Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

ΚΑΦΈ-Απο την Πόλη έρχομαι κ στην κορφή κανελλα


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 178
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημοφιλείς ημέρες

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γειά σας κι από μένα!

Δε θα μείνω πολύ, θα σας κάνω παρέα μέχρι να ετοιμαστώ για έξω. Απλά είπα να δώσω το παρόν!

Καλώς μας ήρθες :-) ΠOYOYOY θα πασ;


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ελα μπηκα με το δεξι οοπαα!!!τι καλα εδω μπορουμε να μιλαμε χωρις να μας κλειδωσουνε?γτ με επιασε κατι και ηθελα να πω πραγματα τωρα στο τελος με γλυτωσαν τα φαγητα και τα ρουχομπουγαδακια μου


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ελα μπηκα με το δεξι οοπαα!!!τι καλα εδω μπορουμε να μιλαμε χωρις να μας κλειδωσουνε?γτ με επιασε κατι και ηθελα να πω πραγματα τωρα στο τελος με γλυτωσαν τα φαγητα και τα ρουχομπουγαδακια μου

Χμμ είμαι και εγώ εδώ θα σας μαρτυρώωωωωωωω ΙΧΙΧΙΙΧΙΧΙΧ

ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

σιγα μην σε αφησουμε εσενα αφου εισαι δικια μας και δεν το εχεις καταλαβει ακομη!!!!δεν πας με το ρευμα εισαι ελευθερο πνευμα ενα σπρωξιματακι θελεις μονο


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

Χμμ είμαι και εγώ εδώ θα σας μαρτυρώωωωωωωω ΙΧΙΧΙΙΧΙΧΙΧ

ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ

Pe μαμαλεύτερακι τι έγραψες στην αναφορά ΠOY μας έκανες;

Τελικά είδες ποσο άδικο είχες;

Δήμητρα εγώ εχω την μπουμπου!:-P


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

ακουστε ακουστεεεεεε

μου εστειλε πμ μια κοπελα που ποσταρε στο θεμα με την αλλη μουφα που ταχα πεθανε το μωρο 9 ημερων

κ μου ειπε οτι διαβασε το ποστ κ εκλαιγε κ απο συγκινηση κ νομιζοντας οτι ειναι αληθεια της εδωσε το τηλ της αν χρειαστει καποιον να μιλησει!!!

εμοτικον που μουτζωνει!

κ χτες την επαιρνε συνεχεια τηλ αλλα αυτη ελλειπε κ ηταν ο αντρας της σπιτι

στην αναγνωριση το τηλ ηταν απο σερρες

2321,,!!


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...