι καταλαβαίνω έχουν λάθος ρουτίνα και δεν κάνανε σωστά το σορτάρισμα αν λέτε ότι κάποια με περισσότερα μόρια που έχασε την πρώτη επιλογή από άλλες με παραπάνω μόρια δεν πήρε πρώτη την 2η επιλογή ενώ είχε περισσότερα και από αυτές που την είχαν 1η.


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλαμαρού περάσατε;

Ναι κούκλα μου στην πρώτη μας επιλογή κιόλας!

Είπα αύριο θα πάω να ανάψω ένα κεράκι {αν κ δεν το συνηθίζω παρά μόνο σε ιδιαίτερες περιπτώσεις κ αυτή είναι μια από αυτές...} κ κάνω το σταυρό μου :D

Για το 4 δεν έχω κάτι να διαφωνήσω :) Απλώς έκανα μια τρελή σκέψη που μου ήρθε το απόγευμα . Απλώς να παρατηρήσω ότι αναφέρεσαι μόνο σε δημόσιους παιδικούς ; Μήπως οι ιδιωτικοί έχουν άλλοι πληροφόρηση ; Γιατί στον ιδιωτικό υπάρχει ενας ιδιοκτήτης . Στο δημόσιο είναι ποιός υπεύθυνος , ο Δήμαρχος ;

Για το 6 τώρα δεν ξέρω πραγματικά πως ακριβώς βγαίνουν τα αποτελέσματα . Υπάρχουν 10 άνθρωποι πχ που κάθονται μέχρι τις 6 τω πρωί της Κυριακής και γράφουν στον υπολογιστή ; Η είναι ένα πρόγραμμα που τα κάνει αυτόματα ; ( το οποίο πρόγραμμα δεν μπορεί από μόνο του να βγάλει μια ανκοίνωση :) ) . Απλώς να παρατηρήσω ότι χθές νωρίς το βράδυ , όταν δόθηκε από κάποιους το link ( το εεταα χωρίς το 1 μετά ) που εμφανίζονταν οι πίνακες με της ωφελούμενες ( πριν ανέβει στο επίσημο site ) εμείς δεν είμασταν μέσα . Μετά εμφανιστήκαμε .

Όπως είχαμε πεί και παλιότερα , το sorting των ονομάτων που κάνει το πρόγραμμα που χρησιμοποιεί η ΕΕΤΑΑ δεν ήταν και το καλύτερο ( αλλού να έχουν δηλώσει σταθμό , και να σε βάζει στον νομό που διαμένεις ) . Οπότε θέλω να ελπίζω ότι και τώρα κάτι τέτοιο έχει γίνει . Κάπου κόλλησε το πρόγραμμα , και δεν έχει βγάλει όλα τα ονόματα .

Δείτε ότι σε ορισμένες περιοχές , τα μόρια των γυναικών που περνάνε , έχουν μείνει σε πολύ υψηλά νούμερα , από 40 και πανω . Ενώ σε άλλες φτάνουν μέχρι και στα 15 . Δεν μου φαίνεται λογικό αυτό .

Δεν ξέρω ρε συ Λευτέρη...........από το πρωί θα σκάσω...μα έχει βουίξει ο τόπος....τους παίρνουν τηλέφωνο όλη μέρα από τα δημαρχεία.... έλεος...δεν μπορεί να μη το μάθανε αν έγινε κάτι στραβό με το πρόγραμμα....

Link to comment
Share on other sites

επερνε ταμειο για 12 μηνες και ειναι ακομα ανεργος το εισοδημα ειναι αυτο αλλα αυτοι πως εβγαλαν 46,11 δεν μπορω να καταλαβω δεν βγαινει :evil::evil::evil:ας μας πει καποιος αν ξερει και φυσικα αν μπορω να κανω κατι ; η οτι εγινε εγινε:cry::cry:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλά ονειρέψου επιδοματα!! Καλέ με το κράτος προνιας που έχουμε "προνοισε "και δεν θα έχουμε επιδοματα απο εδω και πέρα καλέ!! Ούτε παιδικούς, ούτε νοσοκομεία, ούτε φάρμακα ,ούτε τιποτα κρατικό!!! Είναι κρατός πρόνοιας ...προνοει να μην έχουμε τιποτα!!! : Ρ

Link to comment
Share on other sites

επίσης όταν τρέχουμε αποτελέσματα και βγαίνουν οι τελικοί πίνακες εμείς τουλάχιστον κάνουμε αντιπαραβολή για να δούμε αν πήγαν όλα καλά και εννοείται ότι και για 3 24ωρά είμαστε πάντα διαθέσιμοι με βάρδιες για να ειδοποιηθούμε ότι δεν πήγε καλά η διαδικασία.Με το πρώτο τηλέφωνο για λάθος θα έπρεπε να κατεβάσουν πίνακες αστραπιαία


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλαμαρακι εγω του 11 έδωσα και είμαι επιλαχων, αλλα και του 12 να εδεινα (που ακόμα δεν το έχω και δεν ξέρω αν έχει κατατεθει ακόμα ...) δεν θα είχα διαφορά στα μόρια ...άντε να είχα ενα μόριο περισσότερο ...απο 23 στα 24 χαχαχα
Καλαμαρακι απο πια άποψη κακός?

εμάς μας την κανει θεία μας που δουλεύει εκει και κανονίζει εκείνη ποτέ πρέπει. Το καθιστερισε γιατι δωθικε παράταση και όσοι κάνουν μεσα στην παράταση έχουν περισσοτερες δώσεις ...

Για αυτό ακριβώς κακώς Αφροδίτη....ένα μόριο είναι σημαντική διαφορά στο συνολικό σου αριθμό όταν ξέρεις πως φέτος θα γίνει σφαγή. Δική μου γνώμη που πήγα κ το άλλαξα για +0.30 μόρια.

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι ? μπορουμε να κανουμε ονομαστικη καταγγελεια? δλδ γιατι η ταδε εγκριθηκε αφου ειχε καρτα ανεργιας μετα τις 19/6?

Σαυτο περιμενω να δω τι θα γινει για να κανω ντουυυυυ

Ειμαστε η ιδια περιπτωση αλλα εγω ειμαι εξω...

Link to comment
Share on other sites

Σαν προγραμματίστρια θα σου πω ότι το πρόγραμμα φτιάχνετε με την αποκωδικοποίηση της προκήρυξης και υποτίθεται ότι υπάρχουν διαδικασίες που μετράνε μόρια και ύστερα αν άλογα με τις θέσεις και τις επιλογές σορτάρουν τους υποψηφίους και βγάζουν αποτελέσματα μόλις πατήσουν το κουμπί αποτελέσματα.Από ότι καταλαβαίνω έχουν λάθος ρουτίνα και δεν κάνανε σωστά το σορτάρισμα αν λέτε ότι κάποια με περισσότερα μόρια που έχασε την πρώτη επιλογή από άλλες με παραπάνω μόρια δεν πήρε πρώτη την 2η επιλογή ενώ είχε περισσότερα και από αυτές που την είχαν 1η.
επίσης όταν τρέχουμε αποτελέσματα και βγαίνουν οι τελικοί πίνακες εμείς τουλάχιστον κάνουμε αντιπαραβολή για να δούμε αν πήγαν όλα καλά και εννοείται ότι και για 3 24ωρά είμαστε πάντα διαθέσιμοι με βάρδιες για να ειδοποιηθούμε ότι δεν πήγε καλά η διαδικασία.Με το πρώτο τηλέφωνο για λάθος θα έπρεπε να κατεβάσουν πίνακες αστραπιαία

Μπράβο ρε συ xanp.!!!

My point exactly!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...