Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Εγώ ρε γμτ δε θυμάμαι τι εξετάσεις έκανα στην ωοληψια..για κάποιο λόγο δε θυμάμαι σχεδόν τπτ από αυτή τη διαδικασία,πέρασαν 2,5 χρόνια ..Πάντως ακόμα και αν πάω με φυσικό τρόπο,πάλι θα κάνω μέθη,δεν παίζει να αντέξω χωρίς αναισθησία 

      Τώρα στην εμβρυομεταφορά έκανα  ορμονολογικες(tsh,lh,Ε2 κτλ)αλλά FSH δεν εκανα. Φοβάμαι να την κάνω,θα δω κάνα νούμερο τρελό και θα βάλω τα κλάματα.Εχεις δίκιο πάντως,από την ώρα που απέτυχε η εμβρυομεταφορά,έχω τρελαθεί απ' τη στεναχώρια και το άγχος..

      Στην ετ δεν σε νοιάζει η fsh, αλλά σου μιλώ από προσωπική εμπειρία όλες αυτές οι εξετασεις μόνο άγχος μας φέρνουν. Τις κάνεις μόνο αν τις ζητήσει ο γιατρός, για να καταλάβεις εγώ του είχα πει δεν θέλω να τις κάνω ξανά και μου είπε κανένα πρόβλημα. Άλλωστε αν πας σε φυσικό κύκλο δεν σε νοιάζουν!

ποίες πάμε για σπερματέγχυση?


Recommended Posts

Ελα κοριτσι μου που να μαιιι στην δουλειααα!!δουλευω σε πολυκαταστημα αυτο το διαστημα(ασχετα αν ειμαι φυσιοθεραπευτρια)και ολη μερα δουλευω:mad:να φανταστεις τωρα πηγαινω σπιτι απο το πρωι..α ετσι σου ειπε??μια χαρα κοριτσακι μου:)ολα καλα χαιρομαι..εγω ειμαι στην τριτη μερα περιοδου και περιμενω να ερθουνε οι γονιμες για αγκαλιτσες..εσυ πως πας με τη διαδικασια της σπρματεγχυνσης??

Παράθεση

:mad:

 


WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • mina pa

    2105

  • tinkerbell!24

    1859

  • Evangeliapan

    1689

  • Sissy2012

    1391

Περισσότερες δημοσιεύσεις

12 ώρες πρίν, Nektarinaki είπε:

Ελα κοριτσι μου που να μαιιι στην δουλειααα!!δουλευω σε πολυκαταστημα αυτο το διαστημα(ασχετα αν ειμαι φυσιοθεραπευτρια)και ολη μερα δουλευω:mad:να φανταστεις τωρα πηγαινω σπιτι απο το πρωι..α ετσι σου ειπε??μια χαρα κοριτσακι μου:)ολα καλα χαιρομαι..εγω ειμαι στην τριτη μερα περιοδου και περιμενω να ερθουνε οι γονιμες για αγκαλιτσες..εσυ πως πας με τη διαδικασια της σπρματεγχυνσης??

 

Οοο σε καταλαβαίνω τώρα στις γιορτές γίνεται χαμός. Σήμερα είναι η 6 μέρα, εχτές είδα 2-3 σταγόνες αίμα στο σκουπισμα και είχα τα συμπτώματα που έχω πρίν αδιαθετισω. Καλό κουράγιο. Πλησιάζουν οι γονιμες 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Nektarinaki είπε:

Χρόνια πολλά κοριτσια μου!!καλά Χριστούγεννα,με υγεια και αγάπη!!και με σποράκια στις κοιλίτσες μας!!φιλάκια!!να περάσετε όμορφα!!

Χρόνια πολλά και σε σένα! Να κάνουν τα Χριστούγεννα το θαύμα και να μας χαρίσει το ποιο όμορφο δώρο!!! Να περάσετε τέλεια!! Πολλά φιλιά 

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Bettaki μουυυ καλα ειμαι κοριτσακι μου εσυ??ναι ναι πλησιαζουνεεε!!αντε μακαρι να ειμαι τυχερη αυτη τη φορα!!!!ναι τον αλλο μηνα ειναι να κανει!θα περιμενουμε να δουμε αν πιασουμε μπεμπακι δε θα κανουμε..που μακαρι να ΜΗ χρειαστει...Αλλιως μολις μου ερθει περιοδος θα κανουμε..εσυ κοριτσι μου πως εισαι??κανενα συμπτωμα εχουμε.?πετυχαμε αυτη τη φορα???στη 13η ημερα εισαι σημερα σωστα??αχ ποσο θελω να μου γραψεις αυτα τα υπεροχα νεα:):)


WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Nektarinaki είπε:

Bettaki μουυυ καλα ειμαι κοριτσακι μου εσυ??ναι ναι πλησιαζουνεεε!!αντε μακαρι να ειμαι τυχερη αυτη τη φορα!!!!ναι αυτον τον μηνα ειναι να κανει!θα περιμενουμε να δουμε αν πιασουμε μπεμπακι αυτον τον μηνα και αν δεν πιασουμε θα κανουμε..που μακαρι να ΜΗ χρειαστει...εσυ κοριτσι μου πως εισαι??κανενα συμπτωμα εχουμε.?πετυχαμε αυτη τη φορα???στη 13η ημερα εισαι σημερα σωστα??αχ ποσο θελω να μου γραψεις αυτα τα υπεροχα νεα:):)

Να ΜΗΝ χρειαστεί σου εύχομαι. Κυριακή θα κάνω τεστ και ο Θεός βοηθός. Συμπτώματα έχω τα κλασσικα της περιόδου και 3-4 βραδιά δεν κοιμάμαι καλά, ζεστενουμαι πολύ που είναι ασυνήθιστο για εμένα πού είμαι κρυολιαρα. Μακάρι να έχω καλά νέα. Φιλιά πολλά 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ μακαρι κοριτσι μου να εχεις μια τεραστεια χοριακηηηη!!!θα περιμενω νεα σουυυ!!μη με ξεχασεις!ο,τι νεα και να ειναι!δεν πτωουμαστε!αν και πιστευω οτι αυτη τη φορα θα ειναι καλα κοπελα μου..το αξιζεις..φιλακιαααα

  • Ευχαριστώ 1

WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Nektarinaki είπε:

Αχ μακαρι κοριτσι μου να εχεις μια τεραστεια χοριακηηηη!!!θα περιμενω νεα σουυυ!!μη με ξεχασεις!ο,τι νεα και να ειναι!δεν πτωουμαστε!αν και πιστευω οτι αυτη τη φορα θα ειναι καλα κοπελα μου..το αξιζεις..φιλακιαααα

Δυστυχώς μου ήρθε η περίοδος 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ κοριτσι μου καλο:-(τι να πω τωρα..γιατι ρε γαμωτο σε μας να ειναι τοσο μα τοσο δυσκολο???μη το βαζεις κατω κοριτσι μου...πεφτουμε,κλαιμε,γινομαστε κομματια και μετα ξανα παιρνουμε δυναμη και συνεχιζουμε..σκεφτηκες για εξωσωματικη??


WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Nektarinaki είπε:

Αχ κοριτσι μου καλο:-(τι να πω τωρα..γιατι ρε γαμωτο σε μας να ειναι τοσο μα τοσο δυσκολο???μη το βαζεις κατω κοριτσι μου...πεφτουμε,κλαιμε,γινομαστε κομματια και μετα ξανα παιρνουμε δυναμη και συνεχιζουμε..σκεφτηκες για εξωσωματικη??

Δεν θέλω να τη σκέφτομαι καθόλου, θέλω να ελπίζω ότι δεν θα φτάσω μέχρι εκεί 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι κοριτσι μου καταλαβαινω...απλως ειναι πολυ ψυχοφθορο να περνας συνεχεια αυτο με τη σπερματεγχυνση..απο αυτη την αποψη το ειπα..ασε που φευγουν αδικα τα λεφτακια..ενω με την εξωσωματικη εχεις περισσοτερες και πιο σιγουρες πιθανοτητες..ειδικα με τη μικρογονημοποιηση..μακαρι να μη χρειαστει να κανουμε τιποτα απο αυτα κοριτσι μου καλο.ας εχουμε πιστη και ολα θα γινουν..


WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Nektarinaki είπε:

Ναι κοριτσι μου καταλαβαινω...απλως ειναι πολυ ψυχοφθορο να περνας συνεχεια αυτο με τη σπερματεγχυνση..απο αυτη την αποψη το ειπα..ασε που φευγουν αδικα τα λεφτακια..ενω με την εξωσωματικη εχεις περισσοτερες και πιο σιγουρες πιθανοτητες..ειδικα με τη μικρογονημοποιηση..μακαρι να μη χρειαστει να κανουμε τιποτα απο αυτα κοριτσι μου καλο.ας εχουμε πιστη και ολα θα γινουν..

Ναι το ξέρω ότι με την εξωσωματική έχω πιό πολλές πιθανότητες αλλά εδώ πού μένω δεν έχει κέντρα πού κάνουν αυτή τη δουλειά και με τη δουλειά του άντρα μου είναι πολύ δύσκολο να με πάει από εδώ και από εκεί και είναι και το οικονομικό. 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...