Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

ποίες πάμε για σπερματέγχυση?


Recommended Posts

1 hour ago, Nektarinaki είπε:

Αα καταλαβα..δεν πειραζει κοριτσι μου..εχε πιστη και ολα θα γινουν..κουραγιο και πεισμα θελει..θα τα καταφερουμε!!!!

Εννοείται! !! Το 18 θα ειναι ή χρόνια μας 

  • Μου αρέσει 2

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • mina pa

    2105

  • tinkerbell!24

    1859

  • Evangeliapan

    1689

  • Sissy2012

    1391

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Bettaki μουυυ καλη χρονιααα χρονια πολλα,με μωρακια στην κοιλιτσα...χαθηκα χαθηκααα βγηκα εξω χθες μεχρι αργαα ηπια,χορεψαααα!!!γιορταζα χθες Βασιλικη με λενεε αλλα εννοειται με φωναζουν βικυ!!και δουλευα κιολας σημερα!!πφφ με 3 ωρες υπνο ειμαι!!και μολις τρ εκανα και το τεστακι ωορρηξιας 14ημερα και μου βγηκε θετικο!!!αντε να δουμεεε...εσυ τι κανεις κοριτσακι μου??πως περασες.??σε τι φαση εισαι με το θεμα μωρακι?θα κανεις σπερματεγχυνση ξανα???


WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nektarinaki είπε:

Bettaki μουυυ καλη χρονιααα χρονια πολλα,με μωρακια στην κοιλιτσα...χαθηκα χαθηκααα βγηκα εξω χθες μεχρι αργαα ηπια,χορεψαααα!!!γιορταζα χθες Βασιλικη με λενεε αλλα εννοειται με φωναζουν βικυ!!και δουλευα κιολας σημερα!!πφφ με 3 ωρες υπνο ειμαι!!και μολις τρ εκανα και το τεστακι ωορρηξιας 14ημερα και μου βγηκε θετικο!!!αντε να δουμεεε...εσυ τι κανεις κοριτσακι μου??πως περασες.??σε τι φαση εισαι με το θεμα μωρακι?θα κανεις σπερματεγχυνση ξανα???

Να χαίρεσαι το όνομα σου, ότι επιθυμείς κορίτσι μου! !! Εμείς καλά περάσαμε στο σπίτι είχαν έρθει ο αδερφός του άντρα μου με την γυναίκα του και το μωρο τους και η πεθερά μου. Αααα μην χάσεις τις μέρες - δυναμικά! !!! Αυτό το μήνα δεν θα κάνω κάτι γιατί λόγω γιορτών δεν μπόρεσα να κάνω τις εξετάσεις πού πρέπει για να  προχωρήσω σε επόμενη σπερματεγχυση. Αύριο θα πάω στην γυναικολογο να δω τι θα μου πει. Καλή χρονιά να έχουμε με υγεία και χαρά και εννοείται με σπορακι στη κοιλια! !!


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σ'ευχαριστω κοπελα μουυυ..ααα χαιρομαι που περασες ωραιααα..ναι ναι αυτες τις μερες του δινω να καταλαβειιι...μακαρι να εχουμε ευχαριστα νεα!!μολις γυρισεις απ τν γυναικολογο,θα στειλεις να μου πεις οκ???


WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Nektarinaki είπε:

Σ'ευχαριστω κοπελα μουυυ..ααα χαιρομαι που περασες ωραιααα..ναι ναι αυτες τις μερες του δινω να καταλαβειιι...μακαρι να εχουμε ευχαριστα νεα!!μολις γυρισεις απ τν γυναικολογο,θα στειλεις να μου πεις οκ???

Εννοείται ότι θα σε ενημερώσω αμέσως 

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας!Είμαστε και εμεις από τα ζευγάρια με ανεξήγητη υπογονιμότητα, κάναμε μια εξωσωματική με αποτέλεσμα μια βιοχημκή και τώρα αποφάσισα να κλείσω αύριο ραντεβού με γνωστό γιατρο στη θεσσαλονικη να συζητήσουμε για σπερματεγχ. Δεν θέλω να κάνω πάλι εξωσωμ είναι αλήθεια γιατι είναι αρκετα ψυχοφθόρα διαδικασία και λόγω του ότι είμαι από επαρχία και επρεπε να πηγαινοερχομαι θεσσαλ καθε δυο μέρες, πολύ κουραστικη. Το σπέρμα είναι καλό ή έστω μετριο προς καλό.από τα 10 ωάρια τα 7 γονιμοποιήθηκαν με απλή εξωσωματική περσι.Εχουμε καιρό να κάνουμε σπερμοδιάγραμμα η αλήθεια είναι. Ενδείκνυται για μας η συγκεκριμένη διαδικασία άραγε?


CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ελμακι καλησπέρα,και καλως ηρθες στην παρεα μας..αυτο με την ανεξηγητη υπογονιμοτητα ειναι τοσο αδικο..αντε τουλαχιστον εμεις εχουμε θεμα με το σπερμα..αλλα να μην υπαρχει θεμα απο καμια μερια και να μην μπορεις να μεινεις..κανατε ολες τις εξετασεις??γιατι υπαρχουν παρα πολλες αιτιες που μπορει να σας επηρεαζουν..και απλως να μη τις ξερετε και να νομιζετε οτι ολα ειναι καλα..μακαρι κοριτσι μου να σου πανε ολα καλα και να γινει επιτελους το ονειρο σου πραγματικοτητα..εγω σκεφτομαι τον φεβρουαριο να παω για εξωσωματικη..για πες μου καποια πραγματα σε παρακαλωωω...που την εκανες??εγω μενω θεσσαλονικη,αλλα θα την κανω Αθηνα λεω..στον Θανο τον παρασχο..


WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Nektarinaki είπε:

Θα μου στειλεις αυριο να μου πεις οκ??φιλακια πολλα κοριτσι μουυυ

Ναι θα σου στείλω. Φιλιά 

Ελμα και εγώ θα σε  ρωτουσα αν έχετε κάνει όλες τις εξετάσεις και γιατί πήγατε κατευθείαν στην εξωσωματική? Να ξανακάνει ο άντρας σου σπερμοδιαγραμμα και εσύ αν δεν έχεις κάνει σαλπιγγογραφια να κάνεις. Αν η δικές σου εξετάσεις είναι καλές και το σπέρμα σας μέτριο προς καλό εννοείται και ενδείκνυται. Ααα και κάτι άλλο οι σάλπιγγες πρέπει να είναι ανοιχτές αλλιώς δεν γίνεται 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ ετσι ειναι Bettaki με τις σαλπιγγες..εγω εχω κανει σαλπιγγογραφια και ευτυχως ολα καλα..βεβαια πονεσα,αλλα δεν πειραζει,αξιζει αν ειναι να κανουμε μπεμπακια..μακαρι βρε κοριτσια σε λιγο καιρο να μιλαμε για τα συμπτωματα εγκυμοσυνης..:eek:


WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Nektarinaki είπε:

ΝΑΙ ετσι ειναι Bettaki με τις σαλπιγγες..εγω εχω κανει σαλπιγγογραφια και ευτυχως ολα καλα..βεβαια πονεσα,αλλα δεν πειραζει,αξιζει αν ειναι να κανουμε μπεμπακια..μακαρι βρε κοριτσια σε λιγο καιρο να μιλαμε για τα συμπτωματα εγκυμοσυνης..:eek:

Και εγώ πονεσα στην σαλπιγγογραφια. Μακαρι το συντομότερο δυνατόν να έχουμε μωροδιστικεσ συζητήσεις 

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...