Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Η ΚΙΣΑ ΜΑΣ ΠΑΝΤΡΕΥΕΤΑΙ 19 ΜΑΙΟΥ


manoutita

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 56
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κισσακι μου γλυκο, τελικα δεν την γλιτωσες την κρεμαλα εεεεεε????χαχαχααααα

κοριτσακι μου δεν μπορεις να φαταστεις ποσο χαιρομαι για σενα, να ειστε παντα καλα και με το καλο το γλυκο κισοσπορι σας!!!!

φιλακια πολλά πολλαααααααααααααααα


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites

χαπακι και μπουμπου ακούω εμπειρίες κρεμαλας. Ευχαριστώ πολύ κορίτσια με το καλό τα μωρακια σας


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

χαπακι και μπουμπου ακούω εμπειρίες κρεμαλας. Ευχαριστώ πολύ κορίτσια με το καλό τα μωρακια σας

αρεεεεεεεεε κισακι..στον πολιτικο δεν θα καταλαβεις τιποτα...τσακ μπαμ

στον θρησκευτικο θα τα δεις ολα...εγω προσωπικα στον γαμο μου ενω 6 σχεδον μηνες ημουν στο τρεξιμο και μες στο αγχος...ως εκ θαυματος την μεγαλη μερα χαλαρωσα τοσο και εζησα το παραμυθι μου!!!!!!!!

ακομα το σκεφτομαι και δεν χορταινω να διηγουμαι εκεινη τη μερα!!!!!

θα δεις ολα θα πανε τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue:

ΚΑΛΑ ΣΤΕΦΑΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ευχαριστω κοριτσια !μπουμπου λες εσυ ε?περιμενω στοιχηματα!!!αχαχαχ να 'στεκαλα κοριτσιααααααα!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

κισακιιιιιιιιιιιιι, 8 κα σημεραααααααααααααααα!!!

η ωρα η καλη μωρο μου!!! μου εχεις λειψει λεμεεεεεε...φτιαξτε επιτελους την συνδεση!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

κισακι μου μια εβδομαδα εμεινε κουκλα μου και ουτε!θελω να σου ευχηθω να εχεις με τον αντρουλη σου μια υπεροχη ζωη!να μεγαλωσετε αγκαλια τα παιδακια σας!γιατι θα ερθουν κι αλλα!ε;τι αλλο κουκλα μου;οι επιθυμιες και τα ονειρα σας ευχες μου για μια ζωη σαν παραμυθενιο ταξιδι!σε φιλω!


Μόνο με την καρδιά βλέπεις καλά.Την ουσία δεν την βλέπουν τα μάτια,επανέλαβε ο μικρός πρίγκιπας, για να το θυμάται.

566b716e1f.png?html%22

...όμως για χάρη σου μπορώ ως το πρωί να τραγουδάω....αντρούλη μου είσαι όλη μου η ζωή!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κισακι μου μια εβδομαδα εμεινε κουκλα μου και ουτε!θελω να σου ευχηθω να εχεις με τον αντρουλη σου μια υπεροχη ζωη!να μεγαλωσετε αγκαλια τα παιδακια σας!γιατι θα ερθουν κι αλλα!ε;τι αλλο κουκλα μου;οι επιθυμιες και τα ονειρα σας ευχες μου για μια ζωη σαν παραμυθενιο ταξιδι!σε φιλω!


Μόνο με την καρδιά βλέπεις καλά.Την ουσία δεν την βλέπουν τα μάτια,επανέλαβε ο μικρός πρίγκιπας, για να το θυμάται.

566b716e1f.png?html%22

...όμως για χάρη σου μπορώ ως το πρωί να τραγουδάω....αντρούλη μου είσαι όλη μου η ζωή!

Link to comment
Share on other sites

τα ρα τα τα .........

εφτασε σχεδόν η μέρα !!!

Κίσα μου , η ωρα η καλή , να ειστε ευτυχισμένοι με υγεία..........!!!!!

άντε και στον Θρησκευτικό θα είστε τρεις......το μπεμπέκι θα κλεψει την παράσταση !!!!


cad313a91b.png

Γι αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω!!!!!!!!!!!!! 7/4/2011

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ the clock is running.......count-down !!!......κοινώς ΞΕΚΙΝΗΣΕ η αντίστροφη μέτρησηηηηηηηηηηηηηηηηη :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Η ώρα η καλή ΑΓΑΠΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ μου.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...