Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΜΗΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ


Recommended Posts

Ρια, ειδα καποια πραγματα στο νετ, για να θεωρηθει καποιος μακροχρονια ανεργος πρεπει να μην υπερβαινει τα 5000 εισοδημα οικογενειακο, και επισης να ειναι 45-65 ετων....

αν ισχυουν ακι δεν ειναι παλια... τοτε μαλλον περισσοτερα σου εβαλαν!


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ναι κούκλα μου στην πρώτη μας επιλογή κιόλας!

Είπα αύριο θα πάω να ανάψω ένα κεράκι {αν κ δεν το συνηθίζω παρά μόνο σε ιδιαίτερες περιπτώσεις κ αυτή είναι μια από αυτές...} κ κάνω το σταυρό μου :D

Δεν ξέρω ρε συ Λευτέρη...........από το πρωί θα σκάσω...μα έχει βουίξει ο τόπος....τους παίρνουν τηλέφωνο όλη μέρα από τα δημαρχεία.... έλεος...δεν μπορεί να μη το μάθανε αν έγινε κάτι στραβό με το πρόγραμμα....

Στην ΕΕΤΑΑ μπορεί να το μάθανε . Αλλά ο προγραμματιστής να έχει πάει για μπάνιο , και να μην πιάνει το κινητό ή να έμεινε από μπαταρία . :) Επίσης μπορεί να πήρε φωτιά το iphone ( γιατί iphone θα έχει , δεν μπορεί ;) ) μέσα στην βερμούδα , και να έπεσε στην θάλλασα για να σωθεί , και τώρα να μην τον βρίσκει ο πρόεδρος της ΕΕΤΑΑ για να του τα χώσει :)

Λέμε και καμιά λαλακία , μπας και γελάσει και λίγο το χειλάκι μας . :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

μηπως φιλε λευτερη εκει που περασαν μαναδες με 15 μορια δεν εγιναν περικοπες??? γιατι απ'οτι βλεπω δεν υπαρχει και στανταρ αριθμος μειωσης στους σταθμους. οπως επισης βλεπω οτι το μπαχαλο εγινε μονο στους δημοσιους....στους ιδιωτικους κυριλε...οσα δηλωσαν τοσα πηραν!!!

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα αυτο το εισοδημα ειναι αποκλειστικα απο το ταμιο ανεργιας γιαυτο δεν καταλαβαινω τι παιζεται πως εβαλαν περισσοτερα :evil:δηλαδη οτι μορια θελουν βαζουν :evil::evil::evil::evil:

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ρε συ xanp.!!!

My point exactly!

καλαμαράκι είμαι στο δημόσιο και εγώ και βγάζω αποτελέσματα για διαγωνισμούς 12 χρόνια..Δεν μπορούσα να φανταστώ ότι επιτρέπουν τέτοιες ανευθυνότητες γιατί από τα γραφόμενα βλέπω πολλά λάθη τους στις ρουτίνες τους ειδικά όταν το θέμα είναι τόσο λεπτό.

και στο θέμα που να δω τελικά πόσες θέσεις έδωσαν στις δομές να ενημερώσω την φίλη μου;Η αρκεί που στο ανα δομή δίνει μόνο 3 θέσεις;


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι αλλα αυτο το εισοδημα ειναι αποκλειστικα απο το ταμιο ανεργιας γιαυτο δεν καταλαβαινω τι παιζεται πως εβαλαν περισσοτερα :evil:δηλαδη οτι μορια θελουν βαζουν :evil::evil::evil::evil:

τι ηλικια εχει?

οταν τα κατεθεσες τι σου ειπαν?


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα αν είχα 40 φεύγα μόρια ναι θα κοιτούσα και το τελευταίο ...στα επίπεδα όμως που είμαι δεν έχει μεγάλη διάφορα, αν τα κάνανε σωστά όπως έπρεπε ναι έχω θέση αν οχι στις πρώτες επιλογες αοκά στην τελευταία ...δεν έχασα τιποτα ουσιαστικό που δεν έκαναν γριγορα την δηλωδή μου, ισα ισα τωρα βλέπω οτι τζάμπα θα ήταν ...τουλάχιστον τωρα κέρδισα τις περισσοτερες δόσεις της εφορίας ...

Link to comment
Share on other sites

οι δημοι δεν εχουμε καμια ενημερωση γιατι εγω εργαζομαι στον δημο και προσπαθουσαμε με νυχια κ με δοντια να καλυψουμε ολες τις θεσεις για να μην χαθει χρηματοδοτηση ... κ ξαφνικα ανακαλυπτουμε κ εμεις οτι καλυφθηκε περιπου τα2/3 των θεσεων, απο 9 δομες που εχει ο δημος..

τι να πω απιστευτο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μηπως φιλε λευτερη εκει που περασαν μαναδες με 15 μορια δεν εγιναν περικοπες??? γιατι απ'οτι βλεπω δεν υπαρχει και στανταρ αριθμος μειωσης στους σταθμους. οπως επισης βλεπω οτι το μπαχαλο εγινε μονο στους δημοσιους....στους ιδιωτικους κυριλε...οσα δηλωσαν τοσα πηραν!!!

Τουλάχιστον στο Ηράκλειο δεν έγινε έτσι , και έχω παράδειγμα αυτόν που περάσαμε εμείς . Έδινε 30 θέσεις , έχουν μπει 21 , και υπάρχουν ένα σωρό άλλες που είναι επιλαχούσες με λιγότερα μόρια από εμάς .

Αυτό που παρατήρησα , είναι ότι το μπάχαλο μάλλον γίνεται στους μεγάλους δήμους , με πολλές αιτήσεις και πολλά παιδιά .

Link to comment
Share on other sites

μηπως φιλε λευτερη εκει που περασαν μαναδες με 15 μορια δεν εγιναν περικοπες??? γιατι απ'οτι βλεπω δεν υπαρχει και στανταρ αριθμος μειωσης στους σταθμους. οπως επισης βλεπω οτι το μπαχαλο εγινε μονο στους δημοσιους....στους ιδιωτικους κυριλε...οσα δηλωσαν τοσα πηραν!!!

Λάθος στους ιδωτικους και αν έπεσε μαχαίρι ενδικτκα

1 επιλογή μου 135 θέσεις πήραν 14

2 επιλογή μου 70 θέσεις πήραν 9

3 επιλογή μου 50 πήραν 4

4 επιλογή πήραν 0

Όλοι ιδιωτικοί του πειραιά

και όσους άλλους ξέρω στα ίδια επίπεδα είναι

Καλέ ξεκολάτεραπο το μόριο μού και αν είναι μόριο καν!!

Link to comment
Share on other sites

39 μικρος για τα δεδομενα τους μεγαλος για αλλους:evil::evil:

λογικα δεν θεωρειται μακροχρονια ανεργος, τωρα τα μορια σου πως προκυπτουν δεν ξερω.... αν εισαι αθηνα και εχει τη δυνατοτητα μηπως να περνουσες απο τα γραφεια γιατι τηλεφωνα αποκλειεται να σηκωσουν θα ειναι κατεβασμενα λογικα αυριο....

αλλα και παλι νομιζω οτι σου εβαλαν παραπανω, μπας και στο διορθωσουν προς τα κατω? δεν συμφερει! χαχα


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

17 μηνες ειναι ανεργος :shock:αρα λογικα τα περνω τα μορια αλλα αυτοι μου εχουν βγαλει συνολο 46,11 απο που ;:evil: δεν βγαινει :evil::shock:μπορω να κανω κατι ειναι χλομο τωρα :oops:τι λετε;

46,11 βγαινουν ακριβως αν σε εχουν υπολογισει με 6000 εκκαθαριστικο και 2 παιδια και με 10 μορια ανεργια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...