Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Cafe Ιουλίου 2013


crochetmania

Recommended Posts

nikaki θελω και εγω να το ψαξω για κορσε ή λαστεξ. καπου διαβασα ο,τι καλο ειναι να μην βαλεις τιποτα, καπου αλλου ο,τι επιβαλεται να βαλεις, αλλα ακομη δεν εχω ψαξει το πως και το γιατι :confused:.

Εμεις με καισαρικη δεν κανει να φορεσουμε αμεσως καλυτερα ρωτα τον γιατρο σου!


79o6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κορίτσια!

Χτες πήγαμε για το 1ο μας μπάνιο με τον μικρό.Αν κ φυσούσε λιγάκι κ τελικά δεν μπήκε ο μικρούλης μας γτ κρύωνε έπαιξε με τα κουβαδάκια του κ το ευχαριστήθηκε.Κ εγώ το ευχαριστήθηκα γτ ήταν ήσυχος κ δίπλα μου όλη την ώρα κ δεν χρειάστηκε ούτε 1 φορά να τον κυνηγήσω.Η υπόλοιπη παρέα μπήκε κ είπαν ότι ήταν κ ζεστή αλλά αν δεν χτυπήσει 40άρι δεν μπαίνω με τίποτα,είμαι πολύ κρυουλιάρα.

Αχ αυτοί οι πόνοι στο διάφραγμα!Την πρώτη φορά που το έπαθα νόμιζα ότι θα πεθάνω επειδή δεν μπορούσα να αναπνεύσω!Φαντάζομαι ρε κορίτσια εσείς με τα δίδυμα τι ζόρι τραβάτε!Γιατρό έχω την επόμενη βδομάδα κ ανυπομονώ λιγάκι αν κ ο μικρός δίνει δυναμικά το παρόν!

Προς το παρόν ετοιμάζομαι για να κάνω φωτογράφηση εγκύου κ μετά baby shower με τις φίλες μου.

Nikaki πως πήγε το βάψιμο?

Maraki μεγειά τα πραγματάκια!

Διδυμομανούλα μεγειές το καρότσι!

Αχ τι ωραία που είναι να ψωνίζεις για το μωρό σου!Ή έστω να σου φέρνουν πραγματάκια!Εγώ κατέβασα μερικά για νεογέννητο κ τα χάζευα.Τώρα πρέπει να τα πλύνω κ να τα τακτοποιήσω αλλά σιγά σιγά.

αχ τι καλα φωτογραφηση εεε??? για πες μας λεπτομερειες :D:D


79o6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικα τα πραγματάκια κορίτσια! Καροτσάκι και κούνια, τέλεια!!! Κι εμείς σήμερα θα πάμε σε μιά φίλη που θα μας δώσει ένα "τρίο", καθισματάκι αυτ/του, πορτ μπεμπέ και καροτσάκι! Ανυπομονώ!!! Έχω ήδη λάβει κ δυό σακούλες ρουχαλάκια οπότε σιγά σιγά φτιάχνουμε την προίκα του μπέμπη μας! Κούνια θα μας δώσουν όταν έρθει η ώρα να βγει από την καλαθούνα. Α, μου έστειλε κι η babylino το "βαλιτσάκι" δώρου με ένα κουτί πάνες, σερβιέτες, βαμβάκι και μωρομάντηλα. Δεν θυμάμαι ποιά κοπελίτσα έβαλε τα λινκ με τα δειγματάκια αλλά χίλια ευχαριστώ!!! Έκανα σε όλα τα λινκ, εκτός από αυτά που είναι μέσω τηλ/νου και περιμένω να δω ακόμα ποιός άλλος θα στείλει. Είναι πολύ ωραίο πάντως να λαμβάνεις τέτοια πραγματάκια. Κάντε το!!!

Για τις συσπάσεις δεν φάνηκε να αγχώνεται ο γιατρός μου. Αφού όλα τα είδε μιά χαρά. Ούτε για πρώορο που φοβόμουν φάνηκε να ανησυχεί. Άλλωστε δεν είναι καθημερινό φαινόμενο, μόνο όταν κουράζομαι. Θα του μιλήσω κ αύριο που θα τον δω.

Φιλάκια κοιλίτσες!

στην 34 εβδομαδα η γιατροι τις θελουν τις συσπασεις προετοιμαζεται το σωμα για τον τοκετο!!! Ξερουν κοριτσια εκεινοι ποτε πρεπει να ανησυχησουν!

εγω χθες επλυνα τα ρουχα του μπεμπη μου και σιγα σιγα ετοιμαζομαι εξαλλου εγω που παω προγραμματισμενα εχω ακομα 8 εβδομαδες και θελω να τα εχω ολα ετοιμα μην τρεχω τελευταια στιγμη....


79o6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας κοριτσια!! Νικη στα λεω εκ πειρας η κοιλια δεν εχει να κανει με λαστεξ η ζωνη για μαζεμα,ειναι καθαρα στο σωμα μας στον γιο μου εκανε 1 χρονο ακριβως και αυτο δεν μαζεψε ποτε τελειως παρολο που φορουσα λαστεξ στην αρχη....

αλλες περναει ενας μηνας και μαζευουν (παρε παραδειγμα την Ομορφη και θεα Νατασσα που μετα απο 3 αγορια εχει σωμα Λαμπαδα!!)

ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΧΙ αγάπη αυτό το σώμα δεν το έκανα σε ένα μήνα σχεδόν 3 χρόνια μετά τη γέννηση του μικρού μου με πολύ κόπο και δεν το χάρηκα κιόλας, για να με δεις όταν γεννήσω και άσε της φώτο που έχεις δει.

Παρόλα αυτά σε ευχαριστώ πολύ!


Βασίλης 30/11/02

Χρήστος 02/02/06

Άγγελος 02/10/09

Μπέμπα 30/06/13

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς αν δεν πασχισουμε δεν θα κάνουμε κορμί. Εγώ συμφωνω, δεν νομιζω καμια ζώνη η κορσες να μικρύνει την κοιλιά. Εφόσον Το σωμα μας έκανε 9 μηνες να γίνει έτσι, Θελει άλλους 9 για να επανέλθει. Αυτό λένε όλοι οι γιατροί.

Υπαρχουν και οι τυχερες που επανέρχονται στις 40 μέρες, αλλά αν δεν μας συμβεί, προτείνω να μην απογοητευτουμε. Με γυμναστικουλα, βόλτες με τα καροτσια, κοιλιακούς και σωστη διατροφή θα επανέλθουμε. Και δεν χρειαζεται πανικός, ας τ χάσουμε και σε 3 μήνες, ποιος θα μας κακολογισει? Παιδιά γεννησαμε, όχι αστεία!!!


0SB8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμείς από βάψιμο όπως και το περίμενα φυσικά δεν.......... μου το πήγαν Τετάρτη αλλά σήμερα ο καλός μου θυμήθηκε ότι δουλεύει αποτέλεσμα να στραβώσω άσχημα σε σημείο να βάλω τα κλάματα, μου υποσχέθηκε πως όπως και να έχει όταν θα έρθει η μπέμπα θα είναι όλα έτοιμα.

Έστησε όλα τα μωρουδίστικα και το σπίτι έχει αλλάξει, είναι τόσο όμορφα φαντάζομαι για της πρωτάρες αλλά όταν θα έρθουν τα μωράκια μας η παρουσία η μυρωδιά τους δεν υπάρχει!

Ελα μωρέ, μην στεναχωριεσαι όλα θα είναι έτοιμα στην ωρα τους.

Εγώ ανοίγω το συρτάρι και τα παίρνω τα ρούχα τους και τα μυριζω. Άσε τι παθαινω!!!!


0SB8p3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ, δεν σας ειπα , το καρότσι σούπερ, τώρα ηδη πλένονται τα υφάσματα τους. Είναι λίγο μεγαλο βέβαια, αλλά ευτυχώς χωράει και στο ασανσέρ, και στον διάδρομο του πάρκινγκ και το σημαντικοτερο-στο αυτοκίνητο. Βέβαια πιάνει το μεγαλυτερο χώρο του πορτ παγκαζ και θα πρεπει να βάλουμε μπαγκαζιερα στην οροφή για τα ταξίδια μας, αλλά οκ, το γνωρίζαμε αυτό.

Και ωραίο χρωμα ουδέτερο, κόκκινο, μαύρο, γκρι ανοιχτό και άσπρο. Πολυ μου άρεσε.

Είναι ωραία τα δωρεάν πράγματα. Εγώ σας έχω πει, δεν αγοράσα τίποτα, όλα μας τα δωσαν.


0SB8p3.png
Link to comment
Share on other sites

Koritsakia mou mou leipsate poly.sugnwmh pou den mporw na stelnw Kai na diabazw ta neakia sas Alla mpenw mono apo to kin Gia ligaki.diavasa OSA mporesa Kai xeromai pou feta same oles sto telos k pane ola kat'euxhn. Kai egw xerw oti prepei na exhume suspaseis Alla Kai egw den exw tipota akomh . Se 8 meres mpenw ston mhna m Kai anupomwnw . To link gia ta deigmata to Esteila egw Alla Emena akomh den m expunged steilei tipota. Pantws h koumpara m vgeike apo to nosokomeio peire dwra apo libero nuk Chico freziderm Kai Kati akomh pou den thimamai . Gemise paketakia. Loipon koritsia m den xerw pore tha kataferw Pali na mpw .filakia se oles k euxomai ola na einai etsi kala mexri to telos Gia oles mas.


XKqxiAb.jpgXKqxp2.png

29TYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοπέλες!

Ψες είδα όνειρο ότι πήγα στο γιατρό και με έβαλε στον υπέρηχο και ανακάλυψε ότι είχα ακόμη ένα μωρό, τρίδυμα δηλαδή και ήταν κόρη και πανηγύριζα σαν τρελλή από την χαρά μου! και μετά σκεφτόμουν ότι πρέπει να πάρω και άλλο κρεβατάκι! χιχιχι λέτε να βγει αληθινό?:D

twinomama

Τι εννοεις? Απο δουλειά?

Αργά δεν ειναι? Αντεχεις? Εγώ για εναν καφέ πήγα σήμερα και στο mothercare απλα για να χαζεψω, και τα φτυσα.

Ξέρω γω... Είναι πολύ σπαστικοί εδώ στη δουλειά και το σκέφτομαι. Πάω γιατρό αύριο και θα δω τι θα μου πει.

Με γεια το καρότσι!

twinomama Σήμερα κατάλαβα οτι ο Μπέμπης είχε λοξυγγα. Πολύ γέλιο. Η κοιλιά μοιυ κουνιόταν ολόκληρη για κάνα 20λεπτο ανα 3 δευτερόλεπτα. Ο άντρας μου στεναχωρηθηκε και μου έλεγε κάνε κάτι. Μισο λέω, να μπω μέσα να του δώσω νεράκι.:rolleyes: Για το τι θα τραβηξω απο τα νινια είμαι προετοιμασμένη, το τι θα τραβηξω απο τις υπερβολές του πατερα δεν ξέρω

χαχαχα έχει πολύ πλάκα ο λόξυγγας! Και οι μπαμπάδες... Χθες βάφτησα την ανηψούλα μου (μου βγήκε η μέση) και ο άντρας μου έβαζε συνέχεια την πιπίλα στο μωρό ανάποδα! χαχαχα ΄τι έχουμε να περάσουμε... Πάντως μου έχουν πει ότι δεν θα χεις 3 άντρες θα χεις 3 αγόρια και νομίζω αλήθεια είναι! Οι άντρες πάντα είναι αγόρια τελικά!

Lydia73 Χθές το βράδυ με έπιασε ένας πόνος στο διάφραγμα και στην πλάτη από τις 1.30 ως τις 5:00, κατά τις 4 ξύπνησα τον άντρα μου να πάμε στο νοσοκομείο γιατί δεν άντεχα άλλο τον πόνο (ο κολικός του εντέρου μπροστά του δεν ήταν τίποτα). Καταλάβαινα ότι ήταν από τον οισοφάγο γιατί είχα ρεψίματα.

Κορίτσι στεναχωρέθηκα που ταλαιπωρήθηκες! Ελπίζω να μη σου τύχει ξανά. 37βδ, είμαι μια χαρά να γεννήσεις μακάρι όλες να φτάσουμε τόσο.

nikaki19 Κορίτσια έχετε σκεφτεί να πάρετε κορσε ή λαστεξ να βάλετε μετά την γεννα για να μαζέψει η κοιλίτσα?????

Δεν το σκέφτηκα! Ελπίζω πως θα επανέλθει από μόνη της σιγά σιγά... Βάζω κρέμες για ραγάδες αλλά νομίζω γενικά εξαρτάται από την ποιότητα του δέρματος περισσότερο απότιδήποτε.

Swanocean Προς το παρόν ετοιμάζομαι για να κάνω φωτογράφηση εγκύου κ μετά baby shower με τις φίλες μου

Ουαο! Εμένα θα με βγάλει ο άντρας μου...όσο αρτιστικ και να είναι πάλι σαν βόδι θα μοιάζω...:?Baby shower θα μου κάνουν και μένα οι φίλες μου, αλλά είναι surprise!

natasa2002 Εμείς από βάψιμο όπως και το περίμενα φυσικά δεν.......... μου το πήγαν Τετάρτη αλλά σήμερα ο καλός μου θυμήθηκε ότι δουλεύει αποτέλεσμα να στραβώσω άσχημα σε σημείο να βάλω τα κλάματα, μου υποσχέθηκε πως όπως και να έχει όταν θα έρθει η μπέμπα θα είναι όλα έτοιμα.

Eγω να δεις κλάματα που βάζω, λόγω του ότι δεν είναι έτοιμο ακόμη το σπίτι... Είπα να κάνω υπομονή ακόμη 2 βδομάδες και ελπίζω πως ως τότε θα είναι όλα έτοιμα.

Φιλιά σε όλες!

χχχχ


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα!!

Χάθηκα αλλά σας παρακολουθώ! Δεν πολυμπαίνω γιατί έχω διάβασμα τρομάρα μου, δίνω εξετάσεις την Κυριακή στο ΕΑΠ με την κοιλιά στο στόμα :)

Γέννησε η ξαδερφούλα μου την Παρασκευή ένα υγιέστατο κοριτσάκι 3300 μέσα σε περίπου 20 λεπτά και ισχυρίζεται πώς ούτε που το κατάλαβε! Άντε και στα δικά μας να είναι έτσι γρήγορα και ανώδυνα.

Δεν έχω άλλο νέο, όλα δείχνουν να πηγαίνουν ομαλά. Αύριο θα πάμε να ζυγιστούμε και μετά κάθε βδομάδα μέχρι το τέλος.

Πολλά φιλιά σε όλες!!


7M7zp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ πόσο σας καταλαβαίνω βρε κορίτσια με το άγχος του σπιτιού..Αυτή την στιγμή το σπίτι είναι σαν τσαντίρι,ούτε οι γύφτοι δεν ζουν ετσι.Τα έπιπλα από το σαλόνι είναι σκεπασμενα και σε κούτες,το κρεβάτι μου και όλα τα συναφή του δωματίου είναι στο σαλονι,η κουζίνα δεν έχει πλακάκια και το ψυγείο δεν το έχουμε πάρει ακομα.Το δωματιου του παιδιου είναι σαν αποθήκη.. Και βαλίτσα δεν εχω φτιάξει ακόμα :evil: Ο θεός να μου δώσει κουράγιο μέχρι να τα φτιάξουμε ολα!ουφ..Τα είπα κάπου και μου έφυγε ένα βάρος..

Λέω να πάρω απλά ένα λαστεξ όχι πολύ ακριβό, να βάλω να πώ πως και καλα προσπάθησα!

Χριστίνα κορυφαίο το ονειρο σου!!Λίγο δυσκολο να βγεί και τριτο τωρα στα ξαφνικά!!:D:D:D

ephie να σας ζήσει το μπεμπακι!!Τυχερή η ξαδέλφη σου στην γεννα!Μακάρι να έχουμε όλες τόσο εύκολο τοκετό (είτε με φυσιολογικό είτε καισαρική)Καλή επιτυχία σου εύχομαι!!Μακάρι να σκίσεις στις εξετάσεις!!!!!!!!

τιτινακι δεν είναι απαραίτητο να έχεις συσπασεις άλλες κοπέλες τις νιώθουν μόνο όταν ξεκινάει ο τοκετός!

Twinomama Ααα πολύ ωραίο πρέπει να είναι το καρότσι με γειά σας!Εμείς θα το πάρουμε αργότερα που θα σαραντιση το μωρό,έχουμε αλλα έξοδα τωρα!Μακάρι να είχα και εγώ κάποιον να μου τα έδινε τα πράγματα γιατί κακα τα ψέματα η προετοιμασία έχει έξοδα πολλά..φαντάσου εσυ που έχεις 2!!!


c9C7p3.png

IkE6p3.png

r9Kgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ πόσο σας καταλαβαίνω βρε κορίτσια με το άγχος του σπιτιού..Αυτή την στιγμή το σπίτι είναι σαν τσαντίρι,ούτε οι γύφτοι δεν ζουν ετσι.Τα έπιπλα από το σαλόνι είναι σκεπασμενα και σε κούτες,το κρεβάτι μου και όλα τα συναφή του δωματίου είναι στο σαλονι,η κουζίνα δεν έχει πλακάκια και το ψυγείο δεν το έχουμε πάρει ακομα.Το δωματιου του παιδιου είναι σαν αποθήκη.. Και βαλίτσα δεν εχω φτιάξει ακόμα :evil: Ο θεός να μου δώσει κουράγιο μέχρι να τα φτιάξουμε ολα!ουφ..Τα είπα κάπου και μου έφυγε ένα βάρος..

Λέω να πάρω απλά ένα λαστεξ όχι πολύ ακριβό, να βάλω να πώ πως και καλα προσπάθησα!

Χριστίνα κορυφαίο το ονειρο σου!!Λίγο δυσκολο να βγεί και τριτο τωρα στα ξαφνικά!!:D:D:D

ephie να σας ζήσει το μπεμπακι!!Τυχερή η ξαδέλφη σου στην γεννα!Μακάρι να έχουμε όλες τόσο εύκολο τοκετό (είτε με φυσιολογικό είτε καισαρική)Καλή επιτυχία σου εύχομαι!!Μακάρι να σκίσεις στις εξετάσεις!!!!!!!!

τιτινακι δεν είναι απαραίτητο να έχεις συσπασεις άλλες κοπέλες τις νιώθουν μόνο όταν ξεκινάει ο τοκετός!

Twinomama Ααα πολύ ωραίο πρέπει να είναι το καρότσι με γειά σας!Εμείς θα το πάρουμε αργότερα που θα σαραντιση το μωρό,έχουμε αλλα έξοδα τωρα!Μακάρι να είχα και εγώ κάποιον να μου τα έδινε τα πράγματα γιατί κακα τα ψέματα η προετοιμασία έχει έξοδα πολλά..φαντάσου εσυ που έχεις 2!!!

Καλημερα!! ποσο σε καταλαβαινω με το δωματιο και εμενα σαν αποθηκη ειναι :oops::oops: απο το πρωι σιδερωνω μωρουδιακα ολα θα γινουν σιγα σιγα

Χριστινα μπορει να εχεις συσπασεις αλλα να μην το καταλαβαινεις!!! στον μεγαλο ειχα και δεν τις καταλαβαινα παρα μονο οταν μου το ελεγε η μαια στα μαθηματα ανωδυνου τοκετου

Καροτσι και εμεις δανεικο εχουμε απο την Ξαδερφη του Αντρα μου οπως και ριλαξ αν και ριλαξ θελει να σαραντησει το μωρο και μετα μην βιαστεις να παρεις Νικη ολα και καποιος μπορει να σας παρει δωρο η να σας δωσει λεφτα ;);)

Ρε Κοριτσια ερωτηση Ταχυπαλμιες-αρρυθμιες εχετε???? με εχουν πεθανει τις τελευταιες μερες.....Ο μπεμπης δεν λεει να γυρισει με το κεφαλακι κατω μπας και ηρεμησω λιγο ποναει πολυ και το στομαχι...:confused::confused:


79o6p3.png

Link to comment
Share on other sites

nikaki, δε φανταζεσαι πόσο σε καταλαβαίνω.... Νοιώθω ότι υποφέρω μέσα στο σπίτι και με πιάνει η κατάθληψη και θέλω να κλαίω και να φωναζω... Δεν είμαστε ούτε εμείς έτοιμοι, καθόλου! Ούτε βαλίτσα έκανα εννοείται!!!! Ελπίζω σε 2 βδομάδες πως θα τελειώσουν όλα!

crochetmania, δεν έχω νομίζω αρρυθμίες. Τελευταίως άρχισα να νοιώθω κάτι σαν πόνους περιόδου.... Επίσης νοιώθω κάποτε μια σουβλιά μέσα στην κοιλιά χαμηλά και στη μια πλευρα και διπλώνομαι και δεν μπορώ να κουνηθώ. Δεν ξέρω τί ειναι αυτό... Μετά από κανένα λεπτο μου περνάει...

Αχ κορίτσια τόσες τα κατάφεραν, εμείς δεν θα τα καταφέρουμε?! Που θα πάει....


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!! ποσο σε καταλαβαινω με το δωματιο και εμενα σαν αποθηκη ειναι :oops::oops: απο το πρωι σιδερωνω μωρουδιακα ολα θα γινουν σιγα σιγα

Χριστινα μπορει να εχεις συσπασεις αλλα να μην το καταλαβαινεις!!! στον μεγαλο ειχα και δεν τις καταλαβαινα παρα μονο οταν μου το ελεγε η μαια στα μαθηματα ανωδυνου τοκετου

Καροτσι και εμεις δανεικο εχουμε απο την Ξαδερφη του Αντρα μου οπως και ριλαξ αν και ριλαξ θελει να σαραντησει το μωρο και μετα μην βιαστεις να παρεις Νικη ολα και καποιος μπορει να σας παρει δωρο η να σας δωσει λεφτα ;);)

Ρε Κοριτσια ερωτηση Ταχυπαλμιες-αρρυθμιες εχετε???? με εχουν πεθανει τις τελευταιες μερες.....Ο μπεμπης δεν λεει να γυρισει με το κεφαλακι κατω μπας και ηρεμησω λιγο ποναει πολυ και το στομαχι...:confused::confused:

Μας έχει πάρει η αδελφή μου το ριλαξ ευτυχώς!Στους μπουναμαδες της μπεμπας εχω υπολογίσει το καροτσάκι!!!!!:D:D:D

Μόνο όταν κουραζομαι ή σηκώνομαι απότομα ή περπατήσω πολυ στην ζεστη εχω ταχυπαλμιες.Αν σε ανησυχούν παρακολουθα την πίεσή σου και πάρε τον γιατρο σου τηλεφωνω..


c9C7p3.png

IkE6p3.png

r9Kgp2.png

Link to comment
Share on other sites

nikaki, δε φανταζεσαι πόσο σε καταλαβαίνω.... Νοιώθω ότι υποφέρω μέσα στο σπίτι και με πιάνει η κατάθληψη και θέλω να κλαίω και να φωναζω... Δεν είμαστε ούτε εμείς έτοιμοι, καθόλου! Ούτε βαλίτσα έκανα εννοείται!!!! Ελπίζω σε 2 βδομάδες πως θα τελειώσουν όλα!

Αχ κορίτσια τόσες τα κατάφεραν, εμείς δεν θα τα καταφέρουμε?! Που θα πάει....

Όλα καλά θα πάνε θα τα καταφέρουμε και από τις 2 έννοιες και την εγκυμοσύνη και τις ετοιμασίες!!!!!χριστίνα μου τουλάχιστον εσυ έχεις και μερικές εβδομάδες παραπάνω περιθώριο από μένα..εγώ την κυριακή μπαίνω στο μήνα μου και κλαφτα!!!!!!!!Όλα θα τα προλαβαιτε θα δείς και θα είσαι ήρεμη μετά να γεννήσεις όποτε αποφασίσει το νινι!!:-P:razz:


c9C7p3.png

IkE6p3.png

r9Kgp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...