Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Προσπαθεις συλληψης για δευτερο παιδακι..


Recommended Posts

Καλως μας ηρθες oneiraki ευχομαι να ερθει το μωρακι που επιθυμεις οσο πιο γρηγορα γινεται χωρις πολλες,πολλες ταλαιπωριες!!!!!!!

Οσον αφορα την καθυστερηση, καπια τεστ μπορει να δειξουν θετικο αποτελεσμα ακομα και 5 μερες μετα τη συληψη.... οποτε μπορει να μαθουμε πολυ νωριτερα αν ειμαστε εγκυες, αλλα το κακο με αυτη την παρεα ειναι οτι, ακομα και να μαθουμε οτι ειμαστε εγκυες δεν χαιρομαστε πολυ.....

γιατι εχουμε σχεδον ολες τουλαχιστον απο μια βιοχημικη και μια παλινδρομη στην πλατη της μας...οποτε καταλαβαινεις.

Εσυ παλι απο οσο διαβασα πρεπει να ρυθμισεις και τον θυρεοειδη και τον διαβητη σου!!!!!!

ευχομαι το νεο ετος να σταματησει να μας ταλαιπωρει και να φερει σε ολες μας υγιη μωρακια... καλως μας ηρθες και παλι!!!!!!!!!!


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλως μας ηρθες oneiraki ευχομαι να ερθει το μωρακι που επιθυμεις οσο πιο γρηγορα γινεται χωρις πολλες,πολλες ταλαιπωριες!!!!!!!

Οσον αφορα την καθυστερηση, καπια τεστ μπορει να δειξουν θετικο αποτελεσμα ακομα και 5 μερες μετα τη συληψη.... οποτε μπορει να μαθουμε πολυ νωριτερα αν ειμαστε εγκυες, αλλα το κακο με αυτη την παρεα ειναι οτι, ακομα και να μαθουμε οτι ειμαστε εγκυες δεν χαιρομαστε πολυ.....

γιατι εχουμε σχεδον ολες τουλαχιστον απο μια βιοχημικη και μια παλινδρομη στην πλατη της μας...οποτε καταλαβαινεις.

Εσυ παλι απο οσο διαβασα πρεπει να ρυθμισεις και τον θυρεοειδη και τον διαβητη σου!!!!!!

ευχομαι το νεο ετος να σταματησει να μας ταλαιπωρει και να φερει σε ολες μας υγιη μωρακια... καλως μας ηρθες και παλι!!!!!!!!!!

Σ'ευχαριστώ πολύ!!Ναι πρέπει να ρυθμίσω και τα δύο και ελπίζω να μην μου ξεφυτρώσει και τίποτα άλλο!:rolleyes::rolleyes:


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Και αν δεν έχεις καθυστέρηση πως καταλαβαίνεις ότι είσαι έγκυος??:confused::confused::confused::confused::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Αν είσαι ανυπόμονη (και χαζή) σαν εμένα και κάνεις τεστ από την 8η μέρα μετά την ωορρηξία το καταλαβαίνεις :tongue:


ru7rp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι έχεις δίκιο!Ξανθιά...!!!

Καλημέρα κιόλας!Ετοιμάζεστε για την αλλαγή του χρόνου?Είμαι στο γραφείο και δουλεύω κανονικά και βλέπω να φεύγω κτ τις 6-7 το απόγευμα!!!!!Και δεν μου φτάνουν όλα αλλά έχω 3 μέρες καούρες στο στομάχι μου και χθες είχα ροζ βλέννα...καταραμένη περίοδος!!!


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ας γράψω και τα δικά μου νέα έτσι για την ιστορία..ΤΕΡ 13/12,επαφές 7η,10η και 13η μέρα.Την 18η μέρα μέχρι σήμερα καφέ εκκρίσεις..Το χειρότερο είναι η υπνηλία που με δέρνει και που ώρες ώρες δεν μπορώ να κρατήσω τα μάτια μου ανοιχτά,προχθές λιγουρεύτηκα σπανακόπιτα -την συχαίνομαι!!!!- και σήμερα θέλω όλη μέρα να κλαίω..Μου κάνει εντύπωση που τώρα στα μέσα του κύκλου (συνήθως έχω ωορρηξία 17-18η με΄ρα) δεν έχω νιώσει τίποτα απολύτως.Συνήθως νιώθω κάποιο πονάκι ή βάρος..κάτι.Μέ έχουν ξετινάξει οι ορμόνες αυτό είναι το μόνο σίγουρο..:(:(:(:(:(


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ας γράψω και τα δικά μου νέα έτσι για την ιστορία..ΤΕΡ 13/12,επαφές 7η,10η και 13η μέρα.Την 18η μέρα μέχρι σήμερα καφέ εκκρίσεις..Το χειρότερο είναι η υπνηλία που με δέρνει και που ώρες ώρες δεν μπορώ να κρατήσω τα μάτια μου ανοιχτά,προχθές λιγουρεύτηκα σπανακόπιτα -την συχαίνομαι!!!!- και σήμερα θέλω όλη μέρα να κλαίω..Μου κάνει εντύπωση που τώρα στα μέσα του κύκλου (συνήθως έχω ωορρηξία 17-18η με΄ρα) δεν έχω νιώσει τίποτα απολύτως.Συνήθως νιώθω κάποιο πονάκι ή βάρος..κάτι.Μέ έχουν ξετινάξει οι ορμόνες αυτό είναι το μόνο σίγουρο..:(:(:(:(:(

ορμόνη.....αμέσως να το ονομάσεις...

κι αν βγει αγόρι?? ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ορμόνη.....αμέσως να το ονομάσεις...

κι αν βγει αγόρι?? ;)

Μπα..σήμερα ξύπνησα με βάρος χαμηλά (22η μέρα) οπότε ωορρηκία μου μυρίζεται. Για να δούμε..αν είναι έτσι τότε στις 18 θα πρέπει να περιμένω περίοδο με 5 μέρες καθυστέρηση από τον προηγουμενο μήνα.

Καλημέρα σας!


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μπα..σήμερα ξύπνησα με βάρος χαμηλά (22η μέρα) οπότε ωορρηκία μου μυρίζεται. Για να δούμε..αν είναι έτσι τότε στις 18 θα πρέπει να περιμένω περίοδο με 5 μέρες καθυστέρηση από τον προηγουμενο μήνα.

Καλημέρα σας!

oneiraki μπορεις να εκμεταλευτεις την ωορρηξια, εμπρος για αγκαλιτσες!!! :-)


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπα...νιώθω πάρα πολύ κουρασμένη αυτές τις μέρες και σήμερα ειχε πολύ γέλιο γιατί μιλούσα με την μαμά μου στο σκάιπ και άρχισε ο μικρός μου να μπουσουλάει (περπατάει εδώ & 3+ μήνες κανονικά) και μου λέει η μαμά μου "αααα όταν αρκουδίζει το μωρό έρχεται δεύτερο" !!Χαχαχαχ


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες!!Πολύ ησυχία έχει πέσει....το ρίξατε όλες στο #@* ????? :D:D:D:D

γεια σου ονειράκι..πως πάνε οι προσπαθειες!!!οντως πολυ ησυχία!!χαχα..χαχα..

ειπαμε τα δευτερα θελουν περισσότερη δουλειά καμιά φορα!!

φιλιά σε ολες κουκλες μου!

το νκδωράκι τι κάνει??καιρό εχει να μας γράψει!!


zBmhp2.png

BVsxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...