Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Εγώ ρε γμτ δε θυμάμαι τι εξετάσεις έκανα στην ωοληψια..για κάποιο λόγο δε θυμάμαι σχεδόν τπτ από αυτή τη διαδικασία,πέρασαν 2,5 χρόνια ..Πάντως ακόμα και αν πάω με φυσικό τρόπο,πάλι θα κάνω μέθη,δεν παίζει να αντέξω χωρίς αναισθησία 

      Τώρα στην εμβρυομεταφορά έκανα  ορμονολογικες(tsh,lh,Ε2 κτλ)αλλά FSH δεν εκανα. Φοβάμαι να την κάνω,θα δω κάνα νούμερο τρελό και θα βάλω τα κλάματα.Εχεις δίκιο πάντως,από την ώρα που απέτυχε η εμβρυομεταφορά,έχω τρελαθεί απ' τη στεναχώρια και το άγχος..

      καλε η μέθη είναι ότι καλύτερο , σιγά μην κάθεσαι να πονάς και να αγχώνεσαι ! εγώ σ λέω εκανα αυτές τις 3 αλλά δεν θυμαμαι ημέρες ! εκανα σίγουρα 2η ημέρα περιόδου και μετά δεν θυμαμαι 

ΚΑΦΈ-Απο την Πόλη έρχομαι κ στην κορφή κανελλα


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 178
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημοφιλείς ημέρες

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλε οχι δε καταλαβες

η κοπελα ελειπε ο ιανουαριος επερνε τηλ κ το σηκωνε ο αντρας της κοπελας

η κοπελα ειναι οκ εχει παλια εγγραφη κ αρκετα ποστ

τα ελεγξα


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

καλε οχι δε καταλαβες

η κοπελα ελειπε ο ιανουαριος επερνε τηλ κ το σηκωνε ο αντρας της κοπελας

η κοπελα ειναι οκ εχει παλια εγγραφη κ αρκετα ποστ

τα ελεγξα

ααααααααααααααααααααααααααααααα....νομιζα το αντιθετο:rolleyes:...νομιζω ξερω για ποια μιλας (εννοω ποια εδωσε το τηλ)....χμ...και επαιρνε τηλ...αυτη δεν ειπε ( η μις γεναρης) οτι δεν ξαναασχολειται μαζι μας?


2U03p3.png

SxMvp2.png nPqtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά ΣΟΥ ολύμπιααα.είμαι περίπτερο βαφω νύχια μιλάω εδώ δίνω τσιγάρα.είμαι πολύταλαΝΤη τελικά

ρε συ τωρα ειδα τα κοσμηματα .τι ωραια που ειναι!μ αρεσε η πασχαλιτσα,απο πηλο ειναι;

Link to comment
Share on other sites

ακουστε ακουστεεεεεε

μου εστειλε πμ μια κοπελα που ποσταρε στο θεμα με την αλλη μουφα που ταχα πεθανε το μωρο 9 ημερων

κ μου ειπε οτι διαβασε το ποστ κ εκλαιγε κ απο συγκινηση κ νομιζοντας οτι ειναι αληθεια της εδωσε το τηλ της αν χρειαστει καποιον να μιλησει!!!

εμοτικον που μουτζωνει!

κ χτες την επαιρνε συνεχεια τηλ αλλα αυτη ελλειπε κ ηταν ο αντρας της σπιτι

στην αναγνωριση το τηλ ηταν απο σερρες

2321,,!!

Ωχ....μήπως να πάμε να ζητήσουμε συγνώμη;


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

ρε συ τωρα ειδα τα κοσμηματα .τι ωραια που ειναι!μ αρεσε η πασχαλιτσα,απο πηλο ειναι;

ΕυχαριστώωΩ :-) :-) ναι είναι πηλόσ.αν θες γινε μέλος κ στο φεϊσ.ανεβάζω σχεδόν κάθε μέρα φωτό να τα βλέπεις


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

ti λες καλε δε καταλαβες τι εγινε????κοιτα επομενο μου ποστ μετα απο αυτο που εβαλες:tongue:

Εγώ κατάλαβα ότι ο ιανουάριος πήρε τηλ στο πμ ΣΟΥ.σωστά;

Κ ήταν πράγματι AΠO σέρρες.

Τι δεν κατάλαβα;


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Pe μαμαλεύτερακι τι έγραψες στην αναφορά ΠOY μας έκανες;

Τελικά είδες ποσο άδικο είχες;

Δήμητρα εγώ εχω την μπουμπου!:-P

Να κλειδωθεί το θέμα τίποτα παραπάνω αυτό έγραψα στην αναφορά μου


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου γεια σας!!!!

δεν ειμαι χαζη αληθεια σας λεω αλλα δεν καταλαβαινω γιατι ολ'αυτα;;;

τελικα τι εναι αληθεια;;δεν σας κρυβω το τι κλαμα εριξα γι'αυτα τα ποστ!!!!!....πως το καταλαβαινεις το ψευτικο μου λετε;;;;;


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου γεια σας!!!!

δεν ειμαι χαζη αληθεια σας λεω αλλα δεν καταλαβαινω γιατι ολ'αυτα;;;

τελικα τι εναι αληθεια;;δεν σας κρυβω το τι κλαμα εριξα γι'αυτα τα ποστ!!!!!....πως το καταλαβαινεις το ψευτικο μου λετε;;;;;

moyf κ τα 4 μπαμ εκαναν

τα 2 που ειχαν ονομα που τελειωνε σε 2010 ειχαν ιστορια μωρο που χασανε κ καινουρια εγγραφη

τα αλλα 2 ειχαν νικς υποκοριστικα ονοματων με θαυμαστικο στο τελος κ ειχαν παλι την ιδια ιστορια 15χρονα που ηταν εγκυος.το ενα ειδικα εμεινε εγκυος καλοκαιρι κ ηταν τωρα 3 μηνων:shock:

μετα το αλλαξε ειπε οτι εμεινε εγκυος(στην πρωτη της φορα με προφυλακτικο που εσπασε:rolleyes:) 3 οκτ κ οτι 3 φεβρουαριου μπαινει στον 4ο ελα ομως που οσο κ να τα μετρησεις κανονικα μπαινει στον 5ο:tongue:

επισης εμεινε εγκυος απο παιδικο της φιλο.αυτη 15 αυτος 25

τι σοι παιδικος φιλος?μετεναξεταστεα μενουν κ στο δημοτικο τωρα???


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...