Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

που να βρω το κουραγιο....?


Recommended Posts

κοριτσακι μου δεν τον ξερω αλλα μας ειχαν πει οτι στο Μεταξα εχει πολυ καλο ογκολογικο.

ευχομαι να πανε οσο το δυνατον καλυτερα.

Tί να σου πω My billy μου...πόσο σε καταλαβαίνω!!

κουράγιο... να είσαι δίπλα στην μανούλα σου και να της δίνεις δύναμη!!ελπίζω μέσα απο τα βάθη της ψυχής μου να μην υποφέρει η μανούλα σου και μέρα με την ημέρα να πάνε καλύτερα τα πράγματα..

σε ευχαριστώ για την απάντησή σου για το Μεταξά..θα δούμε και εμείς!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 106
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

θα το βρεις κοριτσι μου το κουραγιο.....νασαι σιγουρη......

οπως το βρηκα κι εγω οταν εχασα τον πατερα μου,μετα τη μητερα μου και πριν 5 μηνες τον αντρα μου απο την ιδια αρρωστια.......

σου λεμε ολοι τα χειροτερα τωρα....δεν υπαρχουν τα καλυτερα θα μου πεις......

ετσι ειναι ομως η ζωη..σε καποιους ειναι γραμμενο να τα περασουν αυτα....

στασου δυνατη οσο μπορεις και λεγε της καθε μερα που περναει ποσο πολυ την αγαπας.......

ποναει πολυ δυστυχως αλλα μαθαινεις να ζεις μ αυτο..........

δεν μπορεις αλλαξεις τιποτα......αν σε μια τετοια κατασταση μπορουσαμε να το αποδεχτουμε αυτο.....

σκεψου θετικα...θα βοηθησει εσενα και κυριως τη μανουλα σου...

εγω δεν τοκανα.....σκεφτομουν παντα το χειροτερο....κι αυτο το αντιλαμβανονται.......

μετανοιωσα τωρα......με καταδιωκουν οι ερινυες μου...αλλα ο χρονος δεν γυρναει πισω.....

Να είσαι καλά Φλώρα μου να ζείς να τους θυμάσαι!δεν μπορώ να πιστέψω τί έχεις περάσει!!Κουράγιο!!

Link to comment
Share on other sites

χθες σχολασα βραδυ κ πηγα κοντα της... ηθελα να σας γραψω απο εκει που την ειχα διπλα μου κ κοιμοταν,αλλα με επιαναν τα κλαμματα κ το αφησα. περασε ο πρωτος κυκλος χμθ κ απο χθες ειναι στην απομονωση. ειναι κουρασμενη κ ποναει παντου.για αρχη δεν ειχε τρομερες παρενεργειες κατα την δικη μου γνωμη παντα:? ομωςτην εριξε ψυχολογικα η απομονωση. ευτυχως εχει πολλες φιλες κ πολυ κοσμο που της συμπαραστεκονται κ ειναι στιγμες που ξεχνιεται καπως.

δεν ξερω πως τα πηγε δεν εχω ρωτησει κ πολλα δεν θελω να ξερω ουτε καν τι προγνωση δινουν. δεν θελω να ξερω:| ισως ακουγεται ανευθυνο κ λιγοψυχο αλλα δεν με νοιαζει αν εχει 2μηνες ή 2 χρονια ζωης ακομα, εγω περναω την καθε μερα σαν να ειναι η μοναδικη μαζι της. ετσι νομιζω θα αντεξω να ειμαι δυνατη για χαρη της. τωρα φευγω κ παλι για δουλεια κ το βραδυ ξανα κοντα της. θα αντεξω θα βρω κ αλλη δυναμη το αξιζει.

ο αντρουλης σου κοπελα μου πως ειναι?

για πες, αν έχεις χρόνο και διάθεση, τι σχήμα κάνει? κάθε πότε θα πηγαίνει? τι στάδιο είνια τελικά???

γιατί είναι στην απομόνωση??? σορρυ για τις πολλές ερωτήσεις, αλλά να δω συγκριτικά με του καλού μου.

εμείς περνάμε τέλεια!!!

είναι πάααρα πολύ καλά, έχει βέβαια χαμηλό αιματοκρίτη, αλλά γενικά ΣΟΥΠΕΡ!!!

την Παρασκευή μπαίνει για τη δεύτερη 4ήμερη θεραπεία και θα ξανάρθει σπίτι μας τη Μ. Παρασκευή.... ουφ! δεν το σκέφτομαι από τώρα, απολαμβάνω τις στιγμές!!!


think of all the beauty still left around u and BE HAPPY........

Link to comment
Share on other sites

πολλές ευχές για (γρήγορη) ανάρρωση, μια τεράστια αγκαλιά και από εμας!

η μανούλα σου είναι μαχήτρια, το έχει αποδείξει περίτρανα σε όλη τη ζωή της...

ΘΑ ΒΓΕΙ ΝΙΚΗΤΡΙΑ, πίστεψε το!

και όπως λέω και στην ξαδέρφη μου ............

η θέληση μας είναι η φλόγα που θα το νικήσει!!!!

Link to comment
Share on other sites

χθες σχολασα βραδυ κ πηγα κοντα της... ηθελα να σας γραψω απο εκει που την ειχα διπλα μου κ κοιμοταν,αλλα με επιαναν τα κλαμματα κ το αφησα. περασε ο πρωτος κυκλος χμθ κ απο χθες ειναι στην απομονωση. ειναι κουρασμενη κ ποναει παντου.για αρχη δεν ειχε τρομερες παρενεργειες κατα την δικη μου γνωμη παντα:? ομωςτην εριξε ψυχολογικα η απομονωση. ευτυχως εχει πολλες φιλες κ πολυ κοσμο που της συμπαραστεκονται κ ειναι στιγμες που ξεχνιεται καπως.

δεν ξερω πως τα πηγε δεν εχω ρωτησει κ πολλα δεν θελω να ξερω ουτε καν τι προγνωση δινουν. δεν θελω να ξερω:| ισως ακουγεται ανευθυνο κ λιγοψυχο αλλα δεν με νοιαζει αν εχει 2μηνες ή 2 χρονια ζωης ακομα, εγω περναω την καθε μερα σαν να ειναι η μοναδικη μαζι της. ετσι νομιζω θα αντεξω να ειμαι δυνατη για χαρη της. τωρα φευγω κ παλι για δουλεια κ το βραδυ ξανα κοντα της. θα αντεξω θα βρω κ αλλη δυναμη το αξιζει.

ο αντρουλης σου κοπελα μου πως ειναι?

Κοπέλα μου αν θέλεις τη γνώμη μου, μην ακούς κανένα...εχε μόνο πίστη στο Θεό και δύναμη. Στη μάνα μου έδιναν 6 μηνες.Εζησε 2.5 χρόνια με σχετικά καλή ποιότητα ζωής. Χαίρομαι γιατί φρόντιζα να περνώ μαζί της όσο το δυνατόν πιο πολύ χρόνο και να κάνω πράγματα που αγαπούσαμε κι οι δύο. Βόλτες στη θάλασσα, συζηστήσεις, έξω για φαγητό με παρέα, φίλοι στο σπίτι...κι όλα αυτά μέσα σε ένα πολύ όμορφο κλίμα. Ηξερε πως την αγαπούσα πολύ γιατί είχα προλάβει και πριν την αρρώστια βασικά και να της το πω και να της το δείξω. Κανε ό, τι νιώθεις και ζήσε όσο πιο πολύ μπορείς δίπλα της, κοντά της. Μετά από εμένα έχασε η κουμπάρα μου το δικό της μπαμπά. Κι ο καημός της ήταν ότι ποτέ δεν του είχε δείξει τι ένιωθε για εκείνον, ότι δεν πέρασαν όσο χρόνο θα ήθελε μαζί του. Το λέει συνεχώς και στενοχωριέται πολύ γι'α υτό.Μείνε δίπλα στη μανούλα σου, θ' αντέξεις!!!!Να σκέφτεσαι ότι αυτά που ζεις τα έχουμε περάσει πολλοί!!! απορώ ακόμα πώς παίζαμε τόσο θέατρο με τον πατέρα μου.Να μας λένε οι γιατρόι ότι δεν έχει καμία ελπίδα, ότι φεύγει, ότι..ότι...και μετά από λίγο να πηγαίνουμε σπίτι και να της λέμε όλα καλά, μην αγχωνεσαι, θα τον νικήσεις!!!

Από τα βάθη της καρδιάς μου να σας πάνε όλα καλά και καλή δυναμη σε όλους σας...Σε καταλαβαίνω...Σκέψου ότι την έχασα όταν έκλεινα τον 5 μήνα εγκυμοσύνης κι ενώ οι γιατροί μου έλεγαν ότι θα κάνω αγόρι, τελικά εκανα κορίτσι και του έδωσα το όνομά της..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

απορώ ακόμα πώς παίζαμε τόσο θέατρο με τον πατέρα μου.Να μας λένε οι γιατρόι ότι δεν έχει καμία ελπίδα, ότι φεύγει, ότι..ότι...και μετά από λίγο να πηγαίνουμε σπίτι και να της λέμε όλα καλά, μην αγχωνεσαι, θα τον νικήσεις!!!

Αυτό που λέει η mariakou είναι σημαντικό. Η ψυχολογία παίζει τον πιο σπουδαίο ρόλο σε έναν ασθενή. Γι' αυτό my billy μου να της δίνεις κουράγιο και να της ανεβάζεις το ηθικό. Αυτό θα της δώσει δύναμη να παλέψει! Να είσαι κοντά της και να της δείχνεις την αγάπη σου. Μην χάνεις την πιστη σου στον Θεό και τις ελπίδες σου. Κουράγιο και υπομονή!


Μικρά ανθρωπάκια, απέραντη ευτυχία!!

Link to comment
Share on other sites

Κουράγιο κοπέλα μου! Κουράγιο τόσο σε σένα, όσο και στη μανούλα! Διάβαζα κάτι πρόσφατα, σοκαριστικό, αλλά σωστό: μιλούσε μία κυρία που είχε περάσει καρκίνο στο παρελθόν, έκανε χημειοθεραπείες και βίωνε μία απίστευτη ταλαιπωρία. Μία φίλη της που είχε χρειαστεί στο παρελθόν να υποβληθεί στην ίδια θεραπεία, της είπε επί λέξει "η χημειοθεραπεία είναι φίλη σου, αποδέξου την, υπάρχει για να σε κάνει καλά" και τότε η κυρία την έβρισε! Μετά όμως, που έγινε καλά,κατάλαβε ότι η φίλη της είχε δίκιο.

Είναι μία πολύ δύσκολη κατάσταση, ασύλληπτα δύσκολη, αλλά έτσι η μανούλα θα γίνει καλά! Το εύχομαι ολόψυχα!


Δεν σταματώ! Ξημερώνει και φεύγω!

Link to comment
Share on other sites

MARIAEVA δεν ξερω τι σχημα της κανουν μας εχουν πει μονο οτι μπηκε κατευθειαν σε βαρια χμθ. ο πρωτος κυκλος μας ειπαν οτι πηγε καλα δεν ηταν η ιδεα μου μονο!

ξεκινησε τον 2ο κυκλο χθες εχει πεσει κ αλλο ψυχολογικα.εχει παραισθησεις καποιες στιγμες κ ποναει ειχε 2 δυσκολες νυχτες. την 1 ωρα που διαρκει ο ορος με το φαρμακο ο γιατρος ειναι απο πανω της δεν φευγει καθολου....

δεν ξερω πως να την βοηθησω. προσπαθω να δειχνω αισιοδοξη εχω αρχισει σιγα σιγα κ το πιστευω εξαλλου αλλα δεν ξερω τι εισπραττει τελικα απο εμας. προσπαθουμε ομως!

δεν ξερω σε ποιο σταδιο ειναι απο τα συμφραζομενα καταλαβαινω στο τελευταιο αλλα οπως ειπα δεν θελω να το ακουσω απο το στομα των γιατρων. θα χασω την πιστη μου αν μου το πουν. προτιμω να εχω την δικη μου εικονα στο μυαλο μου.

εχω να την δω 2 μερες γιατι δουλευα ως αργα, σημερα θα παω το βραδυ να μεινω.

της πηρα ενα ομορφο μπαλονι, καλη αναρρωση, γιατι το δωματιο της φαινεται αχρωμο μας λεει! αν ηταν στο χερι της θα αλλαζε την διακοσμηση του νοσοκομειου!!!!!

ολοι οσοι το μαθαινουν, εχουν σοκαριστει με την μαμα μου. ειναι απο τα ατομα που δεν το βαζουν κατω ομως. γι'αυτο πιστευω οτι μπορω να ελπιζω.

φιλιακια σε ολες κ παλι σας ευχαριστω για το κουραγιο που μου δινετε.

κουραγιο σε ολες μας που το χρειαζομαστε.

Link to comment
Share on other sites

MARIAEVA δεν ξερω τι σχημα της κανουν μας εχουν πει μονο οτι μπηκε κατευθειαν σε βαρια χμθ. ο πρωτος κυκλος μας ειπαν οτι πηγε καλα δεν ηταν η ιδεα μου μονο!

ξεκινησε τον 2ο κυκλο χθες εχει πεσει κ αλλο ψυχολογικα.εχει παραισθησεις καποιες στιγμες κ ποναει ειχε 2 δυσκολες νυχτες. την 1 ωρα που διαρκει ο ορος με το φαρμακο ο γιατρος ειναι απο πανω της δεν φευγει καθολου....

δεν ξερω πως να την βοηθησω. προσπαθω να δειχνω αισιοδοξη εχω αρχισει σιγα σιγα κ το πιστευω εξαλλου αλλα δεν ξερω τι εισπραττει τελικα απο εμας. προσπαθουμε ομως!

δεν ξερω σε ποιο σταδιο ειναι απο τα συμφραζομενα καταλαβαινω στο τελευταιο αλλα οπως ειπα δεν θελω να το ακουσω απο το στομα των γιατρων. θα χασω την πιστη μου αν μου το πουν. προτιμω να εχω την δικη μου εικονα στο μυαλο μου.

εχω να την δω 2 μερες γιατι δουλευα ως αργα, σημερα θα παω το βραδυ να μεινω.

της πηρα ενα ομορφο μπαλονι, καλη αναρρωση, γιατι το δωματιο της φαινεται αχρωμο μας λεει! αν ηταν στο χερι της θα αλλαζε την διακοσμηση του νοσοκομειου!!!!!

ολοι οσοι το μαθαινουν, εχουν σοκαριστει με την μαμα μου. ειναι απο τα ατομα που δεν το βαζουν κατω ομως. γι'αυτο πιστευω οτι μπορω να ελπιζω.

φιλιακια σε ολες κ παλι σας ευχαριστω για το κουραγιο που μου δινετε.

κουραγιο σε ολες μας που το χρειαζομαστε.

κοριτσακι μου δεν σε ξερω αλλα σου ευχομαι ολοψυχα ολα πανε τελεια!!

θα σου πω τη δικη μου ιστορια για να δεις οτι παντα υπαρχουν χειροτερα

Λοιπον τον μπαμπα μου τον υπεραγαπουσα..τον Οκτωβρη του 2007 αρωστησε..παγκρεας..δεν εχεισ καμια ελπιδα...ο λογος που αρρωστησε ηταν στενοχωρια για το πολυ ασχημο διαζυγιο μου...ναι αληθεια λεω

Δεν του ειπαμε την αληθεια ποτε..εγω μαλιστα ειχα εφευρει και καποιες ασθενειες για να δικαιολογουν τις "προληπτικες" χημειο που εκανε...τρελλο θεατρο...Ο μπαμπας μου στενοχωριοταν πολυ που ημουν χαλια αν και προσπαθουσα να μην το δειχνω..τον αυγουστο του 2008 γνωρισα τον τωρινο μου αντρα...οπως καταλαβαινεισ δεν μπορεσα να του τον γνωρισω οπως ηθελα...τον ιουνιο του 2009 με απολυσανε...τον σεπτεμβριο εφυγε ο μπαμπας μου και αυτο που με σκοτωνει ειναι οτι δεν προλαβε να δει ποσο καλα ειμαι!!!

οποτε θα φροντισεις να εισαι πολυ αισιοδοξη και να δειξεις στη μαμα σου οτι ΘΑ γινει καλα!!!!!


lGd9p2.png
Link to comment
Share on other sites

MARIAEVA δεν ξερω τι σχημα της κανουν μας εχουν πει μονο οτι μπηκε κατευθειαν σε βαρια χμθ. ο πρωτος κυκλος μας ειπαν οτι πηγε καλα δεν ηταν η ιδεα μου μονο!

ξεκινησε τον 2ο κυκλο χθες εχει πεσει κ αλλο ψυχολογικα.εχει παραισθησεις καποιες στιγμες κ ποναει ειχε 2 δυσκολες νυχτες. την 1 ωρα που διαρκει ο ορος με το φαρμακο ο γιατρος ειναι απο πανω της δεν φευγει καθολου....

δεν ξερω πως να την βοηθησω. προσπαθω να δειχνω αισιοδοξη εχω αρχισει σιγα σιγα κ το πιστευω εξαλλου αλλα δεν ξερω τι εισπραττει τελικα απο εμας. προσπαθουμε ομως!

δεν ξερω σε ποιο σταδιο ειναι απο τα συμφραζομενα καταλαβαινω στο τελευταιο αλλα οπως ειπα δεν θελω να το ακουσω απο το στομα των γιατρων. θα χασω την πιστη μου αν μου το πουν. προτιμω να εχω την δικη μου εικονα στο μυαλο μου.

εχω να την δω 2 μερες γιατι δουλευα ως αργα, σημερα θα παω το βραδυ να μεινω.

της πηρα ενα ομορφο μπαλονι, καλη αναρρωση, γιατι το δωματιο της φαινεται αχρωμο μας λεει! αν ηταν στο χερι της θα αλλαζε την διακοσμηση του νοσοκομειου!!!!!

ολοι οσοι το μαθαινουν, εχουν σοκαριστει με την μαμα μου. ειναι απο τα ατομα που δεν το βαζουν κατω ομως. γι'αυτο πιστευω οτι μπορω να ελπιζω.

φιλιακια σε ολες κ παλι σας ευχαριστω για το κουραγιο που μου δινετε.

κουραγιο σε ολες μας που το χρειαζομαστε.

Κουράγιο My billy!!

Δώσε στην μανούλα σου ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κουράγιο My billy!!

Δώσε στην μανούλα σου ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ!!

GREG78

πως εινα η μανουλα σου?

πηρατε τελικα αποφαση για το που θα χειρουργηθει?

πολλα φιλια κ στην δικη σας αγωνιστρια!

ελπιζω να βρηκατε το καλυτερο δυνατο για εσας.

η μαμα μου το Σαββατο δεν εκανε χμθ γιατι της ειχε πεσει χαμηλα η πηξη του αιματος κ οι γιατροι ειναι λιγο πιο επιφυλακτικοι γιατι τωρα την μαθαινουν σαν οργανισμο οπως λενε κ δεν ξερουν τις αντιδρασεις του. ομως ειναι ευχαριστημενοι με την μεχρι τωρα πορεια της, παρ ολο που μπηκε κατευθειαν στα δυσκολα ανταποκρινεται καλα. δεν ξερουν οτι η μαμα μου εχει μαθει να ζει με τα δυσκολα....

εχθες εκανε χμθ πρωι κ βραδυ κ ειχε μια πολυ καλη νυχτα. σε αντιθεση με τις 2-3 προηγουμενες:|

το βραδυ θα ειμαι παλι κοντα της ελπιζω να ειναι ακομη μια καλη νυχτα κ η σημερινη.

Link to comment
Share on other sites

GREG78

πως εινα η μανουλα σου?

πηρατε τελικα αποφαση για το που θα χειρουργηθει?

πολλα φιλια κ στην δικη σας αγωνιστρια!

ελπιζω να βρηκατε το καλυτερο δυνατο για εσας.

η μαμα μου το Σαββατο δεν εκανε χμθ γιατι της ειχε πεσει χαμηλα η πηξη του αιματος κ οι γιατροι ειναι λιγο πιο επιφυλακτικοι γιατι τωρα την μαθαινουν σαν οργανισμο οπως λενε κ δεν ξερουν τις αντιδρασεις του. ομως ειναι ευχαριστημενοι με την μεχρι τωρα πορεια της, παρ ολο που μπηκε κατευθειαν στα δυσκολα ανταποκρινεται καλα. δεν ξερουν οτι η μαμα μου εχει μαθει να ζει με τα δυσκολα....

εχθες εκανε χμθ πρωι κ βραδυ κ ειχε μια πολυ καλη νυχτα. σε αντιθεση με τις 2-3 προηγουμενες:|

το βραδυ θα ειμαι παλι κοντα της ελπιζω να ειναι ακομη μια καλη νυχτα κ η σημερινη.

Καλημέρα,my billy

σε ευχαριστώ πολύ..η μητέρα μου περιμένει να χειρουργηθεί τέλος Απριλίου 2η φορά,θα ξεκινήσει απο την Τετάρτη του Πάσχα να της κάνουν εξετάσεις.Βρήκαμε έναν καλό χειρούργο ογκολόγο Σπηλίωτης ονομάζεται στο Μεταξά(ειδικεύεται στη κοιλιά και κάνει μία καινούργια μέθοδο εάν χρειαστεί - καυτηριασμό),ευχόμαστε να πάνε όλα καλά!Και να φανταστείς ο χειρούργος που της είχε κάνει την 1η επέμβαση δεν θεωρεί ότι πρέπει να γίνει χειρουργείο:confused::confused:,και άλλοι 2 ογκολόγοι θεωρούν ότι πρέπει να γίνει...σπογοητευτήκαμε απο τον γιατρό...

Έυχομαι και για την μανούλα σου..ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!..να της δίνει κουράγιο η Παναγία!!Κάθε μέρα που περνάει να είναι καλύτερη απο την προηγουμένη...κ να ξέρεις συνέχεια σε σκέφτομαι κ μπαίνω συχνά στο forum να δω κανένα νέο σου!

θα τα ξαναπούμε πάλι!:P

Link to comment
Share on other sites

αφου το ματι δεν κλεινει ας σας γραψω τα νεα μας...

ο 2κυκλος δυστυχως δεν πηγε καλα εκανε μονο 2απο τις 6 χμθ. δεν μπορεσαν να φτιαξουν ικανοποιητηκα την πηξη του αιματος κ της επεσαν πολυ κ τα λευκα. περιμενουμε να ανεβουν για να βγει κ να ξαναμπουμε στις 23 Απριλη να συνεχισουμε.

ποναει φρικτα κ αυτο της αφαιρει την δυναμη κ το κουραγιο της, καναμε πριν 2 ωρες εκτατως αξονικη φοβηθηκαν για παγκρεατιτιδα αλλα ευτυχως δεν επαθε κ αυτο.

της επεσαν κ τα μαλλακια με εβαλε πριν λιγο να την "καθαρισω" εμεναν οι τουφες στα χερια μου... δωσε μας δυναμη θεε μου!

Link to comment
Share on other sites

αφου το ματι δεν κλεινει ας σας γραψω τα νεα μας...

ο 2κυκλος δυστυχως δεν πηγε καλα εκανε μονο 2απο τις 6 χμθ. δεν μπορεσαν να φτιαξουν ικανοποιητηκα την πηξη του αιματος κ της επεσαν πολυ κ τα λευκα. περιμενουμε να ανεβουν για να βγει κ να ξαναμπουμε στις 23 Απριλη να συνεχισουμε.

ποναει φρικτα κ αυτο της αφαιρει την δυναμη κ το κουραγιο της, καναμε πριν 2 ωρες εκτατως αξονικη φοβηθηκαν για παγκρεατιτιδα αλλα ευτυχως δεν επαθε κ αυτο.

της επεσαν κ τα μαλλακια με εβαλε πριν λιγο να την "καθαρισω" εμεναν οι τουφες στα χερια μου... δωσε μας δυναμη θεε μου!

Καλη δυναμη σε όλους σας! Διαβαζω συχνά τα νεα σας και προσευχομαι για σας...Ειναι βασικο να μην ποναει για να μπορει να εχει καλή ψυχολογια. Παυσιπονα της δινουν;

Link to comment
Share on other sites

my billy μου,

πολύ στενοχωριέμαι που ταλαιπωρείται η μανούλα σου..Συμφωνώ με αυτό που έγαψε η mariakou με τα παυσίπονα.Εάν δεν πονά τόσο θα μπορεί να το αντιμετωπίσει καλύτερα!Αλλά να μου πεις..δεν το ξέρουν οι γιατροί ότι πονάει και πιστεύω ότι προσπαθούν το καλύτερο για αυτήν..

Έυχομαι να πάνε καλύτερα τα πράγματα για την μανούλα σου!!

Κάνε κουράγιο και κάθε φορά που την βλέπεις, να της λες για όλα αυτά τα ωραία που έχει να περιμένει!!..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...