Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Nima21 είπε:

      Καλησπέρα! Εγω αυριο εχω εμβρυομεταφορά και μεθαύριο θα ταξιδέψω με αεροπλάνο να επιστρέψω στον τόπο διαμονής μου.. μου ειπαν απλώς προληπτικα να μεινω μια μερα Αθήνα.. νομιζω αλλοι γιατροι σε αφηνουν και την ιδια μερα να φυγεις.. μην αγχωνεσαι, απλως δεν θα οδηγησεις και δεν θα κουβαλησεις βαρος εννοειται! Καλή επιτυχία!!! 

      Καλή επιτυχία εύχομαι να φωλιάσουν τα εμβρυακια για τα καλά στην κοιλιτσα σου🙏🏼

      2 ώρες πρίν, DizzyツMommy είπε:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία να κάνετε πολλά εμβρυακια 🙏🏼🙏🏼

ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΜΗΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ


Recommended Posts

Προσπαθώ να κοιμίσω τον μικρό , βρεεεεεεε :)

Τελικά επέλεξε την μάνα του , και όπως είδα κατάφερα και απάντησα ;)

btw εμείς δώσαμε εκκαθαριστικό του 11 , όχι το φετινό .

το παιδί ξέρει τι κάνει χαχαχαχαχα :tongue::tongue::tongue:

Στην ΕΕΤΑΑ μπορεί να το μάθανε . Αλλά ο προγραμματιστής να έχει πάει για μπάνιο , και να μην πιάνει το κινητό ή να έμεινε από μπαταρία . :) Επίσης μπορεί να πήρε φωτιά το iphone ( γιατί iphone θα έχει , δεν μπορεί ;) ) μέσα στην βερμούδα , και να έπεσε στην θάλλασα για να σωθεί , και τώρα να μην τον βρίσκει ο πρόεδρος της ΕΕΤΑΑ για να του τα χώσει :)

Λέμε και καμιά λαλακία , μπας και γελάσει και λίγο το χειλάκι μας . :) :) :)

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:..............να μη μιλήσω....

ξύθηκε ο συγκεκριμένος....τι να σου πω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Λάθος στους ιδωτικους και αν έπεσε μαχαίρι ενδικτκα

1 επιλογή μου 135 θέσεις πήραν 14

2 επιλογή μου 70 θέσεις πήραν 9

3 επιλογή μου 50 πήραν 4

4 επιλογή πήραν 0

Όλοι ιδιωτικοί τουιδιωτικοί πειραιά

και όσους άλλους ξέρω στα ίδια επίπεδα είναι

εδω φιλη μου παντως στη βεροια που δεν ειναι τεραστιος ο δημος οι ιδιωτικοι δεν βγηκαν ζημιωμενοι και οι 4 οτι δηλωσαν το πηραν και μαλιστα ολοι φετος ειχαν δηλωσει παραπανω θεσεις απο περυσι:shock:

τι να πω!!!!

Link to comment
Share on other sites

Να σας πω και κάτι που σκέφτηκα τώρα.

Είναι πολύ πιθανό να μην κόψαν θέσεις αλλά να έχουν λάθος στην ρουτίνα που βγάζει αποτελέσματα με αποτέλεσμα να κατανέμει κάποιες πρώτες θέσεις ανάλογα τις αιτήσεις και πόσους ελέγχους θέλουν και στους μεγάλους δήμους με πολλές αιτήσεις κάπου στους ελέγχουν πέφτει σε λουπ(δεν ξέρω πως να το πω πιο απλά) και κολλάει με αποτέλεσμα να μη βγάζει αποτελέσματα από εκεί και κάτω και το πήραν είδηση αλλά αν σου κάτσει τέτοιο πρόβλημα δεν βρίσκεις άκρη και καις εγκέφαλο οπότε για αυτό δεν λένε κάτι και ψάχνουν να βρουν το πρόβλημα...

Το εξήγησα όσο πιο απλά μπορούσα αλλά είναι το πιο δύσκολο λάθος που μπορεί να σου κάτσει γιατί πολύ δύσκολα βρίσκεις ποια γραμμή κώδικα λείπει ή έχει λάθος μιας και δουλεύει εν μέρει όμως.Μου φαίνεται πολύ πιθανό για αυτό και ενώ φαινομενικά φαίνεται σωστή κατανομή βλέπετε και κάποια τρανταχτά λάθη


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

αφροδιτη χαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχα εγω προσωπικα δεν θελω κολλημα με το ....μοριο σου! χααχαχαχαχαχα αντε να γελασουμε και λιγακι!!! Παω να δω ολυμπιακούς!

Ξενεροτη!!! Άκου ολυμπιακους!! Εγω απο τα τοσα παιδικά που βλέπω όλη μέρα δεν κατάλαβα οτι έχουμε ολυμπιακους αγωνες! Χαχαχα έχει οραια εργακια δες αυτα καλύτερα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να σας πω και κάτι που σκέφτηκα τώρα.

Είναι πολύ πιθανό να μην κόψαν θέσεις αλλά να έχουν λάθος στην ρουτίνα που βγάζει αποτελέσματα με αποτέλεσμα να κατανέμει κάποιες πρώτες θέσεις ανάλογα τις αιτήσεις και πόσους ελέγχους θέλουν και στους μεγάλους δήμους με πολλές αιτήσεις κάπου στους ελέγχουν πέφτει σε λουπ(δεν ξέρω πως να το πω πιο απλά) και κολλάει με αποτέλεσμα να μη βγάζει αποτελέσματα από εκεί και κάτω και το πήραν είδηση αλλά αν σου κάτσει τέτοιο πρόβλημα δεν βρίσκεις άκρη και καις εγκέφαλο οπότε για αυτό δεν λένε κάτι και ψάχνουν να βρουν το πρόβλημα...

Το εξήγησα όσο πιο απλά μπορούσα αλλά είναι το πιο δύσκολο λάθος που μπορεί να σου κάτσει γιατί πολύ δύσκολα βρίσκεις ποια γραμμή κώδικα λείπει ή έχει λάθος μιας και δουλεύει εν μέρει όμως.

Από το στόμα σου κ στου θεού το αυτί να είναι έτσι!!!

Αν κ δεν είμαι του κλάδου σου βγάζεις νόημα σε κατάλαβα, ;):D

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή βγάζει τα σιγουρακια δηλαδή αυτους που δήλωσαν πρώτες επιλογες και περνούσαν άνετα και εκει που θέλει διασταύρωση με δευτερες και τριτοτερτατες επιλογες να κόλλησε?

αυτο σκευτηκα χθές το βραδυ αλλα ειναι τόσο μπερδεμένα τα αποτελεσματα που σήμερα το απέρριψα ...μα έχει βάλει ααι με χαμηλά μόρια ...

Link to comment
Share on other sites

Εκ των έσω σας ενημερώνω, ότι δυστυχώς, αυτές είναι οι θέσεις. No money, no honey.

Αλλά, μιλησα σήμερα με άτομα του δήμου, και μου θύμησαν ότι έχουν δώσει εγγυητικές για τις θέσεις που δήλωσαν.


Wktmp2.png

qIogp3.png

Link to comment
Share on other sites

Για το 4 δεν έχω κάτι να διαφωνήσω :) Απλώς έκανα μια τρελή σκέψη που μου ήρθε το απόγευμα . Απλώς να παρατηρήσω ότι αναφέρεσαι μόνο σε δημόσιους παιδικούς ; Μήπως οι ιδιωτικοί έχουν άλλοι πληροφόρηση ; Γιατί στον ιδιωτικό υπάρχει ενας ιδιοκτήτης . Στο δημόσιο είναι ποιός υπεύθυνος , ο Δήμαρχος ;

Υπάρχει διευθύντρια των παιδικών σταθμών. Στον δικό μας δήμο υπάρχει ολόκληρο τμήμα για τους παιδικούς σταθμούς.

Δείτε ότι σε ορισμένες περιοχές , τα μόρια των γυναικών που περνάνε , έχουν μείνει σε πολύ υψηλά νούμερα , από 40 και πανω . Ενώ σε άλλες φτάνουν μέχρι και στα 15 . Δεν μου φαίνεται λογικό αυτό .

Αυτό γιατί σε εντυπωσιάζει? Έχει να κάνει με την προσφορά και την ζήτηση, πέρυσι που δεν γνώριζαν για την εεταα πολλοί εδώ στην Αττική, είχαν μπει σε δομές ακόμα και με 17 μόρια. Αφού υπήρχαν σταθμοί με διαθέσιμες θέσεις και χωρίς ζήτηση, μπήκαν και οι πέτρες!

Έτσι δουλευει το πρόγραμμα της εσπα, για αυτό εξάλλου λέγαμε ότι θελει στρατηγική η επιλογή σταθμων ειδικά αν έχεις λίγα μόρια...

έντιτ... Συγχαρητήρια για την επιτυχία σας και καλή σχολική χρονιά στον μικρό (με καμμία ίωση!!!)

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή βγάζει τα σιγουρακια δηλαδή αυτους που δήλωσαν πρώτες επιλογες και περνούσαν άνετα και εκει που θέλει διασταύρωση με δευτερες και τριτοτερτατες επιλογες να κόλλησε?

αυτο σκευτηκα χθές το βραδυ αλλα ειναι τόσο μπερδεμένα τα αποτελεσματα που σήμερα το απέρριψα ...μα έχει βάλει ααι με χαμηλά μόρια ...

Ακριβώς κατανέμει σωστά αυτούς που είναι με πολλά μόρια γιατί ο λογικός προγραμματιστής πρώτα σορτάρει τους υποψηφίους για την κάθε δομή με μόρια και μετά ξεκινά να διασταυρώνει.Και όταν αρχίζουν οι πολλές διασταυρώσεις πέφτει σε λουπ και κολλάει και μετά η σταματάει ή αν γεμίζει κατανέμει λάθος θέσεις.

Με τα χαμηλά μόρια τους πετάει εκεί και απλά δεν ελέγχει.Πως να στο πω ξεκινάμε με το σκεφτικό ότι ο καθένας παίρνει την πρώτη του επιλογή και ελέγχουμε αν παίρνει την θέση και υπάρχει υπόλοιπο την δίνουμε αν δεν υπάρχει υπόλοιπο θέσεων τον βγάζουμε από την θέση.Δηλαδή αρχικοποιούντε αυθαίρετα για να ξεκινήσουν οι συγκρίσεις


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εκ των έσω σας ενημερώνω, ότι δυστυχώς, αυτές είναι οι θέσεις. No money, no honey.

Κι εγώ αυτό πιστεύω, μακάρι να κάνουμε λάθος...

Αλλά, μιλησα σήμερα με άτομα του δήμου, και μου θύμησαν ότι έχουν δώσει εγγυητικές για τις θέσεις που δήλωσαν.

Κική, σου είπαν αν πρόκειται να κινηθούν κι εκείνοι ενάντια στα αποτελέσματα?

Link to comment
Share on other sites

παντως δε νομιζω οτι θελει κανα τρελλο κωδικα για αυτη τη κατανομη

ασε που ειαι και περσινος ετοιμος

γατούλα είναι δύσκολος κώδικας λόγο πολλών ελέγχων αλλά το ότι υπήρχε πέρυσι δε σημαίνει τίποτα.Ίσως τον έφτιαξαν πρόχειρα πέρυσι και είπαν να τον βελτιώσουν ή μπορεί να άλλαξε κάτι στην όλη διαδικασία δεν ξέρω δεν γνωρίζω το θέμα κιόλας.Εμείς όλη την ώρα διορθώνουμε τον κώδικα και ακόμα και μια μικρή αλλαγή μπορεί να είναι μοιραία


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κική, σου είπαν αν πρόκειται να κινηθούν κι εκείνοι ενάντια στα αποτελέσματα?

Ακόμη δεν ξέρουν τπτ. Αύριο θα γνωρίζουν ακριβώς.

Κι η ιδιοκτήτρια του παιδικού του ιδιωτικού που πήγαινα το γιο μου, αύριο θα μιλήσει με τους δικηγόρους τους.

Δεν θα το αφήσουν έτσι.


Wktmp2.png

qIogp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...