Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

***Λαμπαδα βαπτισης,στολισμος κολυμπηθρας και βαλιτσας για αγορακι***


Recommended Posts

Πουλαω την παρακατω λαμπαδα βαπτισης με θεμα τα μεταφορικα μεσα, καθως και τον αντιστοιχο στολισμο κολυμπηθρας και τα αντιστοιχα διακοσμητικα για την βαλιτσα, ολα χειροποιητα απο μαγαζι , ολο το σετ 50 ευρω.

Η ιστοσελιδα του μαγαζιου που τα πηρα ειναι αυτη και μονο η λαμπαδα εχει 75 ευρω.Στο συνολο κοστισαν 140 ευρω και τα δινω μονο 50. Εννοειται στο κουτι τους κανονικα.

lampadaautokinito_zpsc0e61fd5.jpg

Ο,τι θελησετε μην διστασετε να με ρωτησετε.:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

Επειδή μου ζητήθηκε ανεβάζω και φωτό από στολισμό κολυμπήθρας και στολισμό βαλίτσας. Να προσδιορίσω μία λεπτομέρεια. Επειδή το θέμα ήταν το αυτοκινητάκι στην λαμπάδα επέλεξα μόνο αυτοκινητάκια (3) και οχι τρένο.

Στολισμός κολυμπήθρας

Epsiloniotakappa3CC0nualpha816_zps0e5b7f00.jpg

και στολισμός βαλίτσας

Epsiloniotakappa3CC0nualpha818_zpsd40f52cf.jpg

Ειναι ολα χειροποιητα στο κουτι τους.:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 5 months later...

Καλημέρα!

Η αγγελία είναι ενεργή κανονικά. :D

*αν δεν απαντήσω άμεσα στα μηνύματα είναι επειδή έχω κάποιο πρόβλημα με το ιντερνετ και μπαίνω μία φορά την εβδομάδα περίπου. Οπωσδήποτε θα απαντήσω αλλά ίσως αργήσω λίγες μέρες λόγω του προβλήματος με το ιντερνετ..

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...