Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Σας ευχαριστω βρε κοριτσια :D

Ειμαι 38 χρονων και ναι εχω κανει ολες τις εξετασεις και ειναι πολυ καλες. Ορμονικες κτλ. Ολα μια χαρα. Το ιδιο και ο αντρας μου. Δεν εχουμε κανενα προβλημα.

Τωρα αυτο σκεφτικαμε να κανουμε και μεις. Να μην παρω αλλα φαρμακα αφου 1 ωαριο το κανω και σε φυσικο κυκλο.

Το κακο ειναι οτι φοβαμαι μηπως ειναι και τα επομενα ανωριμα και δεν καταφερω τιποτα. Ο καιρος περναει και γω ανχονομαι ολο και περισσοτερο :cry:

Σε καταλαβαίνω..σε καταλαβαίνω....σε καταλαβαίνω οσο δεν παει...;)

Ομως δε υπαρχει λογος να παιρνεις ορμονες...πιθανον αυτες να κανουν κακο και στο ωαριο σου και να βγαινει κακο...

Να κανεις φυσικους κυκλους καθε μηνα και να μαζευεις...θα βρεις ωριμα...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σας ευχαριστω βρε κοριτσια :D

Ειμαι 38 χρονων και ναι εχω κανει ολες τις εξετασεις και ειναι πολυ καλες. Ορμονικες κτλ. Ολα μια χαρα. Το ιδιο και ο αντρας μου. Δεν εχουμε κανενα προβλημα.

Τωρα αυτο σκεφτικαμε να κανουμε και μεις. Να μην παρω αλλα φαρμακα αφου 1 ωαριο το κανω και σε φυσικο κυκλο.

Το κακο ειναι οτι φοβαμαι μηπως ειναι και τα επομενα ανωριμα και δεν καταφερω τιποτα. Ο καιρος περναει και γω ανχονομαι ολο και περισσοτερο :cry:

ΟΧΙ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ, ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ....!!!!!!!!!

ΤΟ ΩΑΡΙΟ ΤΟΥ ΦΥΣΙΚΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΤΟ ΔΙΑΛΕΓΕΙ Η ΦΥΣΗ....ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΣΧΕΔΟΝ ΠΑΝΤΑ....!!!!!!!!!

ΕΓΩ ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΑΡΑΝΤΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ..?????

ΝΑ ΔΕΣΩ ΠΕΤΡΑ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ....?????


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

τελοσπαντων θα κανω υπομονη και βλεπουμε.

Εξαλλου η ελπιδα πεθενει τελευταια... χαχαχα

Παντως και γω και ο αντρας μου ειμαστε αποφασισμενοι να το παλεψουμε ακομα

:D

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοπέλες!

zouzoukinα καλωσόρισες, και καλή τύχη! και γ νομίζω πως πρέπει να συζητήσεις με τον γιατρό σου για φυσικούς κύκλους ή να ζητήσεις και μια 2η γνώμη. Good luck!

lambrinipo μου ευχαριστώ για το ενδιαφερον. Το νοιώθω περισότερο σαν σφίξημο στο κέντρο χαμηλά, δεν ξέρω για πέτρωμα... Ελπίζω να μην έκανα μακακια που δεν είπα τπτ στον γιατρό πιο πριν, απλά επειδή μου πέρναγε γρήγορα και ο πόνος δεν ήταν μεγάλος, δεν το σκέφτηκα ότι μπορεί να είναι κάτι σημαντικό. Μεθαύριο πάω, ελπίζω πως όλα θα είναι καλά.... Να μας δείξεις τη φωτο που έχεις από το ultrasound! χχχχ

ΑΝΙΤΑΚΙ μου παραπονιάρικο μου!!!!! Δεν σε ξεχνώ ποτέεεε να το θυμασαι!

ΚΙΣΣΕΣ


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοπέλες!

zouzoukinα καλωσόρισες, και καλή τύχη! και γ νομίζω πως πρέπει να συζητήσεις με τον γιατρό σου για φυσικούς κύκλους ή να ζητήσεις και μια 2η γνώμη. Good luck!

lambrinipo μου ευχαριστώ για το ενδιαφερον. Το νοιώθω περισότερο σαν σφίξημο στο κέντρο χαμηλά, δεν ξέρω για πέτρωμα... Ελπίζω να μην έκανα μακακια που δεν είπα τπτ στον γιατρό πιο πριν, απλά επειδή μου πέρναγε γρήγορα και ο πόνος δεν ήταν μεγάλος, δεν το σκέφτηκα ότι μπορεί να είναι κάτι σημαντικό. Μεθαύριο πάω, ελπίζω πως όλα θα είναι καλά.... Να μας δείξεις τη φωτο που έχεις από το ultrasound! χχχχ

ΑΝΙΤΑΚΙ μου παραπονιάρικο μου!!!!! Δεν σε ξεχνώ ποτέεεε να το θυμασαι!

ΚΙΣΣΕΣ

ΚΙ ΕΓΩ ΣΕ ΑΓΑΠΑΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΗΣΥΧΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ....ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΩΡΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΜΕΘΑΥΡΙΟ...!!!!!!!!!!!

ΚΑΝΕ ΜΟΥ ΤΗ ΧΑΡΗ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ...!!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Φούλες μου είμαι σκατά.Πιο σκατά δεν γίνεται(συγνώμη για την έκφραση αλλά δεν μπορώ).Ηταν ο άντρας μου με τον Εκτορα στην αυλή και αυτός ο μικρός έπαιζε με ενα λουλούδι κρεμαστό σε μια γλάστρα, το αποτέλεσμα...έπεσε η γλάστρα πάνω του και το σκυλί έσπασε το πόδι, τον πήγα κτηνίατρο και μου είπε αυριο το πρωι θα βγάλουμε ακτινογραφία να δούμε ποιά ακριβώς είναι η ζημιά και θα του βάλουμε κλάπες στο ποδαράκι του.Το κακόμοιρο δεν έχει όρεξη για τίποτα και του δίνω και depon σιρόπι με σύριγγα για τον πόνο.Ρε κορίτσια τι γκαντεμιά είναι αυτή?


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ανιτάκι αυτό που είπε η Ζεττα. Η "κακια" γραμματεία δεν είναι δικαιολογία. Ή έχεις κέντρο της προκοπής ή όχι. Φανταστείτε να έλεγαν "αχ ξέρετε σας βάλαμε χάλια έμβρυα αλλά δεν φταίμε εμείς φταίνει οι εμβρυολόγοι που τα μπέρδεψαν" ή "αχ, μπερδέψαμε τα ονόματα στις πλάκες με τα έμβρυα. Δεν είσαστε εσείς οι Τσιν-Τσουν-Τσεν; καλά, δεν πειράζει, θα αποκτήσετε κινεζάκι δεν σας πειράζει, σας πειράζει;;;;"

Θεά!!! :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::P:p:p:p:p:p


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Φούλες μου είμαι σκατά.Πιο σκατά δεν γίνεται(συγνώμη για την έκφραση αλλά δεν μπορώ).Ηταν ο άντρας μου με τον Εκτορα στην αυλή και αυτός ο μικρός έπαιζε με ενα λουλούδι κρεμαστό σε μια γλάστρα, το αποτέλεσμα...έπεσε η γλάστρα πάνω του και το σκυλί έσπασε το πόδι, τον πήγα κτηνίατρο και μου είπε αυριο το πρωι θα βγάλουμε ακτινογραφία να δούμε ποιά ακριβώς είναι η ζημιά και θα του βάλουμε κλάπες στο ποδαράκι του.Το κακόμοιρο δεν έχει όρεξη για τίποτα και του δίνω και depon σιρόπι με σύριγγα για τον πόνο.Ρε κορίτσια τι γκαντεμιά είναι αυτή?

τι λες ρε αγαπούλα μου?? πω πω....

το καημενο το ζωακι...

ελα μη μου στεναχωριεσαι. Θα γιανει και θα γινει ενασ σκυλαρος....!

τεραστιοσ!

θα γιανει αγαπουλα μου...


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι Leuta εσενα λεω,μπηκε πελατης εκεινη την ωρα και ξεχασα να βαλω ονομα.και εγω σερραια ειμαι.κοριτσια εχετε ακουσει για το κεντρο εξωσωματικης Κοσμογονια που βρισκετε στο Μητερα;

Link to comment
Share on other sites

τι λες ρε αγαπούλα μου?? πω πω....

το καημενο το ζωακι...

ελα μη μου στεναχωριεσαι. Θα γιανει και θα γινει ενασ σκυλαρος....!

τεραστιοσ!

θα γιανει αγαπουλα μου...

Αστα ρε γαμώτο, φοβήθηκα μηπως είχε καμιά εσωτερική αιμοραγία, είναι μωρό ακόμα...Γκαντεμιά...μου το γλωσσόφαγε μια κακιά γειτόνισα...είμαι σίγουρη...ρώτα γε την πεθερά μου σήμερα...λύσσαξε που πήραμε σκυλί.


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


zetta και louloulika συμφωνώ και επαυξάνω για ακόμη μία φορά. Τόσα λεφτά βγάζεις ρε φίλε από κάποιους ανυποψίαστους σαν εμάς, πρόσέκαλε υπαλλήλους τζιμάνια και πλήρωσε καλά για να μην έχει και καλά πρόβλημα.

zouzoukina καλώς ήλθες στην παρέα μας, ελπίζω να σε βοηθήσουμε όσο μπορούμε, και σύντομα να τα καταφέρετε με τον αντρούλη σου..

ΑΝΙΤΑΚΙ ακόμα να πάρει ο μ@@@#$άς!!!!!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ μου περαστικούλια για τι σκυλάκι σου, ξεκίνα και εσύ για κανένα ευχέλαιο....


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αναστασάκι πόση ΑΜΗ έχεις; εγώ 0,8. και έκανα τρία ωάρια με το ζόρι, γονιμοποιήθηκε το ένα και να'μαι. Ή είμαι κ...φαρδη (που παίζει και αυτό) ή κάτι δεν μας έχουν εξηγήσει καλά.

Πήγαμε στο γιατρό σήμερα να δούμε τι ήταν το χτεσινό αίμα (το βράδυ ήταν ελάχιστο) και να κάνουμε τον πρώτο υπέρηχο. Έχω αποκόλληση μεγαλούτσικη ("σχεδόν οριακή" την είπε ο γιατρός) γυρω από ένα έμβρυο με καρδούλα που χτυπάει στους 143 παλμούς. :P και :confused: . Ξάπλα λοιπόν για μια βδομάδα και βλέπουμε.

Ανιτάκι, αφού κάνεις πολλά ωάρια σημαίνει ότι έχεις απόθεμα. Αν θυμάμαι είμαστε ηλικιακά στα ίδια έτσι δεν είναι;;;; Επειδή είσαι λοιπόν στην πιο τρυφερή ηλικία :oops: νομίζω ότι πρέπει να εστιάσουμε σε σένα. Να βρούμε τι φταίει, να σε πάμε στους καλύτερους γιατρούς, να κάνεις τα τριδυμάκια σου και να γίνουμε όλες νονές!!! τι λέτε κορίτσια;;;;; Θα πας πρώτα στης lamprinipo και μετά στο μαντούδη.

Εμένα η ΑΜΗ είναι 0,4 τα έχουμε ξαναπεί στο θέμα πρωτόκολλο ανταγωνιστών, θυμάσε?Είσαι πάντως το δικό μου φαβορί, δικαίωσε με ρε κορίτσι, γιατί εμένα μου είπαν να πάω για δανεικά.


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αστα ρε γαμώτο, φοβήθηκα μηπως είχε καμιά εσωτερική αιμοραγία, είναι μωρό ακόμα...Γκαντεμιά...μου το γλωσσόφαγε μια κακιά γειτόνισα...είμαι σίγουρη...ρώτα γε την πεθερά μου σήμερα...λύσσαξε που πήραμε σκυλί.

Να του πάρεις χαντρουλα για το μάτι..

Εγω πάντως τον εφτυσα να το ξέρεις!

Είπα φτου φτου φτου (3 φορές..)


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...