Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

      Οι εξετάσεις για την θρομβοφιλια δεν αλλάζουν αν είχες κάνει πριν δύο χρόνια δεν έχει θρομβολια . Είναι γονιδιακές εξετάσεις Κ είναι στάνταρ από τότε που γεννήθηκες 

      Συμφωνώ! @η ζωή είναι όμορφη οι εξετάσεις θρομβοφιλιας δεν αλλάζουν. Ρώτησε γιατρό αλλά είμαι σίγουρη. @Angot εύχομαι ότι καλύτερο!!!! 🙏

πωλουνται μπομπονιερες,χρωματιστο ρυζι και μαρτυρικα


Recommended Posts

γεια σας...αφου παντρεύτηκα και βάφτισα την κορουλα μου έκατσα να δω τι εχει απομείνει..εχω λοιπόν 120 μπομπονιέρες απτον γάμο οι οποιες είναι σαν βραχιολακι με κορδελα και δαντελα σε φουξια λευκο και ατο δεσιμο 4 λουλουδακια σε μωβ και λιλα χρωματα με εφτα λευκα κουφετα αμυγδαλου και 170 πουγκακια ροζ με ροζ χρωματιστο ρυζι.μπορω για οποια ενδιαφερεται να τις στειλω φωτο με email γιατι διαφορετικα δεν ξερω πως γινεται...

επίσης απο την βάφτιση της μικρης εχουν μείνει 80 μαρτυρικά που ειναι παραμανα ασφαλειας με ενα λευκο φιλντισενιο σταυρουδακι κ ενα ροζ ματακι να κρεμονται εχει περασμενη μια χαντρα και δεμενη στη μια ακρη κορδελιτσα οργαντινας σε φιογκακι...Και αλλα 30 με την κλασικη παραμανα με ροζ χαντρουλα,ροζ φιλντισενιο σταυρουδακι και μεταλλικη πεταλουδα και ροζ δεμενη κορδελιτσα σε φιογκο.. τα δίνω ολα στα 150? με δωρο δυο καλαθια σε χρωμα σκουρο καφε και διακοσμημενα με λευκη κορδελα...

ολα τα πραγματα ειναι φτιαγμενα απο εμενα γιατι μαρεσει πολυ να ασχολουμε με αυτα...οποια κοπελα θελει μπορει να επικοινωνησει μαζι μου και στο email μου [email protected]...ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 1 month later...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...