Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , Titti είπε:

      Την 10η μέρα είχα 268,2 και είχα βάλει βλαστοκύστες 5 ημερών. Εσύ τι έχεις βάλει; Πότε είναι να κάνεις την χοριακή; (Συγγνώμη αν τα έχεις ήδη αναφέρει, μπαίνω λίγο στο φόρουμ και βγαίνω, δεν παρακολουθώ ενεργά)

      Καλημέρα! 9η ημέρα είχες αχνη και 10η 268?? Άρα και τα τεστ εγκυμοσυνης είναι λίγο ότι να ναι...😁. Εβαλα 2 βλαστοκυστες 5ης ημερας. Σημερα ειναι η 11η μέρα, έδωσα το πρωί αίμα, έτρεμε πρώτη φορά το χέρι μου και δε μπορούσαν να πάρουν. Κατά τις 11 θα ξέρω!

      Σε ποια εβδομαδα είσαι??? Όλα με το καλό 🥰

που να βρω το κουραγιο....?


Recommended Posts

κοριτσια χαθηκα για μερικες μερες αλλα ζουσα το ονειρο, η μαμα ηταν εξω για 3 εβδομαδες θα επρεπε να εχει μπει εδω κ 1 εβδομαδα αλλα δεν υπηρχε κρεβατι!

κ ευχομαι να υπαρχουν αρκετα φαρμακα για να συνεχισει την χμθ της με ολα αυτα που ακουστηκαν περι ελλειψεως αμφιβαλω.

το καλο ειναι οτι εκτος τις 3-4 πρωτες μερες που δεν ηταν κ στα πανω της ειναι πολυ πολυ καλα ψυχολογικα, μετα συνηλθε πηγε τις βολτες για φαι τα "ποτακια" της, εκανε τα ψωνια της απο τωρα,για τα ανηψια μου που εχουν γεννεθλια σε 2 μηνες γιατι οπως ειπε μπορει να μην μπορεσει να τους τα δωσει ως τοτε... αλλα μολις της ανακοινωσε ο γιατρος της, οτι θα ηταν εξω για το τριημερο, εκλεισε εισητηρια για εκδρομουλα στην Σεριφο , με τον συλλογο γυναικων που ειναι μελος, τους εκανε τρελλη εκπληξη στο καραβι κ ολες επαθαν πλακα!!!!!!

γυρισε πριν λιγες ωρες αδειασε βαλιτσες απο το νησι κ τις γεμιζει για το νοσοκομειο που θα μπουμε το πρωι.....

ειναι απιστευτο το ποσο δυνατη εξακολουθει να ειναι ψυχικα κ σωματικα, εχει χασει μονο το 20% της ενεργητικοτητας της.

ξερει πολυ καλα οτι αυριο μπορει να μην ζει αλλα θελει να χαρει οσο της μενει κ οσο της αξιζει.

απ οσους ξερω, απο οσους εχω δει, απο οσα εχω ακουσει ,κανεις με τετοια ασχημη μορφη καρκινου δεν μοιαζει με την μαμα μου.

οξεια λευχαιμια δεν μπορει θα σε νικησει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 106
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια χαθηκα για μερικες μερες αλλα ζουσα το ονειρο, η μαμα ηταν εξω για 3 εβδομαδες θα επρεπε να εχει μπει εδω κ 1 εβδομαδα αλλα δεν υπηρχε κρεβατι!

κ ευχομαι να υπαρχουν αρκετα φαρμακα για να συνεχισει την χμθ της με ολα αυτα που ακουστηκαν περι ελλειψεως αμφιβαλω.

το καλο ειναι οτι εκτος τις 3-4 πρωτες μερες που δεν ηταν κ στα πανω της ειναι πολυ πολυ καλα ψυχολογικα, μετα συνηλθε πηγε τις βολτες για φαι τα "ποτακια" της, εκανε τα ψωνια της απο τωρα,για τα ανηψια μου που εχουν γεννεθλια σε 2 μηνες γιατι οπως ειπε μπορει να μην μπορεσει να τους τα δωσει ως τοτε... αλλα μολις της ανακοινωσε ο γιατρος της, οτι θα ηταν εξω για το τριημερο, εκλεισε εισητηρια για εκδρομουλα στην Σεριφο , με τον συλλογο γυναικων που ειναι μελος, τους εκανε τρελλη εκπληξη στο καραβι κ ολες επαθαν πλακα!!!!!!

γυρισε πριν λιγες ωρες αδειασε βαλιτσες απο το νησι κ τις γεμιζει για το νοσοκομειο που θα μπουμε το πρωι.....

ειναι απιστευτο το ποσο δυνατη εξακολουθει να ειναι ψυχικα κ σωματικα, εχει χασει μονο το 20% της ενεργητικοτητας της.

ξερει πολυ καλα οτι αυριο μπορει να μην ζει αλλα θελει να χαρει οσο της μενει κ οσο της αξιζει.

απ οσους ξερω, απο οσους εχω δει, απο οσα εχω ακουσει ,κανεις με τετοια ασχημη μορφη καρκινου δεν μοιαζει με την μαμα μου.

οξεια λευχαιμια δεν μπορει θα σε νικησει!

my billy μου πολύ καλά νέα!!Μπράβο στην μανούλα!!Συγχαρητήρια!Κάθε μέρα να την περνάει όσο το δυνατόν καλύτερα!!πολλά πολλά φιλιά να της δώσεις!!:P

Link to comment
Share on other sites

Αυτή είναι γυναίκα!!!!!!!

Αυτή είναι δύναμη ψυχής!!!!

Πρέπει να είσαι απίστευτα περήφανη κοπέλα μου με μια τέτοια μαμά!!!!!

Εύχομαι καλή συνέχεια και στις δυό.....

Είναι αγωνίστρια&και οι αγωνιστές δεν "πέφτουν" εύκολα!!

Σε φιλώ!!


MHK7mlG.jpgMHK7p2.png
Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω ολες!

MARIAEVA μου η ζωη συνεχιζεται χαρη στην δυναμη που εχουν μεσα τους, με ελπιδα για το μελλον κ ονειρα για το παρον. ελπιζω να περνατε την καθε μερα με τον αντρουλη σου πολυ πολυ ομορφα οταν θα βγειτε απο αυτο θα εισαστε πιο ευτυχισμενοι κ δυνατοι απο ποτέ!

GREG78 πως ειναι η μαμα σου κοπελα μου?

χθες ημασταν με τον μικρο μου σε αλλεργιολογο, στο Αττικο οπου νοσηλευεται κ η μαμα, κατσμε 5 ωρες εκει μεχρι να του κανουν ολα τα παφου τεστ.. κ ο μικρος ειχε αφηνιασει καποια στιγμη φευγει βολιδα απο διπλα μου, παω στην γιαγια μου λεει, δεν αντεξε κ βγηκε απο την μονωση με τους ορους να ερθει να τον δει...

Μανουλα μου γλυκια λυπαμαι που κ παλι φετος δουλευα κ δεν ημουν μαζι σου στα 61α γεννεθλια σου, ισως καλυτερα ομως γιατι μπορει να λυγιζα, ολοι λενε πως εχω παρει τον χαρακτηρα σου αλλα δεν νιωθω τοσο δυνατη οσο εσυ.

Να τα εκατοστησεις ευχομαι ο θεος αλλα κ η δυναμη που εχεις μεσα σου,να σου χαρισουν αρκετα χρονια ακομα με μια ποιοτητα ζωης, αξια να σου προσφερει αυτα που θελεις να ζησεις.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σας ευχαριστω ολες!

MARIAEVA μου η ζωη συνεχιζεται χαρη στην δυναμη που εχουν μεσα τους, με ελπιδα για το μελλον κ ονειρα για το παρον. ελπιζω να περνατε την καθε μερα με τον αντρουλη σου πολυ πολυ ομορφα οταν θα βγειτε απο αυτο θα εισαστε πιο ευτυχισμενοι κ δυνατοι απο ποτέ!

GREG78 πως ειναι η μαμα σου κοπελα μου?

χθες ημασταν με τον μικρο μου σε αλλεργιολογο, στο Αττικο οπου νοσηλευεται κ η μαμα, κατσμε 5 ωρες εκει μεχρι να του κανουν ολα τα παφου τεστ.. κ ο μικρος ειχε αφηνιασει καποια στιγμη φευγει βολιδα απο διπλα μου, παω στην γιαγια μου λεει, δεν αντεξε κ βγηκε απο την μονωση με τους ορους να ερθει να τον δει...

Μανουλα μου γλυκια λυπαμαι που κ παλι φετος δουλευα κ δεν ημουν μαζι σου στα 61α γεννεθλια σου, ισως καλυτερα ομως γιατι μπορει να λυγιζα, ολοι λενε πως εχω παρει τον χαρακτηρα σου αλλα δεν νιωθω τοσο δυνατη οσο εσυ.

Να τα εκατοστησεις ευχομαι ο θεος αλλα κ η δυναμη που εχεις μεσα σου,να σου χαρισουν αρκετα χρονια ακομα με μια ποιοτητα ζωης, αξια να σου προσφερει αυτα που θελεις να ζησεις.

Να τα εκατοστήσει η μανούλα σου!!όσα χρόνια της δίνει ο Θεός να είναι καλά στην υγεία της και να τα περνάει ακόμα καλύτερα με την οικογενεία και τους φίλους της!!Και είσαι δυνατή και εσύ σαν την μαμά σου!!να είσαι σίγουρη για αυτό!!

Οι μανούλες μας έχουν και την ίδια ηλικία..πόσα κοινά έχουμε βρε billy μου??!!..

Η μήτέρα μου μέρα με την ημέρα δυναμώνει απο το χειρουργείο..Βγήκαν και τα αποτελέσματα της βιοψίας καλά είναι είπε και ο ογκολόγος θα κάνει μάλλον 6 χημειοθεραπείες ακόμη και θα πάνε καλά τα πράγματα!!

Να είναι καλά ο χειρούργος της στο Μεταξά που την έσωσε!!...

Κάθε μέρα που περνάει χαιρόμαστε που είναι ακόμη κοντά μας!!Αυτό σκέφτομαι συνέχεια...πόσο αναθεωρείς κάποια πράγματα όταν υπάρχουν σοβαρά προβλήματα υγείας??!!!τώρα κοιτάμε μόνο να είμαστε καλά και να ζούμε την κάθε ημέρα σαν να είναι η τελευταία!!!!!

Να χαιρόμαστε τα παιδάκια μας..πολλά πολλά φιλιά!!:P

Link to comment
Share on other sites

Να τα εκατοστήσει η μανούλα σου!!όσα χρόνια της δίνει ο Θεός να είναι καλά στην υγεία της και να τα περνάει ακόμα καλύτερα με την οικογενεία και τους φίλους της!!Και είσαι δυνατή και εσύ σαν την μαμά σου!!να είσαι σίγουρη για αυτό!!

Οι μανούλες μας έχουν και την ίδια ηλικία..πόσα κοινά έχουμε βρε billy μου??!!..

Η μήτέρα μου μέρα με την ημέρα δυναμώνει απο το χειρουργείο..Βγήκαν και τα αποτελέσματα της βιοψίας καλά είναι είπε και ο ογκολόγος θα κάνει μάλλον 6 χημειοθεραπείες ακόμη και θα πάνε καλά τα πράγματα!!

Να είναι καλά ο χειρούργος της στο Μεταξά που την έσωσε!!...

Κάθε μέρα που περνάει χαιρόμαστε που είναι ακόμη κοντά μας!!Αυτό σκέφτομαι συνέχεια...πόσο αναθεωρείς κάποια πράγματα όταν υπάρχουν σοβαρά προβλήματα υγείας??!!!τώρα κοιτάμε μόνο να είμαστε καλά και να ζούμε την κάθε ημέρα σαν να είναι η τελευταία!!!!!

Να χαιρόμαστε τα παιδάκια μας..πολλά πολλά φιλιά!!:P

πολυ χαιρομαι που τα νεα δειχνουν αισιοδοξα για εσας!

ευχομαι να περνατε την καθε μερα τελεια, σαν να ειναι η τελευταια αλλα η τελευταια να αργησει να ερθει πολυυυυυ!!!!!!!!!!

κ τα παιδακια μας κοντα ειναι στην ηλικια:-P ο δικος μου ειναι 2 ετων κ 5 μηνων.

φιλακια πολλα

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
my billy, είχα παρακολουθήσει από κει το θέμα με το μπαμπά σου και τώρα εδώ με τη μητέρα σου...

Πως είστε κορίτσι μου? Πως πάει το κουράγιο?

οταν ανοιξα το θεμα πραγματικα δεν πιστευα οτι το κουραγιο θα το παιρναμε απο την ιδια την μητερα μου.

συνεχιζει να ειναι δυνατη κ αισιοδοξη με τον δικο της μοναδικο τροπο!

πριν 8 ημερες βγηκε απο το νοσοκομειο, την ιδια μερα που βγηκε η μαμα μπηκε ομως η αδερφη μου....

ο γιατρος της μητερας μου της το εκανε ξεκαθαρο οτι απαγορευεται να παει να την δει. κ ενω πιστευαμε οτι την ειχαμε πεισει :rolleyes:πηρε ενα ταξακι κ πηγε στο νοσοκομειο χωρις να πει τιποτα σε κανεναν!

οι γιατροι της αδερφης μου επαθαν σοκ (ευχαριστο) που την ειδαν σε τοσο καλη κατασταση παρ'ολο την υγεια της, κ την μαλωσαν φυσικα που ηταν εκει, αλλα συνεστησαν στην αδερφη μου να παρει λιγο απο την δυναμη της μαμας μας! ( η αδερφη μου, εχει σοβαρη ρευματοειδης αρθριτιδα:| αλλα μπηκε για αλλους πονους οι οποιοι θεωρουνται μαλλον ψυχοσωματικοι, θα δειξουν κ οι εξετασεις φυσικα αλλα δεν θελω στιγμη να πιστευω πως εχει κ κατι αλλο!)

τελικα αφου βγηκε κ η αδερφη μου, στειλαμε την μαμα διακοπες σε συγγενεις κ αναμενουμε να αδειασει κρεβατι στο νοσοκομειο για να ξαναμπει, κανονικα επρεπε αυριο.

κατα το τελος αυτης της θεραπειας θα πρεπει να εχουμε μια εικονα της νοσου , καθως θα ειναι στην μεση δλδη η 4η

οσο για τον πατερα μαυ εκεινο το προβλημα μου φαινοταν πριν λιγους μηνες βουνο που να ηξερα τι αλλο μας περιμενε....

δεν μπορω να ξεχασω ποσο πολυ τον εκλαψε η μανα μου στην κηδεια, αλλα γιατι???

κ καΠΟΙα ατιγμη που ενιωσε αδιαθεσια απο την πιεση της στιγμης της ειπα μαμα συνερθε ο μπαμπας εφυγε κ μπορω να το αντεξω, αλλα αν παθεις κατι εσυ δεν θα μπορεσω, που να ηξερα οτι μετα απο 15 ημερες απο τον θανατο του, θα ειχαμε αυτην την εξελιξη για την μαμα....

κ πιστευω μεσα μου πως αν δεν ειχαν χωρισει πριν τοσα χρονια θα ειχαν κ οι δυο την υγεια τους. ολα θα ηταν αλλιως.

οσο για εμας φορτισαμε για λιγο τις μπαταριες μας κ απο βδομαδα ξανα στην εξαντλητικη κ ψυχοφθορα μαχη της επαρατης νοσου:(

ευχαριστω για το ενδιαφερον κ ολες οσες μας σκεφτεστε.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
οταν ανοιξα το θεμα πραγματικα δεν πιστευα οτι το κουραγιο θα το παιρναμε απο την ιδια την μητερα μου.

συνεχιζει να ειναι δυνατη κ αισιοδοξη με τον δικο της μοναδικο τροπο!

πριν 8 ημερες βγηκε απο το νοσοκομειο, την ιδια μερα που βγηκε η μαμα μπηκε ομως η αδερφη μου....

ο γιατρος της μητερας μου της το εκανε ξεκαθαρο οτι απαγορευεται να παει να την δει. κ ενω πιστευαμε οτι την ειχαμε πεισει :rolleyes:πηρε ενα ταξακι κ πηγε στο νοσοκομειο χωρις να πει τιποτα σε κανεναν!

οι γιατροι της αδερφης μου επαθαν σοκ (ευχαριστο) που την ειδαν σε τοσο καλη κατασταση παρ'ολο την υγεια της, κ την μαλωσαν φυσικα που ηταν εκει, αλλα συνεστησαν στην αδερφη μου να παρει λιγο απο την δυναμη της μαμας μας! ( η αδερφη μου, εχει σοβαρη ρευματοειδης αρθριτιδα:| αλλα μπηκε για αλλους πονους οι οποιοι θεωρουνται μαλλον ψυχοσωματικοι, θα δειξουν κ οι εξετασεις φυσικα αλλα δεν θελω στιγμη να πιστευω πως εχει κ κατι αλλο!)

τελικα αφου βγηκε κ η αδερφη μου, στειλαμε την μαμα διακοπες σε συγγενεις κ αναμενουμε να αδειασει κρεβατι στο νοσοκομειο για να ξαναμπει, κανονικα επρεπε αυριο.

κατα το τελος αυτης της θεραπειας θα πρεπει να εχουμε μια εικονα της νοσου , καθως θα ειναι στην μεση δλδη η 4η

οσο για τον πατερα μαυ εκεινο το προβλημα μου φαινοταν πριν λιγους μηνες βουνο που να ηξερα τι αλλο μας περιμενε....

δεν μπορω να ξεχασω ποσο πολυ τον εκλαψε η μανα μου στην κηδεια, αλλα γιατι???

κ καΠΟΙα ατιγμη που ενιωσε αδιαθεσια απο την πιεση της στιγμης της ειπα μαμα συνερθε ο μπαμπας εφυγε κ μπορω να το αντεξω, αλλα αν παθεις κατι εσυ δεν θα μπορεσω, που να ηξερα οτι μετα απο 15 ημερες απο τον θανατο του, θα ειχαμε αυτην την εξελιξη για την μαμα....

κ πιστευω μεσα μου πως αν δεν ειχαν χωρισει πριν τοσα χρονια θα ειχαν κ οι δυο την υγεια τους. ολα θα ηταν αλλιως.

οσο για εμας φορτισαμε για λιγο τις μπαταριες μας κ απο βδομαδα ξανα στην εξαντλητικη κ ψυχοφθορα μαχη της επαρατης νοσου:(

ευχαριστω για το ενδιαφερον κ ολες οσες μας σκεφτεστε.

καλησπερα κοπελα μου ελπιζω η μανουλα σου να αναρωσει πληρως εγω αφαιρεσα τον μισο μου πνευμονα στα 19 μου και τωρα ειμαι 1 χρονο στεφανωμενη και του χρονου Θεου θελωντος θα προσπαθησω να κανω παιδακια.στο δεξι μου γονατο εχω ρευματωειδης οστεοαρθριτιδα σοβαρη δεν το πατουσα καν το ποδι και μεχρι να βγει η διαγνωση περασαν 11 μηνες εκανα θεραπειες για βαριας μορφης χονδροπαθειας.......................εκανα φυσιοθεραπειες χ2 για χονδροπαθεια και μου λεγανε ακινησια!!!!!!!!!!οσο δεν το πατουσα υπεφερααααααααααααααα μολις αρχισα να πηγαινω διπλα στο σουπερ μαρκετ και να γυρναω αισθανομουνα αλλος ανθρωπος!!υστερα μια μερα ξαπλα και υπεφερα!!!!!!και μετα αρχισα να περπαταπω μεσα στο σπιτι εξω και μου περασε χωρις χαπια...

σημιωτεων τα χαπια για την χονδροπαθεια με εκαναν να παθω σιδηροπενικη αναιμια :evil: κοπελα μου ολα θα σας πανε καλα απλα να θυμασαι καθε πρωι να κανεις τον σταυρος σου και να εχετε ολοι θετικη σκεψη ολα θα γινουν σωστα και καλα.ευχομαι μεσα απο την καρδια μου καλη αναρρωση σε μανουλα και κορη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...

lilika83 λυπαμαι για ολα αυτα που εχεις περασει κ χαιρομαι για αυτα που καταφερες να ξεπερασεις. σε ευχαριστω για τις ευχες κ ελπιζω να εχουν τελειωσει πια ολες σου οι περιπετειες.

η αδερφη μου τελικα εχει πετρα στα νεφρα που της προκαλουν πονους αλλα φοβαται να το αντιμετωπισει τωρα........

η αληθεια ειναι οτι τωρα με τα νοσοκομεια που μπαινοβγαινουμε, βλεπουμε κ ακουμε τοσες περιπτωσεις νεων ατομων με οτι μπορεις η δεν μπορεις να φανταστεις. το δεδομενο της υγειας που θεωρουσαμε, καταριπτεται κ αρχιζουν οι φοβοι κ ανασφαλειες.

η μαμα βγηκε πριν λιγες μερες. κλαιει οταν επιστρεφει σπιτι της κλαιει κ ταν φευγει αλλα στο ενδιαμεσο που βρισκεται εξω αντλει απιστευτη ενεργητικοτητα θελει να προλαβει να τα δει κ να τα κανει ολα! θα προλαβει να παει ξανα κ διακοπες.

αυτος ο κυκλος ηταν αρκετα "αναιμακτος" οσον αφορα παρενεργειες κτλ. αυριο θα ξαναμπει αυθημερον για μαγνητικη σημαντικη σταση της πορειας της, θα δουμε ποσο εχει καταπολεμηθει το λεμφωμα στο ποδι της στο μεσον των θεραπειων που εχει φτασει.

πιστευουμε στον θεο κ στην καλη ψυχολογια της

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ας γραψω τα νεα μας μετα απο καιρο,ουδετερα κ συκρατημενα λοιπον μας τα λενε οι γιατροι.

η μαγνητικη εδειξε βελτιωση αρα ανταποκρινεται στην θεραπεια παρ ολο που εχει σχετικα "ηπιες" παρενεργειες.

αυτην την φορα μπηκε αρκετα στεναχωρημενη γιατι συνειδητοποιησε οτι οι 8 κυκλοι που νομιζαμαμε οτι ηταν 9-10 μηνες περιπου ειναι σχεδον 20 μηνες..... που σημαινει 20-25 μερες μεσα κ 10-12 εξω.

ομως το ξεπερασε λιγο με τον δικο της μοναδικο τροπο. μου ελεγε στεναχωρημενη, θα μαντρωθω μεσα στο σπιτι ,δεν θα μπορω να κυκλοφορω ανετα με τις ιωσεις κ το κρυο τον χειμωνα. ενω τωρα που ειναι καλοκαιρι ολο βολτες κ διακοπουλες ειναι. αλλα μετα την βρηκε την λυση!

θα φωναζω τις φιλες μου σπιτι κ θα φτιαχνω μεζεδοκαταστασεις. μεχρι που της υπσχεθηκα να της φταξω εξω απο την πορτα ξυλινη ταμπελιτσα " Ρανια'ς μεζε "

σημερα πηρε κ 4ο φαρμακο απο εκεινο το δυνατο που μονο ως 2 ειχε αντεξει ο οργανισμος της να παρει, κ οι γιατροι δεν το πιστευαν κ ισως αυριο συνεχισει κ αλλο συνολο 6 πρεπει να παρει. η βιολογικη της ηλικια ειναι για 50 ετων της ειπαν, ενω ειναι 61. να μην την ματιαξω βρε κοριτσια αλλα αντεχει καλα.

μακαρι θεε μου να συνεχισεις να της δινεις δυναμη κ εκεινη σε εμας.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα διάβασα για πρώτη φορά το θέμα σου και συνεχώς συγκινούμαι μ'αυτά που διαβάζω.

Έχασα κι εγώ τη μητέρα μου, πολύ πολύ γρήγορα, δεν είχε χρόνο ούτε για να το παλέψει, ούτε καν εμείς είχαμε το χρόνο να χωνέψουμε το νέο της ασθένειας.

Διαβάζω λοιπόν εσάς κι εύχομαι να σας πάνε όλα τόσο καλά, που να μην το πιστεύει κανείς! Ούτε οι γιατροί ακόμη... Δεν ξέρω τι άλλο να πω, περαστικά σας μέσα από την καρδιά μου!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 2 months later...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...