Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nima21 είπε:

      Και εγώ την Πέμπτη η πρώτη μου προσπαθεια! Εχεις τπτ συμπτωματα; Εγω σχεδον τπτ.. και παει να με παρει απο κατω , αλλα προσπαθώ να το μην το σκέφτομαι...κατι ψιλοπονακια περιοδου και λιγο πρησμενο στηθος..

      Καλή μας επιτυχία!! 😍

      Καλησπέρα κορίτσι μου.Μην ψάχνεις για σύμπτωματα.Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.Ειναι τόσα πολλά τα φάρμακα που τα περισσότερα είναι από εκεί.Σου εύχομαι καλή επιτυχία 🙏❤️🙏

      • Καλή τύχη! 1

ποίες πάμε για σπερματέγχυση?


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, Elma86 είπε:

Α καλα εχω ακομα! Στις 26! Τωρα πρεπει να ειμαι στις γόνιμες. Η αλήθεια ειναι οτι κάθε βραδυ πριν κοιμηθω με φανταζομαι να ξυπναω να κανω τεστ και να ειναι θετικο ενω δεν το περιμενω. Διάβασα οτι αν κανεις εικόνα αυτο που θες κατευθύνεις το σύμπαν να στο δωσει! Ενω ειχα βιοχημική μετα την εξωσωματική, δεν ειδα ποτε θετικο τεστ εγκυμοσύνης. Μακαρι να ερθει γιατι δε με βλεπω καλα

Μακάρι κορίτσι και εγώ ΔΕΝ περιμενω στης 25, σχεδόν μαζί είμαστε :)


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • mina pa

    2105

  • tinkerbell!24

    1859

  • Evangeliapan

    1689

  • Sissy2012

    1391

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, BettySt είπε:

Μακάρι κορίτσι και εγώ ΔΕΝ περιμενω στης 25, σχεδόν μαζί είμαστε :)

Για να δουμε.. αν και δεν πιστευω  για μενα αλλα θα το παλέψω!παντως ένας γιατρός μου ειπε στην ωορρηξία πρωι και βραδυ επαφή. Εγω δεν το εχω κανει ποτε βεβαια γιατι δε βολευει στα ωράρια. Ασε που πιστευω οτι τον ξεζουμίζω ετσι τον καημένο!!;)


CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Elma86 είπε:

Για να δουμε.. αν και δεν πιστευω  για μενα αλλα θα το παλέψω!παντως ένας γιατρός μου ειπε στην ωορρηξία πρωι και βραδυ επαφή. Εγω δεν το εχω κανει ποτε βεβαια γιατι δε βολευει στα ωράρια. Ασε που πιστευω οτι τον ξεζουμίζω ετσι τον καημένο!!;)

Υπερβολικό μου φαίνεται,  άλλοι λένε μέρα παρά μέρα ο κατε ένας το μακρύ και το κοντό του. Όταν έχουμε εμείς όρεξη με το ζόρι δεν γίνεται. Θα το παλεψω και εγώ γιατί ποτέ δεν ξέρεις 

  • Μου αρέσει 2

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Nektarinaki είπε:

Τι κανετε κοριτσια??εγω αρρωστη στο κρεβατι με πυρετοοο:?

Καλά είμαι, τώρα είμαι στις γόνιμες και καταλαβαίνεις τι γίνεται;) . Περαστικά σου 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

13 ώρες πρίν, Nektarinaki είπε:

Ευχαριστωωω!!!δώστου να καταλαβειιιιιι... ;) μακαρι να γινει το θαυμα.. :mad:

Ωχ!!Περαστικά σου! Ξεκούραση πάνω από όλα!Και γω σε γόνιμες είμαι ή ήμουν!Δυο μέρες τώρα πονάει η κοιλιά και η μέση μου!Νομίζω ωορρ εχα προχθες 12η μέρα. 26 περιμένω και 1/2 θα πάω στον καινούριο γιατρό να κανονίσω είτε εξωσ είτε σπερματεγχυση.Για να δουμε.. 


CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σ´ευχαριστω Ελμακιιι!!αντε κοριτσι μου με το καλο ο,τι και αν κανεις..και γω σημερα ειμαι στην 23η μερα σε 3-5 μερες το πολυ πρεπει να μου ερθει!μακαρι να ΜΗΝ ερθει..αλλιως θα παμε να κανουμε το σπερμοδιαγραμμα και θα δουμε αναλογως τα αποτελεσματα,η σπερματεγχυνση η ομοιοπαθητικη..και τελος  αν δεν πιασει τιποτα απο αυτα εξωσωματικη..μακαρι κοριτσια μου να μη χρειαστουμε τιποτα απο αυτα..αλλα και να χρειαστουμε τουλαχιστον να πιασουν βρε κοριτσια..το αξιζουμε ρε γαμωτοοο...


WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Elma86 είπε:

Ωχ!!Περαστικά σου! Ξεκούραση πάνω από όλα!Και γω σε γόνιμες είμαι ή ήμουν!Δυο μέρες τώρα πονάει η κοιλιά και η μέση μου!Νομίζω ωορρ εχα προχθες 12η μέρα. 26 περιμένω και 1/2 θα πάω στον καινούριο γιατρό να κανονίσω είτε εξωσ είτε σπερματεγχυση.Για να δουμε.. 

Να πας να δεις σπορακι 1/2 σου εύχομαι και όχι να κανονίσεις  εξωσ ή σπερμ. Πόσες μέρες κύκλο έχεις? Γιατι εγώ περιμένω περίοδο 25/1 και ωορρηξία δεν έχω κάνει ακόμα και εσύ λες ότι περιμένεις 26/1 και έχεις κάνει ήδη.   

πρίν από 50 λεπτά , Nektarinaki είπε:

Σ´ευχαριστω Ελμακιιι!!αντε κοριτσι μου με το καλο ο,τι και αν κανεις..και γω σημερα ειμαι στην 23η μερα σε 3-5 μερες το πολυ πρεπει να μου ερθει!μακαρι να ΜΗΝ ερθει..αλλιως θα παμε να κανουμε το σπερμοδιαγραμμα και θα δουμε αναλογως τα αποτελεσματα,η σπερματεγχυνση η ομοιοπαθητικη..και τελος  αν δεν πιασει τιποτα απο αυτα εξωσωματικη..μακαρι κοριτσια μου να μη χρειαστουμε τιποτα απο αυτα..αλλα και να χρειαστουμε τουλαχιστον να πιασουν βρε κοριτσια..το αξιζουμε ρε γαμωτοοο...

Πως είσαι σήμερa @Nektarinaki,  σου πέρασε? Αντε να περνάνε οι μέρες να μάσ πεις τα ευχάριστα 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BettySt είπε:

Να πας να δεις σπορακι 1/2 σου εύχομαι και όχι να κανονίσεις  εξωσ ή σπερμ. Πόσες μέρες κύκλο έχεις? Γιατι εγώ περιμένω περίοδο 25/1 και ωορρηξία δεν έχω κάνει ακόμα και εσύ λες ότι περιμένεις 26/1 και έχεις κάνει ήδη.   

Πως είσαι σήμερa @Nektarinaki,  σου πέρασε? Αντε να περνάνε οι μέρες να μάσ πεις τα ευχάριστα 

Αχ τι καλα θα ηταν να γινόταν οπως το λες! Μακαρι! Ο κύκλος μου ειναι φυσιολογικά 28-29 μερες. Στις 26 ειναι με βαση 29 αρι κυκλο. Βεβαια πιστευω μεχρι τις 24 θα εχει ερθει. Τα ειχα ολα αυτες τις μερες. Και μάλιστα ετσι δεν θυμαμαι να εχω ξαναπονεσει σε ωορρηξία. Κοιλια, στηθος υγρά  ολα τα ειχα. Τωρα τι θα γινει θα φανεί κοριτσια 

  • Μου αρέσει 1

CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλυτερα ειμαι @BettySt απλως μου βουλωσαν και τα δυο μου αυτια και νιωθω οληηη μα ολη μερα ενα βουητοοοο!!θα με τρελανειιι δεν το αντεχω!:?αχ μακαρι να περασουνε οι μερες και να εχω ευχαριστα να σας πωωωωω...αντε αντεεε!!!μακαρι ολες να εχουμε ευχαριστα!

  • Μου αρέσει 1

WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Elma86 είπε:

Αχ τι καλα θα ηταν να γινόταν οπως το λες! Μακαρι! Ο κύκλος μου ειναι φυσιολογικά 28-29 μερες. Στις 26 ειναι με βαση 29 αρι κυκλο. Βεβαια πιστευω μεχρι τις 24 θα εχει ερθει. Τα ειχα ολα αυτες τις μερες. Και μάλιστα ετσι δεν θυμαμαι να εχω ξαναπονεσει σε ωορρηξία. Κοιλια, στηθος υγρά  ολα τα ειχα. Τωρα τι θα γινει θα φανεί κοριτσια 

Άρα περίπου τις ίδιες μέρες περιμένουμε. Εγώ δεν έχω κάνει ακόμα ωορρηξία και ειμαι στην 13η μερα του κυκλου, θα κάνω προσπάθειες μέχρι 15η-16η μέρα και πιστεύω να είμαι οκ. 

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Ήθελα να σας ρωτήσω στη σπερματεγχυνση το σπέρμα το δίνουν την ίδια μέρα;;; Ή μπορεί να γίνει κ άλλη μέρα...

Μάντη μου την ίδια μέρα,  1.5 - 2 ώρες πρίν την σπερματεγχυση εκτός αν δεν το βάλετε κατάψυξη μετά από την επεξεργασία στο κέντρο πού θα γίνει η σπερματεγχυση 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , BettySt είπε:

Μάντη μου την ίδια μέρα,  1.5 - 2 ώρες πρίν την σπερματεγχυση εκτός αν δεν το βάλετε κατάψυξη μετά από την επεξεργασία στο κέντρο πού θα γίνει η σπερματεγχυση 

Μπορείς να το βάλεις και στην κατάψυξη;;; Ρωτάω γτ είμαι από νησί και είναι δύσκολο για τον άντρα Μ να πηγαινοέρχεται Αθήνα για να δίνει σπέρμα λόγο δουλεύεις...


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...