Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , Eflenew είπε:

      1ο υπέρηχο έκανα 8/5 που ήμουν 5w2d και τώρα θα ξανακάνω 20/05 που θα μπαίνω στην 7η εβδομάδα. Ελπίζω να ακούσουμε καρδια....θέλω να διευθέτησω διάφορα επαγγελματικά και περιμένω τον δεύτερο υπέρηχο που θα δείξει όντως αν προχωράει ή όχι,  ώστε να ξέρω τι να κάνω. Και γω πρώτη φορά νομίζω διαβάζω για καρδιά 5η Εβδομάδα!!! Μπράβο σας!! Την Πέμπτη που θα ξαναπάτε θα την ακούσετε ξεκάθαρα. Το μωράκι σας από την αρχή φάνηκε ότι είναι δυνατό!!! Εγώ υπάρχουν στιγμές που εχω πολύ άγχος και κάνω άσχημα σενάρια και άλλες που ηρεμώ και λέω δεν είναι τίποτα στο χέρι μου άρα δε μπορώ να κάνω κάτι. 

       

       

      Αυτό λέμε τώρα με την γυναίκα μου υπάρχουν στιγμές που λες ότι θα πάνε καλά και στιγμές που κάνουμε το λάθος και διαβάζουμε διάφορα και γεμίζουμε άγχος. Έχουμε και στο μυαλό μασ τα λόγια του γενετιστή ότι μέχρι 13 εβδομάδων δεν ξέρεις αν είναι γερό το έμβρυο με χρωμόσωμα και εκεί να δεις άγχος. Μετανιώνω την ώρα και την στιγμή που δεν έκανα προεμφυτευτικο. Αλλά δεν το κάναμε για τα οικονομικά μασ. Μεγάλο λάθος και τώρα έχουμε χάσει τον ύπνο μασ. Το μόνο που σκέφτομαι είναι ότι από τα τόσα έμβρυα που έχουμε φτιάξει 5 χρόνια είναι το μοναδικό που έδωσε θετικό αποτέλεσμα και γενικά είναι πρώτη φορά που κάναμε βλαστοκυστη . Πρέπει να κάνουμε αλλαγή στην ώρα των φαρμάκων λόγο δουλειάς μέχρι και γι'αυτό άγχος τα παίρνει καλά από την ώρα που είδαμε τι τέστ περισσότερο άγχος έχουμε 😅😅😅 κοιτάω την φωτογραφία του υπερήχου και λέω πρέπει να τα καταφέρεις. Γελούσε η γιατρός μου λέει σε βλέπω με καπάκια μέχρι να γεννήσει η γυναίκα σου 😅😅😅 θα χαρώ να τα καταφέρουμε όλοι μασ. Το αξίζουμε. 

      πρίν από 1 λεπτό , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Αυτό λέμε τώρα με την γυναίκα μου υπάρχουν στιγμές που λες ότι θα πάνε καλά και στιγμές που κάνουμε το λάθος και διαβάζουμε διάφορα και γεμίζουμε άγχος. Έχουμε και στο μυαλό μασ τα λόγια του γενετιστή ότι μέχρι 13 εβδομάδων δεν ξέρεις αν είναι γερό το έμβρυο με χρωμόσωμα και εκεί να δεις άγχος. Μετανιώνω την ώρα και την στιγμή που δεν έκανα προεμφυτευτικο. Αλλά δεν το κάναμε για τα οικονομικά μασ. Μεγάλο λάθος και τώρα έχουμε χάσει τον ύπνο μασ. Το μόνο που σκέφτομαι είναι ότι από τα τόσα έμβρυα που έχουμε φτιάξει 5 χρόνια είναι το μοναδικό που έδωσε θετικό αποτέλεσμα και γενικά είναι πρώτη φορά που κάναμε βλαστοκυστη . Πρέπει να κάνουμε αλλαγή στην ώρα των φαρμάκων λόγο δουλειάς μέχρι και γι'αυτό άγχος τα παίρνει καλά από την ώρα που είδαμε τι τέστ περισσότερο άγχος έχουμε 😅😅😅 κοιτάω την φωτογραφία του υπερήχου και λέω πρέπει να τα καταφέρεις. Γελούσε η γιατρός μου λέει σε βλέπω με καπάκια μέχρι να γεννήσει η γυναίκα σου 😅😅😅 θα χαρώ να τα καταφέρουμε όλοι μασ. Το αξίζουμε. 

      Θα ακούσεις και εσύ καρδούλα θα δεις είμαι σίγουρος 

      • Μου αρέσει 1

ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΜΗΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ


Recommended Posts

παντως δε νομιζω οτι θελει κανα τρελλο κωδικα για αυτη τη κατανομη

ασε που ειαι και περσινος ετοιμος

Μήπως στον περσινό κώδικα είχαν βάλει ένα όριο στις θέσεις και στις αιτήσεις ;;;;

Δηλαδή κανένα : do until theseis_domes=5000 ?

και τώρα που είναι πολύ παραπάνω , μπλόκαρε ; Γέμισε η RAM , και τέλος ;;;

Η xanp θα καταλάβει , οι υπόλοιποι δεν ξέρω αν το πίασετε :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σίγουρα αλλαξε ο κωδικος γιατι άλλαξαν τα εισοδιματικα κριτηρια ....

Πω πω όσο θυμάμαι το τι κάναμε στην σχολή ....και δεν ηταν και το αντικμενο μας ...παλούκια ο προγραμματισμος

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα οι παιδικοί δεν θα το αφήσουν ετσι παιενουν μεγάλη ζημιά!

Διάβασα απο μια φίλη μου (αλλού) οτι απο τον παιδικό της της είπανε οτι μπορεί να τούς πατούν αργότερα κατα τον οκτωβρίου αν εγκριθουν τα χρήματα.

Link to comment
Share on other sites

εντάξει δεν θέλω να σας δημιουργήσω φρούδες ελπίδες απλά σας λέω και άλλη μια εκδοχή πράγμα το οποίο μου έχει συμβεί και μένα σε αποτελέσματα και ευτυχώς το εντόπισα πριν αναρτήσω αποτελέσματα.Ακόμα και τίποτα να μην άλλαξε ίσως αναγκάστηκαν να αλλάξουν βάση που δουλεύουν ή άλλα προγράμματα.Τώρα με τις περικοπές μας κόψανε πολλές άδειες από προγράμματα και στρεφόμαστε προς freeware υλικό για να εργαστούμε.


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αν εχουν τετοιο λοοπ ρε λευτερη θα τους παρουμε με τα αυγα χαχαχχαα

Εννοώ να έχει μείνει από πέρισυ αυτό στον κώδικα και όχι να το έβαλαν φέτος . Πέρισυ ήταν σχεδόν οι μισές θέσεις σε Δομές , και οι μισές αιτήσεις από τις φετινές .

Εδώ δεν είχε προβλεφθεί το Y2K bug , με την αλλαγή απο 1999 σε 2000 στους υπολογιστές :)

Ελπίζω λοιπόν να είναι καμιά τέτοια χαζομάρα , και μόνο αυτό .

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Ας δώσω κι εγω μια αναφορά απο το νησι....

1η επιλογή διάθ.θεσεις 10, περάσανε 9

2η επιλογή, διάθ. Θεσεις 24, περάσανε 7

3η επιλογή, διάθ.θεσεις 18, περάσανε 2

4η επιλογή, διάθ. Θεσεις 27, περάσανε 5

Της αδερφής μου...

1η επιλογη Δημοτικός σταθμος διαθ.θεσεις 70, πέρασε 1!!!!


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,,,,

Ασχετο να απαντησω για το μακροχρονιο ανεργο πρωτα,,,θεωρεισαι ανεξαρτητου ηλικιας μετα απο ενα σερι χρονο εγγραφης στον οαεδ,,δ,ε κερδιζεις κατι παραπανω,,,,μονο αμα εισαι ανω των 45-50 που εκει κατι εχεις σε ασφαλιση ή επιδομα αναλογα το εκκαθαριστικο σου,,,

τωρα στη κοπελα που λεει για μορια ,,,,ειχατε δωσει βεβαιωση απο οεαδ για τον αντρα σου???μπορει να μη στη δεχτηκανε γιατι ειδα πολλες που ελεγε λαθος βεβαιωση ή δεν υπολογιστηκε μακροχρονια ανεργος ο πατερας λογω λαθος χαρτιου ή δεν αποδεικνυεται και δαιφορα αλλα ωραια,,,,τωρα οτι και να κανεις ακομη και λαθος να στα βγαλανε,,,δε μπορεις να κανεις τιποτα,,,για αυτο ητανε οι ενστασεις,,,

επισης για το αλλο που λεει η κοπελα (γειτονισα εισαι βλεπω μενιδιατισα ) το ειπα εγω για πλακα στα σεναρια που εγραφα το μεσημερι κοιτα να διες θα βγω αληθινη :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:εγω παντως κοπελα μου που δε κατεχω το θεμα σε καταλαβαινω πολυ καλα:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κάτι παίζει με το site της ΕΕΤΑΑ . Δεν ανοίγει σωστά

για πάρε τον πάροχο σου να του πεις δυο φωνήεντα.....

μια χαρά ανοίγει, άντε κ κονταψα να πνιγώ με την κοκα κόλα

Link to comment
Share on other sites

για πάρε τον πάροχο σου να του πεις δυο φωνήεντα.....

μια χαρά ανοίγει, άντε κ κονταψα να πνιγώ με την κοκα κόλα

Και εγώ παραλίγο να καώ με το τσιγάρο για αυτό το είπα . Γράψτε λάθος . Πως σκατά σβήνει το μήνυμα που έγραψα πριν ;;;;;; :) Προλάβατε 2 και με βρίσατε :) , μην με βρίσει και τρίτη :)

edit : Πρόλαβε και η τρίτη :P :p :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...