Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια από ποιο μήνα και μετά σας αφήνει ο γιατρός να βάφετε νύχια; Εμένα μου έχει απαγορέψει τα μαλλιά αλλά τα νύχια μου έχει πει από την αρχή ότι μπορώ να τα βάφω. Εγω βέβαια φοβάμαι και δεν τα έχω βάψει έως τώρα αλλά τώρα που ανοίγει ο καιρός έλεγα μήπως φτιάξω λίγο τα ποδαράκια. Πήρα και μανό από το φαρμακείο για να μην έχει πολλά χημικά (λέμε τώρα..)

ποίες πάμε για σπερματέγχυση?


Recommended Posts

πρίν από 5 λεπτά , Μάντη είπε:

Μπορείς να το βάλεις και στην κατάψυξη;;; Ρωτάω γτ είμαι από νησί και είναι δύσκολο για τον άντρα Μ να πηγαινοέρχεται Αθήνα για να δίνει σπέρμα λόγο δουλεύεις...

Συζήτησε το στο κέντρο πού πιγενεις να σου πουν από εκεί αλλά νομίζω πληρώνεις για να στο κρατήσουν. Εγώ προσωπικά δεν το έχω κάνει αλλά έχω ακούσει από  αλλά κορίτσια που κάνουν εξωσωματική και έχουν θέμα με το σπέρμα όταν βρουν ψηλό καλό δείγμα σπερματος να το βάζουν κατάψυξη για όταν το χρειαστούν. 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • mina pa

    2105

  • tinkerbell!24

    1859

  • Evangeliapan

    1689

  • Sissy2012

    1391

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα κοριτσια μου!Μαντη μου καλως ηρθες!εγω δεν εχω εμπειρια απο σπερματεγχυνση,αλλα απ οτι ξερω μπορεις να το βαλεις στην καταψυξη.καλη επιτυχια κοριτσι μουυυυυ!! Με ενα μεγαλο ++++++++++ :)


WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Nektarinaki είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου!Μαντη μου καλως ηρθες!εγω δεν εχω εμπειρια απο σπερματεγχυνση,αλλα απ οτι ξερω μπορεις να το βαλεις στην καταψυξη.καλη επιτυχια κοριτσι μουυυυυ!! Με ενα μεγαλο ++++++++++ :)

Ευχαριστώ πολυυυ.... Σε όλες μας καλή επιτυχία και με ένα μωράκι αγκαλια!

  • Μου αρέσει 2

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσιαα!!καλα ειμαι εσυ??απλως δουλευω και ξανα δουλευωωω και ξανα δουλευωωω!!!α τελειωσαν οι γονιμες??αντε αντε μακαρι να εγινε το θαυμα!εγω ειμαι στην 25η ημερα και το αργοτερο μεχρι την πεμπτη πρεπει να μου ερθει..αλλιως θα θεωρειται καθυστερηση γιατι ποτε μα ποτε δε μου πηγε 31 ημερα.μακαριιιι αντε να περασουνε οι μερες να δω!παντως εχω 37.2 συνεχεια..θα δειξει!!


WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

13 ώρες πρίν, Nektarinaki είπε:

Καλησπερα κοριτσιαα!!καλα ειμαι εσυ??απλως δουλευω και ξανα δουλευωωω και ξανα δουλευωωω!!!α τελειωσαν οι γονιμες??αντε αντε μακαρι να εγινε το θαυμα!εγω ειμαι στην 25η ημερα και το αργοτερο μεχρι την πεμπτη πρεπει να μου ερθει..αλλιως θα θεωρειται καθυστερηση γιατι ποτε μα ποτε δε μου πηγε 31 ημερα.μακαριιιι αντε να περασουνε οι μερες να δω!παντως εχω 37.2 συνεχεια..θα δειξει!!

Λίγες μέρες ακόμα σού έμειναν. Αντε να μας πεις τα ευχάριστα . Εγώ θερμοκρασία δεν έχω μέτρηση ποτέ και δενξέρω από αυτά 

 

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 13/1/2018 at 1:48 ΜΜ, BettySt είπε:

Γειά σας κορίτσια, τι κάνετε? Εγώ τελείωσα με τις γόνιμες νομίζω και τώρα ή μεγάλη αναμονή αν και δεν έχω πολλές ελπίδες, αλλά. ...

Ποτέ δεν ξέρεις!Πάντως είναι γεγονός ότι μετά τις γόνιμες λόγω ορμονών νιώθουμε κατάθλιψη!Εγώ τουλάχιστον κάθε φορα


CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Elma86 είπε:

Ποτέ δεν ξέρεις!Πάντως είναι γεγονός ότι μετά τις γόνιμες λόγω ορμονών νιώθουμε κατάθλιψη!Εγώ τουλάχιστον κάθε φορα

Γειά σου Ελμακι τι κάνεις, που χάθηκες;

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , BettySt είπε:

Γειά σου Ελμακι τι κάνεις, που χάθηκες;

Οχι βρε δεν χάθηκα!!!Παρακολουθώ τα πάντα και περιμένω!Προσπαθώ και εγώ να μη με πιασει η κατάθλιψη που λεγαμε αυτή τη φορα και ανυπομονώ να έρθει η μέρα που θα πάω στον καινούριο γιατρο να συζητήσουμε τις επιλογές μας!Περιμένω και 9 μέρες να έρθει η ακατανόμαστη...Σήμερα πονάει κάπως η κοιλιά μου. Εσείς τι κάνετε?

 


CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , Elma86 είπε:

Οχι βρε δεν χάθηκα!!!Παρακολουθώ τα πάντα και περιμένω!Προσπαθώ και εγώ να μη με πιασει η κατάθλιψη που λεγαμε αυτή τη φορα και ανυπομονώ να έρθει η μέρα που θα πάω στον καινούριο γιατρο να συζητήσουμε τις επιλογές μας!Περιμένω και 9 μέρες να έρθει η ακατανόμαστη...Σήμερα πονάει κάπως η κοιλιά μου. Εσείς τι κάνετε?

 

Καλά και εγώ, αυτή τη φορά δεν κοιτάω συμπτώματα τίποτα απλά περιμένω την ακατανομαστη και ότι γίνει. Εεε εσένα είπαμε ότι θα πας να συζητήσεις για το σπορακι όχι για επιλογές - τι επιλογές ονόματος :)

  • Χαχα 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσιααα!!!τι κανετε?εγω στο κρεβατι με ιγμοριτιδα!και περιμενω και γω αυριο μεθαυριο την ακατανομαστη!με πιανει και σημερα καπως η κοιλια μου!ελπιζω να ΜΗΝ μου ερθει η ατιμη!μακαρι κοριτσια να μην ερθει σε καμια μας!!!!


WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Nektarinaki είπε:

Γεια σας κοριτσιααα!!!τι κανετε?εγω στο κρεβατι με ιγμοριτιδα!και περιμενω και γω αυριο μεθαυριο την ακατανομαστη!με πιανει και σημερα καπως η κοιλια μου!ελπιζω να ΜΗΝ μου ερθει η ατιμη!μακαρι κοριτσια να μην ερθει σε καμια μας!!!!

Ααααααααααααααχ.....μακαρι!!!!!!!Δυστυχώς όταν προσπαθείς καιρό σου έρχεται πιο φυσικό να λες πως θα έρθει παρά να διατηρείς ελπίδες...Βασικά είναι το πότε θα γίνει το θαυμα επιτελους


CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ετσι οπως τα λες ελμακι!πραγματικα οταν προσπαθεις καιρο μετα δεν πιστευεις οτι μπορει να εισαι!περισσοτερο περιμενεις την περιοδο,παρα το θαυμα!αντε να δουμε!!!

  • Λυπημένη/-ος 1

WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Nektarinaki είπε:

Γεια σας κοριτσιααα!!!τι κανετε?εγω στο κρεβατι με ιγμοριτιδα!και περιμενω και γω αυριο μεθαυριο την ακατανομαστη!με πιανει και σημερα καπως η κοιλια μου!ελπιζω να ΜΗΝ μου ερθει η ατιμη!μακαρι κοριτσια να μην ερθει σε καμια μας!!!!

Περαστικά σου γλυκουλα. Δεν λέμε "περιμένω την ακατανομαστη " , λέμε "ΔΕΝ περιμενω " :Ρ

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...