Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Με τη βοηθεια του Θεου όλα θα πάνε καλά!!! Οι σκέψεις μας και οι ευχες μας είναι μαζί σου. 🙏

      @η ζωή είναι όμορφηΠως είστε? Κάνατε υπέρηχο? Ελπίζω να είναι όλα σούπερ 🙏

      Κορίτσι μου σε ευχαριστώ πάρα μα πάρα πολύ για το ενδιαφέρον αλήθεια. Κάναμε τον πρώτο υπέρηχο την Παρασκευή πάλι καλά είναι μέσα στην μήτρα και είδαμε και την καρδούλα αυτό που μου δημιούργησε άγχος είναι ότι ο υπέρηχος έγραφε 5 εβδομάδων και 1 ημέρα είναι λογικό;;;; Κάναμε μαζί εμβρυομεταφορα εσένα τ έγραφε ο υπέρηχος;;;; Πότε θα πασ ξανά;;; Εμάς μασ είπε την Πέμπτη ξανά.

ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΜΗΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ


Recommended Posts

episis epi tou asxetou telios

το βλασταρι μου κατι πατησε και εκανε την εικονα να φαινεται μικρη μικρη μικρη,,,,πως το επαναφερω???γιατι πατησα κοντρολ και το ροδακι αλλα μου το κανει μεγεθυνση δε το παει στη κανονικη του μορφη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Και εγώ παραλίγο να καώ με το τσιγάρο για αυτό το είπα . Γράψτε λάθος . Πως σκατά σβήνει το μήνυμα που έγραψα πριν ;;;;;; :) Προλάβατε 2 και με βρίσατε :) , μην με βρίσει και τρίτη :)

edit : Πρόλαβε και η τρίτη :P :p :P

αντε καλε κανε εντιτ και γραψε κατι αλλο ή το πολυ γνωστο,,,, τελιτσες :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ παραλίγο να καώ με το τσιγάρο για αυτό το είπα . Γράψτε λάθος . Πως σκατά σβήνει το μήνυμα που έγραψα πριν ;;;;;; :) Προλάβατε 2 και με βρίσατε :) , μην με βρίσει και τρίτη :)

edit : Πρόλαβε και η τρίτη :P :p :P

στο εχω ξαναπει

τυφλο σύστημαααααααααααααααααααα

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω κοντρόλ και + ....έχω καιρό να πιάσω πληκτρολογιο κανονικό ...

Δες Στις επιλογες πάνω θα έχει κανονικό μέγεθος κάπου στο βιου ...επεισς ούτε γουιντοους έχω εδω και καιρο ...οτι θυμάμαι λέω ...

Link to comment
Share on other sites

στο εχω ξαναπει

τυφλο σύστημαααααααααααααααααααα

Καλά κάτσε να τελειώσουμε με όλα αυτά , και μετά θα κάνουμε τον διαγωνισμό για το ποιός γράφει πιο γρήγορα τα Ελληνικά ( με όλους τους τόνους όμως , όχι τους μισούς ) . Πρόσεχε όμως γιατί εγώ είμαι γνήσιος Έλληνας , όχι μισός μισός , χα χα χα ( αν το έπιασες το υπονοούμενο ;) )

:) :) :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:D:D:D:D:D:D

επιασεεεεεεεεεεεεε γιουχουυυυυυυυυ

Νομίζω κοντρόλ και + ....έχω καιρό να πιάσω πληκτρολογιο κανονικό ...

Δες Στις επιλογες πάνω θα έχει κανονικό μέγεθος κάπου στο βιου ...επεισς ούτε γουιντοους έχω εδω και καιρο ...οτι θυμάμαι λέω ...

Link to comment
Share on other sites

φφφφφφφφφφ Καλησπέρα και καληνύχτα..έχω απογοητευτεί τελείως όμως..όλα δείχνουνε πως δεν θα αλλάξει κάτι κι ααααν αλλάξει θα αλλάξει μετά από κανα 2-3 μήνες..θα μας πάρουνε δηλαδή σε κάποιον σταθμό ''ας γελάσω''κατά τον νοέμβριο..καλά κρασιά!!!


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

Καλά κάτσε να τελειώσουμε με όλα αυτά , και μετά θα κάνουμε τον διαγωνισμό για το ποιός γράφει πιο γρήγορα τα Ελληνικά ( με όλους τους τόνους όμως , όχι τους μισούς ) . Πρόσεχε όμως γιατί εγώ είμαι γνήσιος Έλληνας , όχι μισός μισός , χα χα χα ( αν το έπιασες το υπονοούμενο ;) )

:) :) :)

α ναι έεεεεεεεεεεεεεεε οκκκ!

Υποννοείς κάτι Λευτέρη για τους τόνους μου εεεεεεεεεεεεεε καλααααααααααααααααααααααα

Οσο για το άλλο σχόλιο..........πφφφφφφφφφφφ

eat my dust!!! Εγώ είμαι εξωτικός συνδυασμός

χαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

εγω τη κανω για υπνο για να ανοξω πρωι πρωι να αρχισω τηλεφωνα (δε μπορω να παω εκει ) και να δουμε τι θα γινει

καληνυσταααααααααααααα εεεεεεεεεε καληνυχτααααααααααααααα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Το site που λέει εμένα δεν το ανοίγει . Πάντως εγγραφή χτές στις 5/8 , και σήμερα 12 το βράδυ ένα μύνημα όλο κι ολο , κάτι δεν κολλάει :)

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ πάω να ξαπλώσω τιβι μπας κ αποκοιμηθώ.....μόνη σαν το λεμόνι

κανονίστε να έρχονται στο κινητό τσακ τσακ ειδοποιήσεις για μειλ στο θέμα

Ελπίζω έως αύριο το μεσημέρι να έχουμε μια ξεκάθαρη εικόνα κ μια επίσημη απάντηση τους.

Link to comment
Share on other sites

Απο χτες που άρχισε το θρίλερ,πίστεψα κ συνεχίζω να πιστεύω,ότι έχουν κάνει μπιιιιιιιιιιιπ στον τροπο που ανέβασαν αποτελέσματα,σας το πα κιόλας.....χαιρομαι δε, που η φίλη προγραμματιστρια πριν κάποια ποστ (σορυ δε θυμάμαι νικ) ουσιαστικά έθεσε κ αυτο ως ενδεχόμενο.

Κ είμαι αισιόδοξη ότι θα υπάρχουν θετικές ανατροπές αύριο

Εγω είμαι απ τις τυχερες που η ένσταση μου μου χάρισε την πολυπόθητη θέση που στα προσωρινά αδίκως μου στερουσαν (έχω μιλήσει σχετικα στο παρόν θρεντ) απο δικη τους λάθος "ανάγνωση" της προκήρυξης ΑΛΛΑ συντάσσομαι με κάθε μια απο σας που,σε περίπτωση που τα σενάρια περι αυθαιρετου ψαλιδισματος θέσεων ευσταθουν(που δεν το νομίζω)αγωνιά -ενω περιμενε να πανηγυριζει-αυτη τη στιγμη για το τι θα κάνει σε ένα μήνα το παιδάκι της για το χειμώνα, κ μακάρι να μπορέσω να φανώ χρήσιμη με οποιονδήποτε τροπο-προς το παρόν τρώω τα λυσσακα μου γιατι δε μπορω να ολοκληρώσω την έρευνα που ξεκίνησα απο χτες καθότι πλέον απο κινητο κ σύνδεση χελωνα....

Άλλωστε έχω κ γω σκοπό ν ανοίξω παρτίδες με την εεταα, για τις μέχρι τώρα γκάφες της τις οποίες υπέστην απ την αρχη των αιτησεων μέχρι κ τις ενστασεις.βεβαια κάτι μου λέει ότι τα δικα μου "γαλλικά" θα περάσουν στο ντουκου αν συγκριθούν Μ αυτα που πρέπει εσείς να πείτε.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, καταρχήν συγχαρητήρια σε όσες μανούλες μπήκαν σε παιδικό σταθμό.

Έλειπα όλο το Σαββατοκύριακο και δεν μπορώ να διαβάσω ότι γράψατε δυστυχώς. Είμαι κι εγώ από τις μητέρες που είμαι στις επιλαχούσες αλλά δεν μας πήρανε. Στην πρώτη μας επιλογή πήραν μόνο 2 παιδάκια στην δεύτερη ούτε που κοίταξα γιατί μετακομίζουμε και δεν με βολεύει καθόλου. Η συνηφάδα μου είναι διευθύντρια σε παιδικό σταθμό την οποία και ενημέρωσε ο προϊστάμενος της πως εντός της εβδομάδας θα έχουμε εξελίξεις.

Αν και θα τρέχω αυτό τον καιρό με την δουλειά και την μετακόμιση μόλις μαθω κάτι περισσότερο θα σας ενημερωσω.

Καλή συνέχεια!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...