Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΜΗΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ


Recommended Posts

Καλημέρα...

προσπαθώ να μπω στην eetaa απο το πρωι στην λίστα των οφελούμενων γυναικών αλλά δεν μπαίνει με ΤΙΠΟΤΑ!!!

Λέτε να κάνουν κάτι????:confused:

αυτό που έπρεπε να είχαν κάνει απο εχθές???:evil::evil:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα...

προσπαθώ να μπω στην eetaa απο το πρωι στην λίστα των οφελούμενων γυναικών αλλά δεν μπαίνει με ΤΙΠΟΤΑ!!!

Λέτε να κάνουν κάτι????:confused:

αυτό που έπρεπε να είχαν κάνει απο εχθές???:evil::evil:

Συγνώμη ίσως είναι και κουτή η ερώτηση αλλά βάζεις Νομό:;;εμένα το ανοίγει κανονικά

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Μολις μιλησα με μια κοπελα στην ΕΕΤΑΑ. Ναι, δυστυχως αυτοι ειναι οι οριστικοι πινακες για φετος. Μου ειπε οτι εχουν ζητησει απο το υπουργειο 125.000.000 ακομα για να μπορεσουν να καλυψουν και αλλες θεσεις. Οσοι ειχαν μαζεψει πολλα μορια μπορεσαν και μπηκαν.


l9Iop2.png
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη ίσως είναι και κουτή η ερώτηση αλλά βάζεις Νομό:;;εμένα το ανοίγει κανονικά

Δεν μου ανοίγει καν την σελίδα για να κάνω επιλογή νομού και να διαλέξω πίνακα οφειλούμενων και μή....:confused:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Μολις μιλησα με μια κοπελα στην ΕΕΤΑΑ. Ναι, δυστυχως αυτοι ειναι οι οριστικοι πινακες για φετος. Μου ειπε οτι εχουν ζητησει απο το υπουργειο 125.000.000 ακομα για να μπορεσουν να καλυψουν και αλλες θεσεις. Οσοι ειχαν μαζεψει πολλα μορια μπορεσαν και μπηκαν.

Καλημερα!!!

Εξαιρετικά!!!!!!!!!!!!!!!!!:twisted::twisted::twisted::twisted:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα , δηλαδη αν παρουν εγκριση απο το υπουργειο για παραπανω κονδυλια θα βγαλουν νεους πινακες επιτυχοντων?

Ναι, μαλλον...Παντως ειπε θα ξερουν πριν αρχισουν τη λειτουργια τους οι παιδικοι σταθμοι.


l9Iop2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα!(λέμε τώρα)

Μόλις μίλησα με τον παιδικό σταθμό που έκανα τα χαρτιά μου.

Όπως τα είχα μετρήσει είχα δίκιο.Ήμουν μέσα στην 2η επιλογή μου,αλλά αφού έκοψαν 47 θέσεις είμαι εννοείται μόνο στις επιλαχούσες.

Δεν έχουν ακόμα καμία ενημέρωση απο ΕΣΠΑ.Προσπαθούν και οι ίδιοι να καταλάβουν τι έγινε.μου είπε οτι μόλις μάθει θα ενημερώσει όλες τις μανούλες(επαρχία)

Αυτά απο εδώ!

Αν μάθετε τίποτα νεότερο please ενημερώστε!!


fxwxp2.png

EKLUp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Μολις μιλησα με μια κοπελα στην ΕΕΤΑΑ. Ναι, δυστυχως αυτοι ειναι οι οριστικοι πινακες για φετος. Μου ειπε οτι εχουν ζητησει απο το υπουργειο 125.000.000 ακομα για να μπορεσουν να καλυψουν και αλλες θεσεις. Οσοι ειχαν μαζεψει πολλα μορια μπορεσαν και μπηκαν.

Α μάλιστα:evil::evil:

μας υποχρέωσαν:evil::evil:


fxwxp2.png

EKLUp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Δεν θέλω να απογοητεύσω...αλλα θεωρώ ΑΔΥΝΑΤΟΝ να υπαρχει προβλημα με το προγραμμα τους κ 2 μερες τωρα να μην εχουν κατεβασει πινακες ή να μην εχουν βγαλει ανακοινωση...

Αν υπηρχε προβλημα θα τα εξαφανισαν εχει βουηξει ο τοπος σε ολη την Ελλαδα.

Μαλλον τα οριστικά είναι ευχομαι να γίνει κατι κ να αλλαξει το τοπίο γιατι είναι πολυ κριμα τοσα παιδακια εκτως


ymO6p2.png

sL3vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!(λέμε τώρα)

Μόλις μίλησα με τον παιδικό σταθμό που έκανα τα χαρτιά μου.

Όπως τα είχα μετρήσει είχα δίκιο.Ήμουν μέσα στην 2η επιλογή μου,αλλά αφού έκοψαν 47 θέσεις είμαι εννοείται μόνο στις επιλαχούσες.

δεν ξερω αν θυμαστε, οταν ειχα μετρησει στους προσωρινους πινακες ποσοι ειχαν παραπανω μορια στην 1η επιλογη μου, εδειχναν ολα οτι ειμαστε μεσα και εγω και η φιλη μου.Το ιδιο μας ειπαν και απο τον παιδικο, με μια επιφυλαξη για τους ελλειπεις φακελους που και παλι τους ειχαμε συνυπολογισει.

πως ξαφνικα βρεθηκαν στους προσωρινους πινακες τα διπλασια ατομα με παραπανω μορια απο εμας???και καλα εγω μετρησα λαθος (μα ποσο λαθος???)

μετρησαν λαθος και απο τον παιδικο???

Για να μην παρεξηγηθω, εγω περασα στην 4η επιλογη μου (ευτυχως) αλλα η φιλη μου στις επιλαχουσες.

Διαπιστωσε καμια κοπελα διαφορες στους προσωρινους πινακες τωρα, με οταν αναρτηθηκαν?


r1OMp3.png KcCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.....δυστυχως ειμαστε ΚΑΙ εμεις στους ατυχους...

Μετα απο τον περσινο χρονο που ειχα την μεγαλη μου σε εναν πολυ καλο παιδικο σταθμο και ηθελα να παει και η μικρη στο ιδιο δυστυχως μειναμε εκτος προγραμματος ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...