Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ναι ναι θα παω μέσα στο ΣΚ. Το ότι η κοιλιτσα μια φουσκώνει μια ξεφουσκώνει είναι νορμαλ; Τα πρωινά ξυπνάω ξεφούσκωτη και όσο προχωρά η μέρα (ίσως επειδή τρώω κιόλας) αρχίζει και φουσκώνει..

      Ναι συμβαίνει αυτό.. Δεν ξέρω γιατί, να πω την αλήθεια.. Αλλά το βράδυ κ εγώ φαινομουν "περισσοτερο έγκυος" σε σχέση με το πρωί..

      • Μου αρέσει 1

Καφές τριπλός και βάλε! (για τρίτεκνες-πολύτεκνες!!!)


Marouskaki

Recommended Posts

Μπράβο στο αγοράκι σου, μακάρι να συνεχίσει έτσι!

Βάλε βρε κορίτσι κανα τικεράκι να μη σε ρωτάω συνέχεια ηλικίες, χάθηκα, είμαστε και πολλές εδώ!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Είμαι πολύ χαρούμενη γατί χθες κάναμε τα 2 εμβόλια του μικρού για ηπατίτιδα και πνευμονιόκοκκο που τα χρωστούσαμε κανα εξάμηνο λόγω ωτίτιδας συνεχόμενης κι επαναλαμβανόμενης κι ο ντοκ μας είπε ότι τα αυτάκια του είναι ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ!Την άλλη βδομάδα θα πάω το μεσαίο γιατί ακούγεται ότι τα φαρμακεία πάλι δε θα δέχονται συνταγές οπότε πήρα τα εμβολιάκια να έχω!Σήμερα έχουν πυτζάμα πάρτυ στα νήπια και του έφτιαξα πίτσα να φάνε με τους συμμαθητές!Καλημέρα!

αχ ωραια τα παρτυ!ο μεγαλος εχει να παει το σαββατο αλλα σε παιδοτοπο.τικερακια εχω βαλει μετα απο πολυ κοπο διπλα κ δεχοταν μονο 2(ειπαμε σκραπας στους υπολογιστες!)οποτε για να ξανασχοληθω πρεπει να βρω την ορεξη!!9,3 15 μηνων τα αγορια μουευτυχως που μου εμαθε η vasdeli κ παιζω με τα χρωματα!!


kZq6p2.pngQSCvp2.png7kJip2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αχ ωραια τα παρτυ!ο μεγαλος εχει να παει το σαββατο αλλα σε παιδοτοπο.τικερακια εχω βαλει μετα απο πολυ κοπο διπλα κ δεχοταν μονο 2(ειπαμε σκραπας στους υπολογιστες!)οποτε για να ξανασχοληθω πρεπει να βρω την ορεξη!!9,3 15 μηνων τα αγορια μουευτυχως που μου εμαθε η vasdeli κ παιζω με τα χρωματα!!

Χαχα, κι εγώ σκράπας ήμουν αλλά έμαθα!Τουλάχιστον, βάλε ημερομηνίες γέννησης να θυμάμαι ηλικίες!Κι εγώ 3 τικεράκια είχα, τα δέχεται άμα βάλεις μικρά πάντως!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για την βοηθεια!!

Ελπίζω να τα κατάλαβες έτσι όπως τα έγραψα!!!!

Μπράβο στο αγοράκι σου!!!! Κι εγώ χθες πέρασα από το σχολείο των παιδιών και ρώτησα για τον μεσαίο μου και άκουσα πολύ πολύ καλά λόγια!:P

Δίκαιο έχει η Μαρούσκα, βάλε τικεράκι!!!!

Σήμερα έχουν πυτζάμα πάρτυ στα νήπια και του έφτιαξα πίτσα να φάνε με τους συμμαθητές!Καλημέρα!

Και στο σχολείο μας έχουνε πάρτυ και είπανε στα παιδιά αν θέλουν να ντυθούνε....Η Η φόρεσε μαύρο κολάν και μαύρο ζιβάγκο, έβαλε και μια στέκα με αυτιά της Μίνι και ντύθηκε ποντίκι. Ο ΠΑύλος όμως.....με εντυπωσίασε! Δεν θέλησε να ντυθεί τίποτα! Είμαι ο Παύλος, λέει, και κανένας άλλος! Μου άρεσε τόσο πολύ αυτό που είπε! (εσύ ΜΑρούσκα ξέρεις πως αυτή η όλη ιστορία με τα μασκαρέματα δεν μου άρεσε από παιδί).


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

κ παλι ομως δεν βγαινουν εντονα!!

Αφού μαυρίσεις ό,τι θες να γράψεις με έντονα πατάς το Β(πρώτο εικονίδιο αριστερα):P


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ελπίζω να τα κατάλαβες έτσι όπως τα έγραψα!!!!

Μπράβο στο αγοράκι σου!!!! Κι εγώ χθες πέρασα από το σχολείο των παιδιών και ρώτησα για τον μεσαίο μου και άκουσα πολύ πολύ καλά λόγια!:P

Δίκαιο έχει η Μαρούσκα, βάλε τικεράκι!!!!

Και στο σχολείο μας έχουνε πάρτυ και είπανε στα παιδιά αν θέλουν να ντυθούνε....Η Η φόρεσε μαύρο κολάν και μαύρο ζιβάγκο, έβαλε και μια στέκα με αυτιά της Μίνι και ντύθηκε ποντίκι. Ο ΠΑύλος όμως.....με εντυπωσίασε! Δεν θέλησε να ντυθεί τίποτα! Είμαι ο Παύλος, λέει, και κανένας άλλος! Μου άρεσε τόσο πολύ αυτό που είπε! (εσύ ΜΑρούσκα ξέρεις πως αυτή η όλη ιστορία με τα μασκαρέματα δεν μου άρεσε από παιδί).

Καλημέρα Βικάκι!Ναι, κι εγώ σιχαίνομαι τις απόκριες.Μου έμοιαξε ο μεγάλος εμένα σ'αυτό.Σημασία δεν έδωσε για το αποκριάτικο πάρτυ!Ο Φ πάλι προς το παρόν ''παρασύρεται'' στο όλο πανηγύρι!Ο Α στον κόσμο του, σημασία δε δίνει κι ούτε τον έχω ντύσει ποτέ στα 2 χρόνια ζωής του!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

για να δουμε αν θυμαμαι!δεν θυμαμαι!τα εφτιαξα κ τα εκανα επικολληση αλλα δεν βγαινουν τα τικερακια.κατι αλλο κανουμε ε?

κάνε το αντιγραφή από εκεί που λέει pseudohtml ή κάπως έτσι!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...